Nuix przejmuje firmę zajmującą się przetwarzaniem języka naturalnego

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product offering by helping customers get to relevant data even faster. The potential for user-friendly dashboards and for users to easily customise the software to their specific needs also reflects Nuix’s focus on empowering our customers to search through unstructured data at speed and scale. We look forward to Christopher Stephenson [Topos CEO] and his talented team joining Nuix.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Uwaga redaktora: Od czasu do czasu program ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje zawartości i badania pochodzące od dostawców cybernetycznych, danych i legalnych odkryć, organizacji badawczych i członków społeczności ComplexDiscovery. ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia dotyczące treści.

Aby przesłać rekomendacje dotyczące rozważenia i włączenia ich do cybernetycznych, danych i informacji dotyczących usług, produktów lub badań naukowych firmy ComplexDiscovery, skontaktuj się z nami już dziś.

Ogłoszenie prasowe

Nuix przejmuje firmę zajmującą się przetwarzaniem języka naturalnego

Globalna firma Nuix Limited (Nuix; ASX:NXL) dzisiaj [13 września 2021] ogłosiła, że zawarła umowę nabycia wszystkich udziałów w Topos Labs, Inc. (Topos) dewelopera oprogramowania Natural Language Processing (NLP), który pomaga systemom komputerowym lepiej zrozumieć tekst i słowa wypowiedziane na prędkość i skala.

Topos jest firmą produkującą oprogramowanie z siedzibą w Bostonie. Platforma NLP oparta na sztucznej inteligencji (AI) została zaprojektowana w celu zmniejszenia obciążenia recenzentów danych i analityków poprzez szybsze wyświetlanie odpowiednich lub ryzykownych treści. Jego misją jest dostarczanie klientom informacji o treści zorientowanych na ryzyko w celu aktywnego zarządzania ryzykiem i zgodności z przepisami.

Platforma Topos na wczesnym etapie jest już w stanie zautomatyzować dokładną analizę i klasyfikację złożonych treści w dokumentach, komunikacji elektronicznej i mediach społecznościowych. Modele NLP mogą być definiowane bezpośrednio przez użytkowników biznesowych za pomocą interfejsu użytkownika bez kodu, skracając czas potrzebny na identyfikację ryzyka w danych organizacji. Następnie Topos jest w stanie przedstawić ocenę ryzyka poufnych, wrażliwych i regulowanych treści w przyjaznych dla użytkownika pulpitach nawigacyjnych.

Przyjmując z zadowoleniem zespół Topos i integrując możliwości NLP na tym etapie rozwoju, Nuix może zoptymalizować tę technologię, aby zyskać korzyści swoim klientom Investigations, eDiscovery i GRC (zarządzanie, ryzyko i zgodność), zwiększając możliwości przetwarzania danych przez silnik Nuix.

Założyciel Nuix Engineering i główny naukowiec David Sitsky powiedział: „Przejęcie Topos to ekscytująca ewolucja w podróży Nuix. Integracja zdolności silnika Nuix do przetwarzania ogromnych ilości nieustrukturyzowanych danych z możliwościami nowej generacji NLP w Topos zmieni grę w portfolio produktów Nuix”.

Po zamknięciu finansowym, którego oczekuje się we wrześniu 2021 r., zespół Topos, w tym członkowie kadry kierowniczej wyższego szczebla Topos, dołączy do Nuix. Zamknięcie jest uzależnione od spełnienia lub zrzeczenia się zwyczajowych warunków zamknięcia.

Dyrektor generalny Nuix Rod Vawdrey powiedział: „Topos wzmocni ofertę produktów Nuix, pomagając klientom uzyskać odpowiednie dane jeszcze szybciej. Potencjał przyjaznych dla użytkownika pulpitów nawigacyjnych oraz łatwego dostosowywania oprogramowania do konkretnych potrzeb odzwierciedla również skupienie się Nuix na umożliwienie naszym klientom wyszukiwania danych bez struktury z szybkością i skalą. Czekamy na Christophera Stephensona [CEO Topos] i jego utalentowany zespół dołączył do Nuix.”

Dyrektor generalny Topos Christopher Stephenson powiedział: „Cieszymy się, że możemy dołączyć do Nuix i jesteśmy podekscytowani połączeniem naszej innowacyjnej platformy NLP z platformą Nuix. Wraz z moim utalentowanym zespołem ds. inżynierii i produktów, czekam na wdrożenie Topos w celu dalszego ulepszania zaawansowanych możliwości przetwarzania Nuix i bycia częścią światowego lidera w dziedzinie analityki śledczej i oprogramowania analitycznego”.

Początkowy koszt nabycia wynosi 5 mln USD na zamknięciu finansowym, z możliwością dalszego 20 mln USD, w tym 18,5 mln USD w gotówce należnej sprzedającemu udziałom w Topos i do 1,5 mln USD w prawach do wykonania należnych w ciągu 30 miesięcy1.Prawa do wykonania mają zostać przyznane niektórych członków zespołu Topos, którzy dołączają do Nuix i nadal świadczą usługi na rzecz Nuix w okresie między zamknięciem i w momencie konwersji praw do wykonania.

Dodatkowa zapłata pieniężna jest płatna tylko, a prawa do wykonania zostaną przekształcone jedynie w akcje zwykłe, po osiągnięciu przychodów, zatrzymaniu personelu i rozwoju produktów2, z których każdy odnosi się bezpośrednio do dalszego rozwoju platformy NLP opartej na sztucznej inteligencji i jej udanej integracja ze środowiskiem Nuix.

Nuix zamierza zapłacić zapłatę pieniężną z kwot generowanych przez zwykłe operacje grupy Nuix.

Niniejsze ogłoszenie zostało zatwierdzone przez Zarząd Nuix.

1Prawa do wykonania zostaną zamienione na pewną liczbę akcji zwykłych ustaloną przez odniesienie do wartości raty etapu milowego podzielonej przez większą z 5-dniowych VWAP akcji Nuix przed proponowaną datą emisji lub 20-dniową VWAP akcji Nuix przed zamknięciem finansowym. Nuix może zdecydować się na zaspokojenie prawa do konwersji w gotówce. Jeżeli wszystkie etapy zostaną osiągnięte, maksymalna liczba akcji zwykłych, które mogą zostać wyemitowane, zostanie określona przez odniesienie do 20-dniowego VWAP akcji zwykłych Nuix przed zamknięciem i 1,5 mln USD (przeliczone na AUD$ po kursie obowiązującym w momencie emisji akcji zwykłych). Akcje zwykłe wyemitowane posiadaczom praw do wykonania będą dobrowolnie powierzone przez 12 miesięcy od daty emisji.

2Ocena tego, czy osiągnięto etapy milowe, będzie przeprowadzana co roku po zamknięciu. Jeżeli jakikolwiek kamień milowy nie zostanie spełniony, odpowiednia rata gotówkowa związana z jej osiągnięciem nie zostanie wypłacona, a obowiązująca transza praw do wykonania wygasa.

Przeczytaj oryginalne ogłoszenie.

Dodatkowy odczyt

Mashup o rozmiarze rynku eDiscovery: Przegląd oprogramowania i usług na całym świecie 2020-2025

Definiowanie Cyber Discovery? Definicja i ramy

źródło: ComplexDiscovery

Departament Skarbu Stanów Zjednoczonych podejmuje działania w celu zwalczania ransomware

According to Treasury Secretary Janet L. Yellen, “Ransomware and cyber-attacks are...

Spółdzielcze Centrum Doskonałości Cyber Obrony NATO (CCDCOE): Raport o wydarzeniach cyber

The twelfth installment in the cyber events series published by the...

[Legal Education Webcast] Breaches, Responses, and Challenges: Cybersecurity Essentials That Every Lawyer Should Know

Every large corporation and organization today face the significant threat of...

Klasyfikowanie oprogramowania ransomware? Struktura klasyfikacji oprogramowania typu ransomware oparta na usuwaniu plików i strukturach ataków szyfrowania plików

This paper evaluates attack methodologies of a ransomware attack: the underlying...

Mitratech przejmuje Alyne

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, "The combination of Alyne...

Magnet Forensics przejmuje DME Forensics

According to the announcement, under the terms of the agreement, Magnet...

Consilio nabywa od Aecco jednostki biznesowe ds. doradztwa prawnego i eDiscovery

According to Laurie Chamberlin, Head of Professional Recruitment and Solutions North...

Nuix przejmuje firmę zajmującą się przetwarzaniem języka naturalnego

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Home or Away? New eDiscovery Collection Market Sizing and Pricing Considerations

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za wrzesień 2021 r.

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za sierpień 2021 r.

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć w lipcu 2021 r.

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Pięć wspaniałych odczytów na temat eDiscovery w czerwcu 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Więcej Strażników? Ankieta technologii kodowania predykcyjnego i protokołów — jesień 2021 r. wyniki

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Świecące oczekiwania? Osiemnaście obserwacji zaufania do biznesu e-Discovery w lecie 2021 r.

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...

Problemy wpływające na wydajność firmy e-Discovery: Omówienie lata 2021

In the summer of 2021, 24.4% of respondents viewed increasing types...

Patrząc w górę? Metryki operacyjne eDiscovery latem 2021 r.

In the summer of 2021, 80 eDiscovery Business Confidence Survey participants...