Thu. Dec 1st, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Довідкова примітка: Surfshark - це набір інструментів захисту конфіденційності, розроблений, щоб допомогти своїм користувачам легко контролювати свою присутність в Інтернеті. Компанія також регулярно публікує галузеві оновлення щодо глобальних витоків даних. Останнє оновлення від Surfshark щодо глобальних витоків даних було опубліковано 19 жовтня 2022 року. Це нове оновлення може бути корисним для фахівців з кібербезпеки, управління інформацією та правових розкриттів, які прагнуть краще зрозуміти та вирішити загрози кібербезпеки, а також обсяг, швидкість та правдивість цих загроз.

  Медіа-реліз (25 жовтня 2022 р.)

  Обриви даних зростають на 70% у третьому кварталі порівняно з ІІ кварталом

  Росія знову займає лідируючі позиції для найбільш порушених користувачів, Індонезія з'являється в трійці лідерів після скандалів з порушенням даних

  Останнє дослідження компанії з кібербезпеки Surfshark показує, що в цілому 108,9 млн облікових записів було порушено в 2022 '3 кварталі, причому Росія посіла перше місце і становить п'яту частину всіх порушень з липня по вересень. Франція займає друге місце, тоді як Індонезія займає третє місце після надзвичайно проривчатого кварталу, за яким слідують США та Іспанія. Приголомшливе збільшення 70% порушених користувачів у всьому світі відбувається після порівняно боязкого зростання в першій половині року.

  Глобальні дані інструменту статистики порушення даних Surfshark показують обсяг і походження користувачів, які були порушені з 2004 року, і фіксує зростання 44,52 млн порушених користувачів за останній квартал. Останнє оновлення статистики (Q3 '2022) зайняло Росію на перше місце у світі за просоченими обліковими записами (22,3 млн.), за нею слідують Франція (13,8 млн.), Індонезія (13,3 млн.), США (8,5 млн.) та Іспанія (3,9 млн.).

  «Це стосується того, що порушення даних знову зростають після порівняно боязкого першого півріччя, що ставить під загрозу масивні 108,9 млн користувачів Інтернету». - каже Агнеска Сабловська, провідний дослідник Surfshark. «Глобальні порушення користувачів в цьому кварталі на 70% вище, ніж в минулому. Кожну секунду за останні три місяці просочилося 14 рахунків - всі вони надходили з різних країн».

  Європа стала найбільш постраждалим регіоном від порушень у третьому кварталі

  Європа також зафіксувала 52 млн індивідуальних порушень лише у третьому кварталі - найвищий з будь-якого іншого континенту. Однак 40% з них прийшло з Росії, а 27% - з Франції. Звіт Surfshark показує, що одна людина з Європи за останні 18 років просочилася приблизно 6 разів.

  Росія поки що лідирує за порушеннями даних у кожному кварталі 2022 року. Протягом усього цього десятиліття Сполучені Штати залишалися єдиною країною, яка найбільш порушена. Однак ситуація змінилася на початку 2022 року, коли кількість порушених російських рахунків зросла на 136% (м/м) з кінця лютого, що узгоджується з вторгненням України.

  Союзник Росії Білорусь опинився на 19-й позиції з 539K повідомили про порушення та 4-кратне зростання в порівнянні з попереднім кварталом. Тим часом, Україна пережила 14% зниження рівня користувачів, що порушилися за квартал, що вивело їх на 17 позицію в усьому світі.

  Масові порушення минулого кварталу мотивують Індонезію прийняти закон про конфіденційність даних

  В Індонезії кількість порушених користувачів зросла на вражаючі 1370% в останньому кварталі, склавши 13,3 мільйона облікових записів жертв після декількох масштабних кібератак. У серпні 2022 року в Інтернеті з'явилися 1,3 мільярда індонезійських SIM-реєстрацій, які виявили національні ідентифікаційні номери, номери телефонів, імена провайдерів телекомунікацій тощо. Цей та багато інших минулих інцидентів нарешті підштовхнули парламент Індонезії ратифікувати Закон про захист персональних даних 20 вересня 2022 року, який є першим всеосяжним законом про захист даних в країні. Багато інших країн, таких як ЄС чи Бразилія, також вже впровадили закони, які допомагають захистити дані людей від витоків та суб'єктів загрози, особливо серед зростаючих випадків кіберзлочинності.

  Десять найбільш порушених країн третього кварталу 2022 року в порядку спадання: Росія, Франція, Індонезія, США, Іспанія, Китай, Бразилія, Тайвань, Португалія та Індія. Найбільше зростання кількості жертв користувачів було помічено в Замбії (3886%), Болівії (1913%), Чилі (1852%), Франції (1710%) та Нігерії (1616%).

  Методологія

  Світова карта Data Breach була розроблена у партнерстві з незалежними дослідниками кібербезпеки, які зібрали безліч даних користувачів з 27K порушених баз даних, які з'явилися в Інтернеті. Потім дослідники могли сортувати ці комбінації на основі конкретних точок даних, таких як країни, і провести статистичний аналіз своїх висновків. Місцезнаходження користувачів було визначено електронною поштою або доменним ім'ям веб-сайту, країною, містом, координатами, IP-адресою, локацією, валютою або номером телефону.

  Світова карта порушення даних щомісяця оновлюється найсвіжішими даними від наших незалежних партнерів. На момент цього конкретного дослідження аналізовані дані були з 1 жовтня 2022 року. Цифри з липня по вересень 2020 року порівнювалися з даними, агрегованими за період з квітня по червень 2022 року. Країни з населенням менше 1 млн осіб не включаються до аналізу. Для отримання повної методики, будь ласка, зверніться до:

  Про серфшарк

  Surfshark - це набір інструментів захисту конфіденційності, розроблений, щоб допомогти своїм користувачам легко контролювати свою присутність в Інтернеті. Пакет Surfshark One включає в себе одну з дуже небагатьох VPN, перевірених незалежними експертами з безпеки, офіційно сертифікований антивірус, приватний інструмент пошуку та систему оповіщення про витоки даних. У 2021 році Surfshark була визнана найбільш інноваційною службою безпеки на нагородах за досконалість у сфері кібербезпеки та обов'язковим додатком у нагородах TechRadar WFH Awards. Відвідайте наш дослідницький центр за адресою: surfshark.com/research

  Прочитайте повний медіа-реліз.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Джерело: Комплексне відкриття

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...