Fri. Feb 3rd, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag
  uk flag

  Одинадцять міркувань щодо відносин

  Суб'єктивні вимоги щодо відносин з клієнтами, засновані на атрибуті, дуже рідко формально розглядаються або вказуються в процесі оцінки постачальника електронних даних. Однак ці вимоги, засновані на атрибутах, майже завжди присутні як фактор, що сприяє визначенню задоволеності клієнтів. Хоча багато різних атрибутів можуть впливати на міжорганізаційні та міжособистісні взаємодії між постачальниками та клієнтами, наступні одинадцять атрибутів відносин з клієнтами можуть бути корисними для провайдерів, оскільки вони прагнуть задовольнити та перевершити очікування клієнтів у наданні даних та юридичних послуг із виявлення.

  «Речі клієнти дійсно хочуть, але не уточнюють»

  Увага: Спостережливий розгляд. Не тільки звертаючись до того, що просить клієнт, але застосовувати досвід, щоб допомогти розглянути те, що може знадобитися клієнту (або не потрібно).

  Прийняття: Сприятливий прийом. Прийняття клієнта як партнера в розробці та доставці рішення, а не просто як замовника.

  Вдячність: Висловлювали подяку. Ділитися через дії (допомагаючи клієнтам) вашу вдячність за те, що розглядається як провайдер, який може допомогти клієнту вирішити проблему.

  Підтвердження: Позитивне судження. Забезпечення перевірки клієнтських запитів і рішень, коли ви погоджуєтесь, та надання конструктивного/повчального зворотного зв'язку для розгляду, коли ви не погоджуєтесь з клієнтом.

  Прихильність: Сильна любов. Щиро тримаючи найкращі інтереси клієнта як найвищий пріоритет.

  Комфорт: Зменшення тяжкості. Прагнучи спілкуватися та встановлювати очікування таким чином, щоб тримати клієнта в обігу про статус проекту, щоб забезпечити відсутність сюрпризів.

  Заохочення: Корисна підтримка. Легко працювати, допомагаючи людям відчувати себе позитивно під час спілкування з вами.

  Повага: Шанливе ставлення. Розуміння того, що в кінцевому підсумку клієнт відповідає за свої рішення і що нести відповідальність за допомогу в таких рішеннях не слід сприймати легковажно.

  Безпека: Свобода від ризику. Прагнучи усунути ризик для клієнта в кожному пункті, що можна і все ще задовольнити потреби клієнта.

  Підтримка: Толерантна витривалість. Надання підтримки, стежачи за бажаним результатом замість негайного запиту або відповіді.

  Розуміння: співчутливе розуміння. Прагнучи не тільки зрозуміти, що говорить клієнт, але і прагнути зрозуміти контекст вимоги.

  Ретельно розглядаючи ці атрибути та застосовуючи їх ліберально, провайдери можуть по-справжньому показати, наскільки щиро вдячні за можливість працювати зі своїми клієнтами та для них.

  Додаткове читання

  NPS: Можливо, ви захочете дізнатись більше про це важливе число

  Об'єктивація суб'єктивного: оцінка життєздатності постачальника електронних розкриттів

  Джерело: Комплексне відкриття