TransPerfect i Semantix Merge

According to TransPerfect President and CEO Phil Shawe, “We have competed against Semantix in the Nordics for more than 15 years and have admired their leadership position and strong reputation. It is exciting to have them as part of our rapidly growing global team and to work together to achieve great things for our customers. We welcome everyone at Semantix to the TransPerfect family, which will be a homecoming for some staff members who have worked with TransPerfect in the past.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Uwaga redaktora: Od czasu do czasu program ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje zawartości i badania pochodzące od dostawców cybernetycznych, danych i legalnych odkryć, organizacji badawczych i członków społeczności ComplexDiscovery. ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia dotyczące treści.

Aby przesłać rekomendacje dotyczące rozważenia i włączenia ich do cybernetycznych, danych i informacji dotyczących usług, produktów lub badań naukowych firmy ComplexDiscovery, skontaktuj się z nami już dziś.

Ogłoszenie prasowe

TransPerfect i Semantix fuzja łączy dwóch liderów rynku

TransPerfect, największy na świecie dostawca rozwiązań językowych i technologicznych dla globalnego biznesu, ogłosił dziś, że połączy operacje z Semantix, największym dostawcą usług tłumaczeniowych i ustnych w krajach nordyckich, poprzez przejęcie jednostki dominującej grupy, Semantix International Grupa AB. Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Semantix ma długą historię w branży językowej i zakończył liczne przejęcia w skandynawskich, które napędzały go stać się największą organizacją rozwiązań językowych regionu według przychodów. Semantix będzie działał jako oddział w rodzinie spółek TransPerfect i nadal będzie kierowany przez obecnego zespołu zarządzającego.

Prezes i dyrektor generalny TransPerfect Phil Shawe oświadczył: „Od ponad 15 lat rywalizujemy z Semantix na Nordykach i podziwialiśmy ich pozycję lidera i silną reputację. To ekscytujące mieć je jako część naszego szybko rozwijającego się globalnego zespołu i współpracować, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy dla naszych klientów. Zapraszamy wszystkich w Semantix do rodziny TransPerfect, która będzie balem dla niektórych pracowników, którzy pracowali z Transperfect w przeszłości”.

Połączona firma będzie się szczycić największym globalnym oddziałem branży tłumaczeniowej, najbardziej zróżnicowaną bazą klientów i zatrudnienie ponad 7500 profesjonalistów na całym świecie. Zgodnie ze strategią M i A TransPerfect, przedsiębiorstwo Transperfect—Semantix skoncentruje się na rozwoju zarówno firm, dzieląc się wiedzą i zasobami, aby lepiej obsługiwać klientów.

Prezes Semantix Patrik Attemark skomentował: „Po obejrzeniu rekordów TransPerfect z daleka, okazało się, że w trakcie pracowitości nasze zespoły zarządzające były już tak samo myślące w swoim podejściu do biznesu. Połączenie z Transperfect jest świadectwem pomyślnej realizacji transformacji Semantix w wiodącą firmę technologii językowych dla usług wielojęzycznych. Chociaż Semantix jest liderem na rynku Nordics, uważamy, że dostęp do globalnej obecności TransPerfect, rozległych zasobów i wiodących na rynku rozwiązań technologicznych pozwoli nam lepiej obsługiwać naszych klientów na skalę globalną”.

Language Solutions CBO Britta Aagaard, która dołączyła do Semantix w 2017 roku poprzez przejęcie jej firmy, TextMinded, dodała: „W ciągu czterech lat pracy z Semantix udało nam się przyjąć filozofię profesjonalnego zarządzania lokalizacjami, koncentracji na kliencie i innowacji technologicznych, które są bardzo zgodne z podejściem TransPerfect. Nie mogę myśleć o lepszym partnerze, z którym mógłby napisać kolejny rozdział historii Semantix i jestem podekscytowany, że możemy teraz zaoferować naszym globalnym klientom dodatkowe usługi wysokiej jakości”.

TransPerfect był doradzany przy transakcji przez CDX Advisors i kancelarię prawniczą Baker Botts i Vinge. Udziałowiec większościowy Semantix, Segulah Fund V, był reprezentowany przez William Blair International i Kanter Advokatbyrå.

O Semantix

Semantix jest wiodącą firmą świadczącą usługi językowe w Skandynawii, oferującą szeroki zakres usług wielojęzycznych w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Współpracujemy z naszymi klientami od ponad 50 lat, aby świecić w dowolnym języku. Semantix zatrudnia 320 pracowników i sieć tysięcy specjalistów językowych na całym świecie. Semantix działa zgodnie z certyfikowanymi standardami jakości i bezpieczeństwa zgodnymi z normami ISO 9001, 17100, 27001 i 14001. Siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, z dodatkowymi działaniami w Szwecji, Danii, Finlandii, Norwegii, Hiszpanii i Chorwacji. www.semantix.com

Informacje o TransPerfect

TransPerfect jest największym na świecie dostawcą rozwiązań językowych i technologicznych dla globalnego biznesu. Od biur w ponad 100 miastach na sześciu kontynentach, TransPerfect oferuje pełen zakres usług w ponad 170 językach dla klientów na całym świecie. Ponad 5 000 organizacji globalnych korzysta z technologii GlobalLink® firmy TransPerfect, aby uprościć zarządzanie treściami wielojęzycznymi. Dzięki niezrównanemu zaangażowaniu w jakość i obsługę klienta, TransPerfect posiada pełną certyfikację ISO 9001 i ISO 17100. TransPerfect ma globalną siedzibę w Nowym Jorku, z regionalną siedzibą w Londynie i Hong Kongu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową pod adresem www.transperfect.com.

O Segulah

Segulah, którego misja brzmi: „Inwestujemy w kręgosłup współczesnego społeczeństwa”, jest firmą private equity skupiającą się na wykupach średnich rynków w regionie skandynawskim. Inwestujemy wyłącznie w trzy piony — usługi B2B, produkcja lekka oraz usługi informatyczne i technologiczne — obszary, w których członkowie zespołu mają od dawna i sprawdzone osiągnięcia. Możliwości są ukierunkowane na rynki korzystające z makro trendów, które zespół uznał za szczególnie istotne dla regionu skandynawskiego, w tym inwestycje w inteligentną urbanizację i odnowę infrastruktury, zwiększoną modernizację i automatyzację przemysłu, a także poprawę wydajność produkcji i świadczenia usług poprzez cyfryzację. Nasz model biznesowy opiera się na aktywnej własności, w której dodajemy kapitał, kompetencje przemysłowe i strategiczne ukierunkowanie. Segulah Advisor AB jest wyłącznym doradcą inwestycyjnym funduszy Segulah IV, Segulah V i Segulah VI.

Przeczytaj oryginalną wersję.

Dodatkowy odczyt

Mashup o rozmiarze rynku eDiscovery: Przegląd oprogramowania i usług na całym świecie 2020-2025

Definiowanie Cyber Discovery? Definicja i ramy

źródło: ComplexDiscovery

Wspólne doradztwo w zakresie cyberbezpieczeństwa z CISA, FBI i NSA dotyczące oprogramowania Ransomware BlackMatter

This Joint Cybersecurity Advisory from the CISA, FBI, and NSA provides...

Trzymasz tajemnice Trendy Ransomware w ustawie o tajemnicy bankowej między styczniem 2021 r. a czerwcem 2021 r.

According to a recently published report, the U.S. Treasury's Financial Crimes...

Geograficzne przedstawienie: ataki typu ransomware w Stanach Zjednoczonych w latach 2018—dzisiaj

Published by Comparitech, a pro-consumer website providing information, tools, reviews, and...

Zalecenia dotyczące ograniczania ryzyka związanego z lukami w zabezpieczeniach oprogramowania: NIST Secure Software Development Framework

This draft document from NIST on a proposed secure software development...

Consilio kończy nabycie jednostek biznesowych ds. doradztwa prawnego i eDiscovery specjalnego doradcy od Aecco

According to Andy Macdonald, CEO of Consilio, “Consilio’s acquisition of D4...

Cellebrite pozyskać cyfrowe wskazówki

According to Cellebrite CEO Yossi Carmil, “We are pleased to announce...

Iconect przejmuje Ayfie Inspektor Sztucznej Intelligence Codebase

According to Ian Campbell, CEO of iCONECT, “Direct access to the...

EDiscovery Fuzje, przejęcia i inwestycje w III kwartale 2021 r.

From Ipro and Disco to Nuix and Lighthouse, the following findings,...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Home or Away? New eDiscovery Collection Market Sizing and Pricing Considerations

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za wrzesień 2021 r.

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za sierpień 2021 r.

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć w lipcu 2021 r.

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Pięć wspaniałych odczytów na temat eDiscovery w czerwcu 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Czas żniw? Metryki operacyjne eDiscovery jesienią 2021 r.

In the fall of 2021, 67 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Niesezonowo gorąco? Wyniki ankiety na temat zaufania biznesowego eDiscovery 2021

Since January 2016, 2,595 individual responses to twenty-four quarterly eDiscovery Business...

Więcej Strażników? Ankieta technologii kodowania predykcyjnego i protokołów — jesień 2021 r. wyniki

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Świecące oczekiwania? Osiemnaście obserwacji zaufania do biznesu e-Discovery w lecie 2021 r.

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...