Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או לרכישות פרטיות, מספקים של גילוי נתונים וספקי גילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה במידע של ComplexDiscovery ובשירות, מוצרים או הודעות מחקר הממוקדות בגילוי משפטי, צרו קשר עוד היום.

  מידע רקע: נוסד בשנת 2012 על ידי עמית פנדיט, Apt Search הוא מומחה הגיוס הראשון בבריטניה המוקדש באופן מלא לשווקים מונעי נתונים של גילוי אלקטרוני, אבטחת סייבר ופרטיות. כמובילה בהבנת נוף הכישרונות במדינות מפתח באירופה, כולל בריטניה, גרמניה ושוויץ, APT Search מראיין באופן קבוע ומסקר מנהלי העסקת גילוי אלקטרוני ומועמדים כדי להבחין בדינמיקה של הזדמנויות, ציפיות ומשכורות ממוקדות תעסוקה. בעוד שפורסם לפני כמעט שנה, סקר השכר 2022 מ- APT Search מייצג כמה מהדיווחים האחרונים על ידע שנצבר מראיונות וסקרים שיטתיים וממשיך להיות רווחי עבור אנשי מקצוע בתחום המשפט, העסקי וטכנולוגיית המידע בזמן שהם עובדים ותומכים במאמצי גילוי אלקטרוני באירופה ומעבר לה. בנוסף, APT Search מנהלת כעת את סקר השכר שלה בשנת 2023. תוצאות הסקר אמורות להתפרסם בחודש מרץ השנה.

  2022 תוצאות הסקר

  תחזית הגילוי האלקטרוני: סקר שכר 2022 מחיפוש APT

  תמצית דוחות: נקודות דיבור של גילוי אלקטרוני לשנת 2022

  הערה מאת מייסד חיפוש APT עמית פנדיט

  האם אלה יכולים להיות יורה ירוקה? זה בהחלט זמן עמוס עבור מגייסים. עסקים מתחילים להחזיר את האמון, להשקיע ולהרחיב את הצוותים שלהם. אם אתה מחפש את ההזדמנות הבאה, עכשיו יכול להיות הזמן. כפי שתראה בהמשך, משכורות גילוי אלקטרוני נעות מהר יותר אפילו משיעורי האינפלציה הגבוהים של ימינו.

  זה לא אומר שדברים חוזרים לקדמותם. עולם העבודה לאחר COVID שונה במספר מובנים. יש כבר הכרה על ידי עובדים כי שעות גמישות הם משהו שהם דורשים; גמישות מביא כמה יתרונות אמיתיים במונחים של חיי המשפחה שלהם ואת המקומות שהם יכולים לבחור לקרוא הביתה. מנהלים ושותפים חושבים קדימה רואים את האמון שהם נותנים לעובדים העובדים בגמישות מתוגמל במונחים של מעורבות, נאמנות ופרודוקטיביות גדולים יותר. שני הצדדים מנצחים, וזה נהדר לראות.

  אחד המניעים של התעשייה שלנו הוא הרחבת המקום שבו מיושמים מיומנויות גילוי אלקטרוני. הגידול בעבודת פרטיות הנתונים מספק הזדמנויות מרגשות לבעלי כישורים הניתנים להעברה וביטחון לנסות משהו חדש.

  האנשים בגילוי אלקטרוני

  בשנת 2021 שאלנו את המשיבים שלנו על ניסיונם בגילוי אלקטרוני מסחרי וזמן עם המעסיק הנוכחי שלהם. כששאלנו אותם שוב לסקר זה, מצאנו שהתוצאות כמעט זהות. זה אומר לנו שהתעשייה בוגרת ויציבה.

  כאשר מסתכלים על הרכב המשיבים שלנו, הם חבורה מנוסה. כמעט שלושה רבעים מהם בעלי ניסיון של יותר משש שנים, שנרכשו בעבודות גילוי אלקטרוני מסחריות. עם זאת, שני שלישים מהנשאלים שלנו נמצאים בארגון הנוכחי שלהם פחות משלוש שנים.

  התמונה כאן ברורה. כשרון עובר ממעסיק למעסיק כפי שהוא מתפתח. זה מצביע על כך שמעסיקים אולי לא מציעים את מגוון החוויות או הזדמנויות הפיתוח שעובדיהם מחפשים. מכיוון שעלות האבטחה, ההשראה וההכשרה של עובדים חדשים גדולה משמעותית מפיתוח כישרונות בתוך הבית, יש כאן מסר למעסיקים שהם צריכים לחשוב יותר כיצד לענות על רצונם של עובדיהם לצמיחה. זה מה שהעובדים שלהם רוצים וזה לא מתקיים לשביעות רצונם.

  מומחיות עומק, לא רוחב

  שאלנו את המשיבים שלנו אילו אישורים הם מחזיקים. התמונה כאן דומה מאוד למה שמצאנו בשנה שעברה, כאשר תורת היחסות והמוח הם החברות המאשרות הנפוצות ביותר.

  בדקנו גם את מספר האישורים השונים המוחזקים על ידי המשיבים באורכים שונים של זמן בגילוי אלקטרוני מסחרי. באופן לא מפתיע, לאנשים עם פחות משנתיים בענף יש בדרך כלל רק חברה מאשרת אחת. כמעט 40% של קבוצה זו אין כל אישורים בכלל, אולי מציע כי כמה מעסיקים עדיין לא רואים את הערך בשימוש אישורים אלה ככלי פיתוח מוקדם שנים. עם זאת, מעסיקים אלה עשויים לרצות לשים לב כי 70% מקבוצה זו כבר שוקלים את מהלך הקריירה הבא שלהם!

  באופן מפתיע יותר, המספר החציוני לכל קבוצה מעל "0-2 שנות ניסיון" הוא שתי חברות מאשרות. אתה יכול לצפות כי רוחב החברות המאשרות גדל ככל שעובד מגיע מעבר לניסיון של 10 שנים, אך זה לא מובל על ידי הסקר שלנו. במקום זאת, מה שנראה שקורה הוא שהעובדים מוצאים את הנישה שלהם ומשחיזים את כישוריהם בתוכה, במקום להסתעף.

  עד כמה מאושרים אנשי מקצוע בתחום הגילוי האלקטרוני?

  עד כמה חשוב שהמעסיקים יכירו במגמה זו? שאלנו את המשיבים אם הם מחפשים באופן פעיל תפקיד חדש וגילינו שרבים מהם. לאחר מכן הסתכלנו על זה בהשוואה לרמות שביעות הרצון.

  אין זה מפתיע שמשיבים לא מרוצים מחפשים תפקידים חדשים. מה שמעניין הוא שמשיבים רבים שטענו שהם ניטרליים או מרוצים מחפשים באופן פעיל תפקידים חדשים בכל מקרה.

  המסר כאן הוא שמעסיקים לא צריכים להניח שהסטטוס קוו מספיק טוב. אותם מעסיקים שאינם מבקשים להבין את עובדיהם המשתנים צרכים ולהתאים את התהליכים שלהם בהתאם עשויים לראות עלייה במחזור העובדים בשנת 2022. המועמדים אינם חוששים לבצע שינוי בשנת 2022, גם אם מצבם הנוכחי משביע רצון.

  קרא את הסקר המלא עם גרפיקה ותרשימים מתאימים.

  קרא את הדוח המלא: תחזית הגילוי האלקטרוני: סקר שכר 2022 (PDF) - מעבר עכבר לקריאת דוח מוטבע

  חיפוש APT 2022 סקר שכר גילוי אלקטרוני

  סקר השכר לשנת 2023

  כעת מנוהל על ידי APT Search, סקר השכר של גילוי אלקטרוני משנת 2023 מורכב מ- 18 שאלות וצריך לקחת פחות מחמש דקות להשלמתו. קח את הסקר היום ובדוק את תוצאות 2023 כאשר הם מתפרסמים במרץ 2023.

  השלם את סקר השכר החדש של גילוי אלקטרוני 2023 עכשיו!

  למידע נוסף על חיפוש APT.

  קריאה נוספת

  Mashup גודל שוק של גילוי אלקטרוני: 2022-2027 סקירה כללית של תוכנות ושירותים ברחבי העולם

  תשלום גילוי אלקטרוני הוגן בבריטניה? סקר החיפוש 2021

  מקור: קומפלקס דיסקברי