Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Виконавчий наказ (7 жовтня 2022 р.) *

  Президент Байден підписав розпорядження про виконання Європейського Союзу-США Конфіденційність даних

  Факт лист

  Сьогодні президент Байден підписав Виконавчий наказ про посилення гарантій для розвідувальної діяльності США сигналів (EO), який спрямовує кроки, які Сполучені Штати вживатимуть для виконання зобов'язань США відповідно до Європейського Союзу-США. Структура конфіденційності даних (ЄС-США) DPF), оголошений президентом Байденом та президентом Європейської комісії фон дер Ляйеном у березні 2022 року.

  Трансатлантичні потоки даних мають вирішальне значення для забезпечення економічних відносин між ЄС та США в розмірі 7,1 трильйона доларів. ЄС-США DPF відновить важливу правову базу для трансатлантичних потоків даних, вирішуючи проблеми, які Суд Європейського Союзу підняв у знищенні попереднього ЄС-США. Структура Privacy Shield як дійсний механізм передачі даних відповідно до законодавства ЄС.

  Виконавчий наказ сприяє вже суворому масиву гарантій конфіденційності та громадянських свобод для розвідувальної діяльності США. Він також створює незалежний та обов'язковий механізм, що дозволяє особам у кваліфікуючих державах та регіональних організаціях економічної інтеграції, визначених відповідно до EO, шукати відновлення, якщо вони вважають, що їхні персональні дані були зібрані через розвідку сигналів США таким чином, що порушує застосовні Законодавство США.

  Компанії США та ЄС великі та малі у всіх секторах економіки покладаються на транскордонні потоки даних для участі в цифровій економіці та розширення економічних можливостей. ЄС-США DPF є кульмінацією спільних зусиль США та Європейської Комісії щодо відновлення довіри та стабільності трансатлантичних потоків даних та відображає міцність міцних відносин між ЄС та США, заснованих на наших спільних цінностях.

  Зокрема, Виконавчий наказ:

  Додає додаткові гарантії для США сигналів розвідувальної діяльності, в тому числі вимагаючи, щоб така діяльність проводилася тільки в досягненні визначених цілей національної безпеки; враховувати конфіденційність і громадянські свободи всіх осіб, незалежно від національності або країни проживання; і бути проводиться лише тоді, коли це необхідно для просування перевіреного пріоритету розвідки і лише в тій мірі та порядку, пропорційному цьому пріоритету.

  Мандат обробки вимог до особистої інформації, зібраної за допомогою сигналів розвідувальної діяльності, і розширює відповідальність юридичних, наглядових і комплаєнс посадових осіб для забезпечення вжитих відповідних заходів для усунення випадків невідповідності.

  Вимагає, щоб елементи розвідувального співтовариства США оновлювали свою політику та процедури, щоб відобразити нові гарантії конфіденційності та громадянських свобод, що містяться в EO.

  Створює багатошаровий механізм для осіб з кваліфікуючих держав та регіональних організацій економічної інтеграції, як визначено відповідно до EO, для отримання незалежного та обов'язкового перегляду та відшкодування претензій про те, що їх особиста інформація, зібрана за допомогою розвідки сигналів США, була зібрана або обробляється Сполученими Штатами в порушення чинного законодавства США, включаючи посилені гарантії в ЄС.

  Під першим шаром офіцер із захисту громадянських свобод в офісі директора національної розвідки (CLPO) проведе первинне розслідування кваліфікаційних скарг, отриманих, щоб визначити, чи були порушені розширені гарантії E.O. або інше застосовне законодавство США, і, якщо так, визначити відповідну рекультивацію. E.O. будує існуючі статутні функції CLPO, встановлюючи, що рішення CLPO буде обов'язковим для Розвідувального співтовариства, за умови другого рівня перегляду, і забезпечує захист для забезпечення незалежності розслідувань і рішень CLPO.

  Як другий рівень огляду, E.O. уповноважує та направляє Генеральному прокуророві створити Суд з розгляду захисту даних («DPRC») для забезпечення незалежного та обов'язкового перегляду рішень CLPO за заявою від особи або елемента Розвідувального співтовариства. Судді в КНР будуть призначатися з-за меж уряду США, мати відповідний досвід у сфері конфіденційності даних та національної безпеки, самостійно розглядати справи та користуватися захистом від видалення. Рішення КНР щодо того, чи було порушення чинного законодавства США, і якщо так, то які виправлення мають бути здійснені, матимуть обов'язковий характер. Для подальшого посилення розгляду КНР, E.O. передбачає, що КНР обирає спеціального адвоката у кожному випадку, який буде виступати за інтереси скаржника до цього питання та забезпечити, щоб КНР була добре поінформована про проблеми та закон щодо цього питання. Генеральний прокурор сьогодні видав супровідні положення про створення ДНР.

  Закликає Раду з нагляду за конфіденційністю та громадянськими свободами переглянути політику та процедури розвідувального співтовариства, щоб переконатися, що вони відповідають Виконавчому наказу та проводити щорічний огляд процесу виплати, включаючи перевірку того, чи повністю дотримується розвідувальне співтовариство визначення, зроблені КСПО і ДНР.

  Ці кроки нададуть Європейській Комісії основу для прийняття нового визначення адекватності, яке дозволить відновити важливий, доступний та доступний механізм передачі даних відповідно до законодавства ЄС. Це також забезпечить більшу юридичну визначеність компаніям, які використовують стандартні договірні положення та обов'язкові корпоративні правила для передачі персональних даних ЄС до Сполучених Штатів.

  Прочитайте оригінал замовлення.

  * Спільний з дозволу.

  Додаткове читання

  Інвестиції в електронне відкриття (запущений лістинг)

  Скорочений погляд на бізнес eDiscovery: злиття, поглинання та інвестиції

  Джерело: Комплексне відкриття