Nuix iegūst dabiskās valodas apstrādes uzņēmumu

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product offering by helping customers get to relevant data even faster. The potential for user-friendly dashboards and for users to easily customise the software to their specific needs also reflects Nuix’s focus on empowering our customers to search through unstructured data at speed and scale. We look forward to Christopher Stephenson [Topos CEO] and his talented team joining Nuix.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

Paziņojums par presi

Nuix iegūst dabiskās valodas apstrādes uzņēmumu

Global programmatūras kompānija Nuix Limited (Nuix; ASX:NXL) šodien [13. septembris 2021] paziņoja, ka tā ir noslēgusi līgumu, lai iegādātos visas akcijas Topos Labs, Inc. (Topos) izstrādātājs Natural Language Processing (NLP) programmatūru, kas palīdz datorsistēmām labāk izprast tekstu un runātos vārdus ātrums un mērogs.

Topos ir programmatūras uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Bostonā. Tās mākslīgā intelekta (AI) vadītā NLP platforma ir izstrādāta, lai samazinātu datu recenzentu un analītiķu darba slodzi, ātrāk saskaroties ar attiecīgo vai riskantu saturu. Tās misija ir nodrošināt klientus ar riska orientētu satura izlūkošanu proaktīvai riska pārvaldībai un normatīvajai atbilstībai.

Topos sākumposma platforma jau spēj automatizēt precīzu analīzi un kompleksa satura klasifikāciju dokumentos, elektroniskajās komunikācijās un sociālajos medijos. NLP modeļus biznesa lietotāji var definēt tieši, izmantojot lietotāja interfeisu bez koda, samazinot laiku, kas nepieciešams, lai identificētu risku organizācijas datos. Topos ir arī iespēja iesniegt konfidenciāla, jutīga un regulēta satura riska novērtējumu lietotājam draudzīgos informācijas paneļos.

Apsveicinot Topos komandu un integrējot NLP iespējas šajā attīstības posmā, Nuix var optimizēt tehnoloģiju, lai gūtu labumu saviem Izmeklējumi, e-Discovery un GRC (pārvaldības, riska un atbilstības) klientiem, vēl vairāk uzlabojot Nuix Engine nestrukturēto datu apstrādes jaudu.

Nuix Engineering Dibinātājs un galvenais zinātnieks Deivids Sitskis teica: “Topos iegāde ir aizraujoša attīstība Nuix ceļojumā. Integrējot Nuix dzinēja spēju apstrādāt milzīgu nestrukturētu datu daudzumu ar topos nākamās paaudzes NLP iespējām, Nuix produktu portfelim mainīsies spēles.”

Pēc finansiālās slēgšanas, kas gaidāms 2021. gada septembrī, NUIX pievienosies Topos komanda, tostarp Topos augstākās vadības locekļi. Noslēgšana ir atkarīga no ierasto slēgšanas nosacījumu apmierināšanas vai atteikšanās no tiem.

Nuix izpilddirektors Rod Vawdrey teica: “Topos stiprinās Nuix produktu piedāvājumu, palīdzot klientiem iegūt attiecīgos datus vēl ātrāk. Lietotājdraudzīgu informācijas paneļu un lietotāju iespējas viegli pielāgot programmatūru savām īpašajām vajadzībām arī atspoguļo Nuix koncentrēšanos uz to, lai mūsu klienti varētu meklēt, izmantojot nestrukturētus datus ātrumā un mērogā. Mēs ceram uz Kristoferu Stephensonu [Topos CEO] un viņa talantīgo komandu, kas pievienojas Nuix.”

Topos izpilddirektors Kristofers Stephensons teica: “Mēs esam priecīgi pievienoties Nuix un esam priecīgi apvienot mūsu novatorisko NLP platformu ar Nuix platformu. Kopā ar savu talantīgo inženierzinātņu un produktu komandu es ceru uz Topos izvietošanu, lai vēl vairāk uzlabotu Nuix jaudīgās apstrādes iespējas un kļūtu par daļu no pasaules līdera izmeklēšanas analītikas un izlūkošanas programmatūras jomā.”

Sākotnējās iegādes izmaksas ir 5 miljoni ASV dolāru par finanšu slēgšanu, ar potenciālu vēl 20 miljonus ASV dolāru veido 18,5 miljoni ASV dolāru skaidrā naudā, kas maksājama Topos akciju pārdevējam, un līdz 1,5 miljoniem ASV dolāru izpildes tiesībās, kas maksājamas vairāk nekā 30 mēnešus1.izpildes tiesības ir jāpiešķir daži Topos komandas locekļi, kas pievienojas Nuix un turpina sniegt pakalpojumus Nuix laikā starp izpildes tiesību slēgšanu un pārveidošanas laikā.

Papildu naudas atlīdzība ir maksājama tikai, un darbības izpildes tiesības pārvēršas parastajās akcijās tikai tad, kad tiek sasniegti ieņēmumi, darbinieku saglabāšana un produktu izstrādes pavērsieni2, no kurām katra tieši attiecas uz AI vadītās NLP platformas turpmāko attīstību un tās veiksmīgu attīstību. integrācija Nuix vidē.

Nuix plāno samaksāt atlīdzību skaidrā naudā no summām, kas radušās Nuix grupas parastajās operācijās.

Šo paziņojumu ir apstiprinājusi Nuix valde.

1 Izpildes tiesības konvertēs vairākās parastajās akcijās, ko nosaka, atsaucoties uz starpposma iemaksas vērtību, dalot ar lielāko no Nuix akciju piecu dienu VWAP pirms ierosinātā emisijas datuma vai Nuix akciju 20 dienu VWAP pirms finanšu slēgšanas. Tā vietā Nuix var izvēlēties, lai apmierinātu konvertēšanas tiesības skaidrā naudā. Ja tiek sasniegti visi starpposma mērķi, maksimālo emitējamo parasto akciju skaitu nosaka, ņemot vērā Nuix parasto akciju 20 dienu VWAP pirms slēgšanas un 1,5 miljonus ASV dolāru (konvertē AUD$ pēc dominējošā valūtas kursa parasto akciju emisijas brīdī). Parastās akcijas, kas emitētas izpildes tiesību turētājiem, tiks brīvprātīgi darītas 12 mēnešus no emisijas dienas.

Novērtējums par to, vai starpposma mērķi ir sasniegti, notiks katru gadu pēc slēgšanas. Ja kāds pagrieziena punkts nav izpildīts, attiecīgā naudas iemaksa, kas saistīta ar tā sasniegšanu, netiks izmaksāta un piemērojamā izpildes tiesību daļa beigsies.

Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

Papildu lasīšana

E-Discovery Market Size Mashup: 2020-2025 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

Cyber Discovery definēšana? A Definīcija un satvars

Avots: Complex-Dis

ASV Valsts kases departaments veic pasākumus, lai cīnītos pret biedēšanas

According to Treasury Secretary Janet L. Yellen, “Ransomware and cyber-attacks are...

NATO Kooperatīvais kiberaizsardzības izcilības centrs (CCDCOE): 2021. gada septembris kiberpasākumu ziņojums

The twelfth installment in the cyber events series published by the...

[Legal Education Webcast] Breaches, Responses, and Challenges: Cybersecurity Essentials That Every Lawyer Should Know

Every large corporation and organization today face the significant threat of...

Klasificējot izspiedējvīrusa? Izspiedējprogrammatūras klasifikācijas sistēma, kuras pamatā ir failu dzēšana un failu šifrēšanas uzbrukuma struktūras

This paper evaluates attack methodologies of a ransomware attack: the underlying...

Mitratech iegūst Alyne

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, "The combination of Alyne...

Magnēts kriminālistika iegūst DME kriminālistiku

According to the announcement, under the terms of the agreement, Magnet...

Consililio no Adecco iegūst juridiskās konsultācijas un e-datu atklāšanas struktūrvienības

According to Laurie Chamberlin, Head of Professional Recruitment and Solutions North...

Nuix iegūst dabiskās valodas apstrādes uzņēmumu

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Home or Away? New eDiscovery Collection Market Sizing and Pricing Considerations

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada septembrī

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada augustā

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu jūlijā 2021

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Pieci lieliski lasa e-Discovery 2021. gada jūnijam

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Vairāk turētāji? Prognozīvās kodēšanas tehnoloģijas un protokolu apsekojums — 2021. gada rudens rezultāti

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Kvēlojošas cerības? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas biznesa uzticību 2021. gada vasarā

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...

Problēmas, kas ietekmē e-datu atklāšanas biznesa veiktspēju: 2021. gada vasaras pārskats

In the summer of 2021, 24.4% of respondents viewed increasing types...

Meklē uz augšu? E-datu atklāšanas operatīvā metrika 2021. gada vasarā

In the summer of 2021, 80 eDiscovery Business Confidence Survey participants...