Ainult aja küsimus? HayStacKid käivitab uue teenuse andmete rikkumise avastamise ja läbivaatamise

According to HaystackID’s Chief Innovation Officer and President of Global Investigations, Michael Sarlo, “With the prevalence of data breaches in today’s business world, it is only a matter of time before an organization faces the challenge of a post-data breach incident response. While there are many different solutions for specific incident response tasks, our new ReviewRight Protect service allows us to help companies address these tasks with an integrated service managed by a team of proven data and legal discovery and review experts. Leveraging HaystackID’s extensive data discovery and compliance reporting experience, the new service helps companies quickly identify sensitive data, promptly assess safe and at-risk data, and rapidly respond and report to mitigate data-breach associated risk.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadava teenuse ja toote sisu andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujatelt teabe teenuseks oma blogi lugejatele. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle sisu esile, ei võta see sisu väidete eest vastutust.

Kui soovite esitada soovitusi ComplexDiscovery teenuse ja toote sisu uuendustesse kaasamiseks, võtke meiega ühendust juba täna.

Pressiteade

HayStacKid™ käivitab ReviewRight Protect™, et pakkuda ettevõtetele kiiremat, tõhusamat andmerikkumiste avastamist ja ülevaatamist

Teenus ühendab masinõpe kogenud meeskondadega, et määrata kokkupuute, leevendada riske ja tagada aruandluse vastavus

WASHINGTON — 12. jaanuar 2021 — Andmerikkumiste all kannatavad ettevõtted saavad nüüd hinnata nende kokkupuudet, tuvastada riskirühma andmeid ja saada kiiremini veebis tagasi spetsiaalse e-juurdluse teenuste firma HayStacKid uue teenusega. ReviewRight Protect ühendab masinõppe ulatusliku juriidilise ja regulatiivse avastamise ja läbivaatamise kogemusega, et anda ülevaade ja luure, et teavitada rikkumisjärgseid andmepõhiseid otsuseid ja

„Andmerikkumiste levimusega tänapäeva ärimaailmas on vaid aja küsimus, enne kui organisatsioon seisab silmitsi andmerikkumise juhtumijärgse vastuse väljakutsega,” ütles HayStacKID innovatsioonijuht ja globaalsete uurimiste president Michael Sarlo. „Kuigi konkreetsete juhtumite reageerimise ülesannete jaoks on palju erinevaid lahendusi, võimaldab meie uus ReviewRight Protect teenus aidata ettevõtetel neid ülesandeid lahendada integreeritud teenusega, mida haldab tõestatud andmete ja juriidiliste avastuste ja ülevaadete ekspertide meeskond. HayStackID ulatusliku andmete avastamise ja nõuetele vastavuse aruandluse kogemuse võimendamisel aitab uus teenus ettevõtetel kiiresti tuvastada tundlikke andmeid, kiiresti hinnata ohutuid ja riskiga seotud andmeid ning reageerida kiiresti ja aru anda, et leevendada andmetega seotud riske.”

Arenenud HayStacKID tööst juhtivate advokaadibüroode ja korporatsioonide pakkumisel kiiret ja täpset andmetega seotud rikkumiste juhtumitele reageerimise tuge, saavad ReviewRight Protect kasutada ettevõtted, advokaadibürood, kindlustusandjad, küberturvalisuse pakkujad ja intsidendi reageerimise ettevõtted. Suuremahuliste võimalusteta või tundlike andmete läbivaatamise ja aruandluse ekspertiisideta organisatsioonidele pakub see koheselt kättesaadavat ja täielikult integreeritud süsteemi tundlike andmete tuvastamiseks, hindamiseks, ülevaatamiseks ja teatamiseks, et toetada andmete auditite ja uurimiste; andmete ja dokumentide ülevaatusi andmerikkumised; seaduslikud ja reguleerivate üksuste teated ning ennetav ja reaktiivne andmete planeerimine ja parandamine.

ReviewRight Protect põhielemendid on järgmised:

+ tundlike andmete olemasolu ja ulatuse tuvastamine.

+ Rikkumise või avalikustamise mõju ja võimaluste tuvastamine ja hindamine.

+ Tuvastatud tundlike andmete ja dokumentide ülevaade.

+ teatamine üksikisikute ja üksuste rikkumise või avalikustamise.

„See uus pakkumine toob esile meie fookuse ja pühendumuse andmete avastamisele ning annab klientidele integreeritud võimaluse, mis käsitleb peamisi andmetega seotud rikkumiste juhtumite vastuse ülesandeid, mida toetab kuulikindel juriidiline läbivaatamise mehhanism,” ütles HayStacKid tegevjuht Hal Brooks. „See ühendab andmete kohtuekspertiisi kogemuse ja andmete privaatsuse ekspertiisi, et võimaldada klientidel analüüsida oma andmeid ja õppida sellest väga kiiresti, et vähendada riski võimalikult varakult pärast andmerikkumist.”

Uus teenus pakub ka kvalifitseeritud ja sertifitseeritud tundlikke andmeid ja vastavuskontrolli eksperte, mida saab kasutada andmete ennetavalt auditeerimiseks, hindamiseks ja kategoriseerimiseks, et alustada andmete kaitsmist enne andmerikkumist. See kaitse võimaldab andmetega rikutud organisatsioonidel reageerida ja teatada kiiremini kui ilma selle ennetava kaitseta.

HayStacKid meeskond korraldab 17. veebruaril haridusliku veebiülekande andmete rikkumise juhtumite vastuse kaalutlustel, taktikatel ja tehnikatel. See esitlus, Aja küsimus? Andmerikkumiste avastamisest kuni kaitsvate juhtumite vastusteni annab üksikasjalikku teavet küberga seotud intsidentide, tipptasemel andmete avastamise tehnoloogiate ja tõestatud dokumentide läbivaatamise teenuste kohta, et toetada seadusega nõutud tuvastamis-, identifitseerimis-, läbivaatamise ja teavitamise protsesse pärast tundlikku andmetega seotud rikkumised ja avalikustamine.

Teave ReviewRight® kohta

HayStacKid's ReviewRight on spetsialiseerunud dokumentide läbivaatamise teenuste kogum, sealhulgas uus ReviewRight Protect™, mille eesmärk on aidata advokaadibüroodel ja juriidilistel osakondadel kiiresti ja täpselt oma andmetest õppida, et teha õigeid otsuseid positiivse ja kvaliteetse uurimise ning kohtuvaidluste tulemuste saavutamiseks. Need teenused käsitlevad olulisi e-juurdluse vajadusi keerukate ja andmemahukate ülevaatuste jaoks, sealhulgas tundlike andmete avastamine, andmete rikkumise järgne läbivaatamine ja intsidendist reageerimise teatamise võimalus.

Umbes HayStacKid™

HayStacKid on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste ettevõte, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel leida, mõista ja õppida andmeid keerukate, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidluste ees. HayStacKid mobiliseerib tööstuse juhtivaid arvutikohtuekspertiisi, e-juurdluse ja advokaadi dokumentide läbivaatamise eksperte, et teenindada rohkem kui 500 maailma juhtivaid korporatsioone ja advokaadibüroosid Põhja-Ameerikas ja Euroopas. HayStacKid on alternatiivne õigusteenuste pakkuja, mis ühendab ekspertiisi ja tehnilise tipptaseme valgekinnaste klienditeeninduse kultuuriga. Lisateavet oma teenuste komplekti kohta minge aadressile HayStackid.com.

Lugege algset väljakuulutamist ReviewRight Protect™ alates HayStackID

Täiendav lugemine

Proaktiivsest tuvastamisest kuni andmerikkumise ülevaated: tundlike andmete avastamine ja kaevandamine koos Acema

E-juurdluse automatiseerimine: strateegiline raamistik

Allikas: ComplexDiscovery

e-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud 2020. aastal

Since beginning to track the number of publicly highlighted merger, acquisition,...

Relatiivsus omandab VerQu

According to Relativity CEO Mike Gamson, "It's imperative that the legal...

E-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud 2020. aasta kvartalis

From Nuix and DISCO to Exterro and AccessData, the following findings,...

DISCO sulgeb rahastamisvooru $100 miljonit

According to DISCO CEO Kiwi Camara, “Legaltech is booming now, and...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta detsember 2020

May the peace and joy of the holiday season be with...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta oktoober 2020

From business confidence and captive ALSPs to digital republics and mass...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta septembris 2020

From cloud forensics and cyber defense to social media and surveys,...

Ainult aja küsimus? HayStacKid käivitab uue teenuse andmete rikkumise avastamise ja läbivaatamise

According to HaystackID's Chief Innovation Officer and President of Global Investigations,...

See on Match! Keskendudes e-juurdluse ülevaate kogumaksumusele ReviewRight Match

As a leader in remote legal document review, HaystackID provides clients...

Proaktiivsest tuvastamisest kuni andmerikkumise ülevaated: tundlike andmete avastamine ja kaevandamine koos Acema

A steady rise in the number of sensitive data discovery requirements...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

Ei ole nii silmapaistev? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta talvel

In the winter of 2021, eDiscovery Business Confidence Survey more...

Talv 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

This is the twenty-first quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...

Kõrge viie? Viiest poolaastast e-juurdluse hinnaanalüüsi koondülevaade

As we are in the midst of a pandemic that has...

Asjakohasuse ja reaalsuse tasakaalustamine? Talv 2021 e-juurdluse hinnakujunduse tulemused

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...