Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavaid või privaatselt ostetavaid teadaandeid, sisuvärskendusi ja uuringuid andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujate, teadusasutuste ja ComplexDiscovery kogukonna liikmete kaudu. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda teavet regulaarselt, ei võta see vastutust sisuväidete eest.

  Et esitada soovitusi läbivaatamiseks ja kaasamiseks ComplexDiscovery andmetes ja juriidiliste avastuste-kesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes, võtke meiega täna ühendust.

  Tööstusuuringud

  Lühendatud pilk e-juurdluse ärile

  E-juurdluse ühinemis-, omandamis- ja investeerimisürituste (M ja A+I) lühendatud loetelu eesmärk on konsolideerida ja esile tuua peamised e-avastusega seotud investeerimisüritused ja vastavad sündmuste kuupäevad, ettevõtte kaasamine ja teadaolevad sündmuste investeerimissummad. Üldine kaalutlus selle töötava nimekirja kaasamiseks on investeerimisürituse avalik väljakuulutamine organisatsiooni poolt, mis pakub e-juurdluse lahendust osana nende üldisest pakkumisportfellist sõltumata nende põhitegevusest. Kuigi see ei ole kõikehõlmav, sest organisatsioonid ei pruugi alati avalikult avalikustada seda tüüpi tegevusi, võib nimekiri olla kasulik juriidilistele, äri- ja infotehnoloogia spetsialistidele, kes soovivad mõista e-juurdluse ökosüsteemi ühinemist, omandamist ja investeerimisüritusi, mustreid ja suundumusi.

  Alates novembrist 2001, et jälgida avalikult esile tõstetud ühinemis-, omandamis- ja investeerimisürituste arvu (M ja A+I) e-juurdluse ökosüsteemis, on ComplexDiscovery salvestanud ligikaudu 480* M ja A+I sündmusi.

  [tabeli id=2/]

  Täienduste, kohanduste ja/või värskenduste jagamiseks klõpsake siin.

  Viited: avalikult kättesaadavad teadused/pressiteated

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdluse (töötav nimekiri) **

  Turu suuruse e-juurdluse

  E-juurdluse suundumused

  * Teatatud numbrid võivad aja jooksul muutuda, kui varasemad sündmused tuvastatakse ja sisestatakse jälgimise andmebaasi. (Numbrid seisuga 16. juuni 2021)

  **Mitte kõiki teadaandeid jälgitakse lõpetatud sündmustena.

  Allikas: ComplexDiscovery