Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-реліз (17 листопада 2022 р.)

  Відносність вітає Філа Сондерса на посаді генерального директора

  Досвідчений керівник програмного забезпечення, щоб спиратися на лідерство та імпульс Relativity в юридичній та відповідності технологіям

  Компанія Relativity, глобальна юридична та комплаєнс-технологічна компанія, сьогодні оголосила про призначення Філа Сондерса на посаду генерального директора. Saunders має більш ніж три десятиліття досвіду роботи в технологічній галузі, останнім часом як генеральний директор Cornerstone OnDemand, піонер і світовий лідер у галузі програмного забезпечення для талантів як послуги (SaaS).

  Сондерс змінює Майка Гамсона, який відходить через п'ять років як член правління і три роки на посаді генерального директора. Під час перебування на посаді Гамсона Relativity досягла значного зростання, прискорила галузеву хмару та впровадження AI за допомогою продукту RelativityOne, розширювала географічно, культивувала культуру першого таланту та змістовно розробила програми соціального впливу компанії.

  Сондерс візьме на себе головну виконавчу роль, яка діє 12 грудня, а Гамсон також залишається в кінці року, щоб забезпечити безперебійний перехід.

  Saunders приносить значний досвід у галузях, пов'язаних з відносністю, включаючи корпоративні SaaS, як генеральний директор як Cornerstone OnDemand, так і Saba Software; інфраструктурні технології, в ролі в Oracle і Motorola; і кібербезпека, як виконавчий директор SafeNet і Thales (раніше Gemalto). Він є динамічним лідером з інтенсивним акцентом на потреби клієнтів корпоративного програмного забезпечення та кінцевих користувачів. У Cornerstone він успішно розвивав компанію, розробив набір продуктів та збільшив утримання клієнтів. Сондерс був членом Ради директорів публічної компанії Cornerstone, а в даний час є генеральним директором і в даний час є директором ради директорів Vertex, що входить до списку NASDAQ світового лідера в області програмних рішень для дотримання податкових вимог.

  «Рада відносності і я дякую Майку за його численні внески в еволюцію компанії протягом багатьох років», - сказав Ендрю Сія, засновник Relativity. «Ми раді вітати Філа, чий ентузіазм і послужний список операційного досконалості в масштабі в межах підприємства SaaS позиціонують його добре, щоб очолити нашу компанію і забезпечити дивовижну пропозицію для наших клієнтів і партнерів».

  «Я глибоко вдячний за те, що працював з неймовірно талановитими, пристрасними людьми в рамках Relativity та у всій його яскравій спільноті», - сказав Гамсон. «Я був справді натхненний тим, як ця спільнота виросла та зібралася разом, щоб вирішити найскладніші сьогоднішні проблеми з даними. Я знаю, що Філ поділяє таке ж хвилювання щодо відносності, оскільки він забезпечує свою місію, щоб надати клієнтам можливість організовувати дані, відкривати правду та діяти на ній».

  «Відносність - це рідкісна компанія з винятковим лідерством у галузі та значними можливостями попереду», - сказав Сондерс. «RelativityOne вже є лідером ринку у своїй категорії з таким великим потенціалом продовжувати інновації в електронному відкритті, цифрових розслідуваннях тощо. Я радий працювати зі співробітниками Relativity та її екосистемою, щоб забезпечити переконливі технологічні рішення для юридичних та комплаєнс-секторів».

  Silver Lake, засновник Iconiq та Relativity Ендрю Сія залишаються партнерами по акціонерному капіталу в бізнесі, кожен з яких підтримує своє існуюче представництво ради директорів. Сондерс замінить Gamson в правлінні, а Gamson залишиться акціонером компанії.

  Відносність робить програмне забезпечення, щоб допомогти користувачам організувати дані, виявити правду і діяти на ній. Його SaaS продукт, RelativityOne, управляє великими обсягами даних і швидко виявляє ключові проблеми під час судових процесів та внутрішніх розслідувань. Продукт спостереження за комунікаціями на основі штучного інтелекту, Relativity Trace, активно виявляє регуляторні проступки, такі як інсайдерська торгівля, змова та інша невідповідна поведінка. Відносність налічує понад 300 000 користувачів приблизно в 40 країнах, які обслуговують тисячі організацій у всьому світі, насамперед у правовому, фінансовому секторі та державному секторах, включаючи Міністерство юстиції США та 198 Закону Am Law 200. Відносність була названа одним з найкращих робочих місць Чикаго Tribune протягом 12 років поспіль. Будь ласка, зв'яжіться з відносністю за адресою sales@relativity.com або відвідайте www.relativity.com для отримання додаткової інформації.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Час для експерта? HaystackID® запускає нову глобальну консультаційну пропозицію

  Джерело: Комплексне відкриття

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...