Post COVID-19 Hype? Uus Gartner Hype tsükkel õigus- ja nõuetele vastavuse tehnoloogiate jaoks

According to Zack Hutto, director in the Gartner Legal and Compliance practice, “Just as enterprise resource planning (ERP) overhauled finance, there is promise for a foundational system of record to improve in-house legal operations and workflows. Legal leaders should take a lesson from ERP’s evolution: ‘monolithic’ IT systems tend to lack flexibility and can quickly become an anchor not a sail.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Gartner tuvastab õigus- ja nõuetele vastavuse tehnoloogiad, et keskenduda postitusele COVID-19

Meedia Release

Gartneri uus hype tsükkel õigus- ja nõuetele vastavuse tehnoloogiate jaoks aitab üldnõustajal keskenduda kõige olulisematele tehnoloogiauuendustele

COVID-19 on kiirendanud enamiku ettevõtete digitaalse äri ümberkujundamise tõuke ning õigus- ja nõuetele vastavuse juhid on surve all, et ennetada nii võimalikke parandusi kui ka võimalikke riske, mis kaasnevad uute õigustehnoloogia uuendustega, vastavalt Gartner, Inc.

Selle väljakutse lahendamiseks on Gartner Hype Cycle for Legal and Compliance Technologies (Gartner Hype Cycle for Legal and Compliance Technologies, 2020) loetletud 31 must-vaadata õigustehnoloogia, mis võimaldavad neil kiiremini tegutseda Nad saavad seda teavet kasutada esilekerkivate uuenduste siseplaneerimiseks ja prioriteediks.

„Õiguslikud ja nõuetele vastavuse juhid peavad tegema koostööd teiste sidusrühmadega, et toetada kogu organisatsiooni hõlmavaid investeeringuid ja toimida laialdaselt tehnoloogiasse,” ütles Gartneri õigus- ja nõuetele vastavuse praktika direktor Zack Hutto. „Nad peavad tegelema keerulise ärilunõudlusega, investeerides tehnoloogiatesse ja tavadesse, et riskide paremini ennetada, tuvastada ja juhtida, otsides samal ajal võimalusi majanduskasvu soodustamiseks.”

Gartneri analüütikud ütlesid, et ettevõtte õigusjuhtimine (ELM), subjektiõiguste taotlused, ennustav analüüs ja robotprotsesside automaatika (RPA) on tõenäoliselt mõne aasta jooksul enamiku õigus- ja nõuetele vastavate organisatsioonide jaoks kõige kasulikumad (vt joonis 1). Need aitavad tõenäoliselt kaasa ka COVID-19 pandeemiast tuleneva kulude optimeerimise ja planeerimata juriidilise töö suurenemisele.

Joonis 1: Õiguslike ja nõuetele vastavuse tehnoloogiate hype tsükkel 2020

Õiguslik ja nõuetele vastavuse tehnoloogia Hype Cycle — Gartner 2020

Allikas: Gartner (oktoober 2020)

Ettevõtte õigusjuhtimine

See on mitmekülgne turg, kus mitmed müüjad üritavad konsolideerida paljud tehnoloogiad käesoleva aasta Hype Cycle ühtseks platvormideks ja sviitideks, et lihtsustada äriühingu juhtimise paljusid aspekte.

„Nii nagu ettevõtte ressursside planeerimine (ERP) uuendas finantseerimist, on lubadus fondipõhise rekordisüsteemi jaoks, et parandada oma õiguslikke toiminguid ja töövooge,” ütles hr Hutto. „Õiguslikud juhid peaksid võtma õppetunni ERP evolutsioonist: „monoliitsed” IT-süsteemid kipuvad puuduma paindlikkust ja võivad kiiresti muutuda ankruks, mitte purje.”

Õiguslik kohaldamise juhid ja üldine kaitsja peab algama oma soovitud äritulemusi, ja alles siis leida tehnoloogia, mis aitab saavutada neid tulemusi.

Teema õiguste taotlused

Nõudlus subjektiõiguste taotluste järele kasvab koos regulatsioonide arvuga, mis tagavad andmesubjekti õiguse juurdepääsu oma andmetele ja taotlevad muutmist või kustutamist. Kehtivad määrused hõlmavad California tarbijate privaatsuse seadust USA-s, ELi isikuandmete kaitse üldmäärust ja Brasiilia Lei Gerall de Proteção de Dadosis.

Paljud organisatsioonid edastavad oma subjekti juurdepääsu taotlusi (SARS) läbi sisemise juriidilise nõustaja, et piirata võimalikku kokkupuudet vastutusega. Viimase Gartneri turvalisuse ja riskiuuringu kohaselt maksab see keskmiselt $1,406 SAR-i kohta.

„Taotluse suurenevate mahtude ja märkimisväärsete kulude tõttu on õigus- ja nõuetele vastavuse juhtidel suur potentsiaal teha märkimisväärset kokkuhoidu ja vaba aega, kasutades tehnoloogiat, et automatiseerida osa, kui mitte enamiku SRR-i töövoost,” ütles Hutto.

Ennustusanalüütika

See on väljakujunenud tehnoloogia ja turg on küps, nii et see võib olla suhteliselt lihtne kasutada „out-of-the-box” või pilveteenuse kaudu. Tavaliselt tehnoloogia saab uurida andmeid või sisu vastata küsimusele,” Mis on tõenäoline, et juhtuda, kui...?”

„Selle tehnoloogia kasutuselevõtmine juriidilises ja vastavuses on tavaliselt vähem küps kui teised ärifunktsioonid,” ütles hr Hutto. „See tähendab tõenäoliselt kasutamata kasutusjuhtumeid, kus olemasolevaid lahendusi saaks kasutada õiguslikus ja nõuetele vastavuse kontekstis, et pakkuda reaalset kasu. Kuigi analüütika platvormid võivad muuta andmete analüüsi rohkem „võtmed kätte” kaevandavad tõelised arusaamad võivad olla raskemad. Õiguslikud ja nõuetele vastavuse juhid peaksid siiski kaaluma ja parandama oma andmete kasulikkust, meeskondade võimekust ja andmete kättesaamist erinevates olemasolevates süsteemides.”

Robotic protsessi automatiseerimine (RPA)

RPA potentsiaal korratavate reeglipõhiste ülesannete töövoogude sujuvamaks muutmiseks on muudes ärifunktsioonides juba hästi välja kujunenud. Tavaliselt sobib RPA kõige paremini standardiseeritud — sageli pärand — kasutajaliidestega süsteemidele, mille jaoks saab skripte kirjutada.

„Kui juriidilised osakonnad juba kasutavad seda tüüpi süsteeme, on tõenäoline, et RPA suudab juhtida suuremat efektiivsust,” ütles hr Hutto. „Kuid mitte kõik juriidilised osakonnad kasutavad selliseid süsteeme. Kui ei, siis oleks mõttekas vaadata pikemat ja kaaluda investeerimist süsteemidesse, mille automaatika funktsionaalsus on sisse ehitatud.”

Gartner nõu on kaaluda neid nelja tehnoloogiat mitte ainult põhineb nende positsiooni Hype Cycle. Õiguslikud ja nõuetele vastavuse juhid peaksid keskenduma tehnoloogiatele, millel on kõige suurem potentsiaal oma organisatsioonide suurima ümberkujundamise juhtimiseks lähimas keskpikas perspektiivis; positsioon Hype Cycle on osa sellest, kuid mitte kogu lugu.

Näiteks hr Hutto ütles blockchain on tehnoloogia, mis on potentsiaali teha edukas reis Plateau tootlikkuse viie aasta jooksul. Kuid praeguseks on selle rakendamine tõenäoliselt piiratud üsna kitsaste kasutusjuhtumitega ja see on ebatõenäoline, et see oleks ettevõtte õigus- ja vastavusjuhtide jaoks ümberkujundamine.

Lisateave on kättesaadav Gartneri klientidele aruandes, Hype Cycle for Legal and Compliance Technologies.

Mittekliendid leiavad oma osakonna õigustehnoloogia tasuta ressursse.

Gartneri õigus- ja nõuetele vastavuse praktika kohta

Gartneri õigus- ja nõuetele vastavuse praktika toetab kõrgemaid juriidilisi ja nõuetele vastavaid juhte nende kõige kriitilisemate Gartner pakub ainulaadset sisu laiust ja sügavust, et toetada klientide individuaalset edu ja viia ellu olulisi algatusi, mis vähendavad finantsfunktsioone, et juhtida äri mõju. Lisateave aadressil

Gartneri kohta

Gartner, Inc. (NYSE: IT) on maailma juhtiv teadus- ja nõuandev ettevõte ning S ja P 500 liige. Me varustame ärijuhtidele hädavajalikke teadmisi, nõuandeid ja vahendeid oma missioonikriitiliste prioriteetide saavutamiseks ja homsete edukate organisatsioonide loomiseks.

Meie tasakaalustamata kombinatsioon ekspertide juhitud, praktik hangitud ja andmepõhine teadus juhib kliente poole õigeid otsuseid küsimustes, mis kõige olulisemad. Oleme usaldusväärne nõustaja ja objektiivne ressurss enam kui 14 000 ettevõttele enam kui 100 riigis — kõigis põhifunktsioonides, igas tööstusharus ja ettevõttes.

Lisateavet selle kohta, kuidas me aitame otsustajatel kütuse tuleviku äri, külastage gartner.com.

Loe originaal meedia väljaanne Gartner tuvastab õigus- ja vastavustehnoloogia keskenduda postitus COVID-19

Täiendav lugemine

Varjatud trendid? Lummav uurimistöö vangistuses alsps

Hoidke rooli? 2020. aasta sügisel e-juurdluse äriusalduse uuringu tulemused

Allikas: ComplexDiscovery

Hind edu? E-juurdluse hinnakujunduse uuring (talv 2021)

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Deep State? Kolmteist uurimisaruannet e-juurdluse äri olukorra kohta 2020. aastal

As part of its coverage of the business of eDiscovery, ComplexDiscovery...

X-tee® joondamine digitaalsete avalike kaupade standardiga

X-Road® implements a set of standard features to support and facilitate...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Hind edu? E-juurdluse hinnakujunduse uuring (talv 2021)

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Deep State? Kolmteist uurimisaruannet e-juurdluse äri olukorra kohta 2020. aastal

As part of its coverage of the business of eDiscovery, ComplexDiscovery...

Muutuste hooaeg? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2020. aasta sügisel

In the fall of 2020, 77.2% of eDiscovery Business Confidence Survey...

Jätkuv eelarvepiirangute juhtum e-juurdluse äris

In the fall of 2020, 49.4% of respondents viewed budgetary constraints...

Epiq omandab Hyperion globaalsed partnerid

According to Ziad Mantoura, SVP and General Manager for Epiq's legal...

Valud omandab digitaalse põhjenduse

According to the media release, Tim Estes, Founder and CEO of...

Reyneni kohus tagab täiendava rahastamise

According to the media release, Reynen Court has secured $4.5 million...

DISCO tõstab $60 miljonit

According to the media release, DISCO will use this investment to...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta oktoober 2020

From business confidence and captive ALSPs to digital republics and mass...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta septembris 2020

From cloud forensics and cyber defense to social media and surveys,...

Viis suurt loendit e-juurdluse kohta augustis 2020

From predictive coding and artificial intelligence to antitrust investigations and malware,...