Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustmärkus: Norton Rose aastane kohtuvaidluste trendide aruanne on iga-aastane uurimus, mille viib läbi ülemaailmne advokaadibüroo Norton Rose Fulbright. Aruandes jälgitakse muudatusi kohtuvaidluste maastikus, mõõdistades juriidilisi spetsialiste peamiste kaubandussektorite, sealhulgas üldise nõustaja globaalsete ettevõtete ja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete juristide juures. Uuring keskendub Ameerika Ühendriikidele ja Kanadale ning hõlmab selliseid tööstusharusid nagu finantsteenused, energeetika, tervishoid ja tehnoloogia. Aruande 18. väljaanne küsitles oktoobris ja novembris 2022 üle 430 üldkaitsja ja in-house kohtuvaidluste juhti. Aruandes tuuakse esile olulised suundumused ja ülevaated, mis on seotud küberjulgeoleku, teabe juhtimise ja e-juurdluse spetsialistidega ning tulemused võivad anda väärtuslikku teavet nende valdkondade spetsialistidele ning aidata neil paremini mõista praegust õigusmaastikku ja prognoosida tulevasi probleeme.

  Pressiteade (18. jaanuar 2023)

  Norton Rose Fulbrighti 18. iga-aastane kohtuvaidluste trendide uuring näitab regulatiivsete menetluste 2022 suurenemist

  Töökoha, küberjulgeoleku ja regulatiivsete vaidluste üle 2023. aasta kohtuvaidlused

  Täna avaldatud globaalne advokaadibüroo Norton Rose Fulbrighti 18. aastase kohtuvaidluste suundumuste uuring leiab, et ettevõtte kaitsja seisis 2022i regulatiivmenetluses märkimisväärselt tõusnud - 2023-is rohkem oodata, kuna ametiasutuste tegevus tõuseb üles. Möödunud aastal osalesid pooled vastanutest vähemalt ühte liiki regulatiivmenetlusse ning enam kui kolmandik eeldaks, et selline menetlus kasvab 2023. aastal.

  Uuringust selgub ka suurenenud kohtuvaidluste risk võtmevaldkondades: esikolmikusse kohta, kus vastajad eeldavad, et vaidluste kokkupuude suureneb 2023 on tööhõive ja tööjõu, küber- ja andmekaitse ning mitmekesisus, õiglus ja kaasatus (DEI). Aruandes uuritakse ka klassitegevust põhjalikumalt, paljastades värskeid ülevaateid valdkonnast, mida enam kui kolmandik vastanutest tuvastas 2023. aastal kriitiliseks probleemiks.

  „Meie kogemus peegeldab täpselt seda, mida meie vastajad ütlevad,” ütles Norton Rose Fulbrighti USA kohtuvaidluste ja vaidluste juht Steven Jansma. „Valitsusasutused soovivad kaasa tuua mõjukaid juhtumeid ja uurimisi ning me näeme tugevaid jõupingutusi kogu pardal.”

  Tänavune aruanne põhineb Ameerika Ühendriikides ja Kanadas asuvate kohtuvaidluste üle 430 üldise nõustaja ja kohtuvaidluste juhi uuringul sellistes tööstusharudes nagu finantsteenused, energeetika, tervishoid ja tehnoloogia. Uurimistöö hõlmab ka põhjalikke intervjuud, et paremini uurida arenevaid suundumusi ja kohtuvaidluste väljakutseid juhtivate organisatsioonide ees.

  „Ettevõtte kaitsja eeldab 2023i tööhõive ja töövaidluste suuremat kokkupuudet ning DEI on kolmanda aasta jooksul suurenenud kohtuvaidluste mure,” ütles Shauna Clark, Norton Rose Fulbrighti USA tööhõive- ja tööjõu juht, kes on ka ettevõtte USA juhataja. „Praeguse regulatiivse keskkonna, pandeemia majandusliku päikeskkonna ja püsivate mõjude vahel ei ole nüüd ärijuhtidele aeg nende ettevalmistamisel taastama.”

  Hoolimata nendest väljakutsetest on ettevõtte nõustaja eelseisval aastal suures osas valmis kohtuvaidluste lahendamiseks, kusjuures vastajad viitavad teguritele, sealhulgas organisatsioonisisese kohtuvaidluste kogemuse ja usalduse välise nõustamise vastu, samuti ettevõttesisesed tööriistad ja võimalused, nagu e-juurdluse platvormid ja andmekaitse lahendused.

  „Ettevõtted on muutunud väga keerukamaks seoses riskide leevendamise, kohtuvaidluste juhtimise ja kõrgelt kvalifitseeritud sisemise kaitsja säilitamisega ning väljaspool kohtuprotsessi advokaatide vastutusele esitamiseks või kaitsmiseks, millega nad silmitsi seisavad,” ütles Norton Rose Fulbrighti ülemaailmne kohtuvaidluste ja vaidluste juht Richard Krumholz.

  Põhjalik aruanne, milles kirjeldatakse uuringu järeldusi, on kättesaadav aadressil litigationtrends.com. Tähtsündmused hõlmavad järgmist:

  Kuuskümmend viis protsenti vastanutest teatas 2022. aastal tööhõive- ja töövaidlustest. Samuti asetasid nad selle esikohale eelseisva aasta kõige enam puudutavate valdkondade seas, keset suuremaid jõustamismeetmeid, tõusvat liitumistegevust ja suuremat keskendumist sotsiaalsele õiglusele ja DEI-le.

  Küberturvalisus, andmekaitse ja andmete privaatsus on samuti kõige populaarsemad, kusjuures kolmandik vastanutest kogeb eelmisel aastal selles valdkonnas kohtuvaidlusi. See oli number kaks ala, kus vastanutest oodata, et vaidluste kokkupuude suureneb 2023.

  Rohkem kui neljandik vastanutest (28%) ütles, et nende kokkupuude keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimismenetlustega (ESG) suurenes 2022. aastal ning 24% eeldatavasti suureneb kokkupuude järgmisel aastal.

  Klassi tegevus ja risk paralleelselt laiema kohtuvaidluste maastiku, kus tööhõive ja tööjõu määratletud kõige levinum klassihagi tekkinud 2022. See oli ka juhtiv tulevaste probleemide valdkond klassimeetmete puhul, millele järgnesid küberturvalisus, andmekaitse ja andmete privaatsus, samas kui ESG oli kolmandal kohal.

  Tervishoid, sealhulgas bioteadused, ja jaemüük olid juhtivad tööstusharud, kui tegemist on regulatiivsete menetluste eeldatava suurenemisega, kusjuures 46% ja 45% vastanutest nendes sektorites prognoosib järgmise aasta kasvu.

  Kolmkümmend kuus protsenti küsitletud ettevõtete kaitsjatest eeldab, et 2023i siseste vaidluste arv kasvab, võrreldes 22% -ga eelmisel aastal.

  2004. aastal kasutusele võetud Norton Rose Fulbrighti iga-aastane kohtuvaidluste trendide uuring on kõige kauem kestnud kohtuvaidluste küsimuste ja suundumuste ettevõtte nõustaja uuring.

  Norton Rose Fulbright

  Ülemaailmne advokaadibüroo Norton Rose Fulbright pakub maailma preeminentsetele korporatsioonidele ja finantsasutustele täielikku äriõiguse teenust. Norton Rose Fulbrightil on rohkem kui 4000 advokaati ja muud juriidilist personali Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Ladina-Ameerikas, Aasias, Austraalias, Aafrikas ja Lähis-Idas. Norton Rose Fulbrightil on kontorid enam kui 50 linnas üle maailma, sealhulgas Londonis, Houstonis, New Yorgis, Torontos, Mexico Citys, Hongkongis, Sydneys ja Johannesburgis.

  Norton Rose Fulbright on tunnustatud oma tööstuse fookuse poolest kõigis olulistes sektorites: finantsasutused, energeetika, infrastruktuur ja ressursid; transport, tehnoloogia, bioteadused ja tervishoid ning tarbijaturud. Oma ülemaailmse riskide nõuanderühma kaudu kasutab ettevõte oma tööstuse kogemusi oma teadmistega õiguslike, regulatiivsete, vastavuse ja juhtimise küsimuste kohta, et pakkuda klientidele praktilisi lahendusi nende ettevõtetega seonduvatele õiguslikele ja regulatiivsetele riskidele.

  Norton Rose Fulbright tegutseb vastavalt oma globaalsetele kvaliteedi-, ühtsuse ja terviklikkuse põhimõtetele, püüab pakkuda igas oma kontoris kõrgeimat võimalikku õigusteenistust ning säilitada selle kvaliteedi tase igas kontaktpunktis.

  Šveitsi verein Norton Rose Fulbright Verein aitab koordineerida Norton Rose Fulbrighti liikmete tegevust, kuid ise ei osuta klientidele õigusteenuseid. Lisateavet vaadake nortonrosefulbright.com/legal-notices.

  Loe algset väljalaset.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  ComplexDiscovery tööstuse uuringud

  Allikas: ComplexDiscovery