Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות זמינות לציבור או לרכישה פרטית, עדכוני תוכן ומחקר מספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery באופן קבוע מדגיש מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לשיקול והכללה ב- Cyber Discovery של ComplexDiscovery, שירות ממוקד גילוי משפטי, מוצר או הודעות מחקר, צור איתנו קשר עוד היום.

  הערכה ומפיות*

  הערכות סכסוכים באוקראינה - סקירה כללית במפות

  המכון לחקר המלחמה (ISW), צוות רוסיה

  פרויקט איומים קריטיים (CTP), מכון הארגון האמריקאי

  מידע רקע הערכה כללית

  ISW מפרסם באופן שיטתי הערכות קמפיין רוסיות הכוללות מפות המדגישות את השליטה המוערכת של השטח באוקראינה וצירים תמרון הרוסי הראשי.

  מפות אלה מגדילים מוצרים סינתטיים יומיים המכסים אירועים מרכזיים הקשורים לתוקפנות רוסית מחודשת נגד אוקראינה.

  אחד המקורות המדויקים והמפורטים ביותר לעדכונים מתמשכים על המשבר באוקראינה הוא עדכון הסכסוך באוקראינה מהמכון לחקר המלחמה. המכון לחקר המלחמה (ISW) הוא ארגון 501 (ג) (3) ומייצר מחקר שאינו מפלגתי, שאינו אידיאולוגי, מבוסס עובדות. ISW מבקש לקדם הבנה מושכלת של ענייני מלחמה וצבא באמצעות מחקר מקיף, עצמאי, ונגיש קוד פתוח וניתוח. המחקר של ISW זמין לציבור הרחב, מתרגלים צבאיים, קובעי מדיניות וחברי התקשורת. מתן סינתזה יומית של אירועים מרכזיים הקשורים לתוקפנות הרוסית נגד אוקראינה, עדכוני ISW עשויים להיות מועילים עבור cybersecurity, ממשל מידע, ואנשי מקצוע גילוי משפטי כפי שהם עוקבים אחר העסק, טכנולוגיית המידע, ומגמות משפטיות ומסלולים מושפעים הנוכחי סכסוך אוקראינה.

  הערכת קמפיין התקפית הרוסית ב- 28 במרץ 2022

  כוחות אוקראינים כבשו מחדש את אירפין, צפונית מערבית לקייב, ב -28 במרץ. התקפות נגד אוקראיניות מתמשכות סביב קייב סביר לשבש את המאמצים הרוסיים המתמשכים כדי לשחזר כוחות ולחדש פעולות התקפיות הגדולות להקיף קייב. כוחות אוקראינים הדחו גם התקפות רוסיות לעבר ברובארי, ממזרח קייב, ב-24 השעות האחרונות. הכוחות הרוסיים בצפון מזרח אוקראינה נשארים תקועים ולא ביצעו פעולות התקפיות נגד צ'רניהיב, סומי או חרקוב ב -24 השעות האחרונות. הכוחות הרוסיים ממשיכים להתקדם שחיקה במריאופול, אך לא הצליחו לאבטח שטח בדונבאס או לכיוון מיקולייב.

  כוחות רוסים לא נטשו את מטרתם לכתר וללכוד קייב, למרות הקרמלין טוען כי כוחות הרוסים יתרכזו במזרח אוקראינה.

  כוחות אוקראינים כבשו מחדש את פרבר קייב של אירפין ב -28 במרץ. כוחות אוקראינים יבקשו ככל הנראה לנצל סיבובים כוח רוסי מתמשך לכבוש מחדש שטח נוסף צפונית מערבית קייב בימים הקרובים.

  הכוחות הרוסיים ביצעו התקפות לא מוצלחות כלפי ברובארי ולא ביצעו פעולות התקפיות כלפי צ'רניהיב, סומי וחארקיב. הפעילות הרוסית בצפון מזרח אוקראינה להישאר תקוע.

  המטה הכללי האוקראיני הצהיר כי קבוצה טקטית גדוד (BTG) של 1st Guards טנק הצבא נסוג לחלוטין מן השטח האוקראיני ליד סומי בחזרה לרוסיה עבור פריסה מחדש אפשרית - הדו"ח האוקראיני הראשון של יחידה רוסית נסוגה לחלוטין לתוך רוסיה עבור פריסה מחדש לציר נוסף של מראש בסכסוך הזה.

  הכוחות הרוסים המשיכו לקחת את השטח בהתמדה במריאופול.

  ההתנגדות האוקראינית סביב חרסון ממשיכה לקשור כוחות רוסיים באזור. הכוחות הרוסיים לא ביצעו פעולות התקפיות בכיוון הדרומי.

  קרא את העדכון המלא.

  כרונולוגיה של מפות מ 26 במרץ - 28, 2022 (אוקראינה, קייב, מריאופול) - מעבר עכבר כדי לגלול

  מפות סכסוך באוקראינה - 032622-032822

  קרא את עדכוני הסכסוך האחרונים של אוקראינה מהמכון לחקר המלחמה

  * משותף עם אישור מפורש ישיר מהמכון לחקר המלחמה (ISW).

  על המכון לחקר המתודולוגיה לחקר המלחמה

  מתודולוגיית המחקר של ISW מסתמכת על מקורות ראשוניים ומשניים כאחד, ומאפשרת לחוקרים לפתח הבנה מקיפה של המצב בשטח. על מנת לנתח התפתחויות צבאיות ופוליטיות בכל תחום נתון, על אנליסטים המחקר של ISW להבין באופן מלא את מערכות האויב והכוחות הידידותיים. עליהם גם להבין את הדמוגרפיה של האוכלוסייה, השטח הפיזי, הפוליטיקה וההיסטוריה של אותו אזור. זה מניח את הבסיס האנליטי להבנת הסיבות להתפתחויות מסוימות והגשמת מטרות המחקר שהוקצו להם. אנליסטים של ISW גם מבלים זמן במקומות כמו עיראק, אפגניסטן ובמקומות אחרים על מנת להשיג הבנה טובה יותר של המצב הביטחוני והפוליטי ולהעריך את יישום האסטרטגיות והמדיניות הנוכחיות. החוקרים שלנו לקמפל נתונים ולנתח מגמות, לייצר ניתוח פרטני של התפתחויות בתחומים של מחקר, לייצר תמונה מדויקת, ברזולוציה גבוהה, בזמן, ויסודי של המצב. מתודולוגיית המחקר של ISW מבטיחה את הצלחתה ומחויבותה לשפר את יכולתה של האומה לבצע פעולות צבאיות, להשיג מטרות אסטרטגיות ולהגיב לבעיות המתעוררות שעשויות לדרוש שימוש בכוח צבאי אמריקאי.

  על המכון לחקר המלחמה

  המכון לחקר המלחמה מקדם הבנה מושכלת של עניינים צבאיים באמצעות מחקר אמין, ניתוח מהימן וחינוך חדשני. אנו מחויבים לשפר את יכולתה של האומה לבצע פעולות צבאיות ולהגיב לאיומים המתעוררים על מנת להשיג מטרות אסטרטגיות בארה"ב. ISW הוא ארגון שאינו מפלגתי, ללא כוונת רווח, מדיניות ציבורית מחקר. למידע נוסף, להסתבך, ולתרום היום.

  קריאה נוספת

  [עדכון שנתי] משפט הסייבר הבינלאומי בפועל: ערכת כלים אינטראקטיבית

  שגרירויות נתונים: ריבונות, ביטחון והמשכיות למדינות לאום

  מקור: מורכבתגילוי