XDD omandab Paralaw

According to Bob Polus, XDD Founder and CEO, “As part of XDD’s ongoing acquisition strategy, Paralaw further expands our brand, services and market reach on an international stage. The Paralaw team brings a solid reputation to the XDD table in providing advanced short and long-term legal staffing solutions.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavaid või privaatselt ostetavaid teadaandeid, sisuvärskendusi ja uuringuid andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujate, teadusasutuste ja ComplexDiscovery kogukonna liikmete kaudu. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda teavet regulaarselt, ei võta see vastutust sisuväidete eest.

Et esitada soovitusi läbivaatamiseks ja kaasamiseks ComplexDiscovery andmetes ja juriidiliste avastuste-kesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes, võtke meiega täna ühendust.

Pressiteade

XDD omandab Paralaw UK Limited laiendada hallatav läbivaataja ja e-juurdluse teenused Talent Pool UK

Xact Data Discovery (XDD), juhtiv rahvusvaheline e-juurdluse, andmehalduse ja hallatava läbivaatamise teenuste pakkuja advokaadibüroodele, teatab [28. aprill 2021] Paralaw, Ühendkuningriigis asuva juriidilise allhankefirma, mis pakub hallatavat ülevaadet personali, e-juurdluse ja lepingute haldamise teenuseid advokaadibürood ja ettevõtted.

Omandamine laiendab XDD UK jalajälg kaudu oma Anexsys brändi, pakkudes sisemise basseini juriidilise allhanke talent täita core hallatud läbivaatamise, e-juurdluse ja lepingute haldamise teenuseid Ühendkuningriigis. Asub Londonis, Suurbritannias üle 20 aasta, Paralaw pakub klientidele paindlikku allhangitud õiguslikku tuge nii firmasisestele juriidilistele meeskondadele kui ka advokaadibüroodele, klientidega alates idufirmadest kuni asutatud firmade, tehnoloogiapakkujate ja sinise kiibi kodu

Anexsysi tegevdirektor Rob Crowley märgib: „Ma olen põnevil, et lisada Paralawi teenuseportfelli meie ettevõttele. Paralaw teema teadmisi juriidilise protsessi allhangete ja lepingute haldamise koos Anexsysi komplekt õigustehnoloogia teenuseid on uskumatult põnev. Paralaw meeskond on ka väärtuslik ressurss lühikese ja pikaajalise e-juurdluse skaala ning lepingute haldamise kohustusi Ühendkuningriigis ja Euroopa turgudel.”

Paralawi tegevdirektor Murray Duncan lisab: „Meil on hea meel ühendada jõud Anexsysi ja XDD-ga. Olles teinud tihedat koostööd Anekssysiga juba mitu aastat, teame, et meie ühine kirg klienditeeninduse vastu annab kindla aluse jätkuvale edule. Oleme põnevil, et oleme võimelised suurendama oma klientidele pakutavaid teenuseid ja pakkuma oma töötajatele rikkalikult võimalusi.”

Bob Polus, XDD asutaja ja tegevjuht, kommentaarid: „Osana XDD käimasolevast omandamise strateegiast laiendab Paralaw veelgi meie brändi, teenuste ja turu jõudlust rahvusvahelisel etapil. Paralaw meeskond toob tugeva maine XDD tabelisse, pakkudes täiustatud lühikesi ja pikaajalisi juriidilisi personalilahendusi.”

Omandamine Paralaw poolt XDD pärineb XDD ja Consilio on hiljuti teatanud plaanid ühendada, kuni regulatiivse heakskiidu. Ühinemine on pooleli eelseisvaid juriidilisi lepinguid vastavalt XDD, Consilio ja esinduslike erakapitaliühingute JLL Partners, Aquiline Capital Partners ja Stone Point Capital vahel. Lõplikke kaubamärke, operatiivseid, teenuseid ja finantsmudeleid võivad vastavalt kohandada.

Teave Xact andmete avastamise kohta

Xact Data Discovery on juhtiv rahvusvaheline e-juurdluse, andmehalduse ja hallatavate ülevaateteenuste pakkuja advokaadibüroodele ja ettevõtetele XDD aitab klientidel optimeerida oma e-juurdluse küsimusi, korraldades inimeste, protsesside, tehnoloogia ja andmete vahelise täpsusega suhtluse.

XDD teenused hõlmavad kohtuekspertiisi, e-juurdluse töötlemist, Relatiivsusteenust ja hallatavat XDD-l on 21 kontorit kogu Ameerika Ühendriikides, kaks asukohta Indias ja üks Suurbritannias. XDD pakub erakordset klienditeenindust, mille eesmärk on reageerida, läbipaistvale ja õigeaegsele suhtlemisele, et tagada klientide teavitamine kogu avastuse elutsükli jooksul.

Umbes Paralaw

1997. aastal asutatud Paralaw on loodud paindlike allhangitud õigusabi teenuste pakkuja advokaadibüroodele, tehnoloogiapakkujatele ja ettevõtetele üle Ühendkuningriigi, kusjuures kliendid ulatuvad idufirmadest kuni kodumaiste nimedeni. Meie teenuste hulka kuuluvad juriidilise protsessi allhange, dokumentide hallatav läbivaatamine, seaduslik värbamine, teelehtede töötlemine ja üldine paralegaalne tugi. Meie kogemused, paindlikkus ja reageerimiskiirus ühendavad, et pakkuda hinnatutele klientidele reaalset kulude kokkuhoidu. Paralaw on kontorid Londonis ja Nottinghamis, samuti pakkuda tuge kliendi ruumides.

Teave Anekssys

XDD kaubamärgi all tegutsev Anexsys on õigustehnoloogiliste teenuste nõustamine, mis pakub e-juurdlust, digitaalseid kohtuekspertiisi ja paberkoopia teenuseid advokaadibüroodele, korporatsioonidele ja valitsusasutustele kogu Ühendkuningriigis ja Euroopas. Meie turvalised kontorid omavad ISO9001, ISO27001 ja Cyber Essential Plus sertifikaate. Oleme ainulaadne, et meil on kohandatud tarkvaraarenduse meeskond, kes kujundab ja rakendab eritellimusel tarkvaralahendusi õigusprotsesside täiustamiseks.

Consilio kohta

Consilio on ülemaailmne liider e-juurdluse, dokumentide läbivaatamise, riskijuhtimise ja õigusnõustamisteenuste valdkonnas. Oma Consilio Complete võimete komplekti kaudu toetab ettevõte rahvusvahelisi advokaadibüroosid ja ettevõtteid, kasutades uuenduslikku tarkvara, kulutõhusaid hallatavaid teenuseid ning sügavat õigus- ja reguleerivate tööstuse ekspertiisi. Consilio on ulatuslikud kogemused kohtuvaidluste, HSR teine taotlused, sise-ja reguleerivate uurimiste, e-juurdluse, dokumentide läbivaatamise, teabe haldamise, vastavuse riskihindamise, küberturvalisuse, õiguse osakonna juhtimine, lepingute haldamine, õiguslik analüüs, paberi avastamise ja digitaalse trükkimise, nagu samuti juriidilise värbamise ja paigutuse. Consilio töötab valdkonna juhtivaid spetsialiste, rakendades patenteeritud ja tööstuslikult tõestatud tehnoloogiaga kaitstavaid töövooge kõigis e-juurdluse ja riskijuhtimise elutsükli etappides. ISO 27001:2013 sertifitseeritud, ettevõte tegutseb kontorid, dokumentide läbivaatamise ja andmekeskused kogu Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas.

Teave Stone Point Capital LLC

Stone Point on investeerimisühing, mis asub Greenwich, CT, umbes $30 miljardit vara hallamisel. Stone Point on suunatud investeeringutele globaalse finantsteenuste tööstuse ja sellega seotud sektorite ettevõtetesse. Ettevõte investeerib mitmetesse alternatiivsete varade klassidesse, sealhulgas erakapitali kaudu oma lipulaeva Trident Fonds. Stone Point haldab ka nii likviidseid kui ka erakrediidifonde ja hallatavaid Lisaks toetab Stone Point Capital Markets meie firmat, portfelli ettevõtteid ja teisi kliente, pakkudes selleks pühendunud rahastamislahendusi

Teave Aquiline Capital Partners LLC

2005. aastal asutatud Aquiline Capital Partners on New Yorgis ja Londonis asuv erainvesteerimisühing, mis investeerib finantstehnoloogia, kindlustuse, investeeringute juhtimise, äriteenuste, krediidi ja tervishoiu valdkonda. Ettevõttel on 31. detsembrist 2020 hallatavates varades 6,1 miljardit dollarit.

Lugege algset versiooni.

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Pakkujate hindamine? Uus ülemaailmne e-juurdluse teenused MarketsCape alates IDC

Allikas: ComplexDiscovery

Solid Look Euroopast? Legal Tech ühinemise ja omandamise aktiivsus Mike Bryant ja John Jacobs

From Special Purpose Acquisition Companies (SPACs) to the recent flurry of...

Gimmal omandab Sherpa tarkvara

According to Mark Johnson, Chief Executive Officer at Gimmal, "With the...

Magnet kohtuekspertiisi sulgeb $115 miljonit IPO

According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "I'm proud of the...

XDD omandab Paralaw

According to Bob Polus, XDD Founder and CEO, “As part of...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta aprill 2021

From X-Road® and risk management to business confidence and cybersecurity, the...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta märts 2021

From data breach economics and vulnerabilities to private-equity investments and vendor...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta veebruar 2021

From litigation trends and legal tech investing to facial recognition and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta jaanuar 2021

From eDiscovery business confidence and operational metrics to merger and acquisition...

Arvestades Cyber Discovery? Strateegiline raamistik

Cyber Discovery can be defined as the application of a combination...

Gimmal omandab Sherpa tarkvara

According to Mark Johnson, Chief Executive Officer at Gimmal, "With the...

Kas teil on koostalitlusvõime? CloudNine käivitab avastuse portaali

According to Jacob Hesse, VP of Product at CloudNine, “Discovery Portal...

Magnet kohtuekspertiisi sulgeb $115 miljonit IPO

According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "I'm proud of the...

Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 60.0% of eDiscovery Business Confidence Survey...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: kevad 2021 ülevaade

In the spring of 2021, 25.0% of respondents viewed budgetary constraints...

Õnnelikud päevad on jälle lähedal? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 93 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Optimismi splash? Kevad 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

This is the twenty-second quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...