Thu. Feb 2nd, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag
  uk flag

  Üksteist kliendisuhte kaalutlust

  Subjektiivseid atribuudipõhiseid kliendisuhete nõudeid käsitletakse või täpsustatakse e-juurdluse pakkuja hindamise käigus väga harva ametlikult. Kuid need atribuudipõhised nõuded on klientide rahulolu määramisel soodustava tegurina peaaegu alati olemas. Kuigi paljud erinevad atribuudid võivad mõjutada teenusepakkujate ja klientide vahelisi organisatsioonidevahelisi ja inimestevahelisi kohustusi, võivad järgmised üheteistkümne kliendisuhte atribuudid olla kasulikud, et pakkujad võiksid kaaluda, kuna nad püüavad täita ja ületada klientide ootusi andmete ja juriidiliste tuvastusteenuste edastamisel.

  „Asjad, mida kliendid tõesti tahavad, kuid ei täpsusta”

  Tähelepanu: tähelepanelik kaalutlus. Mitte ainult tegeleda sellega, mida klient küsib, vaid rakendades kogemusi, et aidata kaaluda, mida klient võib vajada (või ei vaja).

  Vastuvõtmine: soodne vastuvõtt. Kliendi aktsepteerimine partnerina lahenduse väljatöötamisel ja kohaletoimetamisel, mitte ainult taotlejana.

  Kallinemine: väljendanud tänulikkust. Jagage läbi tegevuse (klientide abistamise) oma tänulikkust selle eest, et teda peetakse pakkujaks, kes aitab kliendil probleemi lahendada.

  Kinnetus: Positiivne kohtuotsus. Kliendi taotluste ja otsuste kinnitamine, kui olete nõus ning andes konstruktiivse/õpetlikku tagasisidet arutamiseks, kui Te ei ole kliendiga nõus.

  kiindumus: Tugev kiindumus. Tõeliselt hoides kliendi parimaid huve kui prioriteet.

  Mugavus: Vähendades raskust. Püüdes suhelda ja seada ootusi viisil, mis hoiab klienti projekti staatusest kursis, et tagada üllatusi.

  Julgustamine: Kasulik toetus. Olles lihtne töötada, aidates inimestel end teiega suhtlemisel positiivselt tunda.

  Austus: Deferentsiaalne arvesse. Mõistes, et lõppkokkuvõttes vastutab klient nende otsuste eest ja et selliste otsuste tegemise eest vastutav kohustus ei tule kergelt vastu võtta.

  Turvalisus: Vabadus riskist. Otsib kõrvaldada riski kliendile igal hetkel, et üks saab ja ikka rahuldada kliendi vajadusi.

  Toetus: Tolerant vastupidavus. Toetuse pakkumine, hoides silma peal soovitud tulemuse asemel viivitamatu taotluse või vastuse.

  Arusaamine: Kaastundlik mõistmine. Püüdes mitte ainult mõista, mida klient ütleb, vaid püüab mõista nõude konteksti.

  Kaaludes neid atribuute hoolikalt ja rakendades neid heldelt, saavad pakkujad tõeliselt näidata, kui tõeliselt tänulikud nad on võimaluse eest töötada koos oma klientidega ja nende jaoks.

  Täiendav lugemine

  NPS: võiksite selle olulise numbri kohta rohkem teada saada

  Subjektiivsuse objektiivsus: e-juurdluse tarnija elujõulisuse hindamine

  Allikas: ComplexDiscovery