Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  ComplexDiscovery Примітка: Автор судової підтримки та експерта eDisclosure Ендрю Хаслам, Посібник покупців систем eDisclosure Systems — 2022 Edition містить огляд основних технологічних міркувань, галузевих підходів та можливостей постачальників щодо дисципліни eDiscovery (eDiscovery). Висвітлюючи теми від моделі EDRM до аналізу послуг постачальників та програмного забезпечення, посібник надає повний та надійний ресурс для юридичних та ІТ-фахівців, які прагнуть зрозуміти та застосувати концепції, процеси, методи та інструменти eDiscovery (eDiscovery). Це досить просто кращі покупці керівництво доступні.

  галузеві дослідження

  Системи eDisclosure - Посібник покупців - 2022 Видання

  Ендрю Хаслам

  Ендрю Хаслам та Complex Discovery сьогодні публікують 2022 видання «галузевої біблії», тепер уже десятий рік. У цьому останньому виданні було 62 модифікації записів, в посібнику зараз показано 92 постачальників та 54 товари, що відображає втрату 12 записів, додаткових 16 компаній та дві зміни назви з моменту останнього видання.

  Витяг вперед

  Ласкаво просимо до десятого видання Посібника покупця по системам eDisclosure. Це буде остання версія Посібника в поточному вигляді. Після десятиліття використання вільного часу в першій половині року, щоб зібрати цей документ, я віддаляюся від клавіатури, щоб проводити більше часу з дружиною і онуками. Дякуємо всім, хто протягом багатьох років сприяв путівнику, це було (головним чином) весело.

  Коли я вперше почав розробляти цей проект, я збирався розмірковувати про світ, що вийшов із глобальної пандемії, події в Україні затьмарили цю перспективу. Світ змінюється таким чином, що не бачиться десятиліттями, все, що ми можемо зробити, це намагатися доглядати за тими речами, які знаходяться під нашим контролем. Якщо ваша сфера фокусування - електронна розголошення, то сподіваємося, що цей Посібник виявиться корисним.

  Резюме

  Ласкаво просимо в Andrew Haslam покупця керівництво по судовій підтримці (або eDisclosure/Discovery) систем. Як і в попередніх виданнях, ця версія була випущена навесні, щоб забезпечити включення останньої інформації з виставки LegalTech в Нью-Йорку.

  Цільовою аудиторією для Посібника є ті особи, які розуміють, що вони мають вимогу, але не знають, як діяти далі. Передбачається, що люди в організаціях, які мають функцію підтримки судових процесів, звернуться до них в першу чергу за порадою, але можуть використовувати цей документ як підручник щодо того, що є.

  Можливими читачами посібника є кінцеві користувачі цих систем, будь то юристи, адвокати, штатні адвокати або ІТ-відділи. Посібник не передбачає визначення «найкращого» програмного забезпечення або постачальника на ринку, а натомість має на меті надати інформацію, щоб користувачі могли отримати короткий список потенційних постачальників, а наступним логічним кроком є здійснення закупівель.

  Посібник заснований на загальному досвіді Ендрю Хаслама на ринку, а також спираючись на ряд вправ із закупівель постачальників. Інформація про фірми та програмні засоби була надана самими організаціями, хоча і модерується автором.

  Інша частина Посібника містить фон для маркетплейсу, більш детально розглядаючи обсяг документа і потенційних користувачів, і огляд моделі EDRM. Розділ про технологічні області забезпечує більш детальне вивчення процесів, що лежать в основі схеми EDRM, з подальшим поглибленим опитуванням ринку, постачальників, поточних проблем та потенційних проблем.

  Розділ закупівель надає «м'ясо» документа з прикладом вимог до сканування, кодування, збору даних та супроводу судових процесів. Існує довідкова глава для додаткових посилань на інші корисні сайти, а потім конкретні деталі постачальників і програмного забезпечення.

  Ендрю в даний час працює менеджером проекту eDisclosure у Великобританії для LLP Squire Patton Boggs (Великобританія), вся думка в керівництві є особистою точкою зору Ендрю і не представляє жодних поглядів, думок чи стратегій Сквайра Паттона Боггса.

  Завантажте повну версію посібника 7.6 MB, 450-сторінкову PDF-версію посібника на

  Нижче представлена копія посібника для розгляду в Інтернеті. (Оновлено 3 травня 2022 року) наведення курсору миші для прокрутки.

  Системи eDisclosure - Посібник покупців - Оновлення

  Пряме завантаження: Посібник покупців систем eDisclosure - 2022 видання

  Додаткові міркування, коментарі та подяки можна поділитися з автором (Andrew Haslam) за адресою andrew.haslam@allvision.co.uk.

  Додаткове читання

  Посібник покупців систем eDisclosure - Видання 2021

  Посібник покупців систем eDisclosure - видання 2020

  Посібник покупців систем eDisclosure - видання 2019

  Джерело: © Ендрю Хаслам 2022

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...