Sun. Sep 25th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: ComplexDiscovery ir tiešsaistes publikācija, kas izceļ kiberdrošības, datu un juridisko atklājumu ieskatu un izlūkdatus, sākot no sākotnējiem pētījumiem līdz apkopotām ziņām kiberdrošības, informācijas pārvaldības un e-datu atklāšanas profesionāļiem. Īpaši mērķtiecīga publikācija tiecas palielināt lasītāju kolektīvo izpratni par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu informāciju un jautājumiem un nodrošināt objektīvu resursu tendenču, tehnoloģiju un pakalpojumu izskatīšanai, kas saistīti ar elektroniski uzglabātu informāciju.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Fona piezīme.: Regulāri kompleksatklāšana tiek lūgts sagatavot un koplietot gan rakstisku, gan mutisku (prezentāciju) atjauninājumus par tēmām e-datu atklāšanas ekosistēmā. Nesen ComplexDiscovery tika sniegta iespēja dalīties ar vadošā starptautiskā juridiskā biroja e-datu atklāšanas ekspertiem ar īsu pārskatu par e-datu atklāšanas tirgus stāvokli. Prezentācijā bija pārskats par atlasītajiem datu punktiem no piecām galvenajām interešu jomām, kas var kalpot kā tirgus veselības rādītāji. Prezentācija ietvēra arī iespēju dalīties ar papildu studiju jomām, kas varētu būt noderīgas un interesantas nākotnes tirgus iespējām. Prezentācija un runāšanas punkti, kas sagatavoti šai izglītojošajai prezentācijai, ir paredzēti jūsu izskatīšanai un izmantošanai.

  Pilnīga prezentācija: tirgus kinētika - piecas e-datu atklāšanas jomas, kas interesē (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  0 - Tirgus kinētika - e-datu atklāšana - 042522

  Runājošie punkti

  2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Apskatiet piecas jomas, kas var palīdzēt norādīt nozares veselību

  Tirgus lieluma fons: Mashup Sākums 2012. gadā

  Mērķis: vienkārša un pieejama avota tirgus lieluma informācija

  Izmantošana: plānošana rūpniecības vajadzībām

  Piemēri: pašreizējās programmatūras un pakalpojumu diagrammas

  Pašreizējā kinētika: konsekventa un kontrolēta

  “ComplexDiscovery” gada tirgus lieluma mashup tika uzsākta 2012. gadā un radās no vēlmes saskaņot publicētās prognozes un datu punktus par tirgus lielumu un nozares izaugsmi. Mashup ir vienkārši apkopojums publicēto nozares datu punktu no pētniecības uzņēmumiem, nozares komentētājiem un e-datu atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, modelēta un iesniegta, lai izceltu tirgus lielumu un izaugsmes informāciju. Viens no Mashup uzdevuma mērķiem bija sagatavot un dalīt tirgus lieluma un izaugsmes informāciju formātā, ko var izmantot plānošanā un prezentācijās tiem, kuriem nav līdzekļu, lai iegādātos pētījumu ziņojumus un abonementus.

  Mashup modelis satur kumulatīvos datu punktus no vairāk nekā 80 publicētajiem ziņojumiem un atsauces uz tirgus lielumu un izaugsmi kopš 2012. gada. Mashup ir pieaudzis no pamata prezentācijas vienas diagrammas koplietošanas programmatūru un pakalpojumu informāciju 2012. gadā, lai paplašinātu pārskatu, kas ietver diagrammas informāciju par:

  Kombinētā e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu tirgus

  E-datu atklāšanas programmatūras tirgus

  E-datu atklāšanas pakalpojumu tirgus

  E-datu atklāšanas tirgus pārskats pēc ģeogrāfijas

  E-datu atklāšanas tirgus pārskats pēc valdības/nevalstiskiem tirgiem

  E-datu atklāšanas tirgus pārskats pēc uzdevuma

  E-datu atklāšanas tirgus pēc tiešā piegādātāja pieejas

  Turklāt, balstoties uz tirgus lieluma un segmentācijas informāciju, e-datu atklāšanas programmatūra un pakalpojumu sniedzēji var iegūt saprātīgu priekšstatu par to, kā atbildēt uz bieži uzdoto jautājumu: “Kāda tirgus daļa jums pieder?”

  Trīs tirgus lieluma mashup informācijas piemēri ir norādīti iezīmētajās diagrammās par e-datu atklāšanas tirgus lielumu, piedāvājot e-datu atklāšanas tirgus lielumu segmentējot pēc savākšanas, apstrādes un pārskatīšanas uzdevumiem, un e-datu atklāšanas tirgus lielums ASV un pārējai pasaulei.

  1. TABULA - E-datu atklāšanas tirgus lieluma noteikšana - pagātnes un prognozētās

  1-EDiscovery-tirgus izmēra ielīmēt-un-projektēts-2012-2026

  No šī tirgus lieluma mashup laika gaitā var uzskatīt, ka:

  Tirgus ir pieaudzis no $4,73B 2012 līdz $13.10B 2021. Paredzams, ka tā turpināsies arī spēcīgas izaugsmes ceļā, 2026. gadā sasniedzot 18,89B dolārus.

  Pēc tam, kad piedzīvoja tirgus atsaukšanu pasaules pandēmijas dēļ no 11,23B ASV dolāru e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu izdevumiem 2019 līdz $10,89B 2020, izdevumu atdzimšana notika 2021. gadā. Šī atjaunošanās rezultātā lēstie izdevumi pasaules e-datu atklāšanas programmatūrai un pakalpojumiem 2021 bija aptuveni $13.1B.

  Tiek lēsts, ka kombinētie e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu tirgus izdevumi 2021. gadā ir aptuveni $13.1B, un tiek lēsts, ka 2026. gadā tie pieaugs par aptuveni 7,60% līdz 18,89B ASV dolāriem.

  E-datu atklāšanas programmatūras tirgus izdevumi tiek lēsti aptuveni $4,32B 2021 (33% no kopējā tirgus), un tiek lēsts, ka CAGR pieaugs aptuveni 10,7% līdz $7,18B 2026 (38% no kopējā tirgus).

  E-datu atklāšanas pakalpojumu tirgus izdevumi 2021. gadā tiek lēsti aptuveni $8,78B apmērā (67% no kopējā tirgus) un tiek lēsts, ka 2026. gadā CAGR pieaugs aptuveni 5,93% līdz 11,71B ASV dolāriem (62% no kopējā tirgus).

  TABULA 2 - e-datu atklāšanas tirgus lieluma - pārskats pēc uzdevuma

  2-EDiscovery-Market-by-uzdevums-2021-2026

  No šī tirgus lieluma mashup pēc uzdevuma laika gaitā var apsvērt šādus aprēķinus, kas var būt noderīgi plānošanā.

  Tiek lēsts, ka izdevumi ar pārskatīšanu saistītai programmatūrai un pakalpojumiem 2021. gadā veido aptuveni 67% no pasaules mēroga e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu izdevumiem, kas līdz 2026. gadam samazinājušies līdz aptuveni 62%. Lai gan izdevumu procentuālais daudzums laika gaitā samazinās, tiek lēsts, ka faktiskie dolāra izdevumi palielināsies, pamatojoties uz vispārējo programmatūras un pakalpojumu tirgus izaugsmi, pieaugot no $8,78B 2021 līdz $11,71B līdz 2026. gadam.

  Tiek lēsts, ka izdevumi par programmatūru un pakalpojumiem, kas saistīti ar apstrādi, veido aptuveni 19% ($2,49B) no globālās e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu izdevumiem 2021. gadā, un šis skaits saglabājies stabils — 19% ($3,59 B) līdz 2026. gadam.

  Tiek lēsts, ka izdevumi ar kolekciju saistītai programmatūrai un pakalpojumiem 2021. gadā veido aptuveni 14% ($1,83B) no globālās e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu izdevumiem, kas 2026. gadā pieauga līdz aptuveni 19% ($3,59 B).

  TABULA 3 - e-datu atklāšanas tirgus izmēru - pārskats pēc ģeogrāfijas

  3-EDiscovery-tirgus ģeogrāfiskais apskats - 2021-2026

  No šī tirgus lieluma mashup pēc ģeogrāfijas var redzēt prognozēto ASV tirgus izaugsmi salīdzinājumā ar pārējo pasauli. 2021. gadā ASV veidoja 64% no pasaules e-datu atklāšanas izdevumiem, kas bija 8,38B ASV dolāri. Lai gan paredzams, ka globālie izdevumi 2026. gadā pieaugs līdz 18,89 B. ASV dolāriem, paredzams, ka līdz 2026. gadam ASV izdevumu daļa samazināsies līdz 58% un veido 10,96 B dolārus no globālajiem izdevumiem.

  Kā redzams no šīm diagrammām, nozares kopējā izaugsme joprojām ir konsekventa, kontrolēta un konservatīva. Šī izaugsme sniedz stabilu iespēju investoriem un konsekventu un stabilu izaugsmes tempu tiem, kas rada vai patērē e-datu atklāšanas piedāvājumus.

  Jebkuras tirgus prognozes apdraud nepilnīgas prognozes, kuru pamatā ir nepilnīga informācija un tirgus kinētika. Tomēr tirgus izmēra Mashup var būt noderīgs kā viens no daudzajiem datu punktiem, kurus jūs uzskatāt, cenšoties izprast tirgus lielumu un izaugsmi.

  Avots: e-datu atklāšanas tirgus izmēru mashups

  Apvienošanās, pārņemšana un ieguldījumi - Vispārējā izsekošana ar ievadi Atpakaļ uz 2001. gadu

  Mērķis: Rūpniecības ieguldījumu darbību vispārējā datubāze

  Izmantošana: izpratne par investīciju modeļiem un iepriekšējo investīciju

  Piemēri: pašreizējās ikgadējo un ikmēneša notikumu diagrammas

  Pašreizējā kinētika: spēcīga aktivitāte (panākumu virzīta konsolidācija + starptautiskās iespējas un tehnoloģijas iespējota paplašināšana) - (saistīts ar tirgus lieluma izaugsmi)

  ComplexDiscovery uzturētais uz eDiscovery orientēto apvienošanos apkopojums tika izstrādāts, lai palīdzētu izsekot un izprast investīciju un investīciju modeļus, kas saistīti ar uzņēmumiem, kuri iesaistīti e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu sniegšanā privātpersonām un organizācijām datu un juridisko atklājumu jomā ekosistēmu.

  Veidota pēc nozares komentētāju investīciju informācijas atjauninājumiem un īstermiņa sarakstiem, pašreizējā datubāze pirmo reizi tika publicēta ComplexDiscovery.com 2010. gada laikā un šobrīd izceļ gandrīz 517 investīciju notikumus, sākot no 2001. gada novembra līdz šodienai. Balstoties uz publiski izceltu ieguldījumu informāciju, kas ir izpētīta vai sniegta ComplDiscovery, saraksts nav pilnīgs. Tomēr tas ir pietiekami pilnīgs, lai palīdzētu identificēt investīciju un investīciju modeļus.

  Datubāzes sarakstā iekļautā informācija ietver notikuma datumu, iesaistītās personas un notikuma apjomu, ja zināms.

  Tā kā viens no datu bāzes mērķiem ir palīdzēt identificēt investīciju modeļus, trīs piemērus par to, kā datu bāze palīdz šajā jomā, ir redzami, veicot investīciju izsekošanu pa gadiem un mēnešiem.

  4. TABULA - Ikgadējā apvienošanās, iegādes un ieguldījumu izsekošana

  4-Sapludināšanas-iegādes vai-investīciju notikumi-VS. -Gadu Q122

  Kopš sākuma izsekošanu 2001. gadā, aptuveni 517 M+A un mani ir ierakstījuši ComplexDiscovery.

  Spēcīgākais gads M un A+I aktivitātei bija 2021. gads, kad notika vismaz 54 notikumi.

  Kopējais notikumu skaits 2021. gadā bija par 18 vairāk nekā notikumu skaits 2020. gadā (36) un pieci vairāk nekā notikumu skaits 2012. gadā, iepriekšējā investīciju gadā, kad tika ziņots par vismaz 49 notikumiem.

  TABULA 5 - Apvienošanās, iegāde, vai ieguldījumi salīdzinājumā ar mēnesi

  5-Sapludināšanas-iegādes vai-investīciju notikumi-VS. -Mēness-Q122

  No mēneša viedokļa laika gaitā janvāris, šķiet, ir visaktīvākais mēnesis M un A+I aktivitātēm, kam seko nākamā gada jūnijs.

  Februāris, šķiet, ir vismazāk aktīvais mēnesis, kam seko aprīlis.

  6. TABULA - Apvienošanās, iegāde vai ieguldījumi salīdzinājumā ar 2022. gada mēnesi

  6-2022-Sapludināšanas-iegādes vai-investīciju notikumi-VS. -Mēnesī-Q1

  2022. gada pirmajā ceturksnī e-datu atklāšanā ir bijuši tikai septiņi apvienošanās, iegādes vai ieguldījumu notikumi, kas ir viszemākā aktivitāte jebkurā pirmajā ceturksnī kopš 2017. gada.

  Draiveri, kas veicina investīcijas e-datu atklāšanā, balstoties uz tirgus novērojumiem un sarunām ar komentētājiem un vērtību radītājiem, ietver:

  Konsolidācija. To veicina ieguldītāju spiediens uz pastāvīgu paātrinātu ieņēmumu pieaugumu, pieaugošo problemātisko aktīvu pieejamību un pieaugošo juridisko tehnoloģiju un e-datu atklāšanas investoru skaitu.

  Inovācija: veicina jauno tehnoloģiju (piemēram, mākslīgā intelekta) paātrināta pieņemšana un vispārēja izmantošana un progresīvu tehnoloģiju (piemēram, mašīnmācīšanās) pieaugošā gatavība revīzijas, izmeklēšanas un tiesvedības prasību risināšanā.

  Internacionalizācija: investīcijas, ko virza pakalpojumu sniedzēji un to investori, kuri vēlas piekļūt jauniem un nepietiekami apkalpotiem ģeogrāfiskiem e-datu atklāšanas tirgiem un tiem, kas līdz šim nav izmantoti potenciālie ieņēmumu plūsmas.

  Paplašināšana: e-datu atklāšanas tehnoloģiju, metožu un talantu izmantošana jomās ārpus tradicionālās juridiskās atklāšanas kontinuuma, kas atbalsta kiberdrošību un informācijas pārvaldību saistītas darbības un prasības.

  Vienkārši sakot, motivācija ir investīcijām, tirgus ir investīcijām, un nauda ir tur ieguldījumiem.

  Avots: e-datu atklāšanas ieguldījumu resursi

  Uzņēmumu uzticības aptaujas: ceturkšņa apsekojumi sākas 2016. gada sākumā

  Mērķis; Izprast e-datu atklāšanas ekosistēmu profesionāļu subjektīvo uzticību

  Lietošana: izpratne par pašreizējo un plānoto veiktspēju un pašreizējiem izaicinājumiem

  Piemērs: pašreizējā un apkopotā diagramma svarīgākajiem biznesa izaicinājumiem

  Pašreizējā kinētika: spēcīga uzticēšanās no klimata, ieņēmumu un peļņas cerības perspektīvas (saistīta ar tirgus lieluma izaugsmi un ieguldījumiem)

  Ceturkšņa e-datu atklāšanas biznesa uzticības apsekojums no ComplDiscovery tika izstrādāts, lai palīdzētu nodrošināt sistemātisku un konsekventu mehānismu, lai apkopotu un ziņotu par e-datu atklāšanas ekosistēmā strādājošo personu personīgo uzticības līmeni.

  Modelēta pēc ārpus nozares biznesa aptaujas piemēriem, e-datu atklāšanas biznesa uzticības aptauja sastāv no deviņiem galvenajiem jautājumiem ar atbildi uz vairākām izvēlēm, kas paredzēti, lai novērtētu uzticību uzņēmējdarbības klimatam, ieņēmumiem, peļņai un izaicinājumiem. Turklāt ir trīs neobligāti jautājumi, kas saistīti ar nesamaksāto dienu pārdošanas, ikmēneša periodisko ieņēmumu un klientu ieņēmumu sadales biznesa darbības jautājumiem.

  Aptauja tika uzsākta 2016. gada februārī, tika veikta divdesmit sešus ceturkšņus pēc kārtas, jaunākais apsekojums tikko pabeigts 2022. gada marta beigās. Kopš tās pirmsākumiem e-datu atklāšanas arēnā ir saņemtas vairāk nekā 2 700 individuālas atbildes no juridiskajiem, biznesa un tehnoloģiju speciālistiem, un jaunākajā aptaujā 2022. gada pavasarī ir 52 respondenti.

  Viens no galvenajiem mērķiem biznesa uzticības aptaujas ir roku e-datu atklāšanas veidotāji, patērētāji un komentētāji ar normalizētu informāciju, kas var palīdzēt viņiem labāk izprast ekonomiskās trajektorijas un tirgus problēmas, kas var ietekmēt viņu biznesu.

  CHART 7 - Uzņēmējdarbības klimats — Nesenie ceturkšņa rezultāti

  7-Pašreizējā biznesa-klimata-Pārskats-Pavasaris-2022

  2022. gada pavasarī 94,3% e-datu atklāšanas biznesa uzticības aptaujas respondentu uzskatīja, ka pašreizējie uzņēmējdarbības apstākļi ir labi vai normāli. Šis kombinētais ticamības līmenis ir 2,0% samazinājums šīm pašām sajūtām, salīdzinot ar 2022. gada ziemu, kad 96,3% uzskatīja, ka apstākļi bija labi vai normāli.

  Tieši 71,2% aptaujas respondentu raksturoja pašreizējo uzņēmējdarbības vidi kā labu. Tas ir pieaugums salīdzinājumā ar 63,0% respondentu, kuri uzskatīja, ka uzņēmējdarbības klimats ir labs 2022. gada ziemā.

  CHART 8 - Uzņēmējdarbības klimats - kumulatīvie rezultāti

  8-General-Klimata-Pārskats-agregāts-Pavasaris-2022

  Izmantojot visu divdesmit sešu līdz šim veikto ceturkšņa apsekojumu objektīvu, var redzēt, ka 71.2% aptaujas atbildētāju, kas ziņo par vispārējo uzņēmējdarbības klimatu kā labu, ir vislielākais respondentu īpatsvars, kas liecina, ka klimats ir labs kopš aptaujas sākuma.

  Viszemākais respondentu skaits, kas ziņoja par uzticību uzņēmējdarbības klimata pārmaiņām, bija 2020. gada pavasarī COVID-19 pandēmijas sākumā, kad tikai 27,3% respondentu uzskatīja, ka klimats ir labs.

  TABULA 9 - Problēmas, kas ietekmē uzņēmējdarbības veikšanu — Nesenie ceturkšņa rezultāti

  9-Jautājumi-ietekmējot-eDiscovery-Business-Performance-Spring-2022

  2022. gada pavasarī 36,5% respondentu uzskatīja, ka pieaugošie datu veidi varētu būt visnozīmīgākie turpmākajos sešos mēnešos.

  Viszemākā procentuālā daļa, kas tika piešķirta problēmai, kas ietekmē uzņēmējdarbības rezultātus, bija 5,8%, kas piešķirti budžeta ierobežojumiem.

  10. TABULA - Problēmas, kas ietekmē uzņēmējdarbības veikšanu - Kumulatīvie rezultāti

  10-Jautājumi-ietekmējot-EDiscovery-Business-Performance-agregāts-pavasaris-2022

  Turklāt, kad mēs skatāmies uz emisiju pārskatu par visiem divdesmit sešiem apsekojumiem, mēs varam redzēt tendenču informāciju par visiem jautājumiem.

  Konkrēti, mēs varam redzēt, ka 14 no 26 apsekojumiem budžeta ierobežojumi ir bijis lielākais jautājums aptaujas atbildētājiem.

  Mēs varam arī redzēt, ka trūkst personāla, ir tikai novērtēta kā top jautājums divreiz kopš sākuma aptaujas, ziemā 2022 un rudenī 2021, ceturkšņos pirms jaunāko aptauju.

  Lai gan šo subjektīvo apsekojumu rezultāti, kas nav zinātniski, nav visaptveroši, tie var sniegt jums datu punktus, kas, lietojot kopā ar citu informāciju un jūsu nozares pieredzi, var palīdzēt jums plānot, projektēt un prezentēt e-datu atklāšanas biznesā.

  Avots: e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas

  Atklāšanas izmaksas — pusgada apsekojums - sākums 2018. gadā

  Mērķis: uzrādīt bāzes informāciju par cenu joslām e-datu atklāšanas piedāvājumu tirgus grozā

  Izmantošana: Konkurētspējīga izpratne par nozares cenu noteikšanu izmantošanai cenu noteikšanā un pielāgošanā

  Piemērs: Pārskata cenu noteikšanas piemēri ar vienu GB un par doc modeļiem

  Pašreizējā kinētika: preču saspiešana (zemākas vidējās izmaksas) un prēmiju cenu noteikšanas iespējas (vērtības virzītas cenas prēmijas)

  ComplexDiscovery eDiscovery pusgada cenu aptauja tika izstrādāta, lai sniegtu vispārēju ieskatu e-datu atklāšanas cenu noteikšanā, ko kopīgojušas personas, kas strādā e-datu atklāšanas ekosistēmā. Aptauja tika izstrādāta no vēlmes izprast pieņemamas cenu joslas divpadsmit konkrētiem piedāvājumiem trīs galvenajās e-datu atklāšanas jomās. Šīs jomas ir kolekcijas, apstrāde un pārskatīšana. Tas tika modelēts pēc biznesa uzticības aptaujas, jo tas nebija paredzēts, lai vāra okeānu un izprast visus cenu modeļus un rādītājus, bet tika izstrādāta, lai sniegtu pamatizpratni par cenu diapazoniem, lai pakalpojumu sniedzēji un pircēji varētu noteikt cenu un pirkuma piedāvājumus ar dažiem papildu objektīvi datu punkti, lai informētu savus lēmumus. Uzsākta 2018. gada decembrī, aptauja veikta divas reizes, un jaunākais apsekojums pabeigts 2021. gada decembrī.

  Pieci aptaujas informācijas piemēri, kas iegūti no iesaistītajiem nozares speciālistiem, ietver tiesu ekspertīzes kolekcijas izmaksas stundā, analīzes izmaksas stundā un tiesu eksperta liecību, izmaksas par vienu GB ESI apstrādi, pamatojoties uz apjomu norīšanas laikā, stundā izmaksas dokumentu pārskatīšanas advokātiem, un aptaujas respondentu breakout pēc primārās segmentā.

  CHART 11 - Par stundu izmaksas par kolekciju, ko veic kriminālistikas eksaminētājs

  11. Kolekcijas-cenas-stundas-izmaksas par kolekciju-by-a-kriminālistikas-ekspertīzes-kopsavilkuma

  Šī diagramma izceļ datus, kas novākti par jautājumu cenu stundā par kolekciju, ko kriminālistikas eksaminētājs. Tāpat kā lielākajā daļā jautājumu aptaujā, ir pieejamas aptuveni četras atbildes, trīs atbildes ar cenu joslas informāciju un viena par kontu respondentiem, kuriem, iespējams, nav atbildes. Jaunākajā aptaujā šī piedāvājuma saldā vieta ir no 250 līdz 350 ASV dolāriem stundā. Jaunākās aptaujas dati arī norāda, ka aptuveni 5% respondentu ir atvērti maksāt vairāk nekā $350 stundā par šo pakalpojumu. Šī informācija ir noderīga gan pakalpojumu sniedzējiem, kas nosaka cenas, gan pircējiem, kas iepērkas pakalpojumus.

  CHART 12 - Vienu stundu izmaksas analīzei un ekspertu liecinieku atbalsts no tiesu ekspertīzes eksaminētāja

  12 savākšanas-cenu-stundā izmaksu analīzes-un-eksperta liecinieku atbalsts-no-A-kriminālistikas-ekspertīzes-kopsavilkuma

  Vienā stundā izmaksas analīzei un liecinieku atbalstam no kriminālistikas eksaminētāja parasti ir starp $350 un $550 stundā kopš cenu noteikšanas aptaujas sākuma. Turklāt jaunākajā cenu aptaujā vairāk nekā 11% respondentu norādīja, ka šī uzdevuma izmaksas ir lielākas par 550 ASV dolāriem stundā.

  13. TABULA - Par GB izmaksas, lai apstrādātu ESI, pamatojoties uz apjomu norīšanas laikā

  13-Apstrādes cena-par GB-Cost-to-process-ESI-Bāzes uz tilpumu, izmantojot norīšanas agregātu

  Turklāt, izmantojot šo apstrādes diagrammu, var redzēt, ka gandrīz viena trešdaļa respondentu uzskata, ka viena GB cena, lai apstrādātu ESI norīšanas laikā, ir zem 25 ASV dolāriem. Tas var būt svarīgi, ja jūs pērkat pakalpojumus un vēlaties nodrošināt, ka jūs saņemat zemāko iespējamo cenu par to, ko jūs varētu apsvērt preču piedāvājumu. Pieņemsim arī, ka jūs veicat cenu apstrādi kā pakalpojumu sniedzējs un jums ir process, integrācija vai atbalsts, kas nodrošina piemaksu. Tādā gadījumā jums ir aptaujas dati, kas atklāj, ka vismaz 6% respondentu uzskata, ka šī pakalpojuma cena ir augstāka par $75. Datu punkts, kas var palīdzēt, ja vēlaties iestatīt cenu noteikšanu šī pakalpojuma cenu noteikšanas nepārtrauktības augšējā galā. Tā kā viena no atbildēm uz šo aptaujas jautājumu tika ieviesti alternatīvi modeļi, 17% līdz 22% aptaujas respondentu ziņoja, ka izmanto alternatīvus cenu noteikšanas modeļus tradicionālajai cenu noteikšanai par GB pieejām.

  CHART 14 - Par stundu izmaksas dokumentu pārskatīšanas advokātiem

  14-Review-cenas-stundā izmaksu for-dokuments-pārskatīšana-advokāti-pārskatīšanas-pārskatīšanas-dokumenti-apkopota

  Pārskatot jaunākos aptaujas rezultātus par jautājumu par stundu izmaksas dokumentu izskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus, atbildes dati norāda, ka stundas izmaksas par šo uzdevumu, kā to uzskata viena trešdaļa aptaujas respondentu, ir mazāka par 40 ASV dolāriem. Jāņem vērā arī tas, ka gandrīz 50% respondentu ziņoja, ka šī uzdevuma izmaksas ir lielākas par 40 ASV dolāriem stundā.

  TABULA 15 - Respondenti Pēc organizācijas segmenta

  15 - Aptaujas respondenti pēc organizatoriskā segmenta apkopojuma

  Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, šī galīgā diagramma nodrošina un grafisko breakout aptaujas atbildētājiem organizatoriskā segmenta. Dati liecina, ka lielākā daļa 581 aptaujas respondentu septiņu pusgada apsekojumu laikā ir identificējuši sevi kā ar programmatūras/pakalpojumu sniedzējiem vai advokātu birojiem. Pēdējā aptaujā 42,9% respondentu bija ar programmatūras/pakalpojumu sniedzējiem, bet 39,7% — ar advokātu birojiem. Šī informācija ir īpaši svarīga, ja jūs domājat par respondentu perspektīvām cenu noteikšanas jomās.

  Lai gan e-datu atklāšanas cenās ir daudz potenciālu atsauču, jūsu pieredze ir numur viens avots. Cerams, ka šī informācija palīdzēs jums, sniedzot papildu datu punktus izskatīšanai un datu punktus, lai palīdzētu jums pieņemt vislabāko lēmumu jūsu īpašajām vajadzībām.

  Avots: e-datu atklāšanas cenu aptaujas

  Hart-Scott-Rodino Act Darījuma ātrums - 2000. fiskālā gada sākums

  Mērķis: iesniegt FTC un DoJ ziņojumus par gada HSR likuma darījumu numuriem un atbilstošajiem otrā pieprasījuma procentiem

  Izmantošana: Izprast HSR darījumu ātrumu un otrā pieprasījuma piesaistīšanas tarifus

  Piemēri: Gada apvienotie FTC un DOJ HSR likuma darījumu numuri un otrā pieprasījuma procenti

  Pašreizējā kinētika: postcovid ierakstu atsitiens un spēcīgs sākotnējais sniegums 2022. gadā

  TABULA 16 - HSR akta apvienošanās darījumi ziņots (2000-2022)

  16 HSR akta apvienošanās darījumi

  Izsekošana ziņoja HSR akta apvienošanās darījumu informāciju kopš 2000. gada, kā uzsvērts gada pārskatu un neseno ikmēneša pārskatu kombinācijā; var apsvērt un salīdzināt finanšu gada pārskatu.

  Jauni grozījumi Hart-Scott-Rodino aktā 2000. gadā attiecībā uz iesniegšanas robežvērtībām var izskaidrot paziņoto HSR Act darījumu ievērojamo samazinājumu no 2000. līdz 2001. gadam.

  2021. finanšu gadā tika iegūts vislielākais paziņoto HSR likuma darījumu skaits kopš 2000. gada, uzrādīja 3,644 darījumus.

  Caur diviem 2022. finanšu gada ceturkšņiem ziņojumi ir uz pareizā ceļa vēl vienu spēcīgu gadu.

  CHART 17 - HSR akts otrais pieprasījums gada procentuālās daļas (2000-2020)

  17 procentuālā daļa no darījumiem, kas rada HSR akta otro pieprasījumu

  Otro pieprasījumu procentuālais daudzums gadā, pamatojoties uz HSR Act darījumiem, ir svārstījies no 2,1% no gada darījumiem 2000. gadā līdz 4,5% 2009. gadā. Pavisam nesen 3,0% ir pievienotā likme otrajam pieprasījumam darījumiem. Pievienotā likme ir būtiska, lai izprastu potenciālo tirgus visumu, ko sniedz otrā pieprasījuma iespējas advokātu birojiem un juridisko pakalpojumu sniedzējiem.

  CHART 18 - HSR akts Otrais pieprasījums ikgadējais pārskats (2000-2020)

  18. HSR akta otro pieprasījumu skaits — apkopojums

  Faktiskais otrais pieprasījums ir svārstījies no 98 pirms iesniegšanas sliekšņu palielināšanas HSR Act Darījumos (2000) līdz 48 2020. gada pārskatā.

  Otrā pieprasījuma procentuālā daļa un faktiskais skaits var palīdzēt novērtēt otrā pieprasījuma turpmāko ātrumu un novērtēt juridiskā pakalpojuma sniedzēja prasības par otrā pieprasījuma pieredzi.

  CHART 19 - 2022 HSR akta apvienošanās darījumi (ikmēneša pārskati)

  19-HSR akta apvienošanās darījumi ziņots - 2022

  No 2022. finanšu gada viedokļa pašlaik ir ziņots par 1,771 HSR akta darījumiem. Mēneša pārskatā ir uzsvērts lielais darījumu skaits 2021. gada novembrī un palēninātais darījumu rādītājs 2022. gada janvārī un februārī.

  Darījuma informācija un iepriekš iesniegtie diagrammas var būt noderīgi advokātu birojiem, juridiskajām nodaļām un juridisko pakalpojumu sniedzējiem, kas vēlas izprast gada un gandrīz reālā laika pulsa ātrumu Hart-Scott-Rodino Act pilnvaroto apvienošanās darījumu pārskatus un atbilstošās iespējas Second Pieprasījumi.

  Avots: HSR likuma ziņošanas informācija

  Lagniappe - interesantas jomas tīšu studiju

  Digitālās vēstniecības

  Igaunija un X-Road

  eResidency un digitālie klejotāji

  Kibertiesību un NATO

  Datu vēstniecības

  Datu vēstniecības ir novatoriska pieeja nacionālo valstu digitālajai nepārtrauktībai, jo tās kalpo kā nacionālās valsts mākoņa paplašinājums, izmantojot valstij piederošos serveru resursus ārpus nacionālās valsts fiziskajām teritoriālajām robežām. Datu vēstniecības pieeja ir unikāla, jo nacionālās valstis vēsturiski ir saglabājušas savu informāciju savās fiziskajās teritoriālajās robežās. Uzziniet vairāk.

  Igaunija un X-Road

  2007. gada kiberuzbrukumi Igaunijai bija pagrieziena punkts, kad kiberdrošību sāka uzskatīt par būtisku valsts drošības sastāvdaļu. Incidents, atbilde uz pārvietošanu Padomju kara bronzas karavīra statuja, kropls tīmekļa vietnes banku, valsts aģentūru, un plašsaziņas līdzekļu nedēļas. Šodien valsts īsteno trešo nacionālo kiberdrošības stratēģiju (2019—22) — iepriekšējās stratēģijas ilga no 2008. līdz 13. un 2014. gadam līdz 17. Igaunijas pašreizējā stratēģija izceļ tās novatora lomu jaunu kiberpieejas avangardā. Mazā Eiropas tauta ir nogājusi garu ceļu pēc kiberuzbrukumu kropļošanas 2007. gadā. Tagad tā piedāvā galvenās nodarbības tehnoloģiju talantu piesaistīšanā un iedzīvotāju izglītošanā. Uzziniet vairāk.

  eResidency un digitālie klejotāji

  2014. gadā igauņi jautāja: vai viņu valsts varētu kalpot pilsoņiem un iedzīvotājiem tiešsaistē, kāpēc ne atvērt savas digitālās robežas vairāk cilvēku? Šiem jaunajiem iedzīvotājiem nebūtu vajadzīga pilsonība vai fiziskā dzīvesvieta, bet viņiem joprojām būtu izsniegta Igaunijas digitālā ID karte, kas ļautu viņiem darboties Igaunijas digitālajā biznesa vidē, fiziski neatrodoties valstī. Tas ļautu vairāk cilvēku izveidot un vadīt E.U. uzņēmumu pilnībā tiešsaistē, palīdzot demokratizēt uzņēmējdarbību visā pasaulē. Uzziniet vairāk.

  Kibertiesību un NATO

  Kibertiesību rīkkopa ir iedibināts resurss profesionāļiem un zinātniekiem, kas strādā starptautisko tiesību un kiberoperāciju jomā. Rīkkopa tiek pastāvīgi atjaunināta, pašreizējā atkārtojumā ir 2021/2022 atjauninājums. Rīkkopas pamatlīdzekļi ir hipotētiski scenāriji, no kuriem katrs satur reālu kiberincidentu aprakstu, kurus iedvesmojuši reālās pasaules piemēri un kuriem pievienota detalizēta juridiskā analīze, kas rakstīta saprotamā valodā. Uzziniet vairāk.

  Avots: ComplexDiscovery

  Noliecoties uz priekšu? CISA 2023—2025. gada stratēģiskais plāns

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  Nepārtraukta riska uzlabošana? Q3 Cyber Round-Up No Cowbell Cyber

  According to Manu Singh, director of risk engineering at Cowbell, "Every...

  Visaptverošs kibernoziegumu atklāšanas resurss? DoD kiberdrošības politikas diagramma no CSIAC

  The Cyber Security and Information Systems Information Analysis Center (CSIAC) is...

  Strauji apgrozības kibernoziegumu apdrošināšana? Q2 Cyber Round-Up No Cowbell Cyber

  According to Isabelle Dumont, SVP of Marketing and Technology Partners at...

  Atklājot atbildi? Nuix atbild uz ASX informācijas pieprasījumu

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Atklāj atskaites? Nuix piezīmes preses spekulācijas

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  HayStackID® iegādājas biznesa informācijas partnerus

  According to HaystackID CEO Hal Brooks, “BIA is a leader in...

  Viens liels programmatūras un mākonis bizness? OpenText, lai iegādātos mikro fokusu

  According to OpenText CEO & CTO Mark J. Barrenechea, “We are...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu jūlijā 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par jūnijs 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  Cooler Temperatūra? Fall 2022 e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas rezultāti

  Since January 2016, 2,874 individual responses to twenty-eight quarterly eDiscovery Business...

  Liekums vai deformācija? Astoņu pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu apkopojums

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Mainot straumes? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada vasarā

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...

  Izaicinājums Varianti? E-datu atklāšanas biznesa veiktspēju ietekmējošas problēmas: 2022. gada vasaras pārskats

  In the summer of 2022, 28.8% of respondents viewed increasing types...