Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või privaatselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidilise tuvastuse pakkujatelt, teadusasutustelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab seda teavet regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest vastutust.

  Et esitada soovitusi kaalumiseks ja kaasamiseks ComplexDiscovery küber, andmed ja juriidiline avastuskeskne teenus, toote või teadusuuringute teadaanded, võtke meiega ühendust täna.

  Hindamine ja kaardid*

  Ukraina Konflikti Hinnangud — Ülevaade kaardid

  Sõja uurimise Instituut (ISW), Venemaa Team

  Kriitiliste ohtude projekt (CTP), Ameerika ettevõtlusinstituut

  Üldine hindamise taustinfo

  ISW avaldab süstemaatiliselt Vene kampaania hinnanguid, mis sisaldavad kaarte, mis rõhutavad maastiku hindavat kontrolli Ukrainas ja Venemaa peamised manööverdamisteljed.

  Need kaardid suurendavad igapäevaseid sünteetilisi tooteid, mis hõlmavad olulisi sündmusi, mis on seotud Venemaa uuendatud agressiooniga Ukraina vastu.

  Üks kõige täpsemaid ja üksikasjalikumaid allikaid Ukraina kriisi käimasolevate uuenduste jaoks on sõja uurimise instituudi Ukraina konfliktide uuendamine. Sõja uurimise Instituut (ISW) on 501 (c) (3) organisatsioon ja toodab rangelt mittepartisanilisi, mitteideoloogilisi, faktipõhiseid uuringuid. ISW püüab edendada teadlikku arusaamist sõjast ja sõjaasjadest läbi põhjaliku, sõltumatu ja kättesaadava avatud lähtekoodiga teadusuuringute ja analüüsi. ISW teadustöö tehakse kättesaadavaks üldsusele, sõjaväepraktikutele, poliitikakujundajatele ja meedia liikmetele. Pakkudes igapäevast sünteesi võtmesündmused, mis on seotud Venemaa agressiooni Ukraina vastu, ISW uuendused võivad olla kasulikud küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidilise avastamise spetsialistide jaoks, kuna nad järgivad äri-, infotehnoloogia ning juriidilisi suundumusi ja trajektoore, mida mõjutavad praegune Ukraina konflikti.

  Vene ründekampaania hindamine 19. märtsil 2022

  Ukraina väed on selle sõja algse Vene kampaania alistanud. See kampaania eesmärk on läbi viia õhus ja mehhaniseeritud operatsioone haarata Kiievis, Kharkiv, Odesa ja teiste suuremate Ukraina linnades sundida valitsuse vahetus Ukrainas. See kampaania on kulmineerunud. Vene väed teevad teater mõnes osas jätkuvalt piiratud edusamme, kuid on väga ebatõenäoline, et oleks võimalik oma eesmärke sel viisil haarata. Õpetuslikult hea vene vastus sellele olukorrale oleks lõpetada kampaania, aktsepteerida tõenäoliselt pikaajalist operatiivset pausi, töötada välja uue kampaania plaan, ehitada uue kampaania ressursse ja käivitada see, kui ressursid ja muud tingimused on valmis. Vene sõjavägi ei ole seda lähenemist veel vastu võtnud. Selle asemel jätkab toita väikseid tugevduste kogusid pidevaks jõupingutuseks, et hoida praegust kampaaniat elus. Me hindame, et see jõupingutus ei õnnestu.

  Ukraina Konflikti Update 18. märtsil 2022

  Venemaa ja Ukraina läbirääkijad on tõenäoliselt kokku leppinud, et Ukraina ei liitu NATOga, kuid Kreml säilitab Ukraina maksimalistlikke nõudmisi, et lähinädalatel on ebatõenäoline, et langus on ebatõenäoline.

  Vene meedia võimendab jätkuvalt riigiametnikke ja „eksperte”, kes valesti väidavad, et Ameerika Ühendriigid valmistub Venemaale bioloogilist või keemilist sõda palgama.

  Venemaa president Vladimir Putin süüdistas Ukrainat väidetavalt tuumarelvade väljatöötamise eest välisabi abil ja väitis valesti, et Ukraina kavatseb läbi viia tuumarünnaku Venemaa vastu.

  Kreml jätkas väidet, et Ukraina on agressor ja et Venemaa sissetung läheb plaanipäraselt ja saavutab peagi oma eesmärgid.

  Kreml alandas sanktsioonide mõju Venemaa majandusele ja astus täiendavaid samme nende mõju leevendamiseks ja selle vastu võitlemiseks.

  Valgevene president Aleksandr Lukašenko teatas 15. märtsil, et Valgevene sõdurid ei sisene Ukrainasse ja süüdistasid Ukrainat selles, et ta üritas Valgevene sõtta tõmmata.

  Kreml röövib kohalikke liidreid, et seada tingimused okupeeritud Ukraina territooriumi kontrollimiseks ja alistamiseks.

  NATO kaitseministrid leppisid kokku NATO idapiiridele lisavägede lähetamises, kuid kordasid, et liitlased ei loo üle lendata tsooni ega saata vägesid Ukrainasse.

  Venemaa president Vladimir Putin palus Hiinalt sõjalist ja majanduslikku toetust Ukrainas toimunud sõjale. Hiina ei ole kinnitanud ega eitanud, kas nad annavad abi Venemaale.

  Kronoloogia kaardid 17.—19. märts 2022 (Ukraina, Kiiev ja Mariupol

  Ukraina Konflikti kaardid - 031722 - 031922

  Loe hiljemalt Ukraina Konflikti uuendused Instituudi Uuring of War

  * Jagatud otsese selgesõnalise luba Instituudi Uuring of War (ISW).

  Sõja-Uurimismetoodika uurimise instituudist

  ISW uurimismetoodika tugineb nii primaarsetele kui ka teisestele allikatele, võimaldades teadlastel arendada põhjalikku arusaama olukorrast kohapeal. Selleks, et analüüsida militaarseid ja poliitilisi arenguid mis tahes antud alal, peavad ISW teadusanalüütikud täielikult mõistma vaenlase ja sõbralike jõudude süsteeme. Samuti peavad nad mõistma selle piirkonna elanikkonna demograafiat, füüsilist maastikku, poliitikat ja ajalugu. See loob analüütilise aluse konkreetsete arengute põhjuste mõistmisele ja nende määratud teadusuuringute eesmärkide täitmisele. ISW analüütikud veedavad aega ka Iraagis, Afganistanis ja mujal, et saada parem arusaam julgeolekust ja poliitilisest olukorrast ning hinnata praeguste strateegiate ja poliitika rakendamist. Meie teadlased koostavad andmeid ja analüüsivad suundumusi, toodavad uurimisvaldkondade arengute granuleeritud analüüsi, tekitades täpse, kõrge resolutsiooniga, õigeaegse ja põhjaliku pildi olukorrast. ISW uurimismetoodika tagab selle edu ja pühendumuse parandada rahva võimet täita sõjalisi operatsioone, saavutada strateegilisi eesmärke ja reageerida tekkivatele probleemidele, mis võivad nõuda Ameerika sõjalise võimu kasutamist.

  Sõja Uurimise Instituudist

  Instituut for the Study of War edeneb teadlik arusaam sõjaliste asjade läbi usaldusväärsete teadusuuringute, usaldusväärse analüüsi ja uuendusliku hariduse. Oleme pühendunud, et parandada rahva võimet täita sõjalisi operatsioone ja reageerida tekkivatele ohtudele, et saavutada USA strateegilisi eesmärke. ISW on mittepartisaniline, mittetulundusühing, avaliku korra uurimisorganisatsioon. Lisateave, osaleda ja panustada täna.

  Täiendav lugemine

  [Aastavärskendus] Rahvusvaheline küberseadus praktikas: interaktiivne tööriistakomplekt

  Andmesaatkonnad: suveräänsus, turvalisus ja järjepidevus rahvusriikide jaoks

  Allikas: ComplexDiscovery