Relatiivsus omandab VerQu

According to Relativity CEO Mike Gamson, “It’s imperative that the legal and compliance industries stay ahead of and evolve with the changing nature of work in organizations globally. Enterprise communications will continue to shift rapidly and scale from traditional channels like email toward chat and collaboration platforms. That’s why Relativity is committed to investing in technology that connects directly to native cloud data sources for surveillance and e-discovery workflows, evolving the data paradigm from documents to include conversations.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressiteade

Relatiivsusteooria omandab VerQU, andmehalduse tarkvara ettevõte

Koos VerQU-ga muudab Relatiivsusteooria SaaS platvorm seda, kuidas organisatsioonid haldavad koostöö- ja vestlusandmeid ning ühendavad otse arhiividega.

Chicago ja RARITAN, N.J., 6. jaanuar 2021 /PRNewswire/ — Relatiivsustehnoloogia, ülemaailmne õigus- ja vastavustehnoloogia ettevõte, teatasid täna, et on omandanud VerQU, andmehalduse tarkvarafirma, mis aitab organisatsioonidel rännata ja jäädvustada suhtlusandmeid rekord VerQU integreerimine Relatiivsusteooria SaaS-i toodetesse muudab, kuidas organisatsioonid haldavad koostöö- ja vestlusandmeid, ning kiirendab massiliselt võimet koguda, analüüsida, jälgida ja vaadata kõiki struktureerimata andmeid sujuvalt ja turvaliselt.

„On hädavajalik, et õiguslikud ja nõuetele vastavuse tööstusharud jääksid ülemaailmselt organisatsioonide töö muutuva olemusega ees ja areneksid,” ütles Relatiivsusteooria tegevjuht Mike Gamson. „Ettevõtete kommunikatsioon jätkab kiiret muutumist ja ulatust traditsioonilistest kanalitest nagu e-post vestluse ja koostööplatvormide suunas. Sellepärast on relatiivsusteooria pühendunud investeerimisele tehnoloogiasse, mis ühendub otse kohalike pilveandmeallikatega järelevalve ja e-tuvastuse töövoogude jaoks, arendades andmeparadigmat dokumentidest vestluste kaasamiseks.”

Relatiivsusteooria tervitab VerQU meeskonda, kuhu kuuluvad tipptasemel insenerid ja projektijuhid, kellel on sügavad teadmised ja arusaamad andmehaldusest ja pidevalt muutuvast infotehnoloogia maastikust. 2013. aastal asutatud VerQU on edukalt teeninud kodumaiseid ja ülemaailmseid organisatsioone alates väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest kuni Fortune 500 ettevõteteni.

„Alates 2013. aastast on VerQU töötanud selle nimel, et luua andmehaldus- ja migreerimisteenus, et pakkuda kvaliteetset kliendikogemust, mis eeldab meie klientide tulevikuvajadusi. Relatiivsusteooria liitumine on loomulik järgmine samm, kuidas meie tooted neelavad andmeid ja ühendavad need platvormiga, mis võimaldab kasutajatel neid andmeid algselt analüüsida ja nende kallal tegutseda, „ütles VerQU tegevdirektor Frank Perrone. „Ma ootan, et näeme, mida me kõik saame e-avastamise ja jälgimise valdkonnas teha, kui integreerime oma meeskondade ja tehnoloogiate võimu.”

Ainuüksi 2020. aastal oli maailmas 115M igapäevaseid keskmisi kasutajaid, kes kasutasid Microsoft Teamsi ja 12M+ kasutajaid Slackil — kus päevased keskmised sõnumid kasutaja kohta päevas kasvas 2020. aastal 20%. Kuna töö iseloom muutub ettevõtlustehnoloogiaplatvormidel üha suuremaks koostööks, ei saa neid andmeid jätkuvalt analüüsida nagu meilisõnumid, kuna meeskonnad võivad kaotada väärtusliku konteksti ja nende platvormide jaoks ainulaadseid metaandmeid.

Koos Relatiivsusteooria integratsiooniga pakub VerQU endiselt oma praeguseid tooteid — Phoenix, Hydra ja Taru — ning kliendid jätkavad juurdepääsu toodetele ja klienditeenindusele, millele nad tuginevad, samal ajal kui neil on võimalus kasutada Relatiivsusteooria ressursse.

Pärast integreeritud Relatiivsusteooria SaaS platvormi kasutajatel on võimalus:

Töötlege koostööandmeid nagu vestlused. Kasutades Relatiivsusteooria Short Message Format rohkem allikaid, mitte töödeldes andmeid nagu meilisõnum, saavad kasutajad oma emavormingus üle vaadata, jälgida, analüüsida ja toota andmetüüpe. Kasutajad ei kaota enam kommunikatsiooni- ja koostööandmete rikkust, võimaldades tehisintellekti paremini kasutada, et saada tulemusi kiiremini ja vähendada valepositiivseid tulemusi.

Integreeru pilveandmeallikatega otse: pilvepõhine integratsioon võimaldab turvalisemat, tõhusamat ja odavamat kogumisprotsessi. Rohkem kui 30 pilveandmeallikat RelativityOne Collect ja Relativity Trace jaoks on saadaval sujuvaks allaneelamiseks platvormile, kiirendatud uuendusajad tekkivate andmeallikate jaoks.

Otsene juurdepääs arhiividele: Otsene juurdepääs arhiividele nagu Protect, võimaldab Relatiivsustel hõlpsasti tõmmata sisu reguleeritud organisatsiooni rekordisüsteemist ennetavalt või reaktiivselt. Mitmeastmelise protsessi asemel, mis nõuab otsingut, eksportimist, migreerimist, töötlemist ja üleslaadimist, saab Relatiivsusteooria kohe arhiivis salvestatud sisu RelativityOne e-tuvastuse või jälgimise jaoks.

„Lisaks tehnoloogiale toob see omandamine turule, olen põnevil, et tervitada väga andekat VerQU meeskonda Relatiivsusteooria,” ütles Gamson. „Oma meeskonnaga liitub meiega, ei tugevda me mitte ainult oma ettevõtte kultuuri, vaid tugevdame oma juhtimist igat liiki andmekogudes.”

Relatiivsusest

Relatiivsusteooria puhul teeme tarkvara, mis aitab kasutajatel andmeid korraldada, tõde avastada ja selle kallal tegutseda. Meie platvormi kasutab rohkem kui 13 000 organisatsiooni üle maailma, et hallata suuri andmemahtusid ja kiiresti tuvastada võtmeküsimusi kohtuvaidluste, sisejuurdluste ja SaaS platvormi RelatiivsusOne ja Relativity Trace vastavusoperatsioonide käigus. Relatiivsusteooria on kasutajaid 48+ riigis organisatsioonidest, sealhulgas USA Justiitsministeeriumist, ja 199 Am Law 200. Relatiivsusteooria on Chicago Tribune nimetanud üheks Chicago tipptöökohaks 10 järjestikust aastat järjest. Palun võtke Relatiivsusteooria aadressil sales@relativity.com või külastage http://www.relativity.com rohkem teavet.

Allikas: Relatiivsus

Lugege algset meediumivabastust

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup - 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Investeeringud uudistesse: asjakohaste ametikohtade loend

Allikas: ComplexDiscovery

Avalda ja ajuruumi ühendamine

According to Wendell Jisa, founder and CEO of Reveal, "Backed by...

e-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud 2020. aastal

Since beginning to track the number of publicly highlighted merger, acquisition,...

Relatiivsus omandab VerQu

According to Relativity CEO Mike Gamson, "It's imperative that the legal...

E-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud 2020. aasta kvartalis

From Nuix and DISCO to Exterro and AccessData, the following findings,...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta jaanuar 2021

From eDiscovery business confidence and operational metrics to merger and acquisition...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta detsember 2020

May the peace and joy of the holiday season be with...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta oktoober 2020

From business confidence and captive ALSPs to digital republics and mass...

Ainult aja küsimus? HayStacKid käivitab uue teenuse andmete rikkumise avastamise ja läbivaatamise

According to HaystackID's Chief Innovation Officer and President of Global Investigations,...

See on Match! Keskendudes e-juurdluse ülevaate kogumaksumusele ReviewRight Match

As a leader in remote legal document review, HaystackID provides clients...

Proaktiivsest tuvastamisest kuni andmerikkumise ülevaated: tundlike andmete avastamine ja kaevandamine koos Acema

A steady rise in the number of sensitive data discovery requirements...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: Winter 2021 ülevaade

In the winter of 2021, 43.3% of respondents viewed budgetary constraints...

Ei ole nii silmapaistev? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta talvel

In the winter of 2021, eDiscovery Business Confidence Survey more...

Talv 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

This is the twenty-first quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...

Kõrge viie? Viiest poolaastast e-juurdluse hinnaanalüüsi koondülevaade

As we are in the midst of a pandemic that has...