Relatiivsus omandab teksti IQ

“We’re merely scratching the surface of what the application of AI to our industry can mean. Our customers recognize that while AI offers immense possibility, it must be thoughtfully designed and applied to address use cases that yield specific business outcomes,” said Mike Gamson, Chief Executive Officer at Relativity.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavaid või privaatselt ostetavaid teadaandeid, sisuvärskendusi ja uuringuid andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujate, teadusasutuste ja ComplexDiscovery kogukonna liikmete kaudu. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda teavet regulaarselt, ei võta see vastutust sisuväidete eest.

Et esitada soovitusi läbivaatamiseks ja kaasamiseks ComplexDiscovery andmetes ja juriidiliste avastuste-kesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes, võtke meiega täna ühendust.

Pressiteade

Relatiivsusteooria omandab teksti IQ juhtida Leadership AI e-avastamise, vastavuse ja privaatsuse

Ülemaailmne õigus- ja vastavustehnoloogiaettevõte Relatiivsusteooria teatas täna [27. mai 2021], et on omandanud tundlike andmete tuvastamiseks tehisintellekti (AI) rakendava Top 100 AI ettevõtte Text IQ.

Tekst IQ võimendab uusimat järelevalveta masinõppes (ML), graafilises modelleerimises, sotsiaalse võrgustiku analüüsis (SNA), loomuliku keele töötlemises (NLP) ja sügavas õppes, et luua AI lahendusi maailma suurimatele ettevõtetele, et hallata ja leevendada riske ettevõtte andmetes. Teksti IQ-i tehisintellekt aitab vähendada õigusliku privileegi läbivaatamise kulusid ja riski, kiirendada ja suurendada andmetega seotud vastuste töövoogude täpsust ning kiiresti tuvastada ja hallata isikuandmeid, mis on sageli seotud üldise andmekaitsemääruse (GDPR) ja andmesubjekti juurdepääsuga Taotlused.

Tekst IQ meeskond koosneb laialdaselt tunnustatud, teedrajavad juhid oma valdkonnas. Nad on juba pikka aega keskendunud sügavatele õppimismudelitele, mis ulatuvad horisontaalselt üle massiivsete andmekogumite, parandades samal ajal reaalajas — tuvastades inimesi, suhteid ja tundlikke andmeid skaalal piiratud inimese sisendiga. Tekst IQ tehnoloogia on rakendatud õigusliku, vastavuse ja privaatsuse osakondade enamikus suuremates tööstusharudes toestavad Global 2000, paljastades varjatud riski maetud struktureerimata andmed. Tekst IQ keskendub jätkuvalt tööstusele ja selle klientidele müümisele ja teenindamisele ning tehnoloogia uuendamisele. Ta teeb koostööd Relatiivsusteooria meeskonnaga, et luua oma toodete vahel sujuv integratsioon, lisades samal ajal ka mõned oma põhivõimalused, et parandada olemasolevaid AI ja ML funktsioone Relatiivsusteoone'is ja Relatiivsusteooria 300 000 kasutajale juurdepääsu Text IQ juhtivatele tehisintellekti võimalustele.

„Me lihtsalt kriimustame pinda, mida AI rakendamine meie tööstusele võib tähendada. Meie kliendid mõistavad, et kuigi AI pakub tohutut võimalust, tuleb seda mõtlikult kujundada ja rakendada konkreetsete äritulemuste andmiseks kasutamisjuhtumite lahendamiseks,” ütles relatiivsusteooria tegevjuht Mike Gamson. „Me teame, et Text IQ tõestatud tehnoloogia koos oma uskumatu meeskond andekaid spetsialiste, on suurepärane täiendus Relatiivsusteooria ja aitab meil pakkuda veelgi rohkem väärtust oma klientidele.”

„Enamik tööstuse õigus- ja vastavusandmeid elab juba Relatiivsusteosüsteemis, mis lisab meie põnevust Relatiivsusteooria klientide juurdepääsu suurendamise pärast meie tehisintellekti mudelitele,” ütles Apoorv Agarwal, Text IQ kaasasutaja ja tegevjuht. „Meie ettevõtete ja tehnoloogia fusioon toob kaasa AI lubaduse viisil, mida meie tööstus ei ole veel kogeda, tagades, et eetiline ja erapooletu tehisintellei on keskmes kõiges, mida me teeme.”

Lisaks kiirendada innovatsiooni tempot RelatiivityOne ja Relatiivsusteooria, Text IQ unikaalne lähenemine AI ja ML ja selle tootepakkumisi laiendab õiguslikke ja nõuetele vastavuse väljakutseid, mida Relatiivsusteooria saab lahendada oma klientidele, nagu privileeg kommentaare. Privileegide ülevaatuste läbiviimine võib kesta tuhandeid tunde ja on altid inimlikule eksimusele — jättes ettevõtted avatud privigeeritud teabe jagamise riskile Teksti IQ lipulaev toode vähendab privileeg dokumentide ülevaatuste läbiviimise aega ja kulusid kuni 75% võrra ning vähendab oluliselt sellega seotud riski.

„Tekst IQ-i tehisintellekt on toonud luure ja automaatika protsessi, mis oli küps innovatsiooni,” ütles Comcast Cable'i tegevasepresident ja peakaitsja Lynn Charytan. „Nende privileegide läbivaatamise lahendus vähendab palju kohtukulusid, vältides samal ajal avastusprotsessis privilegeeritud andmete tahtmatut avalikustamist.”

Juriidilise või nõuetele vastavuse meeskonna arusaam mis tahes andmekogum on osalevate inimeste ja rollide nad mängivad. Kuid väita, et teave suures koguses struktureerimata andmetest on suur väljakutse. Tekst IQ kasutab NLP, SNA ja muid juhtivaid tehnikaid, et eraldada täielikud sotsiaalsed võrgustikud struktureerimata andmetest oma sotsiaal-lingvistilise hüpergraafi kaudu. See hõlmab üksikisikute vahelisi suhteid, kuidas nad suhtlevad ja kuidas nad suhtlevad erinevate inimrühmadega erinevalt. Tekst IQ leiab andmekogumis iga inimese jälgi — annab ülevaate, mida pole võimalik käsitsi läbivaatamise või järelevalve all oleva läbivaatamise kaudu saada.

Üha enam Relatiivsusteooria kliendid, mille hulka kuuluvad 198 AmLaw 200, kasutavad Relatiivsusteooria kriitiliste andmerikkumiste vastuse projektide Tekst IQ AI integreerimine sellesse protsessi toob kaasa uue standardi seda tüüpi töö.

„Rikkumise reageerimise ajakavad on sageli keerukamad tegeleda kui midagi, mida kohtuvaidlustes näete. Täielik vastus on märkimisväärne käsitsi pingutus, mis on eksituse suhtes väga kalduv,” ütles Seyfarth Shaw' partner, privaatsus ja küberturvalisus. „Tekst IQ muudab, mis võimaldab meil võtta rohkem tööd ja pakkuda oma klientidele paremaid tulemusi.”

Relatiivsusteooria globaalne partnerite võrgustik, kes pakuvad projektipõhist tuge ja hallatavaid teenuseid, sealhulgas maailmatasemel nõustamine, andmehaldus, õigus-, nõuetele vastavus- ja nõustamisteenused, saavad sellest omandamisest Teksti IQ pakkumine Relatiivsusteooria partnerite kogukonnale annab neile veelgi tugevama tehisintellekti tööriistakomplekti, mis annab rohkem väärtust kogu e-avastuse elutsükli vältel ja lahendab oma klientide jaoks laiemat andmeväljakutset.

„Esimese sertifitseeritud Text IQ partnerina oleme näinud nende tehnoloogiat, mis ühendab ainulaadselt masinõppe ja sotsiaalse võrgustiku analüüsi, ajab küsimustes mõõdetavat kvaliteeti ja järjepidevust,” ütles ProSearchi tegevjuht Julia Hasenzahl. „Ettevõttena, kes tegeleb alati portfelli taseme lahendustega, oleme selle omandamise pärast põnevil, kuna see seab teksti IQ integratsiooni etapi kõigis relatiivsustegevuses olevates kliendi küsimustes.”

Tekst IQ jätkab oma põhitoodete pakkumist privaatsus-, õigus- ja nõuetele vastavuse meeskondadele ning teadvuseta eelarvamuste detektorile, mis on osa Tekst IQ AI hea algatuse jaoks.

Omandamine järgneb teadaanne käesoleva aasta märtsis, et Silver Lake, ülemaailmne liider tehnoloogia investeerimine, oli teinud olulise vähemuse investeeringuid Relatiivsusteooria, et aidata ettevõttel kiirendada kasvu, innovatsiooni ja tehnoloogia diferentseerumist.

Relatiivsusest

Relativityy teeb tarkvara, mis aitab kasutajatel andmeid organiseerida, tõde avastada ja selle peale tegutseda. SaaS platvorm RelativityOne haldab suuri andmekoguseid ja tuvastab kiiresti võtmeprobleemid kohtuvaidluste ja sisejuurdluste käigus. AI-jõul side jälgimise platvorm Relatiivsustee Trace tuvastab ennetavalt regulatiivseid väärkäitumisi nagu siseringi kauplemine, kokkumäng ja muu nõuetele mittevastav käitumine. Relatiivsusteooria on rohkem kui 300 000 kasutajat 49 riigis teenindavad tuhandeid organisatsioone kogu maailmas peamiselt õigus-, finantsteenuste ja valitsussektoris, sealhulgas USA Justiitsministeerium ja 198 Am Law 200. Relatiivsusteooria on Chicago Tribune nimetanud üheks Chicago tipptöökohaks 10 järjestikust aastat järjest.

Teave teksti IQ kohta

Tekst IQ on B2B tehnoloogiaettevõte, millel on ümberkujundatud lähenemine AI kasutamisele ettevõtte andmete riskide juhtimiseks ja leevendamiseks. Teksti IQ struktureerimata andmeplatvorm aitab Global 2000 ja valitsuse organisatsioonidel tuvastada tundlikku teavet, et vähendada riski, kaitsta privaatsust ning luua õiglane, kaasav ja mitmekesine töökoht. Tekst IQ Brain, powered by oma varalise Sotsiaal-lingvistiline hüpergraaf, avastab 99% tundlikku teavet 75% kulude ja aja vähenemist, ja seda kasutatakse maailma juhtivate finantsteenuste, kindlustuse, farmaatsia ja valitsuse organisatsioonid. Alates selle asutamisest 2014. aastal on Text IQ saavutanud rekordilise tulude kasvu. Tagatud FirstMark, Sierra Ventures, Intel Capital ja Floodgate, Text IQ hiljuti tunnustatud AI Top 100.

Lugege algset postitust.

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Pakkujate hindamine? Uus ülemaailmne e-juurdluse teenused MarketsCape alates IDC

Allikas: ComplexDiscovery

CloudNine tagab kasvu omakapitali investeerimise

According to Steve Johnson, co-founder and Partner at Crest Rock, “CloudNine...

Relatiivsus omandab teksti IQ

"We're merely scratching the surface of what the application of AI...

Sandline Discovery omandab Frankfurt Saksamaa põhinev 24õiguslik

According to Dominic Piernot, co-founder of 24legal, “We are super excited...

Consilio ja Xact Data Discovery ühinemine sulgeb

“We are very pleased to close the merger with Xact Data...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta mai 2021

From cyber discovery and data breaches to business of law and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta aprill 2021

From X-Road® and risk management to business confidence and cybersecurity, the...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta märts 2021

From data breach economics and vulnerabilities to private-equity investments and vendor...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta veebruar 2021

From litigation trends and legal tech investing to facial recognition and...

CloudNine tagab kasvu omakapitali investeerimise

According to Steve Johnson, co-founder and Partner at Crest Rock, “CloudNine...

Seene Opportunity? Canopy tagab AI jõul andmerikkumiste vastuse patendi

According to Ralph Nickl, CEO and co-founder of Canopy, “Until recently,...

Exterro käivitab FTK Kesk

According to Exterro Founder and CEO Bobby Balachandran, “FTK Central’s new processing...

Eavalikustamise Systems Ostjad Guide — 2021 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Kontrollige oma kuut? Kuue poolaasta e-juurdluse hinnakujunduse uuringu koondülevaade

The anonymized aggregate results from six semi-annual surveys highlight eDiscovery pricing...

Alternatiivne Hind Styles 2021. aasta suvi e-juurdluse hinnakujunduse uuringu tulemused

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 60.0% of eDiscovery Business Confidence Survey...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: kevad 2021 ülevaade

In the spring of 2021, 25.0% of respondents viewed budgetary constraints...