Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і докладних джерел для поточної інформації про українську кризу є оновлення українського конфлікту від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є організацією 501 (c) (3) і виробляє суворо безпартійні, неідеологічні, засновані на фактах дослідження. ISW прагне сприяти інформованого розуміння війни та військових справ шляхом всебічних, незалежних та доступних досліджень та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні широкій громадськості, військовим практикам, політикам та членам ЗМІ. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть принести користь фахівцям з кібербезпеки, управління інформацією та правових відкриттів, оскільки вони слідкують за діловими, інформаційними технологіями та правовими тенденціями та траєкторіями, на які впливають та випливають з поточний конфлікт в Україні.

  Оцінка та карти*

  Оцінки конфліктів в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), збірна Росії

  Проект «Критичні загрози» (CTP), Американський інститут підприємництва

  Загальна оцінка Довідкова інформація

  ISW систематично публікує російські оцінки кампанії, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль місцевості в Україні та основні російські осі маневру.

  Ці карти доповнюють щоденну синтетичну продукцію, яка охоплює ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Оцінки російської наступальної кампанії

  Липень 28, 2022

  Кароліна Хірд, Грейс Мейппс, Лейн Філіпсон, Кетрін Лолор, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Путін змінив генерал-полковника Геннадія Жидько на посаді заступника міністра оборони і керівника Головного військово-політичного управління 28 липня.

  Ключові винос:

  Російські війська в Донецькій області, ймовірно, прагнуть скористатися нещодавніми маргінальними територіальними завоюваннями навколо Бахмута і можуть позбавити зусиль із захоплення Сіверська.

  Російські війська провели обмежені наземні штурми на північний захід від Слов'янська, північний схід і південний захід від Бахмута

  Російські війська можуть активізувати наступальні операції навколо Авдіївки, щоб зменшити українські удари в Донецьку та навколо нього.

  Російські війська, можливо, встановлюють умови для відновлення наступальних операцій у напрямку Харкова.

  Російські війська спробували обмежений наземний наступ на Південній осі, але, ймовірно, зазнають територіальних втрат в Херсонській області.

  Російські війська намагаються зберегти свої наземні лінії сполучення через річку Дніпро, що з'єднує місто Херсон з тиловими районами на сході Херсонської області

  Кремль продовжив заходи щодо компенсації офіцерської та трудової втрати в Україні.

  Кремль продовжує інституціоналізувати свої окупаційні адміністрації в окупованих районах України для підготовки до фіктивних референдумів, анексії та інтеграції в Росію.

  Російські окупаційні війська продовжують тиск на українських мирних жителів в окупованих районах, щоб вони використовували російські рублі та паспорти, відвідувати російські школи, створюючи умови для довгострокового соціального контролю на окупованих територіях.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  27 липня 2022

  Катерина Степаненко, Грейс Мейппес, Кетрін Лоулор, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Російські війська, здається, в змозі витримати лише дві значні наступальні операції в Україні: одна намагається захопити Сіверськ, а інша - на Бахмут.

  Ключові винос

  Російські війська в даний час здатні підтримувати лише дві значні наступальні операції в Україні, як в Донецькій області, і російський наступ, ймовірно, завершиться, перш ніж захопити додаткові значні населювальні пункти.

  Можливо, українські війська почали локалізовану контратаку на південний захід від Ізюму.

  Російські війська атакували населені пункти на сході Сіверська, північний схід і південний схід Бахмута

  На північ від Харкова тривають наземні бої.

  Українські війська втретє за десять днів завдали удару по Антонівському мосту 27 липня, ймовірно, прийшли в непридатність.

  Республіка Марій Ел на північ від Казані відправила два добровольчих батальйону на навчання і формує третій батальйон для дислокації в Україну.

  Російська окупаційна влада імпортує росіян для роботи на окупованих територіях через брак українських колабораціоністів.

  Окупаційна влада Маріуполя продовжує утримувати гуманітарну допомогу, щоб змусити мирних жителів співпрацювати з окупаційною адміністрацією та працювати на них.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  26 липня 2022

  Кароліна Хірд, Катерина Степаненко, Кетрін Лолор, Лейн Філіпсон та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Проросійське провісійне керівництво продовжує визначати терміни захоплення додаткової української території, ймовірно, підтримає поточну підготовку до референдумів щодо приєднання цих територій до Російської Федерації.

  Ключові винос

  Російське окупаційна влада та керівництво окупації оголошує прискорені терміни захоплення української території, щоб узгодити зусилля Кремля з підготовки до анексії окупованих територій до складу Російської Федерації.

  Російські війська здобули маргінальні землі на північний схід від Бахмута і продовжують воювати на схід і південь від Бахмута

  Російські війська здійснили обмежену атаку на північний захід від Ізюма, ймовірно, щоб забезпечити захист російських тилових районів на лінії Ізюм-Слов'янськ

  Російські війська обстріляли обмежений обстріл на південний захід від Донецька біля кордону Запорізької області

  Російські війська зосередилися на захисті окупованих ліній і провели обмежений наземний штурм на північному заході Херсонської області.

  Українські війська продовжували наносити удари по російських логістичних вузлах в Херсонській області.

  Кремль продовжує формувати регіональні добровольчі батальйони для розміщення в Україні.

  Витоки української розвідки продовжують розкривати порядок денний анексії Кремля для окупованої України шляхом фальсифікованих референдумів.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  25 липня 2022

  Кароліна Хірд, Катерина Степаненко, Кетрін Лолор, Лейн Філіпсон та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Російські війська здійснили маргінальні територіальні завоювання на південь від Бахмута 25 липня, але значною мірою страждають від тих самих фундаментальних обмежень, які раніше заважали їм швидко завоювати значні позиції під час наступальних операцій в Луганській області.

  Ключові винос

  Російські війська досягла незначних успіхів на південь від Бахмута, але навряд чи зможуть ефективно використати ці досягнення, щоб повністю взяти під контроль сам Бахмут.

  Російські війська здійснили обмежені наземні атаки на північ від Харкова, на сході Сіверська і на сході Бахмута.

  Російські війська продовжують зміцнювати і зміцнювати позиції в Запорізькій та Херсонській областях напередодні українських контрнаступів.

  Українські війська продовжують наносити удари по російським опорним пунктами вздовж Південної осі.

  Російські війська продовжували виводити військову техніку зі зберігання в Омську і зіткнулися з проблемами з ремонтом пошкоджених бойових машин.

  Російські окупаційні чиновники продовжують встановлювати умови для приєднання окупованих територій до Російської Федерації та розширення адміністративного контролю над окупованими територіями України.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  24 липня 2022

  Кароліна Хірд, Грейс Мейппс, Лейн Філіпсон, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Тривога в російському націоналістичному інформаційному просторі продовжує зростати, оскільки темпи російських операцій сповільнюються в умовах успішних українських високомобільних артилерійських ракетних комплектів (HIMARS) по ключових російських вузлах логістики та управління.

  Ключові винос

  Українські чиновники все частіше визнають українські контрнаступальні операції в Херсонській області.

  Кремль стикається з зростаючим (якщо ще дуже обмеженим) внутрішнім інакомисленням з боку етнічних меншин, які непропорційно несуть тягар російської війни в Україні.

  24 липня російські війська здійснили спробу обмеженого штурму на північний захід від Слов'янська, на схід від Сіверська і на південь від Бахмута

  Українські удари пошкодили всі три підконтрольні Росії мости, що ведуть до міста Херсон протягом останнього тижня.

  Російські війська намагалися обмежити наземні штурми в Херсонській області

  Кремль продовжував створювати регіональні добровольчі батальйони та використовує драйви вербування приватних військових компаній для отримання бойової сили.

  Російська окупаційна влада продовжувала встановлювати умови для проведення референдумів про анексію на окупованих територіях і вербує російських мирних жителів для відновлення.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Ми не докладно повідомляємо про російські військові злочини, оскільки ці заходи добре висвітлюються в західних ЗМІ і не впливають безпосередньо на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цих злочинних дій для українських військових та населення, а саме про бойові дії в українських міських районах. Ми повністю засуджуємо ці російські порушення законів збройних конфліктів, Женевських конвенцій і людства, хоча ми не описуємо їх у цих звітах.

  Хронологія карт з 24-28 липня 2022 - наведення миші, щоб прокручувати

  Карти конфлікту в Україні - 072422-072822

  Див. інтерактивну карту російського вторгнення Інституту вивчення війни

  Читайте останні новини про конфлікт в Україні від Інституту вивчення війни

  * Спільний з прямим явним дозволом Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології досліджень війни

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвивати всебічне розуміння ситуації на місцях. Для того, щоб проаналізувати військові та політичні події в будь-якій галузі, дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених ними дослідницьких завдань. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та інші, щоб краще зрозуміти безпекову та політичну ситуацію та оцінити реалізацію поточних стратегій та політики. Наші дослідники збирають дані та аналізують тенденції, виробляючи детальний аналіз подій у галузях досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та прихильність покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про Інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, надійного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною, дослідницькою організацією державної політики.

  Дізнайтесь більше, долучайтеся та внесуйте свій внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав

  Джерело: Комплексне відкриття

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...