Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: שכח את הכלליות הנוצצות של ספקים ואנשי מקצוע דעתם מנסה אלוף גישה מסוימת לגילוי אלקטרוני על הדרה של אחרים. המציאות היא שפתרונות מקומיים ומחוץ להנחה המסופקים כחלק מיישומי טכנולוגיה מתעוררים ובוגרים הם וימשיכו להיות חלק בסיסי מכל תיק תוכנות גילוי אלקטרוני אם ארגון רוצה לטפל בתחומי האבטחה, היכולת, המורכבות והעלות באופן מקיף.

  שיקולים לבחירת תוכנות גילוי אלקטרוני

  אחד הנושאים המתמשכים בתחום תוכנת גילוי אלקטרוני סובב סביב טענות ועדות על מה הוא מודל המסירה האופטימלי להשגת האיזון הטוב ביותר של אבטחה, יכולת, מורכבות ועלות בהנפקת תוכנת גילוי אלקטרוני. בקצה אחד של הספקטרום, יש אלופים של הגישה על הנחת היסוד אשר מרכזי טיעון סביב אבטחה ויכולת ומדגיש כי היכולת להתמודד עם ערכות נתונים מורכבות חשוב יותר מאשר כמה זמן התוכנה כבר בשוק. בקצה השני של הספקטרום, ישנם אלופי הגישה מחוץ להנחה, הידועה גם כגישה המותאמת לענן, שהטיעון שלהם מתרכז סביב היתרונות המהירות והעלות של גילוי שירות עצמי הנתמך על ידי הכלכלה של תשתית ענן ציבורית. בין הקצוות של הספקטרום הזה מתגוררים מגוון רחב של הצעות המשלבות תכונות של הנפקות על הנחת היסוד והן מחוץ להנחה כדי לספק פתרונות ייחודיים. אז, איך אפשר להחליט מה עשויה להיות ההצעה הטובה ביותר לעזור להם לפתור את האתגרים המתמשכים של גילוי אלקטרוני? זו שאלה נהדרת ואחת ללא תשובה חד משמעית אחת. עם זאת, השיקולים הבאים עשויים להועיל לאנשי מקצוע של גילוי אלקטרוני כאשר הם בוחנים גישות לתוכנות מקומיות, מחוץ להנחה ושילוב במטרה לקבוע מהו הפתרון המאוזן הטוב ביותר לצרכיהם.

  ארבעה תחומי הערכה

  ללא קשר לסוג הגישה המסירה שנבחרה להתנהלות של גילוי אלקטרוני, יש לפחות ארבע תכונות שיש לקחת בחשבון בכל בחירת פתרון. תכונות אלה הן:

  אבטחה: האם הפתרון מספק את רמת ההגנה על נתונים הדרושה למאמץ שלך לגילוי אלקטרוני?

  יכולת: האם הפתרון מאפשר לך להשלים את המשימות הבסיסיות הנדרשות למאמץ של גילוי אלקטרוני?

  מורכבות: האם הפתרון מאפשר לך להשלים משימות מתקדמות הנדרשות עבור המאמץ שלך גילוי אלקטרוני?

  עלות: האם הפתרון מתייחס לאבטחה, יכולת ומורכבות בצורה חסכונית?

  היכולת לגשת לתכונות אלה באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי למצוא פתרון העומד בדרישות, העדפות ותקציבים, קובעת בסופו של דבר אם ארגון מצליח מנקודת מבט משפטית, טכנולוגית ועסקית בהשגת גילוי אלקטרוני.

  בהתחשב באבטחה

  "חוסר אמון וזהירות הם ההורים של ביטחון." בנג'מין פרנקלין

  אבטחת הנתונים הופכת במהירות לאחד האזורים הבולטים והגלויים ביותר של דאגה בבחירת פתרונות תוכנת גילוי אלקטרוני. עם דוגמאות ציבוריות של כשלים באבטחת מידע הגדלה בקביעות ובהשפעה, זה חייב להיות כל מקבל החלטות פתרון גילוי לשקול בזהירות כיצד הם מנהלים את גורם הסיכון החשוב הזה ולקבל החלטות על סמך עובדות.

  שליטה בנתונים, ביישומים, בשרתים, באחסון וקישוריות רשת שמאחורי חומת האש של הארגון נתפסה באופן מסורתי כאפשרויות הפריסה המאובטחות ביותר של פתרונות גילוי אלקטרוני הזמינות. בגישת אבטחה מקומית זו, לארגון יש שליטה מלאה בנתונים ועל כל האלמנטים שעשויים לפעול על הנתונים במהלך גילוי אלקטרוני. לארגונים בעלי תשתית אבטחה מבוססת, נראה כי הצעות מקומיות הן גישה בטוחה לאבטחת גילוי אלקטרוני מכיוון שהן מזעריות את סיכוני האבטחה באמצעות הפעלת שליטה ישירה בנתונים. הגישה המקומית נראית גם רצויה מאוד לארגונים רבים רגישים לתקנות העברת נתונים ולדרישות הפרטיות כפי שהיא מבטיחה שהם ישמרו על הבנה ישירה של המיקום הפיזי של הנתונים ויש להם את היכולת לפעול על נתונים אלה בכל עת. (1) מנקודת מבט קבלה, על פי דו"ח תעשיית גילוי אלקטרוני אחד מקבוצת אברדין, ארגונים נוטים יותר ב -50% שיהיה פתרון גילוי אלקטרוני מקומי מאשר פתרון המבוסס על ענן צמתים. (2) בהתחשב בעובדות אלה, נראה סביר להסיק כי גישה מקוונת לביטחון היא שיטה בטוחה שהיא וצריכה ממשיכים להיות בשימוש על ידי ארגונים רבים כחלק מפתרון גילוי אלקטרוני שלהם אפילו לנוכח הקבלה הגוברת של חלופות מחוץ להנחה.

  עם הקבלה המיינסטרים של מחשוב ענן, הגישה מחוץ להנחה לאספקת תוכנת גילוי אלקטרוני חווה הגדלת קבלה. קבלה זו מבוססת על תכונות רבות, אחת מהן הראיות לכך שהצעות מחוץ להנחה שנמסרו באמצעות SaaS עשויות להיות מסוגלות לענות באופן משביע רצון לרבים מדרישות האבטחה שהיו ניתנות להשגה בעבר רק בהנפקות המקומיות. (3) סיבות לקבלה גוברת זו של גילוי אלקטרוני ממוקד ענן פתרונות כחלופות מקוונות מאובטחות כוללות אך אינם מוגבלים לרכיבי האבטחה הבאים:

  הצפנה מתוחכמת: היכולת להצפין נתונים במצבים שונים של תנועה ומנוחה.

  מומחי אבטחה בצוות: הזמינות של מומחים לפקח ברציפות ולטפל בדרישות האבטחה.

  גישה ראשונה לטכנולוגיות מתפתחות: הגישה לטכנולוגיות מתפתחות בהתבסס על גודל וריכוזיות של נתונים.

  רכיבי אבטחה אלה (4) זמינים יותר ויותר בהנפקות ענן ומסייעים להפוך את השימוש בפתרונות גילוי eDiscovery שאינם מקובלים בעת צפייה דרך עדשת האבטחה.

  ישנם גם סוגים שונים של יישומי ענן שעשויים לתרום לאבטחה הכוללת של פתרון ממוקד ענן מסוים. ישנם עננים ציבוריים טהורים הפועלים אך ורק על תשתית ענן ציבורית והם מועברים על ידי חברות כגון אמזון, מיקרוסופט, ו- Google. ישנם גם פתרונות ענן פרטיים המשלבים את היתרונות הכלכליים והגישה של פתרונות ענן ציבוריים טהורים עם אבטחה נוספת של משאבים בבעלות ספק המאפשרים קביעת המיקום הפיזי המדויק של הנתונים בכל עת. יכולת זו להושיט יד ולאתר פיזית נתוני לקוח היא תכונה ביטחונית רצויה של עננים פרטיים, במיוחד לאור הגדלת דרישות רגולטוריות ומשפטיות סביב הנטייה וסילוק של מידע המאפשר זיהוי אישי. (5)

  בהתחשב במצב האבטחה הנוכחי של רוב ההצעות הציבוריות והפרטיות של גילוי אלקטרוני בענן, נראה סביר להציע שיש הרבה הצעות מתאימות מבוססות ענן מנקודת מבט ממוקדת אבטחה בלבד.

  ללא קשר לגישה מקומית או מחוץ להנחה, תמיד יש כמה תחומים של דאגה ביטחונית כי להתעלות מעל הגישה המסירה. דוגמה אחת לסוג זה של דאגה ביטחונית היא העברת הפקות מחוץ לחומת האש או לסביבה המובטחת בענן לצדדים המבקשים. עם זאת, ישנן גם דרכים רבות להפחית אפילו סיכון זה באמצעות פרוטוקולי העברה מאובטחים, הצפנה וגישה משותפת לשרתים מאובטחים המנוהלים עם גישה מבוססת תפקידים. למעשה, ספקים מסוימים מציגים דאגה זו של טיעון אבטחת העברת נתונים כסיבה לא לשקול פתרון כאשר למעשה הסיבה האמיתית הספק מדגיש סיכון זה הוא כי מקבל נתונים מתוך המערכת שלהם הוא מאוד זמן רב והם רוצים לכוון משתמשים לגישות קנייניות כי להקל על ליקויי מהירות העברת נתונים. אמר אחרת, בעת הערכת טיעוני ספק תוכנה והתנגדויות שונות חששות אבטחה, לוודא שאתה מבין במדויק את סיבת הדאגה כפי שהוא עשוי להיות קשור יותר ליקויים בביצועים מ ליקויי אבטחה.

  Takeaway Quick: היצע מקומי וגם מחוץ להנחה עשוי להספיק כדי לעמוד בדרישות האבטחה הארגונית. עם זאת, גישות מסוימות עשויות להפחית את הסיכון לאבטחה באופן מקיף יותר מאחרות, לכן חשוב להבין את דרישות האבטחה העתידיות הנוכחיות והפוטנציאליות בעת בחירת תוכנת גילוי אלקטרוני.

  בהתחשב ביכולת

  "טכנולוגיה היא משרת שימושי אבל אמן מסוכן." כריסטיאן Lous לאנג

  ברגע שהבטחון של פתרון פוטנציאלי כבר נחשב, תחום הבדיקה וההערכה הסביר הבא הוא זה של יכולת. הערכת יכולת היא רק לקבוע אם פתרון יכול לבצע את המשימות הנדרשות במאמץ גילוי אלקטרוני או לא. אמנם לא תמיד יש הבדלים ניכרים ביכולות של הנפקות על הנחת היסוד וההנחה, ישנם כמה מאפיינים שיש לקחת בחשבון מכיוון שהם עשויים להיות אינדיקטורים ליכולת של פתרון לענות על הצרכים בפועל בניגוד לצרכים הנתפסים. חלק מהמאפיינים הללו כוללים בגרות, אינטגרציה ואוטומציה.

  הבשלות של הנפקה חשובה מכיוון שהיא מסייעת ליידע אחת על כמה זמן הייתה הצעה בשוק ואם היא עשויה או לא עשויה להכיל את הטכנולוגיה העדכנית והיעילה ביותר לביצוע משימות גילוי אלקטרוני. עם זאת, בגרות הופכת לגורם רק כאשר היא תורמת לחוסר היכולת של פתרון לבצע את המשימה עבור זה מתבקש להשלים. אם פתרון בוגר אינו מסוגל להשלים משימה היום בהתבסס על חוסר פונקציונליות או בטווח הקרוב מבוסס על תמיכה הופסקה, אז זה לא יכול להיות הפתרון המתאים ביותר מנקודת מבט הגנת רכישה. מצד שני, אם זה עובד היום יישמר בעתיד, נראה סביר כי ההצעה הבוגרת לא צריך להיות מחוץ כבחירה פוטנציאלית אך ורק על בסיס הזמן זה היה זמין בשוק.

  כאשר דנים בגרות, אנשי מקצוע רבים של גילוי אלקטרוני לעתים קרובות בטעות מסווגים בגרות כמורשת ומשווים מורשת עם חוסר יעילות. הכללה זו עשויה להיות נכונה במקרים מסוימים. עם זאת, חלק מההצעות הבוגרות ביותר בשוק כיום הם עדיין היעילים ביותר בהשגת משימות ספציפיות. בהתחשב בכך שחלק מההצעות הבוגרות ביותר הן על ההנחה, ייתכנו מצבים שבהם הבחירה המתאימה ביותר למשימה מסוימת עשויה להתבצע עם פתרון מקומי. קל להגיב על הכלליות הנוצצת של בהתחשב בכל הטכנולוגיה הבוגרת כמורשת ולכן לא טוב כמו הנפקות חדשות יותר. עם זאת, ודא כי שיפוט על יכולת הוא בראש ובראשונה על היכולת של ההנפקה כדי להשלים משימות הנדרשות ולא על הזמן מציע כבר בשוק.

  שילוב של הנפקה הוא גם מאפיין בחירה חשוב שכן הוא עשוי להצביע על פוטנציאל זמן ויעילות עלות חסר פתרונות שאינם משולבים. לדוגמה, הצעות בעלות נקודות אינטגרציה טכנולוגיות פנימיות או חיצוניות למשימות בליעה, עיבוד וסקירה עשויות להיות רצויות יותר מהצעות שאינן משולבות. עם זאת, אינטגרציה ללא יכולת מתאימה אינה מקובלת מכיוון שאי אפשר להצליח בגילוי אלקטרוני אם אין אפשרות לבצע משימות נדרשות.

  אוטומציה ב- eDiscovery צריכה להיחשב באותו אופן אינטגרציה נחשב. אם אוטומציה זמינה, אז זה עשוי להיות רצוי על פני פתרונות שאינם אוטומטיים המבוססים על זמן וחיסכון בעלויות נמסר השלמת המשימה. עם זאת, אוטומציה מפסיקה להיות חשובה אם המשימות להיות אוטומטיות אינן מסוגלות להשלים משימות נדרשות. דוגמה לכך תהיה אוטומציה של בליעה ועיבוד בהנפקה. אוטומציה של משימות אלה עשויה להועיל לסוגי נתונים מסוימים, אך אם לא ניתן לעבד את סוגי הנתונים שצריך לעבד בשל חוסר יכולת המערכת, אזי ניתן לשלול את יעילות הזמן של האוטומציה לפי הזמן הנדרש לעיבוד ידני.

  בנוסף, לא כל ההצעות נוצרות שוות ביכולתן לבצע משימות על כמויות גדולות של נתונים. הגבלת נפח זו על היכולת של הנפקה היא לא אחד נמצא בדרך כלל בחומרי שיווק תוכנה של ספק או מדריכים של המשתמש, אבל זה בדרך כלל ידוע על ידי מי יישם פתרונות ספציפיים כי נופלים קצר ביכולת זו. למעשה, אפילו חלק מההצעות החדשות ומבוססות הענן מחוץ להנחה נופלות באזור זה, כה קצרות עד שהן מציבות את ההנפקה שלהם לשימוש הטוב ביותר בגדלים קטנים ובינוניים. סוג זה של הגבלת יכולת נפח נתונים הופך להיות חשוב יותר ויותר כמו האתגר של הגדלת כמויות של נתונים הוא ציין באופן קבוע כאחד החששות המובילים של אנשי מקצוע גילוי אלקטרוני.

  מהיר Takeaway: בבחינת היכולת של הנפקה, המוקד הראשון צריך להיות על יכולתה לבצע משימות נדרשות. אם הוא יכול להשלים את המשימות הנדרשות, סביר לשקול את בגרותו, האינטגרציה והאוטומציה כנקודות נתוני בחירה להשוואה. אינטגרציה, במיוחד נקודות אינטגרציה חיצוניות עם הצעות אחרות, צריכה להיות שיקול מרכזי בהצעת בחירה מכיוון שפלטפורמות גילוי אלקטרוני מעטות מאוד יכולות להתמודד עם כל האתגרים של גילוי אלקטרוני ללא שימוש בפלטפורמות משלימות.

  בהתחשב במורכבות

  "הפשטות אינה קודמת למורכבות, אלא עוקבת אחריה". אלן פרליס

  היכולת של תוכנת גילוי אלקטרוני להתמודד עם מורכבות נתונים כגון היכולת לבלוע ולעבד מספר גדל והולך של פורמטי נתונים היא אחד האתגרים החשובים ביותר העומדים בפני אנשי מקצוע של גילוי אלקטרוני כיום. למעשה, על פי סקר אמון עסקי גילוי אלקטרוני חורף 2022, כמעט 19% מתוך 54 משיבי המערכת האקולוגית של גילוי אלקטרוני הדגישו כי האתגר של הגדלת סוגי נתונים תהיה ההשפעה הגדולה ביותר על העסק שלהם במהלך ששת החודשים הקרובים. (6) בהתמודדות עם אתגר זה, ארגונים רבים השתמשו בשילוב של הנפקות תוכנה, המשולבות באמצעות זרימת עבודה, כדי לטפל בנתונים שאינם מורכבים ומורכבים במאמצי הגילוי שלהם. דוגמה אחת לגישה קומבינטורית זו לפתרון אתגר ספציפי זה היא להעסיק הצעה מחוץ להנחה מבוססת SAAS באמצעות גישת ענן פרטית המבוססת על טכנולוגיה מתהווה ולאחר מכן מינוף מנוע עיבוד eDiscovery מבוסס על הנחת יסוד, בוגר לטיפול באתגרים בפורמט נפח וקובץ שאינם מסוגלים יטופלו על ידי הפלטפורמה מחוץ להנחה. גישת שילוב זו מנצלת את היתרונות של המהירות והעלות של הענן כדי להתמודד עם רוב האתגרים של נפח ופורמט קובץ גילוי אלקטרוני וחוסן של הצעה מקומית בוגרת כדי להתמודד עם אתגרי המורכבות המוצגים על ידי כמויות גבוהות של נתונים ומספר גדל והולך של קבצים פורמטים. בעוד ספקי תוכנה רבים מדגישים את העובדה כי ההצעה הספציפית שלהם יכולה להתמודד עם כל האתגרים של גילוי אלקטרוני, הטענה שלהם עשויה להיות גבולות. גבולות אלה הם כי זה עלול לקחת הרבה יותר זמן כדי להשלים נפח גבוה ולא המיינסטרים קבצים הקשורים פורמט בקשות מאשר עם הגישה הזהירה של שילוב של הנפקות על הנחת היסוד מחוץ להנחה המציעה איזון של המתעוררים והטכנולוגיה.

  Takeaway Quick: עם המורכבות של אתגרי גילוי אלקטרוני רבים, שילוב של פתרונות תוכנה עשוי להידרש כדי להשיג דרישות משימה מורכבות מסוימות באופן משביע רצון. שילובים אלה של פתרונות עשויים לכלול הנפקות על הנחת היסוד ואת מחוץ להנחה עובד בצורה משלימה. בהתחשב בכך שרוב הארגונים יעמדו בפני דרגת מורכבות בשלב מסוים שלא ניתן לפתור באמצעות פתרון גילוי אלקטרוני יחיד, נראה סביר לבצע בחירות המציעות שאינן מונעות יכולת פעולה הדדית יעילה עם פלטפורמות אחרות.

  בהתחשב בעלויות

  "בכלכלה, אחד המושגים החשובים ביותר הוא 'עלות הזדמנות' — הרעיון שברגע שאתה מוציא את הכסף שלך על משהו, אתה לא יכול לבזבז אותו שוב על משהו אחר." מלקום טורנבול

  אילוצים תקציביים הם משוכה נפוצה עבור משרדי עורכי דין ומחלקות משפטיות המבקשות לטפל באלמנטים המשפטיים, הטכנולוגיים והעסקיים של גילוי אלקטרוני. אילוץ כלכלי זה מורכב מחוסר עקביות, יכולת חיזוי ושקיפות בתמחור של הצעות תוכנה רבות, בין אם הן על הנחת היסוד או מחוץ להנחה, או על בסיס טכנולוגיות מתפתחות או בוגרות.

  כמו משרדי עורכי דין ומחלקות משפטיות שואפים לבחור את הפתרונות הטובים ביותר עבור האתגרים הספציפיים שלהם גילוי אלקטרוני, חשוב להם להיות מסוגלים להשוות את היתרונות והחסרונות של הצעות שונות. בעוד ספקים רבים מציגים בפומבי תכונות הנפקה מפורטות לגבי אבטחה, יכולת ומורכבות, רבים אינם חולקים מידע ציבורי על מודלים תמחור ותמחור. בהתחשב בעובדה כי אילוצים תקציביים ממשיכים להיות אחד המרכיבים המובילים המשפיעים על התנהגות הגילוי, על ידי פרסום פומבי תמחור, ספקים יכולים לסייע לפשט את תהליך קבלת ההחלטות של גילוי אלקטרוני על ידי הסרת אחד החששות הנפוצים ביותר בשלב מוקדם בתהליך ההערכה. החשש הזה להיות "כמה זה הולך לעלות." בנוסף, בדיוק כפי שספקי תוכנה רבים מבקשים לשלב את הטכנולוגיה בהצעות שלהם כדי לפשט את הגילוי, ספקים נבונים משלבים כעת רכיבי תמחור מקומיים ומחוץ-הנחה במסגרת ההצעה הכוללת שלהם כדי לפשט את תהליך רכש התוכנה. דוגמה לשילוב תמחור זה היא האריזה של פתרון כולל המכיל אלמנטים של הנפקות מקומיות והן מחוץ להנחה הזמינה עבור מסגרת זמן שנקבעה בעלות אחת, מובנת וצפויה.

  Takeaway Quick Takeaway: בהתחשב בעובדה שרוב ספקי התוכנה eDiscovery מבינים את העלות של אספקת הפתרונות שלהם לשוק, זה נראה סביר עבור אלה במערכת האקולוגית eDiscovery כדי להיות מסוגל לבקש ולצפות לקבל תמחור פשוט מספקים. תמחור פשוט זה צריך להסביר את כל האלמנטים של הנפקת תוכנה, בין אם הוא על הנחת היסוד, מחוץ להנחה, או שילוב של השניים. תמחור צריך גם להיות מסוגל להיות מסופק עבור פרויקטים בודדים או זמן ונפח מנויים מוגדרים, אורך המסחר של מחויבות המשתמש עבור הטבות עלות המשתמש.

  גליטר וביקרה

  בניווט הכלליות הנוצצות שהוצגו על ידי יחידים וארגונים המבקשים להשפיע על החלטות בחירת תוכנת גילוי אלקטרוני, זכור שייתכן שישנן אפשרויות נכונות רבות לצרכים הספציפיים שלך. בהתחשב בבחירות אלה באמצעות עדשת האבטחה, היכולת, המורכבות והעלות עשויה לסייע להבטיח שלא רק שתבצע את הבחירה הנכונה אלא שתבחר את הבחירה הטובה ביותר לצרכים שלך.

  הפניות

  1 - וובר, מ '(2017). אתה לא יכול מפת נתונים לנצח - למעלה 10 צעדים כדי operationalise GDPR - פרטיות, אבטחה ומידע חוק Fieldfisher. [באינטרנט] פרטיות. זמין בכתובת: [גישה ל-7 במרץ 2017].

  2 - מייקל קאטון (2017). אסטרטגיות מפתח לשיפור הביצועים של צוותי גילוי אלקטרוני. אברדין מחקר, p.2.

  3 - אוסטין, ד (2017). שלוש דרכים שבהן גילוי אלקטרוני בטוח יותר בענן: מגמות גילוי אלקטרוני - CloudNine. [באינטרנט] בלוג יומי גילוי אלקטרוני. זמין בכתובת: [גישה ל-7 במרץ 2022].

  4 - Greetham, D. (2017). 3 דרכים גילוי אלקטרוני הוא בטוח יותר בענן מאשר על הנחת היסוד. [בלוג] מאמרים לינקדאין. זמין בכתובת: [גישה ל-7 במרץ 2022].

  5 - איקו.org.UK. (2022). סקירה כללית של תקנה כללית להגנה על נתונים (GDPR). [באינטרנט] זמין בכתובת: [גישה 7 במרץ 2017].

  6 - רובינסון, ר '(2022). מבט מלמעלה? חורף 2022 תוצאות סקר אמון עסקי eDiscovery. [באינטרנט] מורכבות דיסקברי. זמין ב: [גישה 7 במרץ 2022]

  מעבר למתחם? אסטרטגיית אמון אפס DoD ומפת הדרכים

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  איזון בין הוצאות ותקנים? השקעות אבטחת סייבר באיחוד האירופי

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  אמצעי פיקוח ואכיפה מחמירים יותר? הפרלמנט האירופי מאמץ חוק אבטחת סייבר חדש

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  סחיטות גיאופוליטיות? דוח נוף האיום השנתי של ENISA - המהדורה העשירית

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  פתרון מונחה טכנולוגיה? Integreon מכריזה מנכ"ל חדש

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  מגנט להכנסות? זיהוי פלילי מגנט מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  התקדמות והזדמנות? צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  תדלוק המשך הצמיחה? רנובוס קפיטל רוכשת ייעוץ עסקי מ- HBR ייעוץ

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...