Sat. Aug 13th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Ukrainas konfliktu atjauninājums no Kara izpētes institūta. Kara pētījumu institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri bezpartijiskus, neideoloģiskus, uz faktiem balstītus pētījumus. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par karu un militārām lietām, veicot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem. ISW atjauninājumi var būt noderīgi kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu profesionāļiem ikdienā, nodrošinot ikdienas sintēzi saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, jo tie ievēro uzņēmējdarbības, informācijas tehnoloģiju un juridiskās tendences un trajektorijas, ko ietekmējusi pašreizējā Ukrainas konfliktu.

  Novērtējums un kartes*

  Ukrainas konfliktu novērtējumi — pārskats Maps

  Kara pētījumu institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), Amerikas Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņu novērtējumus, kas ietver kartes, kurās uzsvērta novērtētā reljefa kontrole Ukrainā un galvenās Krievijas manevru asis.

  Šīs kartes palielina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus saistībā ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Krievijas uzbrukuma kampaņas novērtējumi

  2022. gada 16. maijs

  Ar Kateryna Stepanenko, Karolina Hird, un Frederick W. Kagan

  Krievijas spēki 16. maijā Ukrainā veica ierobežotus un lielā mērā neveiksmīgus zemes uzbrukumus gar frontes līniju Ukrainā. Krievu grupējums ap Harkovas pilsētu īpaši cenšas noturēt robežu un novērst Ukrainas karaspēka virzību tālāk uz ziemeļiem. Šī aktivitāte atšķiras no iepriekšējiem Krievijas izņemšanu no visas Kijevas, Čerņihivas un Sumy agrāk karā, kad krievi velk pilnīgi atpakaļ uz Krievijas teritoriju. Krievijas karaspēks var censties saglabāt pozīcijas Ukrainā un turpināt artilērijas streikus Ukrainas pozīcijās, lai novērstu Ukrainas spēku nokļūšanu Belgorodas nomalē, kas ir Krievijas lielpilsēta un Krievijas militāro spēku galvenais mezgls, cauruļu vai raķešu artilērijas diapazonā. Krievi varētu alternatīvi cerēt veikt pretstatu aizskarošu, lai virzītu atpakaļ uz dienvidiem uz Harkovu, lai gan šādas pūles ir ļoti maz ticams, lai gūtu panākumus.

  Krievijas militārie emuāru autori turpināja publicēt analīzi, kas ir skeptiska par Krievijas centieniem un arvien vairāk atbilst Rietumu novērtējumiem par Krievijas militārajām neveiksmēm Ukrainā. Viens šāds blogger, Igors Strelkov apgalvoja, ka Krievijas aizskarošu veikt Donbas galu galā neizdevās un ka “nav viens liels norēķinu “ir atbrīvots. Strelkovs pat atzīmēja, ka Rubižnes ieņemšana ir salīdzinoši nenozīmīga, jo tā notika pirms jaunās ofensīvas Donbasā bija sākusies. Strelkovs paziņoja, ka Krievijas spēki līdz vasarai maz ticams, ka Donbasu atbrīvos un ka Ukrainas karaspēks ieņems savas pozīcijas ap Doņeckas pilsētu. Strelkovs īpaši apgalvoja, ka Krievijas neveiksmes līdz šim viņu nav pārsteigušas, jo Krievijas pavēlniecības nodoms ir bijis tik acīmredzams visā operācijas laikā, ka Ukrainas karaspēks precīzi apzinās, kā vislabāk reaģēt, un brīdina, ka Krievijas karaspēks cīnās līdz izsmelšanas brīdim saskaņā ar “noteikumiem ierosināja ienaidnieks.” Prokrievisko milblogeru nepārtrauktā atturība ar Krievijas kara centieniem var radīt neapmierinātību pašā Krievijā, it īpaši, ja Maskava turpina presēt vervēšanas un iesaukšanas centienus, kas uz frontes līnijām sūta slikti apmācītu lielgabalu lopbarību.

  Vairāk nekā 260 Mariupoles aizstāvji 16. maijā evakuējās no Azovstālas tērauda rūpnīcas uz krievu okupētajām apmetnēm Doņeckas apgabalā. Ukrainas un Krievijas iestādes risināja sarunas par ievainoto Ukrainas karavīru evakuāciju, izmantojot humānās palīdzības koridorus. Ukrainas amatpersonas iepriekš aicināja 13. maijā 60 mediķu un kritiski ievainoto karavīru evakuāciju. Kremlis var paplašināt humānās palīdzības koridorus atlikušajiem Ukrainas aizstāvjiem, cenšoties pilnībā kontrolēt Mariupoli.

  Ukrainas okupētajos apgabalos pieaug berzes starp Krievijas okupācijas administrācijām un prokrieviskiem līdzstrādniekiem. Zaporizhia apgabala militārā pārvalde ziņoja, ka Krievijas spēkiem ir nopietni konflikti ar līdzstrādniekiem starppersonu varas konfliktu dēļ. Pazīstams Zaporizhijas līdzstrādnieks apsūdzēja Krievijas uzstādīto gubernatoru apgabalā, zagot savu 10 000 rubļu kompensāciju. Padomnieks mērs Mariupol Petro Andryshchenko papildus apgalvoja, ka radinieki mobilizēti spēkiem Doņeckas Tautas Republikas (DNR) rīko masu protestu pret mobilizāciju Donetsk City. Lai gan ISW nevar patstāvīgi pārbaudīt šos apgalvojumus, šāda neapmierinātība starp okupācijas elementiem liecina par vispārēju Krievijas iestāžu plānošanas trūkumu okupētajās teritorijās, ko tagad vēl vairāk pastiprinās Krievijas zaudējumi.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas un Ukrainas varas iestādes 16. maijā risināja sarunas par 264 ievainoto Ukrainas karavīru evakuāciju no Azovstālas tērauda rūpnīcas.

  Ukrainas spēki sasniedza Krievijas robežu uz ziemeļiem no Harkovas pilsētas.

  Krievijas spēki turpināja neveiksmīgas operācijas uz zemes Doņeckas un Luhanskas apgabalos un 16. maijā neveica nekādus apstiprinātus avansus.

  Krievu spēki turpināja nostiprināt savas pozīcijas Zaporizhia apgabalā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 15. maijs

  Ar Kateryna Stepanenko, Frederick W. Kagan, un George Barros

  Krievijas spēki, iespējams, ir atteikušies no mērķa pabeigt liela mēroga ukraiņu vienību ielenkumu no Doņeckas pilsētas uz Izumu par labu Luhanskas apgabala sagrābšanas pabeigšanai. Luhanskas apgabala administrācijas vadītājs Serhijs Haidai izteicās, ka Krievijas militārā pavēlniecība, visticamāk, saprot, ka tā nespēs sagrābt Doņeckas apgabalu, bet uzskata, ka tā spēj sasniegt Luhanskas apgabala administratīvās robežas. Viņa novērojumi parasti atbilst mūsu analīzei. Krievijas militārā pavēlniecība, visticamāk, noteiks prioritāti Severodoņeckas kaujai, turpinot īstenot zināmas pūles, lai izjauktu Ukrainas zemes sakaru līnijas (GLOCs) Doņeckas apgabala austrumos. Krievijas spēki turpina koordinētus centienus sagrābt Severodonetsku no ziemeļiem un dienvidiem, kā rezultātā Ukrainas karaspēka sekls ielenkums, nekā sākotnēji tika gaidīts. Neveiksmīgie Krievijas mēģinājumi šķērsot Siverskijdoņecas upi pie Kreminnas var novirzīt Krievijas ielenkuma operācijas tālāk uz austrumiem, tuvāk Severodoneckai caur Rubižni, nevis veikt plašāku ielenkumu pa vairākām asīm. Krievijas spēki, iespējams, ir arī samazinājuši avansus uz Slovjansku no Izyum, iespējams, sakarā ar lēno aizskarošu operāciju tur.

  Krievijas spēki, iespējams, beigušies no kaujas gataviem rezervistiem, piespiežot Krievijas militāro pavēlniecību apvienot karavīrus no daudziem dažādiem elementiem, tostarp privātām militārām kompānijām un pilnvarotajām kaujiniekiem, šķietami regulārās armijas vienībās un jūras kājniekos. Ukrainas ģenerālštābs ziņoja, ka aptuveni 2 500 Krievijas rezervistu mācās Belgorodas, Voroņežas un Rostovas apgabalos, lai pastiprinātu Krievijas ofensīvās operācijas Ukrainā. Maz ticams, ka šis rezervistu skaits radīs pietiekami daudz spēka, lai papildinātu Krievijas vienības, kuras dažās teritorijās zaudējušas līdz pat 20% personāla, lai neteiktu neko no bataljona taktiskās grupas, kas nesen lielā mērā tika iznīcināta, mēģinot šķērsot Siverskiji Doņecas upi. Ukrainas Militārās izlūkošanas direkcija paziņoja, ka Krievijas spēki veic slēptu mobilizāciju un izveido jaunas vienības ar nesen mobilizētu personālu, kam, iespējams, ir nepietiekama apmācība, lai būtu efektīva un maz motivācijas cīnīties. Krievijas spēki arī izvērsa jaunus karaklausītus no okupētajām apmetnēm Doņeckas un Luhanskas apgabalos, lai uzturētu ofensīvu ap Harkovas pilsētu, iespējams, Krievijas rezervju trūkuma dēļ.

  Tiek ziņots, ka Krievijas privātie militārie uzņēmumi veido kombinētas vienības ar gaisā esošiem elementiem sakarā ar ievērojamiem darbaspēka zaudējumiem. Denaturēšana elites gaisā esošās vienības ar algotņiem ir šokējoši, un tas būtu visskaidrākais rādītājs vēl, ka Krievija ir izsmēlusi savas pieejamās cīņai gatavas darbaspēka rezerves. Krievijas 810. gvardes Jūras kājnieku brigāde tiek ziņots saņem personālu no citām Melnās jūras flotes vienībām, tostarp flotes kuģu apkalpes locekļiem. Jaunizveidotas vai pārgrupētas vienības, visticamāk, nebūs efektīvas cīņā.

  Krievijas spēki, iespējams, nostiprinās okupētās apmetnes Ukrainas dienvidos, norādot, ka krievi cenšas izveidot pastāvīgu kontroli reģionā. Ukrainas amatpersonas ziņoja, ka Krievijas spēki sāka rakt tranšejas un būvēt betona apšuvumus neprecizētās vietās Mikolajevas un Hersonas apgabalā, netālu no Melitopoles un rietumu Zaporizhia apgabalā.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki, iespējams, prioritāti uzvarēt kaujas Severodonetsk pārsniedzot administratīvās robežas Doņeckas apgabalā.

  Krievijas spēki nevirzījās uz priekšu Slovjanskas virzienā neveiksmīgu ofensīvu operāciju dēļ Izjas apgabalā. Ukrainas aviācija turpina darboties uz ziemeļiem un austrumiem no Izyum.

  Krievijas spēki turpināja uzsākt artilērijas, gaisa un jūras uzbrukumus Azovstālas tērauda rūpnīcai, taču Mariupoles aizstāvji saglabāja savas pozīcijas.

  Krievijas spēki nostiprina okupētās apmetnes gar dienvidu asi, kas liecina par Krievijas mērķiem pastāvīgai teritorijas kontrolei.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 14. maijs

  Ar Kateryna Stepāņenko un Frederick W. Kagen

  Krievijas motorizētās šautenes brigādes nozīmīgu elementu iznīcināšana, kas 11. maijā mēģināja šķērsot pontontiltu pār Siverskijdoņecas upi, ir šokējusi ievērojamus krievu milblogerus. Šie emuāru autori ir sākuši komentēt Krievijas militāro nekompetenci simtiem tūkstošu sekotāju. Upes šķērsošanas mēģinājums parādīja satriecošu trūkumu taktiskā nozīmē, kā satelītu attēli šovs (iznīcināti) Krievijas transportlīdzekļi cieši sakopti abos galos (iznīcināti) tilta, skaidri ļaujot ukraiņu artilēristi nogalināt simtiem un iznīcināt punktus transportlīdzekļiem ar koncentrētu streiku. Milblogeri, kas līdz šim ir uzmundrinoši par Krievijas militāro spēku kritizēja Krievijas bruņoto spēku vadību par nespēju mācīties no pieredzes karā. Viņi arī pauda bažas par to, ka Krievijas propagandas līniju pastāvīgā spiešana viņiem apgrūtināja saprast, kas patiesībā notiek.

  Šīs izmaiņas tonis un diskursa sekas, ko šie milbloggers ir neskaidra, bet varētu būt spēcīgs. Cilvēki, kas dzīvo stingri cenzētos režīmos, bieži uzticas indivīdiem, kuri, šķiet, ir neatkarīgi no valdības, bet kopumā ir saskaņoti ar valdību vairāk nekā valdības līnija (pat vairāk nekā demokrātisko sabiedrību pilsoņi). Šo plaši lasīto milblogeru komentārs var radīt Krievijā augošās šaubas par Krievijas perspektīvām šajā karā un Krievijas militāro līderu kompetenci (vismaz).

  Motorizēto šautenes elementu iznīcināšana var arī nopietni traucēt Krievijas centienus izolēt Severodonetsku un Ļisčansku no ziemeļiem. Krievu karaspēks pēdējo 24 stundu laikā nemēģināja virzīties uz priekšu šajā apgabalā.

  Krievu spēki turpināja operācijas, lai noteiktu apstākļus Severodonetskas kaujai no dienvidiem, tomēr virzoties uz Zolotes pilsētu, aptuveni 30 km uz dienvidiem no Severodoņeckas. Krievijas karaspēks, iespējams, cenšas nodrošināt šoseju uz ziemeļiem no Zolote uz Severodonetsk to iepriekš, bet tie var arī mēģināt samazināt pēdējo šoseju, kas savieno Severodonetsk ar pārējo Ukrainu caur Bakhmut. Viņi varētu mēģināt streikot ziemeļrietumiem visā valstī no savām pašreizējām pozīcijām, lai samazinātu šo šoseju tuvāk Lysychansk un Severodonetsk. Krievi ir ļoti maz ticams, lai varētu veikt Bakhmut, bet viņi var samazināt vai padarīt nelietojamu šosejas no Bakhmut uz Severodonetsk, ja viņi var virzīt pietiekami tālu gar kādu no šiem iespējamiem maršrutiem.

  Ukrainas spēki, iespējams, veikt counteroffensive operācijas, lai izspiestu krievus no visas Izyum, saskaņā ar Ukrainas amatpersonām. Mēs jau iepriekš atzīmējām, ka krievu artilērijas uguns, kas vērsts uz rietumiem no visas Izyum, visticamāk, bija paredzēts, lai izjauktu šādu pretaizskarošu, nekā noteikt apstākļus Krievijas uzbrukumam.

  Krievijas spēki turpināja izstāšanos no Harkovas apgabala, bet, visticamāk, centīsies noturēt līniju uz austrumiem no Vovčanskas, lai nodrošinātu zemes sakaru līniju (GLOC), kas kursē no Belgorodas caur Vovčansku līdz Izyum. Teritorija šajā jomā parasti atbalsta aizstāvi, un krieviem ir citi Glocs, ar kuriem piegādāt Izyum, tāpēc ukraiņi šajā laikā nevar mēģināt virzīties daudz tālāk uz austrumiem.

  Ukrainas aizstāvji turpināja cīnīties Azovstāla rūpnīcā Mariupolē par spīti šausminošajiem apstākļiem un turpināja krievu uzbrukumus. Ukrainas aizstāvība Azovstal joprojām saista Krievijas kaujas spēkus un nodarot upurus.

  Atslēgas takeaways

  Katastrofāli Krievijas zaudējumi neveiksmīgā upes šķērsošanā un tajā redzamā militārā nekompetence ir satricinājusi dažu ievērojamu krievu milblogeru uzticību.

  Krievijas spēki turpina veidot operācijas kaujas Severodonetsk no dienvidiem, lai gan šie zaudējumi ir vismaz uz laiku izjauca savus centienus no ziemeļiem.

  Ukrainas spēki paziņoja, ka viņi veiks counteroffensive ap Izyum.

  Krievijas spēki turpināja izstāties no ziemeļu Harkovas apgabala, bet, visticamāk, centīsies noturēt līniju, kas aizstāv savas zemes sakaru līnijas no Belgorodas caur Vovčansku līdz Izyum.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 13. maijs

  Ar Kateryna Stepāņenko un Frederick W. Kagen

  Krievijas militārie spēki, visticamāk, ir nolēmuši pilnībā izstāties no savām pozīcijām Harkovas pilsētā, saskaroties ar Ukrainas pretpārkāpumiem un ierobežoto pastiprinājumu pieejamību. Krievu vienības pēdējās vairākās dienās ar dažiem izņēmumiem parasti nav mēģinājušas noturēt zemi pret pretuzbrukumiem Ukrainas spēkiem. Rietumu amatpersonu ziņojumi un Doņeckas Tautas Republikas (DNR) virsnieka video liecina, ka Maskava ir vērsta uz sakārtotu izstāšanos un prioritātes piešķiršanu krievu atgriešanai mājās, pirms pilnvaras spēkiem ieceļot Krievijā, nevis cenšoties noturēt savas pozīcijas netālu no pilsētas.

  Tādējādi Ukraina, šķiet, ir uzvarējis kaujas Harkovas. Ukrainas spēki neļāva krievu karaspēkam ielenkties, nemaz nerunājot par Harkovas sagrābšanu, un pēc tam padzina viņus no visas pilsētas, kā to darīja krievu spēkiem, mēģinot sagrābt Kijevu. Ukrainas spēki, iespējams, mēģinās izjaukt vismaz rietumos no zemes sakaru līnijām (GLOCs) starp Belgorodas un Krievijas spēkiem, kas koncentrēti ap Izyum, lai gan Krievija izmanto vairākus GLOCs, tostarp daži tālāk no pašreizējām Ukrainas pozīcijām nekā jebkurš ukraiņu counteroffensive varētu sasniegt drīz. Reljefs uz austrumiem no pašreizējām Ukrainas pozīcijām var arī atbalstīt krievus, kas mēģina aizstāvēt savus GLOCs, jo lieli ūdens elementi canalize kustību un radīt arokepoints, ka ukraiņi būtu izrāvienu.

  Krievijas karaspēks turpināja centienus virzīties uz priekšu visā perifērijā Izyum-Doņeckas pilsētas ievērojams, bet guvusi nelielu progresu. Krievijas spēki mēģināja zemes ofensīvu no Izyum kas guvusi nekādu progresu. Mēs iepriekš bijām pieņēmuši hipotēzi, ka Krievija varētu atteikties no mēģinājumiem virzīties uz priekšu no “Izyum”, bet krievi vai nu nav pieņēmuši šādu lēmumu, vai arī vēl nav pilnībā apņēmušies to darīt. Maza mēroga un neveiksmīgi uzbrukumi dienvidu galam pie Doņeckas pilsētas turpinājās, bet neguvuši reālu progresu.

  Galvenie Krievijas centieni joprojām ir mēģinājums apņemt Severodonetsku un Lisčansku no ziemeļiem un no dienvidiem. Krievijas karaspēks, kas uzbrūk no Popasnas uz ziemeļiem, pēdējo 24 stundu laikā neguvusi būtiskus panākumus. Krievijas spēkiem, kas nāk no ziemeļiem uz dienvidiem, nav izdevies šķērsot Siverskijdoņecas upi un savos mēģinājumos guvuši postošos zaudējumus. Krieviem var nebūt pietiekami daudz papildu svaigu kaujas spēku, lai kompensētu šos zaudējumus un turpinātu uzbrukumu pietiekami lielā mērogā, lai pabeigtu ielenkumu, lai gan viņi, visticamāk, turpinās to mēģināt darīt.

  Par spīti izredzes turpina cīnīties Ukrainas Mariupoles aizstāvji, lai gan šķiet, ka krievu uzbrucēji ir iekļuvuši Azovstāla iekārtā.

  Atslēgas takeaways

  Ukraina, iespējams, uzvarēja kaujas Harkovas. Krievu spēki turpināja izstāties no ziemeļu apmetnēm ap Harkovas pilsētu. Ukrainas spēki, iespējams, mēģinās izjaukt Krievijas zemes sakaru līnijas Izyum.

  Ukrainas spēki, visticamāk, izjauca Krievijas mēģinājumu šķērsot spēkā esošo Siverskijdoņecas upi, graujot Krievijas centienus masveida karaspēkam Donbasas ziemeļos un pabeigt Severodoņeckas un Ļisičanskas ielenkumu.

  Krievijas spēki, iespējams, nodrošināja šoseju pie rietumu ieejas Azovstal tērauda rūpnīcā, bet cīņa par objekta turpinās.

  Krievijas spēki Zaporizhia apgabalā, iespējams, mēģinot sasniegt artilērijas diapazonu ārpus Zaporizhia City.

  Ukrainas spēki ir ziņots mēģina atgūt kontroli Čūskas salas pie Rumānijas krastiem vai vismaz izjaukt Krievijas spēju izmantot to.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  Mēs detalizēti neziņojam par Krievijas kara noziegumiem, jo šīs darbības ir labi aptvertas Rietumu plašsaziņas līdzekļos un tieši neietekmē militārās operācijas, kuras mēs novērtējam un prognozējam. Mēs turpināsim novērtēt un ziņot par šo noziedzīgo darbību ietekmi uz Ukrainas militāro un iedzīvotāju, un jo īpaši par kaujas Ukrainas pilsētās. Mēs pilnībā nosodām šos Krievijas bruņoto konfliktu, Ženēvas konvenciju un cilvēces likumu pārkāpumus, kaut arī mēs tos neaprakstīsim šajos ziņojumos.

  Hronoloģija kartes no 13-16 maijs, 2022 (Ukraina, Mariupol, Luhansk, Harkova, Hersona-Mykolaiv, un Moldova) — Mouseover, lai ritinātu

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara izpētes institūta (ISW).

  Par Kara pētījumu metodoloģijas izpētes institūtu

  ISW pētījumu metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, kas ļauj pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militāro un politisko attīstību jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem ir pilnībā jāsaprot ienaidnieka un draudzīgo spēku sistēmas. Viņiem ir jāsaprot arī iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas ir analītiskais pamats, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un izpildītu tām noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, radot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētījumu metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kurām var būt nepieciešama amerikāņu militārās varas izmantošana.

  Par Kara izpētes institūtu

  Kara izpētes institūts veicina informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamus pētījumus, uzticamu analīzi un novatorisku izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija.

  Uzziniet vairāk, iesaistieties un veiciet savu ieguldījumu šodien.

  Papildus lasīšana

  [Ikgadējā atjaunināšana] Starptautiskās kibertiesību normas praksē: interaktīvs rīkkopa

  Datu vēstniecības: nacionālo valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: ComplexDiscovery

  Aisberga gals? Jauns ENISA ziņojums par draudu ainavu izspiedējvīrusa uzbrukumiem

  According to ENISA, this threat landscape report analyzed a total of...

  Patērētāji maksā cenu? Saskaņā ar jauno IBM ziņojumu datu aizsardzības pārkāpuma izmaksas ir rekordliels

  According to IBM Security, the annual Cost of a Data Breach Report...

  EPHI aizsardzība? NIST atjauninājumi vadlīnijas veselības aprūpes kiberdrošības

  This new NIST Special Publication aims to help educate readers about...

  Cīņa pret draudu dalībniekiem? Sociālo tīklu analīzes izmantošana kiberdraudu izlūkošanai (CCDCOE)

  According to the NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence (CCDCOE)...

  Ieņēmumi Headwinds? KLDiscovery Inc. paziņo par 2022. gada otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem

  According to Christopher Weiler, CEO of KLDiscovery Inc, “The second quarter...

  Beyond ieņēmumi? DISCO paziņo par 2022 gada otro ceturksni

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “We are...

  Dzīvo ar Līdsu? Exterro pabeidz rekapitalizāciju, kas pārsniedz $1 miljardu

  According to the press release, with the support of a group...

  TCDI pabeidz Aon e-datu atklāšanas prakses iegādi

  According to TCDI Founder and CEO Bill Johnson, “We chose Aon’s...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu jūlijā 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par jūnijs 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par maiju 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu 2022. gada aprīlī

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...

  Liekums vai deformācija? Astoņu pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu apkopojums

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Mainot straumes? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada vasarā

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...

  Izaicinājums Varianti? E-datu atklāšanas biznesa veiktspēju ietekmējošas problēmas: 2022. gada vasaras pārskats

  In the summer of 2022, 28.8% of respondents viewed increasing types...

  Lejupslīdes laiks? E-datu atklāšanas operatīvās metrikas 2022. gada vasarā

  In the summer of 2022, 65 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Droning On? Ukrainas konfliktu novērtējumi kartēs (2022. gada 3. augusts — 7)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Ciešanas ciešanas? Ukrainas konfliktu novērtējumi kartēs (29. jūlijs — 2022. gada 2. augusts)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Momentum izaicinājumi? Ukrainas konfliktu novērtējumi Maps (24 jūlijs - 28, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Portu atbalsts? Ukrainas konfliktu novērtējumi kartēs (2022. gada 19. jūlijs — 23)

  According to a recent update from the Institute for the Study...