Aeg minna Clubhouse? Uus võimalus ja väljakutse e-juurdluse spetsialistidele

Launched in early 2020 and currently with six million registered users and a valuation of one billion dollars, Clubhouse is a social media app that allows users to have “casual, drop-in audio conversations” with others. Currently accessible via invitation, Clubhouse provides unique communications opportunities and discovery challenges for data and legal discovery professionals in the eDiscovery ecosystem.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Kui olete sotsiaalse meedia sideplatvormide ja suundumuste vaatleja, näete tõenäoliselt klubhouse nimega sotsiaalse meedia platvormi viidete pulsisageduse suurenemist. 2020. aasta alguses käivitatud Clubhouse on sotsiaalse meedia rakendus, mis võimaldab kasutajatel teistega „juhuslikud, drop-in audio vestlused”. Praegu kättesaadav kutse kaudu, Clubhouse pakub unikaalseid suhtlusvõimalusi ja avastamise väljakutseid e-juurdluse ökosüsteemi spetsialistidele. See postitus on kogumik informatiivne artikkel väljavõtteid, mis võivad olla kasulikud andmete ja õigusliku avastuse spetsialistid otsivad rohkem teada Clubhouse ja selle tekkimist nii sotsiaalse meedia side kanal ja üürike sõnumside võimaldaja.

Väljavõte Eric Griffith kaudu PC Mag

Mis on Clubhouse? Ainult kutsutud vestluse rakendus selgitas

Olgu, mis see siis on?

Siin on põhi: Kujutage ette, et teie telefonis on rakendus, mis võimaldab teil kuulata teiste inimeste otsevestlusi. Aga mitte jube viisil, need inimesed tahavad olla kuulnud. Nad võivad olla isegi kuulsad, või vähemalt huvitav või teadlik (mingit garantiid, aga). Ja teile võidakse anda võimalus vestlusega liituda. Mõelge sellele kui audio-chat sotsiaalne võrgustik. Või PCMag Jordaania Minor ütleb meie läbivaatamise, „Mis siis, kui Twitter oli podcast sa elasid sees?”

Kuidas ma sellest alles nüüd kuulen? Millal see käivitati?

Clubhouse käivitati (koos COVID USA!) aasta märtsis 2020. Sellest sai suur asi, et valige paar osaliselt, sest tema kutsutud ainult ainuõiguse, palju nagu reaalse maailma klubi liikmeks. Neil algusaegadel oli tegemist uskumatult väikese kogukonnaga, mis koosnes peamiselt riskikapitalistidest. Lõppude lõpuks, firma taga Clubhouse—Alpha Exploration Co. -sai Andreessen Horowitzilt $12 miljonit investeeringut pärast kahe kuu olemasolu. See oli kiiresti väärt $100 miljonit - ja see oli ainult 1,500 kasutajad ajal. Nüüd on see avatud palju rohkem kui investorid, isegi kui see on ikka ainult kutsutud juurdepääs.

Loe täielikku artiklit PC Mag

Tim Marcini artikli väljavõte Mashable'i kaudu

Siin on, mida sa pead teadma Clubhouse, kutsutud Social App

Võib-olla olete kuulnud Clubhouse'ist nüüdseks. On ebatõenäoline, et olete liitunud Clubhouse.

Seda sellepärast, et uus sotsiaalse meedia platvorm on loonud oma maine osaliselt eksklusiivsusele. Sa pead tagama kutse saada sisse, kuigi see võib varsti muutuda. Siin on, mida sa pead teadma Clubhouse, kui sa varsti leiad end kasutades seda.

Mis on Clubhouse?

Lühidalt: Clubhouse on audio-põhine sotsiaalse meedia app. Ettevõte kirjeldab ennast kui „uut tüüpi sotsiaalset toodet, mis põhineb häälel [et] võimaldab inimestel kõikjal rääkida, lugusid jutustada, arendada ideid, süvendada sõprussuhteid ja kohtuda huvitavate uute inimestega üle maailma.”

Põhimõtteliselt saate hüpata ja välja erinevatest vestlustest, erinevatel teemadel, midagi sarnast live, vabalt voolav podcast. Saate lihtsalt kuulata või valida oma mõtteid visata. Kujutage ette kokteilipidu või klubihoone.

Vogue kirjeldas rakenduse kogemust kui „peadpööritava, mis koondab live podcast-stiilis vestlusi, paneeli arutelusid, võrgustike võimalusi (mõned Savvy inimesed on juba vahetada „mõjutaja” jaoks „moderaator”) ja kasulik multiple-room kasutamine (lukustatud ja privaatne võimalusi on saadaval, nii et saate rääkida et Pals liiga), sotsiaalse meedia app jäljendab reaalset elu koostoimeid.”

Heli ise aga ei lahku rakendusest. See on peamine reegel: vestluste salvestamist pole ja neid ei salvestata.

Loe täielikku artiklit Mashable

Väljavõte artikkel Cat Casey kaudu DISCO

Kui juriidilised spetsialistid Liitu Cool Kids Club (maja)?

Just siis, kui sa arvasid, et sa olid mähitud oma pea ümber kõik erinevad maitsed sotsiaalse meedia, siin on uus poiss sotsiaalse meedia blogi flip skripti taas! 2020. aastal asutatud Clubhouse on kutse-ainult audio-chat suhtlusvõrgustiku rakendus, mis on tõusnud alates $100M väärtusest detsembris 2020 üle $1B jaanuaris 2021. See kasvab kiirusega, mis paneb Facebooki ja Instagrami häbi ja ei näita märke aeglustumisest. Õiguslikud praktikud oleksid hästi teenitud, et mõista, mis täpselt see on, kuidas inimesed sellega tegelevad ning milliseid juriidilisi küsimusi ja tõendeid see tekitab.

Nagu mix vahel live podcast, Reddit pardal ja talkback raadio, kus kõik vestlused kaovad, kui vestlus on läbi, see app kujutab suuri edusamme edasi sotsiaalse seotuse, vaid ka riske, et loojad ei pruugi olla ette nähtud.

Millised on ohud?

Klubhouse tundub esmapilgul üsna madala riskiga platvorm, eriti arvestades, et platvorm ei arhiveeri ega salvesta heli interaktsioone. Kuid lihtsalt sellepärast, et platvorm ei hõlbusta helifailide säilitamist, ei tähenda, et osalejad ei saa seda ise teha, või veel hullem esitada nõude selle kohta, mida jagati ilma tõendita, et varundada.

Loe täielikku artiklit DISCO kaudu

Väljavõte artiklist Nicole Black kaudu üle seaduse

Järgmine sotsiaalse meedia piiril advokaadid: Klubimaja

Kui te pole sellega juba tuttav, on Clubhouse helivestlusplatvorm, mis on saadaval iOS-i rakendusena ja mida nimetatakse ainult praegu. See koosneb kasutaja loodud drop-in audio jututubadest. Saate kujundada oma jututuba või liituda teiste loodud tubadega. Need jututoad saab luua spontaanselt või planeeritud enne tähtaega. Teemad käivitavad ulatuse, ja seal on midagi kõigile ükskõik, mida teie huvivaldkondades.

Põhjus Clubhouse on nii hea sobivus advokaadid on, sest see on suurepärane võimalus tutvustada oma teadmisi, suhelda professionaalse kolleegidega, kes võivad olla potentsiaalsed suunamise allikad, ja luua kokkupuudet oma advokaadibüroo. Rakendus pakub rohkesti võimalusi kõigi nende eesmärkide saavutamiseks — see on lihtsalt küsimus, kuidas rakendus töötab ja seejärel strateegiliselt kasutada.

Ja mis kõige parem, see pakub formaat, mis on mugav ja tuttav enamik advokaadid. Kui olete vestlusseansi moderaator, tundub, nagu oleksite juhtinud mitteametlikku CLE sorte. Paljude advokaatide jaoks on teabe jagamine suuliselt palju paremini sobivam kui kirjalikult suhtlemine blogi või YouTube'i video kaudu. Eriti on helivestlus vähem formaalne kui kirjutamine ja vestlusega pole survet professionaalselt toodetud video loomiseks või iga kord, kui suhtlete, täiuslikult hooldatud ja riietatud. Selle asemel on see kindlasti mitteametlik formaat, mis sobib ideaalselt advokaadid, kes soovivad tutvustada oma teadmisi ja jagada oma teadmisi.

Lugege täielikku artiklit seaduse üle

Väljavõte artiklist Bruce Hogan kaudu SoftwarePundit

Klubihoone statistika

Klubhouse statistika on muljetavaldav. Allpool on kõige olulisem, ajakohane statistika rakenduse kohta.

Klubimaja kasutajate arv

Clubhouse'il on 2021. aasta veebruari seisuga 6 miljonit registreeritud kasutajat

Clubhouse'il oli 2021. aasta jaanuaris 2 miljonit nädalas aktiivset kasutajat

Klubhouse'il oli 2020. aasta detsembris 600 000 registreeritud kasutajat

Clubhouse'il oli 2020. aasta mais 1 500 kasutajat

Clubhouse oli 270 igapäevast aktiivset kasutajat mai 2020

Klubimaja ärihindamine

Klubimaja on olnud umbes vähem kui ühe aasta ja on juba hinnatud rohkem kui 1 miljardi dollari väärtuses. Siin on ajalugu selle rahastamisvoorude ja hindamise kohta:

Clubhouse oli väärtuseks $1 miljardit jaanuaris 2021

Clubhouse oli väärtuseks $100 miljonit mai 2020

Loe täielikku artiklit Tarkvara Pundit

Täiendav lugemine

ComplexDiscovery klubimajas (@ComplexD) - esialgne sündmus: e-Discovery Lagniappe

Pärast raha? Mike Bryant Annab SOLD pilk Legal Tech ühinemise ja omandamise aktiivsus

Allikas: ComplexDiscovery

Esimene juriidiline omandab e-juurdluse pakkuja Redpoint

According to Alex Martinez, CEO of First Legal, “Both First Legal...

Veristar omandab planeedi andmed

According to Veristar company founder, CEO, and president Rick Avers, “We...

Questel omandab Doelegal

doeLEGAL today announced that it has been acquired by intellectual property...

Pärast raha? Mike Bryant annab Solid pilk Legal Tech ühinemise ja omandamise aktiivsus

From seed and venture capital investments to private equity and Special...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta veebruar 2021

From litigation trends and legal tech investing to facial recognition and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta jaanuar 2021

From eDiscovery business confidence and operational metrics to merger and acquisition...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta detsember 2020

May the peace and joy of the holiday season be with...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

HayStacKid tunnustatud IDC MarketsCape for eDiscovery Services

According to HaystackID CEO Hal Brooks, “We are proud to once...

Kaugturbe põlvkonna vaade? HayStacKid™ väljaanded 3.0 turvalisuse täiustused läbivaatamise tehnoloogia

According to HaystackID's Senior Vice President and General Manager for Review...

Ainult aja küsimus? HayStacKid käivitab uue teenuse andmete rikkumise avastamise ja läbivaatamise

According to HaystackID's Chief Innovation Officer and President of Global Investigations,...

See on Match! Keskendudes e-juurdluse ülevaate kogumaksumusele ReviewRight Match

As a leader in remote legal document review, HaystackID provides clients...

Külma ilmaga saagi? Prognoositav kodeerimise tehnoloogiate ja protokollide uuring — 2021. aasta kevad tulemused

The Predictive Coding Technologies and Protocols Survey is a non-scientific semi-annual...

Tulevad metsast välja? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta talvel

In the winter of 2021, 85.0% of eDiscovery Business Confidence Survey...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: Winter 2021 ülevaade

In the winter of 2021, 43.3% of respondents viewed budgetary constraints...

Ei ole nii silmapaistev? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta talvel

In the winter of 2021, eDiscovery Business Confidence Survey more...