Valud omandab digitaalse põhjenduse

According to the media release, Tim Estes, Founder and CEO of Digital Reasoning, said, “In this new world of remote work, a company’s digital communications infrastructure is now the most essential one for it to function and thrive. Smarsh and Digital Reasoning provide the only validated and complete solution for companies to understand what is being said in any digital channel and in any language. This enables them to quickly identify things like fraud, racism, discrimination, sexual harassment, and other misconduct that can create substantial compliance risk.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Smarsh omandab digitaalse põhjenduse, ühendades globaalse juhtkonna tehisintellekti ja masinõppe turu juhtiva elektroonilise side arhiveerimise ja järelevalve

Meedia Release

Omandamine muudab tehnoloogiatoega riski- ja vastavusruumi esimese otsast lõpuni AI jõul pakkumisega, et kaitsta reguleeritud organisatsioone finants- ja mainekahju eest

Globaalsed kliendid saavad kasu tehisintellekti ja ML-i andmeotsingu ja järelevalve jaoks, kaugtööjõu ja digitaalside ja koostöö tööriistade järsk tõus

PORTLAND, Ore. ja NASHVILLE, Tenn., 10. november 2020 — Smarsh®, mis võimaldab organisatsioonidel hallata riski ja avastada väärtust oma elektroonilise side, teatas omandamise digitaalne põhjendus, ülemaailmne liider loomuliku keele töötlemise (NLP), tehisintellekti (AI) ja masinõppe (ML) 2020. aasta FIRA tehisintellekti virtuaalkonverentsil Tehing ühendab Smarsh juhtimisel digitaalse side sisu kogumine, arhiveerimine, järelevalve ja e-avastamine, Digital põhjendus juhtimisel arenenud AI/ML jõul analytics. Kombineeritud ettevõte võimaldab klientidel märgata riske enne nende juhtumist, maksimeerida järelevalvemeeskondade mastaapsust ja avastada reaalajas suurte andmemahtude strateegilisi teadmisi.

Smarsh haldab iga päev üle 3 miljardi sõnumi meili-, sotsiaalmeedias, mobiil- ja tekstisõnumites, kiirsõnumsidetes ja koostöös, veebis ja häälkanalites. Ettevõttel on ülemaailmsete finantsasutuste ja USA-s asuvate rikkuse haldamise ettevõtete teenindamisel nii maakler-edasimüüja kui ka registreeritud investeerimisnõustaja (RIA) segmentides. Smarsh on alates 2015. aastast nimetatud Gartner Magic Quadrant for Enterprise Information Archiving (EIA). Aruandes hinnatakse müüjad nende visiooni täielikkuse ja võime täita, ja 2020. aasta väljaanne, Smarsh pandi kõrgeim võime täita ja paigutatud kaugemale täielikkuse visiooni.1

Smarshi tegevjuht Brian Cramer ütles: „Smarsh ja digitaalse põhjenduse kombineeritud võimalused varustavad klientidele täiesti uue teadmisega, mida me kutsume „Communications Intelligence”. Tehisintellekti ja masinõppe kasutamine aitab ettevõtetel tõhusamalt kontrollida ja vähendada riske mastaabis ning võimaldab nüüd analüüsida oma elektroonilist sidet, et avastada äriluure, mis suudavad kütuse müüki ja muid tulusid tõstavaid tegureid.

Hr Cramer jätkas: „Käimasolev pandeemia ja selle mõju sellele, kuidas ja kus inimesed töötavad, on kiirendanud pikaajalisi suundumusi, mis olid juba hästi käimas. Elektroonilise side plahvatav maht, kiirus ja mitmekesisus tekitavad ettevõtetele suuremaid riske, pakkudes samal ajal võimalusi sideandmete võimendamiseks, et näha riske enne nende toimumist, ning tuvastada uusi teadmisi värske majanduskasvu algatuste edendamiseks. Need tingimused loovad suure lõhe ettevõtete vahel, kes investeerivad andmepõhiste arusaamade kogumisse ja võimendavad andmeid riskide haldamiseks, ja nende vahel, kes jäävad maha. See kajastub tulevastel aastatel kasumi ja aktsiahindade osas.”

Digitaalse põhjenduse asutaja ja tegevjuht Tim Estes ütles: „Selles uues kaugtöö maailmas on ettevõtte digitaalse side infrastruktuur nüüd kõige olulisem, et see toimiks ja areneks. Smarsh ja digitaalne põhjendus pakuvad ettevõtetele ainsat valideeritud ja terviklikku lahendust, et mõista, mida öeldakse igas digitaalkanalis ja mis tahes keeles. See võimaldab neil kiiresti tuvastada selliseid asju nagu pettus, rassism, diskrimineerimine, seksuaalne ahistamine ja muu üleastumine, mis võib tekitada olulise vastavusriski.”

Smarsh ja digitaalse põhjenduse kombineeritud võimalused võimaldavad klientidel:

Tugevdada leksionipõhist järelevalvet AI-jõulise jälgimisega digitaalsete sidekanalite laias laias laias ulatuses

Automatiseerige järelevalvet kõigis tekkivates koostöötööriistades (nt Microsoft Teamsi, Zoom, Slack ja Workplace by Facebook), mis on Covid-ajastu kaugtööjõu reaalsuse jaoks kriitilise tähtsusega

Vähendada kulusid inimkapitali, vähendades side inimesed peavad läbi vaatama

Kiirendada võime võimendada tohutul hulgal andmeid teadmisi, mis võivad edendada äri kasvu

Määrake töötajate käitumise tülikas mustrid või suundumused enne, kui nad põhjustavad korvamatut kahju

2020. aasta Gartner Magic Quadrant for Enterprise Information Archiving sõnul „Ettevõtted kasutavad üha enam äriintelligentsust (BI), rakendades analüütikat, semantikat analüüsi ja klassifitseerimist paljudele andmetüüpidele ja allikatele. Ettevõtted otsivad paremaid pakkumisi, mis integreerivad selliste platvormide arhiveerimise vastavuspõhiste või ärianalüüsipõhiste algatuste jaoks.”

Smarsh klientide hulka 9 top 10 pangad maailmas. Digitaalse põhjenduse maailmatasemel tehisintellekt ja kvaliteetsed NLP mudelid on võimelised juhtima järelevalve paljudes suurimates Tier 1 investeerimispankades üle maailma. Selle kombinatsiooni järgides jätkavad ettevõtte toetamist selle investorid, sealhulgas juhtivad ülemaailmsed finantsasutused Barclays, BNP Paribas, Goldman Sachs, Nasdaq, Macquarie Group ja Standard Chartered.

Koos võivad Smarsh ja digitaalne põhjendus võimaldada globaalsetel klientidel saada soovimatuid või ebaseaduslikke tegevusi, nagu pettus, siseringi kauplemine, rahapesu, klientide kaebused ja muud prioriteedid. Täiustatud platvorm on eriti vilunud Ameerika Ühendriikide ja ülemeremaade finantsteenuste regulaatorite nõuetele, sealhulgas Securities and Exchange Commission (SEC), Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) ja Ühendkuningriigi Financial käitumise Authority (FCA).

Digitaalne põhjendus tunnustati seas Fast Company kõige uuenduslikumad ettevõtted AI ja hiljuti sai Frost ja Sullivan toote juhtimise auhinna AI riskijärelevalve turul. Smarsh ja digitaalne põhjendus esitleb kommunikatsiooni Intelligence uue hädavajalik riski- ja nõuetele vastavuse tööstuse tulemas 1LOD XLOD ülemaailmsel konverentsil.

Digitaalse põhjenduse lisamine Smarsh organisatsioonile järgib selle aasta mais omandamist Entreda juhtiva küberturvalisuse vastavuse lahenduste pakkuja rikkuse haldamise ruumi Smarsh.

Tehingu finantsandmeid, mis eeldatavasti lähema 60 päeva jooksul sulguvad, ei avalikustatud. Barclays tegutses eksklusiivne finantsnõustaja Digital põhjendus.

1 Gartner, „Magic Quadrant for Enterprise Information Archiving”, Michael Hoeck, Jeff Vogel, 27. oktoober 2020.

Teave Smarsh kohta

Smarsh on tunnustatud ülemaailmne liider elektroonilise side arhiveerimise lahenduste valdkonnas reguleeritud organisatsioonidele. Smarsh Connected Suite pakub uuenduslikke jäädvustamise, arhiveerimise, e-tuvastuse ja järelevalvelahendusi kogu tööstusharu kõige laiemas ulatuses sidekanalites.

Skaleeritav igas suuruses organisatsioonidele, Smarsh platvorm pakub klientidele vastavust, mis põhineb usaldusel. See võimaldab neil strateegiliselt tulevikku tõendavaid uusi sidekanaleid vastu võtta ning realiseerida oma arhiivis olevatest andmetest rohkem teavet ja väärtust. Kliendid tugevdavad vastavust ja e-tuvastuse algatusi ning saavad kasu meilide, sotsiaalmeedia, mobiil- ja tekstisõnumite, kiirsõnumside ja koostöö, veebi ja häälkanalite produktiivsest kasutamisest.

Smarsh teenib ülemaailmset kliendibaasi, mis ulatub Põhja-Ameerika ja Euroopa tipppankadesse, koos juhtivate maaklerfirmade, kindlustusandjate ja registreeritud investeerimisnõustajatega. Smarsh võimaldab ka föderaal- ja riigivalitsusasutustel täita oma avalikke andmeid ja e-avastamise nõudeid. Lisateabe saamiseks külastage www.smarsh.com.

Digitaalse põhjenduse kohta

Digitaalne põhjendus on ülemaailmne liider inimeste kommunikatsiooni ja käitumise mõistmisel rakendusliku AI kombinatsiooni kaudu, sügavat koostööd tööstuse ekspertidega ja pühendumust kasutada tehnoloogiat positiivsete muutuste jaoks. Tänu meie usaldusväärsele tehnoloogiale ja klientide kogemustele on näiteks patsientidel paremad ellujäämisvõimalused, pangad saavad tagada, et nende töötajad vastavad kõrgeimatele käitumisstandarditele ning õiguskaitse võib kaitsta meie ühiskonna kõige haavatavamaid kodanikke. Lisateabe saamiseks minge veebisaidile www.digitalreasoning.com ja järgige Twitteris aadressil @dreasoning.

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup - 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Investeeringud uudistesse: asjakohaste ametikohtade loend

Allikas: ComplexDiscovery

Hind edu? E-juurdluse hinnakujunduse uuring (talv 2021)

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Deep State? Kolmteist uurimisaruannet e-juurdluse äri olukorra kohta 2020. aastal

As part of its coverage of the business of eDiscovery, ComplexDiscovery...

X-tee® joondamine digitaalsete avalike kaupade standardiga

X-Road® implements a set of standard features to support and facilitate...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Hind edu? E-juurdluse hinnakujunduse uuring (talv 2021)

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Deep State? Kolmteist uurimisaruannet e-juurdluse äri olukorra kohta 2020. aastal

As part of its coverage of the business of eDiscovery, ComplexDiscovery...

Muutuste hooaeg? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2020. aasta sügisel

In the fall of 2020, 77.2% of eDiscovery Business Confidence Survey...

Jätkuv eelarvepiirangute juhtum e-juurdluse äris

In the fall of 2020, 49.4% of respondents viewed budgetary constraints...

Epiq omandab Hyperion globaalsed partnerid

According to Ziad Mantoura, SVP and General Manager for Epiq's legal...

Valud omandab digitaalse põhjenduse

According to the media release, Tim Estes, Founder and CEO of...

Reyneni kohus tagab täiendava rahastamise

According to the media release, Reynen Court has secured $4.5 million...

DISCO tõstab $60 miljonit

According to the media release, DISCO will use this investment to...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta oktoober 2020

From business confidence and captive ALSPs to digital republics and mass...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta septembris 2020

From cloud forensics and cyber defense to social media and surveys,...

Viis suurt loendit e-juurdluse kohta augustis 2020

From predictive coding and artificial intelligence to antitrust investigations and malware,...