Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Ukrainas konfliktu atjauninājums no Kara izpētes institūta. Kara pētījumu institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri bezpartijiskus, neideoloģiskus, uz faktiem balstītus pētījumus. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par karu un militārām lietām, veicot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem. ISW atjauninājumi var būt noderīgi kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu profesionāļiem ikdienā, nodrošinot ikdienas sintēzi saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, jo tie ievēro uzņēmējdarbības, informācijas tehnoloģiju un juridiskās tendences un trajektorijas, ko ietekmējusi pašreizējā Ukrainas konfliktu.

  Novērtējums un kartes*

  Ukrainas konfliktu novērtējumi — pārskats Maps

  Kara pētījumu institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), Amerikas Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņu novērtējumus, kas ietver kartes, kurās uzsvērta novērtētā reljefa kontrole Ukrainā un galvenās Krievijas manevru asis.

  Šīs kartes palielina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus saistībā ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Krievijas uzbrukuma kampaņas novērtējumi

  2022. gada 28. jūlijs

  Karolīna Hirda, Grace Mappes, Layne Phillipson, Katherine Lawlor, George Barros un Frederick W. Kagan

  Atslēgas attīstība

  Putins 28. jūlijā aizvietoja ģenerālpulkvedi Genādiju Zhidko kā aizsardzības ministra vietnieku un Galvenās militāri politiskās direktorāta vadītāju.

  Galvenie takeaways:

  Krievijas spēki Doņeckas apgabalā, visticamāk, cenšas gūt labumu no nesenajiem marginālajiem teritoriālajiem ieguvumiem ap Bakhmutu un var noteikt prioritātes centieniem ieņemt Siversku.

  Krievijas spēki veica ierobežotus zemes uzbrukumus ziemeļrietumiem no Slovjanskas un ziemeļaustrumiem un dienvidrietumiem no Bakhmut.

  Krievijas spēki var pastiprināt ofensīvas operācijas ap Avdiivka, lai samazinātu Ukrainas streikus un ap Donetsk City.

  Krievijas spēki var noteikt nosacījumus atjaunoto aizskarošu operāciju pret Kharkiv City.

  Krievijas spēki mēģināja ierobežotu zemes ofensīvu uz Dienvidu ass, bet, iespējams, saskaras ar teritoriālajiem zaudējumiem Hersonas apgabalā.

  Krievijas spēki cenšas saglabāt savas zemes sakaru līnijas pār Dņepro upi, kas savieno Hersonas pilsētu ar aizmugures rajoniem Hersonas apgabala austrumos.

  Kremlis turpināja pasākumus, lai kompensētu virsnieku un darbaspēka zaudējumus Ukrainā.

  Kremlis turpina institucionalizēt savas okupācijas pārvaldes okupētajās Ukrainas daļās, lai sagatavotos nelikumīgiem referendumiem, aneksijai un integrācijai Krievijā.

  Krievu okupācijas spēki turpina spiest ukraiņu civiliedzīvotājus okupētajās teritorijās izmantot Krievijas rubļus un pases un apmeklēt krievu vadītās skolas, nosakot apstākļus ilgāka termiņa sociālajai kontrolei okupētajās teritorijās.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 27. jūlijs

  Ar Kateryna Stepanenko, Grace Mappes, Katherine Lawlor, George Barros, un Frederick W. Kagan

  Atslēgas attīstība

  Krievijas spēki, šķiet, spēj uzturēt tikai divas nozīmīgas ofensīvas operācijas Ukrainā šajā laikā, vienu mēģinot sagrābt Siversku, bet otru virzās uz priekšu uz Bakhmutu.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki šobrīd, šķiet, spēj uzturēt tikai divas nozīmīgas ofensīvas operācijas Ukrainā, gan Doņeckas apgabalā, gan Krievijas ofensīva joprojām, visticamāk, beigsies pirms papildus nozīmīgu iedzīvotāju centru sagrābšanas.

  Ukrainas spēki, iespējams, ir uzsākuši lokalizētu pretuzbrukumu dienvidrietumiem no Izyum.

  Krievu spēki uzbruka apmetnēm uz austrumiem no Siverskas un uz ziemeļaustrumiem un dienvidaustrumiem no Bakhmutas.

  Zemes cīņa turpinās uz ziemeļiem no Kharkiv City.

  Ukrainas spēki 27. jūlijā trešo reizi desmit dienās skāra Antonivska tiltu, iespējams, padarot to nelietojamu.

  Mari El Republika uz ziemeļiem no Kazaņas nosūtīja divus brīvprātīgo bataljonus apmācīt un veido trešo bataljonu dislocēt uz Ukrainu.

  Krievijas okupācijas iestādes ieved krievus darbam okupētajās teritorijās Ukrainas līdzstrādnieku trūkuma dēļ.

  Mariupoles okupācijas iestādes turpina nesniegt humāno palīdzību, lai piespiestu civiliedzīvotājus sadarboties un strādāt okupācijas administrācijā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 26. jūlijs

  Karolīna Hirda, Katerina Stepāņenko, Katherine Lawlor, Layne Philipson un Frederick V. Kagans

  Atslēgas attīstība

  Krievijas atbalstītā proxy vadība turpina izsludināt termiņus papildu Ukrainas teritorijas ieņemšanai, iespējams, atbalstīs notiekošos sagatavošanās darbus referendumiem par šo teritoriju aneksiju Krievijas Federācijai.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas pilnvaras un okupācijas vadība izsludina paātrinātus termiņus Ukrainas teritorijas ieņemšanai, lai saskaņotu ar Kremļa centieniem sagatavoties okupēto teritoriju aneksijai Krievijas Federācijā.

  Krievu spēki ieguva marginālu zemi uz ziemeļaustrumiem no Bakhmutas un turpina cīnīties uz austrumiem un dienvidiem no Bakhmutas.

  Krievijas spēki veica ierobežotu uzbrukumu ziemeļrietumiem no Izyum, visticamāk, lai nodrošinātu Krievijas aizmugures zonas Izyum-Slovjanskas līnijā.

  Krievijas spēki veica ierobežotus uzbrukumus uz dienvidrietumiem no Doņeckas pilsētas pie Zaporizhia apgabala robežas.

  Krievijas spēki koncentrējās uz okupēto līniju aizstāvēšanu un veica ierobežotu uzbrukumu uz zemes ziemeļrietumu Hersonas apgabalā.

  Ukrainas spēki turpināja streikot Krievijas loģistikas mezgliem Hersonas apgabalā.

  Kremlis turpina veidot reģionālos brīvprātīgo bataljonus nosūtīšanai uz Ukrainu.

  Ukrainas izlūkošanas noplūdes, izmantojot viltotus referendumus, turpina atklāt Kremļa aneksijas programmas okupētajai Ukrainai.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 25. jūlijs

  Karolīna Hirda, Katerina Stepāņenko, Katherine Lawlor, Layne Philipson un Frederick V. Kagans

  Atslēgas attīstība

  Krievijas spēki 25. jūlijā guva marginālu teritoriālu pieaugumu uz dienvidiem no Bakhmutas, bet lielā mērā cieš no tiem pašiem fundamentāliem ierobežojumiem, kas iepriekš liedza viņiem strauji iegūt ievērojamu pamatu aizskarošu operāciju laikā Luhanskas apgabalā.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki guva nelielus ieguvumus uz dienvidiem no Bakhmutas, bet maz ticams, ka tie varētu efektīvi izmantot šos sasniegumus, lai pilnībā kontrolētu pašu Bakhmut.

  Krievijas spēki veica ierobežotus zemes uzbrukumus uz ziemeļiem no Harkovas pilsētas, uz austrumiem no Siverskas, un uz austrumiem no Bakhmutas.

  Krievijas spēki turpina nostiprināt un nostiprināt pozīcijas Zaporizhia un Hersonas apgabalos, gaidot Ukrainas pretaizskarošu.

  Ukrainas spēki turpina streikot Krievijas cietokšņus gar Dienvidu ass.

  Krievijas spēki turpināja izvest militāro aprīkojumu no krātuves Omskā un saskarties ar izaicinājumiem, remontējot bojātus kaujas transportlīdzekļus

  Krievijas okupācijas amatpersonas turpina noteikt nosacījumus okupēto teritoriju aneksijai Krievijas Federācijai un paplašināt Ukrainas okupēto teritoriju administratīvo kontroli.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 24. jūlijs

  Karolīna Hirda, Grace Mappes, Layne Philipson, Džordžs Barross un Frederiks V. Kagans

  Atslēgas attīstība

  Trauksmes Krievijas nacionālistu informācijas telpā turpina augt, jo temps Krievijas operāciju palēnina, saskaroties ar veiksmīgu Ukrainas augstas mobilitātes artilērijas raķešu sistēmas (HIMARS) streiki par galvenajiem Krievijas loģistikas un komandu un kontroles mezgliem.

  Atslēgas takeaways

  Ukrainas amatpersonas arvien vairāk atzīst Ukrainas kompensācijas operācijas Hersonas apgabalā.

  Kremlis saskaras ar montāžu (ja tas joprojām ir ļoti ierobežots) iekšzemes domstarpības no etniskajām minoritātēm, kuras nesamērīgi uzņemas Krievijas kara slogu Ukrainā.

  Krievijas spēki mēģināja ierobežotus zemes uzbrukumus uz ziemeļrietumiem no Slovjanskas, uz austrumiem no Siverskas, bet dienvidos no Bakhmutas 24. jūlijā.

  Ukrainas streiki ir bojāti visi trīs Krievijas kontrolēti tilti, kas ved uz Hersona City pagājušajā nedēļā.

  Krievijas spēki mēģināja ierobežotas zemes uzbrukumus Hersonas apgabalā.

  Kremlis turpināja veidot reģionālos brīvprātīgo bataljonus un piesaista privāto militāro kompāniju vervēšanas diskus, lai radītu kaujas varu.

  Krievijas okupācijas varas iestādes turpināja noteikt nosacījumus aneksijas referendumiem okupētajās teritorijās un rekonstrukcijas centieniem vervē krievu civiliedzīvotājus.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  Mēs detalizēti neziņojam par Krievijas kara noziegumiem, jo šīs darbības ir labi aptvertas Rietumu plašsaziņas līdzekļos un tieši neietekmē militārās operācijas, kuras mēs novērtējam un prognozējam. Mēs turpināsim novērtēt un ziņot par šo noziedzīgo darbību ietekmi uz Ukrainas militāro un iedzīvotāju, un jo īpaši par kaujas Ukrainas pilsētās. Mēs pilnībā nosodām šos Krievijas bruņoto konfliktu, Ženēvas konvenciju un cilvēces likumu pārkāpumus, kaut arī mēs tos neaprakstīsim šajos ziņojumos.

  Hronoloģija kartes no jūlijs 24-28 2022 — Mouseover, lai ritinātu

  Ukrainas konfliktu kartes - 072422-072822

  Skatīt Kara pētījumu institūtu Krievijas iebrukuma interaktīvajā kartē

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara izpētes institūta (ISW).

  Par Kara pētījumu metodoloģijas izpētes institūtu

  ISW pētījumu metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, kas ļauj pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militāro un politisko attīstību jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem ir pilnībā jāsaprot ienaidnieka un draudzīgo spēku sistēmas. Viņiem ir jāsaprot arī iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas ir analītiskais pamats, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un izpildītu tām noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, radot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētījumu metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kurām var būt nepieciešama amerikāņu militārās varas izmantošana.

  Par Kara izpētes institūtu

  Kara izpētes institūts veicina informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamus pētījumus, uzticamu analīzi un novatorisku izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija.

  Uzziniet vairāk, iesaistieties un veiciet savu ieguldījumu šodien.

  Papildus lasīšana

  [Ikgadējā atjaunināšana] Starptautiskās kibertiesību normas praksē: interaktīvs rīkkopa

  Datu vēstniecības: nacionālo valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: ComplexDiscovery

  Uguns efektam? Edison Partners noved USD $30M investīcijas lauka efektā

  According to the media release from Edison Partners, Field Effect’s flagship...

  Izmaksas un zaudējumi? 2022. gada NetDifence kiberprasību pētījums

  According to the media release from NetDiligence, in this year’s study,...

  Veidojot kiberdrošības darbaspēku? Eiropas kiberdrošības prasmju satvars

  According to ENISA's Executive Director, Juhan Lepassaar, "The future security of...

  Noliecoties uz priekšu? CISA 2023—2025. gada stratēģiskais plāns

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  E-datu atklāšanas pārspriegums? Surge PE aizver juridisko tehnoloģiju iespējotu pakalpojumu platformu Avalon

  According to Sanjay Gulati, Principal at Surge, “We are honored to...

  E-datu atklāšanas apvienošana, iegāde un ieguldījumi 2022. gada 3. ceturksnī

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Apgalvojumi un atteikumi? Nuix atzīmē ASIC izpildes procedūras

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Atklājot atbildi? Nuix atbild uz ASX informācijas pieprasījumu

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu jūlijā 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par jūnijs 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  burbulis problēmas? E-datu atklāšanas operatīvās metrikas 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Cooler Temperatūra? Fall 2022 e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas rezultāti

  Since January 2016, 2,874 individual responses to twenty-eight quarterly eDiscovery Business...

  Liekums vai deformācija? Astoņu pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu apkopojums

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Mainot straumes? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada vasarā

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...