Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Sākotnēji publicēts 2019. gada jūnijā un atjaunināts katru gadu, šis ziņojums par e-datu atklāšanas pārskata uzdevumu, izdevumu un izmaksu informāciju satur jaunus datu punktus, pamatojoties uz jaunākajiem nozares pētījumu atsvaidzinājumiem no ComplDiscovery. Šajā atjauninājumā ir iekļauta informācija no 2022-2027 e-datu atklāšanas tirgus lieluma Mashup par Worldwide programmatūru un pakalpojumiem un jaunāko e-datu atklāšanas cenu aptauju, kas veikta 2022. gada decembrī. Šis atjauninājums var noderēt juridiskajiem, biznesa un IT speciālistiem, ņemot vērā e-datu atklāšanas biznesa un īpaši e-datu atklāšanas pārskata ekonomiku. Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai ComplexDiscovery pētījumos, sazinieties ar mums šodien.

  Nozares izpēte

  2022. gada skatīšana e-datu atklāšanas pārskatā: uzdevums

  Tirgus lielums un cenu noteikšanas apsvērumi

  Datu atklāšanas un juridiskas atklāšanas kontekstā pārskatīšanas uzdevums ir digitālās informācijas novērtēšana, lai identificētu atbilstošus un atsaucīgus dokumentus, kas jāsagatavo, un priviliģētus dokumentus vai konfidenciālu vai sensitīvu informāciju, kuru nedrīkst izpaust. Tas ir viens no trim uzdevumiem, kas kopā ar apkopošanu un apstrādi veido pamatuzdevumus, kas parasti saistīti ar e-datu atklāšanas procesu.

  Ņemot vērā trīs galveno e-datu atklāšanas uzdevumu — datu vākšanas, apstrādes un pārskatīšanas — relatīvās izmaksas 2012. gadā, pārskatīšana veidoja aptuveni 73% no kopējiem e-datu atklāšanas uzdevumu izdevumiem, kuru iekasēšana veidoja 8% no izdevumiem un apstrādes veidoja 19% no izdevumiem. (1) Pamatojoties uz tirgus modelēšanu kopš 2012. gada, šo e-datu atklāšanas pamatuzdevumu pašreizējās relatīvās izmaksas 2022. gadā tiek lēstas 66% no pārskata izdevumiem, ar to iekasēšanu veido 15% no izdevumiem, un apstrāde veido 19% no izdevumiem. (2)

  1. diagramma. E-datu atklāšanas relatīvie uzdevumu izdevumi

  Relatīvi uzdevumu izdevumi pamata e-datu atklāšanas uzdevumiem - pārskats - 2023

  Tirgus iespēja pārskatīt: tērēt

  Izvērtējot tirgus izdevumus e-datu atklāšanas uzdevumam pārskatīšanai, izmantojot relatīvo uzdevumu izdevumu objektīvu un modelētas tirgus aplēses, tiek lēsts, ka izdevumi ar pārskatīšanu saistītai programmatūrai un pakalpojumiem veido aptuveni 66% ($9,27B) no pasaules e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu izdevumiem 2022. gadā. Lai gan tiek lēsts, ka e-datu atklāšanas pārskatīšanas uzdevuma izdevumu procentuālā daļa līdz 2027. gadam nedaudz samazināsies līdz aptuveni 61% no kopējiem e-datu atklāšanas izdevumiem, savukārt izdevumi dolāros e-datu atklāšanas pārskatīšanai tiek lēsts, ka līdz 2027. gadam pieaugs līdz 13,61 dolāriem (3).

  2. tabula: e-datu atklāšanas tirgus pārskatīšanai

  E-datu atklāšanas tirgus pārskatīšanai (2022-2027) - 2023

  Pārskatīt cenu noteikšanas datu punkti: Izmaksas

  Lai gan pārskatīšanas izmaksas veicina daudzi atsevišķi elementi, bet pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu rezultāti (4) var sniegt ieskatu galvenajās izmaksās un izmaksu tendencēs, kas saistītas ar e-datu atklāšanas pārskata uzdevumu. Šīs izmaksas ietver izmaksas par vienu GB, lai veiktu prognozēšanas kodēšanu kā daļu no tehnoloģiski veicamas pārskatīšanas e-datu atklāšanas dokumentu pārskatīšanas posmā, izmaksas stundā par dokumentu izskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus e-datu atklāšanas pārskatīšanas posmā, un izmaksas par dokumentu izskatīšanas advokātiem dokumentu izskatīšanai e-datu atklāšanas pārskatīšanas posmā.

  Turpmāk ir sniegtas atbildes no pēdējās pusgada e-datu atklāšanas cenu aptaujas par šiem ar pārskatīšanu saistītajiem izmaksu jautājumiem, kas rodas kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu speciālistiem.

  tabula 3: Kas ir par vienu GB izmaksas, lai veiktu prognozēšanas kodēšanu kā daļu no tehnoloģiju palīdz pārskatīšanu 250 GB vai mazāk?

  Pārskata cenu noteikšana - Prognozējošās kodēšanas izmaksas 250 GB vai mazāk tehnoloģiskā pārskatā par 250 GB vai mazāk - Ziema 2023

  tabula 4: Kas ir par vienu GB izmaksas, lai veiktu prognozēšanas kodēšanu kā daļu no tehnoloģiju palīdz pārskatīšanu 251 GB vai vairāk?

  Pārskata cenu noteikšana - prognostiskā kodēšanas izmaksas par GB 251 GB vai vairāk tehnoloģiskā pārskatā - Ziema 2023

  5. tabula. Kāda ir maksa par stundu dokumentu izskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus klātienē pārvaldītai pārskatīšanai?

  Pārskata cenu noteikšana - stundas izmaksas dokumentu pārskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus klātienē - Ziema 2023

  6. tabula. Kāda ir maksa stundā dokumentu izskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus attāli pārvaldītai pārskatīšanai?

  Pārskata cenu noteikšana - stundas izmaksas dokumentu pārskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus Remote - Ziema 2023

  Char 7: Kāda ir maksa par dokumentu izskatīšanas advokātiem izskatīt dokumentus klātienē pārvaldīto pārskatīšanu?

  Pārskata cenu noteikšana - Dokumenta izmaksas par dokumentu izskatīšanas advokātiem dokumentu izskatīšanai klātienē - 2023

  8. tabula. Kāda ir maksa par dokumentu dokumentu izskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus attālināti pārvaldītai pārskatīšanai?

  Pārskata cenas - par dokumentu izmaksas dokumentu pārskatīšanas advokātiem, lai pārskatītu dokumentus attālināti - 2023

  Atsauces

  (1) Pace, N., un Zakaras, L. (2012). Kur nauda iet: Izpratne par tiesvedības izdevumiem elektronisko atklājumu izgatavošanai (XIV, xv. lpp.). RAND Civiltiesību institūts.

  (2) Robinson, R. (2022). E-datu atklāšanas tirgus izmērs Mashup: Worldwide Programmatūras un pakalpojumu pārskats - 2021-2026. Izgūts no

  (3) Turpat.

  (4) Robinson, R. (2022). Pielāgošana un stratifikācija? ziema 2023 e-datu atklāšanas cenu aptaujas rezultāti. Izgūts no

  Papildu izpēte

  E-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas

  E-datu atklāšanas tirgus lieluma jaucējkrājumi

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Definējot Cyber Discovery? Definīcija un ietvars

  Avots: ComplexDiscovery