Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un izpēti no datu atklāšanas un juridiskās atklāšanas nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery datos un uz juridiskiem atklājumiem orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Preses paziņojuma izraksts

  Hanzo uzsāk Komandu centru — atslābuma lietojumprogrammu, kas paredzēta juridiskai produktivitātei

  Uzņēmums Hanzo nodrošina bezrūpīgu uzņēmuma e-datu atklāšanu Slack digitālajā štābā ar pirmo lietojumprogrammu, kas paredzēta, lai palīdzētu juridiskajām darba grupām radīt jautājumus un veikt juridisko aizturēšanu no Slack for Slack for Slack un Google Workspace datiem.

  Tehnoloģiju pionieris Hanzo, juridisko, pārvaldības un atbilstības darba grupu uzņēmumu risinājumu nodrošinātājs, lepojas ar Hanzo Command Center ieviešanu. Izstrādāts nevainojami darbam ar Hanzo Illuminate, Hanzo Command Center ir Slack eDiscovery lietojumprogramma, kas ļauj lietotājiem droši izveidot jautājumus, uzsākt juridisko aizturēšanu, pievienot turētājus un aktivizēt kolekcijas Slack vai Google Workspace tieši no Slack.

  Šodien lietotāji veic daudzus ikdienas uzdevumus sadarbības platformās, piemēram, Slack. Pētījumi arī liecina, ka “konteksta pāreja” starp platformām un lietojumiem rada nodevu par produktivitāti un stresa līmeni. Slack, kopā ar GlobalWebIndex, “ziņoja savā 2019 Slack State of Work” ziņo, ka 64% no saskaņotajiem darbiniekiem ziņo, ka katru dienu tērē 30+minūtes, pārslēdzot lietotnes, kā rezultātā 130+zaudētās stundas gadā vienkārši pārslēdzas starp lietojumprogrammām.

  “Izpratne par Slack digitālo štāba filozofiju, kas mudina vairāk darba ierobežot un veikt Slack, lai veicinātu lielāku produktivitāti, bija mūsu domāšanas priekšplānā, projektējot komandu centru,” sacīja Deivs Ruels, Hanzo produktu vadītājs. “Mums bija svarīgi dot iespēju uzņēmumu juridiskajām grupām uzlabot savas darbplūsmas, ļaujot tām pārvaldīt e-datu atklāšanas procesus Slack, kur viņi jau strādāja.”

  Hanzo Komandu centrs novērš produktivitātes nogalināšanas konteksta pārslēgšanu un ļauj uzņēmumu juridiskajām komandām veikt e-datu atklāšanas pienākumus līdz pat 50% ātrāk* nekā tikai Hanzo Illuminate lietošana. Programma, kuras pamatā ir atslābums, nodrošina arī vadāmu darbplūsmu no matērijas izveides līdz kolekcijai, padarot visu procesu vieglāku navigāciju un izpildi.

  * Hanzo iekšējās etalona pārbaudes ir parādījušas, ka matērijas izveide un glabātāja uzdevumi ir līdz pat 50% ātrāki, izmantojot komandu centru, nekā tikai Illuminate.

  Komandu centrs ir līdzeklis lietojumprogramma Hanzo Illuminate klientiem, kuriem ir arī Slack Enterprise tīkla licence un/vai Google Business Plus vai Enterprise licence. Esošie Hanzo Illuminate klienti varēs piekļūt šim lietojumam bez papildu maksas. Tālāk ir sniegts Hanzo Command Center lietojumprogrammā iekļauto funkciju saraksts.

  Matter Creation - Izveidojiet jautājumu Hanzo Illuminate ar nosaukumu, aprakstu, datu avotiem un izvēles sākuma/beigu datumiem

  Pievienot aizbildni - pievienot aizbildni (-us) esošajiem Hanzo Illuminate jautājumiem jebkurā e-datu atklāšanas procesa brīdī.

  Collect Matter - Izraisīt jautājumu kolekciju ar izvēles sākuma/beigu datumiem Slack/Gmail/Gdrive datu avotiem.

  Matēriju saraksts - ģenerējiet jautājumu sarakstu komandu centra apgabalā “Ziņojumi”.

  Uzglabātāju saraksts - Izveidojiet aizbildņu sarakstu izvēlētajam jautājumam komandu centra apgabalā “Ziņas”.

  Kanālu saraksts - Izveidojiet kanālu sarakstu izvēlētajam jautājumam komandcentra apgabalā “Ziņas”.

  Close Matter - Aizveriet jautājumu Hanzo Illuminate. Tas izbeidz jautājumu sinhronizēšanu Slack un relīzes aizturētājus no aizturēts Slack un/vai Google Vault.

  Īsceļu darbības - Visas iepriekš minētās funkcijas ir pieejamas, izmantojot saīsnes apgabalā Command Center Messages.

  Ziņojumu apgabals - Komandcentrā veiktās darbības tiek reģistrētas apgabalā Ziņojumi. Lietotāji var meklēt ziņojumu apgabalā aizturētājiem, darbībām, jautājumu nosaukumiem utt.

  Par Hanzo

  Uzņēmums Hanzo palīdz globālajiem uzņēmumiem pārvaldīt un samazināt juridisko risku neatkarīgi no darba vietas. Mūsu vīzija ir nodrošināt uzņēmumiem vienotu patiesības avotu to sarežģīto komunikāciju datiem. Hanzo risinājumi ietver izmeklēšanas, tiesvedības un atbilstības datus neatkarīgi no tā, kur sadarbojas darbinieki, tostarp grūti uztveramus avotus, piemēram, Slack, Google Workspace, Jira, projektu vadību, sadarbības platformas un iekšējās SaaS sistēmas. Hanzo programmatūra nodrošina aizsargājamu saglabāšanu, mērķtiecīgu apkopošanu un efektīvu dinamiskā satura pārskatīšanu. Hanzo ir SOC 2® 2. tipa sertificēts, apliecinot savu apņemšanos nodrošināt datu drošību un apkalpot lielās korporācijas visā pasaulē. Uzziniet vairāk vietnē hanzo.co un sekojiet atjauninājumiem pakalpojumā Twitter: @gethanzo vai LinkedIn.

  Izlasiet pilnu sākotnējo paziņojumu.

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Definējot Cyber Discovery? Definīcija un ietvars

  Avots: ComplexDiscovery