Thu. Dec 1st, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הערת רקע: Surfshark הוא ערכת כלים להגנה על פרטיות שפותחה כדי לעזור למשתמשים לשלוט בנוכחותם המקוונת בצורה חלקה. החברה מפרסמת באופן קבוע עדכוני תעשייה על הפרות נתונים גלובליות. העדכון האחרון של Surfshark על הפרות נתונים גלובליות פורסם ב -19 באוקטובר 2022. עדכון חדש זה עשוי להועיל לאנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר, ניהול מידע וגילוי משפטי המבקשים להבין טוב יותר ולטפל באיומי אבטחת הסייבר ואת עוצמת הקול, המהירות והאמיתות של איומים אלה.

  מהדורת מדיה (25 באוקטובר 2022)

  הפרות נתונים עולות ב -70% ברבעון השלישי בהשוואה לרבעון השני

  רוסיה לוקחת את ההובלה עבור המשתמשים הפרוצים ביותר שוב, אינדונזיה מופיעה בשלושת הראשונים לאחר שערוריות הפרת נתונים

  המחקר האחרון של חברת אבטחת הסייבר Surfshark מראה כי בסך הכל חשבונות 108.9M נפרצו בשנת 2022'Q3, כאשר רוסיה מדורגת במקום הראשון והסתכם בחמישית מכל ההפרות ביולי עד ספטמבר. צרפת תופסת את המקום השני, ואילו אינדונזיה מופיעה במקום השלישי לאחר רבעון מאוד של הפרת שפע, ואחריה ארה"ב וספרד. עלייה מדהימה של 70% במשתמשים פרוצים ברחבי העולם מגיעה לאחר צמיחה ביישנית יחסית במחצית הראשונה של השנה.

  נתונים גלובליים מכלי הסטטיסטיקה של Surfshark להפרת נתונים מראים את היקף ומקור המשתמשים שהופרצו מאז 2004 ורושמים צמיחה של 44.52M משתמשים שהופרצו ברבעון האחרון. עדכון הסטטיסטיקה האחרון (Q3'2022) דירג את רוסיה במקום הראשון בעולם על ידי חשבונות שהודלפו (22.3M), ואחריו צרפת (13.8 מיליון), אינדונזיה (13.3 מ'), ארה"ב (8.5 מיליון) וספרד (3.9M).

  "זה נוגע לראות הפרות נתונים עולה שוב לאחר במחצית הראשונה ביישנית יחסית של השנה, לשים משתמשי אינטרנט 108.9M מסיבי בסיכון." - אומר Agneska Sablovskaja, חוקר ראשי ב Surfshark. "הפרות משתמשים גלובליות גבוהות ב -70% ברבעון זה מקודמו. בכל שנייה בשלושת החודשים האחרונים הודלפו 14 חשבונות - כולם מגיעים ממדינות שונות".

  אירופה הייתה האזור המושפע ביותר מפרות ברבעון השלישי

  אירופה רשמה גם הפרות בודדות של 52M ברבעון השלישי בלבד - הגבוה ביותר מכל יבשת אחרת. עם זאת, 40% מהם הגיעו מרוסיה, בעוד 27% מצרפת. הדוח של Surfshark מראה כי אדם יחיד מאירופה קיבל את פרטי החשבון המקוון שלו דלפו סביב 6 פעמים ב -18 השנים האחרונות.

  רוסיה מובילה על ידי הפרות נתונים בכל רבעון של 2022 עד כה. לאורך כל העשור הזה, ארצות הברית נותרה המדינה היחידה הפרוצה ביותר. עם זאת, המצב השתנה בתחילת שנת 2022 כאשר מספר החשבונות הרוסיים שהופרצו עלה ב -136% (MoM) מאז סוף פברואר, תוך התאמה עם פלישת אוקראינה.

  ברית רוסיה בלארוס הופיעה במקום ה -19 עם 539K דיווחו על הפרות וצמיחה של 4x מהרבעון הקודם. בינתיים, אוקראינה חוותה ירידה של 14% בקרב המשתמשים הפרוצים ברבע, מה שלקח אותם למצב ה -17 ברחבי העולם.

  ההפרות המסיביות של הרבעון האחרון מניעות את אינדונזיה להעביר את חוק פרטיות הנתונים

  באינדונזיה, ספירת המשתמשים המופרצת צמחה ב -1370% בולטים ברבעון האחרון, בהיקף של 13.3 מיליון חשבונות קורבנות לאחר מספר התקפות סייבר רחבות היקף. באוגוסט 2022 הופיעו ברשת 1.3 מיליארד רישומי SIM אינדונזיים שחשפו מספרי זהות לאומיים, מספרי טלפון, שמות ספקי טלקומוניקציה ועוד. תקריות עבר רבות אחרות דחפו סוף סוף את הפרלמנט של אינדונזיה לאשרר את חוק הגנת המידע האישי ב- 20 בספטמבר 2022, שהוא החוק המקיף הראשון להגנה על נתונים במדינה. מדינות רבות אחרות, כמו אלה באיחוד האירופי או בברזיל, כבר יישמו חוקים שיעזרו לשמור על נתוני האנשים מפני דליפות ושחקני איומים, במיוחד בתוך מקרי פשעי רשת עולים.

  עשר המדינות הפרוצות ביותר ברבעון השלישי 2022 בסדר יורד הן: רוסיה, צרפת, אינדונזיה, ארה"ב, ספרד, סין, ברזיל, טייוואן, פורטוגל והודו. הצמיחה הגבוהה ביותר בקרב נפגעי המשתמשים נצפתה בזמביה (3886%), בוליביה (1913%), צ'ילה (1852%), צרפת (1710%) וניגריה (1616%).

  מתודולוגיה

  מפת העולם של הפרת הנתונים פותחה בשיתוף עם חוקרי אבטחת סייבר עצמאיים, שאספו המון נתוני משתמשים מ- 27K הפרו מסדי נתונים שהופיעו ברשת. לאחר מכן החוקרים יכלו למיין שילובים אלה על סמך נקודות נתונים ספציפיות, כגון מדינות, ולבצע ניתוח סטטיסטי של ממצאיהם. מיקומי המשתמשים זוהו באמצעות דואר אלקטרוני או שם תחום אתר, מדינה, עיר, קואורדינטות, כתובת IP, אזור, מטבע או מספר טלפון.

  מפת העולם של הפרת הנתונים מתעדכנת מדי חודש עם הנתונים העדכניים ביותר של השותפים העצמאיים שלנו. בזמן המחקר הספציפי הזה, הנתונים שניתחו היו החל מה -1 באוקטובר 2022. המספרים מיולי עד ספטמבר 2020 הושוו לנתונים שהצטברו עד אפריל עד יוני 2022. מדינות עם אוכלוסייה של פחות מ 1M אנשים אינם כלולים בניתוח. למתודולוגיה המלאה, עיין ב:

  אודות סרפשארק

  Surfshark הוא ערכת כלים להגנה על פרטיות שפותחה כדי לעזור למשתמשים לשלוט בנוכחותם המקוונת בצורה חלקה. חבילת Surfshark One כוללת את אחד משירותי ה-VPN המעטים המבוקרים על ידי מומחי אבטחה עצמאיים, אנטי-וירוס מוסמך רשמית, כלי חיפוש פרטי ומערכת התראת דליפת נתונים. בשנת 2021, Surfshark הוכר כשירות האבטחה החדשני ביותר בטקס פרסי המצוינות בתחום אבטחת הסייבר ואפליקציה חובה בטקס פרסי WFH של TechRadar. בקר במרכז המחקר שלנו בכתובת: surfshark.com/מחקר

  קרא את מהדורת המדיה המלאה.

  קריאה נוספת

  [עדכון שנתי] חוק הסייבר הבינלאומי הלכה למעשה: ערכת כלים אינטראקטיבית

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  מעבר למתחם? אסטרטגיית אמון אפס DoD ומפת הדרכים

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  איזון בין הוצאות ותקנים? השקעות אבטחת סייבר באיחוד האירופי

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  אמצעי פיקוח ואכיפה מחמירים יותר? הפרלמנט האירופי מאמץ חוק אבטחת סייבר חדש

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  סחיטות גיאופוליטיות? דוח נוף האיום השנתי של ENISA - המהדורה העשירית

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  פתרון מונחה טכנולוגיה? Integreon מכריזה מנכ"ל חדש

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  מגנט להכנסות? זיהוי פלילי מגנט מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  התקדמות והזדמנות? צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  תדלוק המשך הצמיחה? רנובוס קפיטל רוכשת ייעוץ עסקי מ- HBR ייעוץ

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...