Sun. Oct 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і докладних джерел для поточної інформації про українську кризу є оновлення українського конфлікту від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є організацією 501 (c) (3) і виробляє суворо безпартійні, неідеологічні, засновані на фактах дослідження. ISW прагне сприяти інформованого розуміння війни та військових справ шляхом всебічних, незалежних та доступних досліджень та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні широкій громадськості, військовим практикам, політикам та членам ЗМІ. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть принести користь фахівцям з кібербезпеки, управління інформацією та правових відкриттів, оскільки вони слідкують за діловими, інформаційними технологіями та правовими тенденціями та траєкторіями, на які впливають та випливають з поточний конфлікт в Україні.

  Оцінка та карти*

  Оцінки конфліктів в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), збірна Росії

  Проект «Критичні загрози» (CTP), Американський інститут підприємництва

  Загальна оцінка Довідкова інформація

  ISW систематично публікує російські оцінки кампанії, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль місцевості в Україні та основні російські осі маневру.

  Ці карти доповнюють щоденну синтетичну продукцію, яка охоплює ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Оцінки російської наступальної кампанії

  16 вересня 2022

  Кетрін Лоулор, Грейс Меппес, Мейсон Кларк та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Одкровення братських поховань мирних жителів та камер тортур у щойно звільненому Ізюмі підтверджують попередні оцінки ISW про те, що звірства Бучі були не ізольованими воєнними злочинами, а скоріше мікрокосмосом російських звірств у всіх окупованих Росією районах.

  Ключові винос

  Виявлення братських поховань і камер тортур у звільненому Ізюмі підтверджують попередні оцінки ISW, що бучанські звірства були символікою російської діяльності на окупованих територіях, а не аномалією.

  Президент Росії Володимир Путін, очевидно, погрожував розширити атаки Росії на цивільні українські об'єкти, якщо Україна продовжить повідомляти про напади на військові об'єкти в Росії.

  Український центр опору попередив, що російські війська можуть здійснювати фальшиві атаки на окупованих територіях в період з 17 вересня по 20 вересня.

  Українські війська захопили все місто Куп'янськ 16 вересня, продовжуючи наступальні операції на схід від річки Оскол.

  Повідомляють, що українські війська обстріляли об'єкти у Валуйках, Білгородська область, Росія, протягом ночі 15-16 вересня

  Українські війська завдали удару по окупаційній штаб-квартирі Росії в Херсоні, ймовірно, використовуючи HIMARS, і продовжують наземні маневри в трьох районах Херсонської області в рамках поточної південної контрнаступу.

  Російські адміністративні чиновники мітингують навколо заклику чеченського лідера Рамзана Кадирова до «самомобілізації» на місцевому рівні, щоб надати російським військовим додаткові сили

  Примусові російські мобілізаційні кампанії, ймовірно, виснажують чоловіче населення на частини заявленої території російської проксі Донецької та Луганської народних республік (ДНР і ЛНР) уздовж лінії фронту.

  Негайні та скоординовані російські інформаційні відповіді свідчать про те, що українські партизани можуть не нести відповідальності за вбивство 16 вересня генерального прокурора Луганської Народної Республіки (ЛНР) та його заступника.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  15 вересня 2022

  Катерина Степаненко, Кетрін Лоулор, Грейс Мейппс, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Українські війська продовжують контрнаступальні операції на сході України, дедалі більше тиснувши на російські позиції та лінії логістики у східній Харківській, північній Луганській та східній Донецькій областях.

  Ключові винос

  Українські війська продовжували контрнаступальні операції на сході України.

  Кремль реагує на поразку навколо Харківської області подвоєнням криптомобілізації, а не встановленням умов для загальної мобілізації.

  Кремль майже напевно вичерпав значну частину сил, спочатку на російських базах у колишніх радянських державах, оскільки повномасштабне вторгнення Росії в Україну почалося в лютому, що, ймовірно, послабило російський вплив у цих державах.

  Російські та українські джерела повідомляють, що українські наземні атаки на північний захід від Херсона, біля українського плацдарму над річкою Інгулець та на південь від кордону Херсон-Дніпропетровської області.

  Призначені Росією окупаційні чиновники та міліблогери заявили, що українські війська провели десантування на Кінбурнській косі (вузький півострів у Херсонській області).

  Російські війська провели обмежені наземні штурми і зміцнюють позиції на Східній осі

  Російська представниця Донецької Народної Республіки (ДНР), ймовірно, намагається зупинити своїх адміністраторів від втечі напередодні українського контрнаступу, демонструючи бюрократичну крихкість ДНР.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Вересень 14, 2022

  Кароліна Хірд, Катерина Степаненко, Кетрін Лолор, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Фінансист Wagner Group Євген Пригожин утверджується як обличчя російської «спеціальної військової операції» в Україні.

  Ключові винос

  Фінансист Wagner Group Євген Пригожин утверджується як обличчя російської «спеціальної військової операції» в Україні.

  Російські війська, ймовірно, обстріляли українську гідротехнічну інфраструктуру в Дніпропетровській області, щоб перешкодити можливості України працювати через річку Інгулець

  Український контрнаступ на сході Харківської області продовжує деградувати російські війська та загрожує російській артилерії та ППО.

  Російські та українські джерела повідомили, що українські наземні обстріли на півночі Херсонської області, на заході Херсонської області та на північному заході Херсона, але не повідомили про значні успіхи.

  Російські війська продовжували наземний обстріл навколо Бахмута та на північному заході та південному заході Донецька.

  Фінансування добровольчих батальйонів, ймовірно, ставить фінансове навантаження на російські міста та області.

  Російська окупаційна влада вимкнула мобільний інтернет в окупованій Луганській області 14 вересня, що, ймовірно, збереже оперативну безпеку Росії і краще контролює інформаційне середовище, оскільки російські війська, окупаційні чиновники та співробітники біжать з новозвільненої Харківської області для російських і російських підконтрольних територіях.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  13 вересня 2022 р.

  Катерина Степаненко, Кароліна Хірд, Кетрін Лоулор, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Кремль визнав свою поразку на Харківщині, вперше Москва відкрито визнала поразку з початку лютневого вторгнення в Україну 2022 року. Кремлівські чиновники та пропагандисти державних ЗМІ широко обговорюють причини російської поразки на Харківщині, помітну зміну попередньої моделі репортажу про перебільшені чи сфабриковані російські успіхи з обмеженою деталізацією.

  Ключові винос

  Кремль визнав свою поразку на Харківщині, першу поразку Росія визнала у цій війні. Кремль відкидає провину від президента Росії Володимира Путіна і приписує її замість своїх військових радників.

  Кремль, ймовірно, прагне використати поразку в Харкові для сприяння крипто-мобілізаційним зусиллям шляхом посилення патріотичної риторики та дискусій щодо повної мобілізації, переглядаючи законопроект Держдуми Росії, що дозволяє військовим надсилати заклики до регулярного піврічного призову на військову службу поштою. Ніщо в Думському законопроекті не говорить про те, що Путін готується замовити загальну мобілізацію, і далеко не ясно, що він міг би зробити це швидко в будь-якому випадку.

  Успішний український контрнаступ навколо Харківської області спонукає російських військовослужбовців, окупаційну владу та міліблогерів до паніки.

  Військові невдачі Росії в Україні, ймовірно, продовжують послаблювати важелі впливу Росії на колишньому Радянському Союзі, оскільки Росія, схоже, не бажає забезпечувати порушення режиму припинення вогню, яке вона здійснювала посеред між Вірменією та Азербайджаном, або дозволити Вірменії посилатися на положення Договору про колективну безпеку, в якому переважає Росія. Організація в його обороні.

  Українські війська, ймовірно, продовжували наземні обстріли уздовж лінії Лиман — Ямпіль-Білогорівка на півночі Донецької області і, можливо, проводять обмежені наземні обстріли через річку Окіл у Харківській області.

  Російські та українські джерела повідомили, що українські війська продовжують наземні маневри в трьох районах Херсонської області в рамках поточної південної контрнаступу.

  Російські війська збільшили успіхи на південь від Бахмута і продовжували наземні обстріли по всій Донецькій області.

  Українські війська надали перші візуальні докази використання російськими військами безпілотника іранського виробництва в Україні 13 вересня.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Вересень 12, 2022

  Кароліна Хірд, Грейс Маппес, Кетрін Лолор, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Контрнаступ на півдні України продовжує мати значний вплив на бойовий дух Росії та військовий потенціал на півдні України.

  Ключові винос

  Українські війська продовжують досягати значних успіхів у Херсонській області та неухильно погіршують бойовий дух та бойові можливості російських військ у цій сфері.

  Російське військове командування, можливо, призупиняє розгортання новостворених підрозділів в Україні через недавні втрати Росії та загальне погіршення бойового духу.

  Російські війська не змогли зміцнити нову лінію фронту після завоювання українців на сході Харківської області і активно тікають з району або передислокуються на інші осі.

  Українські війська продовжували обстрілювати російські військові засоби та позиції в Херсонській області, ймовірно, постійно деградуючи їх.

  Повторення українців Ізюму, ймовірно, погіршило здатність російських військ проводити артилерійські удари по трасі Ізюм-Слов'янськ.

  Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) оголосило про відновлення другої резервної лінії електропередачі Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС).

  Контрнаступ України завдає шкоди російським адміністративним можливостям і рухає російські виїзди з окупованих частин України далеко за лінією зіткнення.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Ми не докладно повідомляємо про російські військові злочини, оскільки ці заходи добре висвітлюються в західних ЗМІ і не впливають безпосередньо на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цих злочинних дій для українських військових та населення, а саме про бойові дії в українських міських районах. Ми повністю засуджуємо ці російські порушення законів збройних конфліктів, Женевських конвенцій і людства, хоча ми не описуємо їх у цих звітах.

  Хронологія карт з 12 - 16 вересня 2022 р. - Наведення миші для прокрутки

  Карти конфлікту в Україні - 091222-091622

  Див. інтерактивну карту російського вторгнення Інституту вивчення війни

  Читайте останні новини про конфлікт в Україні від Інституту вивчення війни

  * Спільний з прямим явним дозволом Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології досліджень війни

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвивати всебічне розуміння ситуації на місцях. Для того, щоб проаналізувати військові та політичні події в будь-якій галузі, дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених ними дослідницьких завдань. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та інші, щоб краще зрозуміти безпекову та політичну ситуацію та оцінити реалізацію поточних стратегій та політики. Наші дослідники збирають дані та аналізують тенденції, виробляючи детальний аналіз подій у галузях досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та прихильність покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про Інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, надійного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною, дослідницькою організацією державної політики.

  Дізнайтесь більше, долучайтеся та внесуйте свій внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав

  Джерело: Комплексне відкриття

  Злиття, поглинання та інвестиції у 3 кварталі 2022 року

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Звинувачення та заперечення? Nuix Примітки: Виконавче провадження ASIC

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Виявлення відповіді? Nuix відповідає на запит ASX на інформацію

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Виявлення звітів? Нові примітки Прес-спекуляція

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...