Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: E-datu atklāšanas disciplīna, kas ietver elektronisko datu identificēšanu, saglabāšanu un analīzi, arvien vairāk tiek izmantota izmeklēšanā un tiesvedībā saistībā ar kara noziegumiem. Krievijas un Ukrainas kara gadījumā e-datu atklāšanas rīkus un paņēmienus var izmantot, lai identificētu un apkopotu elektroniskos pierādījumus par kara noziegumiem, piemēram, e-pastus, sociālo mediju ziņojumus un citus digitālos sakarus, kas var sniegt vērtīgu ieskatu konfliktā iesaistīto personu un organizāciju darbībās. Šos pierādījumus pēc tam var izmantot izmeklēšanā un tiesvedībā, lai kara noziegumu izdarītājus atbildētu par savu rīcību. Turklāt e-datu atklāšana var palīdzēt efektīvi un efektīvi pārvaldīt milzīgo elektronisko pierādījumu apjomu, kas var būt nozīmīgs kara noziegumu lietās, ļaujot izmeklētājiem un juristu komandām ātri un precīzi analizēt datus, lai identificētu svarīgākās informācijas daļas. Šī iknedēļas atjaunināšana var būt noderīga kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu speciālistiem, jo viņi apsver izmeklēšanu un tiesvedību, kas izriet no kara noziegumiem, kas izdarīti kara laikā.

  Fona piezīme: Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Krievijas uzbrukuma kampaņas novērtējums no Kara izpētes institūta. Kara pētījumu institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri bezpartijiskus, neideoloģiskus, uz faktiem balstītus pētījumus. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par karu un militārām lietām, veicot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem. Nodrošinot svarīgu notikumu ikdienas sintēzi, kas saistīti ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, ISW atjauninājumi var gūt labumu izmeklētājiem un tiesvedības dalībniekiem, jo tie seko uzņēmējdarbības, informācijas tehnoloģiju un juridiskajām tendencēm un trajektorijām, ko ietekmē pašreizējais Krievijas un Ukrainas konflikts.

  Novērtējums un kartes*

  Krievijas un Ukrainas konfliktu novērtējumi — pārskats Kartēs

  Kara pētījumu institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), Amerikas Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņu novērtējumus, kas ietver kartes, kurās uzsvērta novērtētā reljefa kontrole Ukrainā un galvenās Krievijas manevru asis.

  Šīs kartes palielina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus saistībā ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Krievijas uzbrukuma kampaņas novērtējumi

  2023. gada 16. janvāris

  Ar Kateryna Stepanenko, Angela Howard, Grace Mappes, George Barros, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Kremlis turpina publiski apstrīdēt Vāgnera grupas finansētāja Jevgeņija Prigožina pretenzijas, ka Vāgnera grupas spēki bija vienpersoniski atbildīgi par Soledar, Doņeckas apgabala, sagūstīšanu 12. janvārī.

  Atslēgas takeaways

  Kremlis turpina apstrīdēt Vāgnera grupas finansistu Jevgeņija Prigožina pretenzijas, ka Soledaru, Doņeckas apgabalā sagrāba tikai Vāgnera spēkus.

  Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs, iespējams, netieši apsūdzēja Prigožinu par apzināti pakļaušanu konfliktam starp Krievijas MD un Vāgneru Krievijas informācijas telpā.

  Prigožins turpināja savus centienus graut ticību krievu MOD un Putinu saskaņotajiem aktieriem.

  NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs paziņoja, ka Krievijas un Ukrainas karš ir “izšķirošā fāzē”, kas nenozīmē, ka karš ir pēdējā posmā vai ka Krievijas spēki plāno izmantot visus resursus gaidāmajās darbībās.

  Ievērojamu milblogger atdzīvināja pirms 2022. gada februāra diskusijas par Kremļa nodomu atgriezties tuvu Putins sabiedrotais Viktors Medvedchuk pie varas Ukrainā.

  Krievijas ģenerālštāba priekšnieka, armijas ģenerāļa Valērija Gerasimova iecelšana par Krievijas spēku teātra komandieri Ukrainā īpaši neradīja ievērojamu kritikas vilni Krievijas nacionālistu milblogera diskursā.

  Krievijas spēki turpināja uzsākt lokalizētus uzbrukumus, lai atgūtu zaudētās pozīcijas ap Svatovi un Kupjanskas virzienā, jo Ukrainas spēki turpināja ofensīvas operācijas ap Kreminnu.

  Krievijas spēki sniedza papildu teritoriālos ieguvumus uz ziemeļiem no Bakhmut un var pastiprināt uzbrukumus dienvidos no Bakhmut pie Klishchiivka.

  Krievijas spēki turpināja uzbrukumus uz zemes pie Avdiivkas un Doņeckas pilsētas.

  Krievijas spēki turpināja centienus uzkrāt darbaspēku austrumu (kreisajā) krastā Hersonas apgabalā un attīstīt jaunus loģistikas ceļus starp Krieviju un Ukrainas dienvidiem.

  Krievijas spēku zemā disciplīna turpina tieši apdraudēt krievu karavīrus un ierobežot spēka efektivitāti.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2023. gada 15. janvāris

  Ar Kateryna Stepanenko, George Barros, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Kremlis novēloti veic personāla mobilizāciju, reorganizāciju un rūpnieciskās darbības, kas tai reāli vajadzīgas pirms tā iebrukuma Ukrainā uzsākšanas 2022. gada februārī, un veic pasākumus, lai veiktu “īpašo militāro operāciju” kā galveno parasto karu.

  Atslēgas takeaways

  Ukrainas amatpersonas norādīja, ka Krievijas Kh-22 raķete 14. janvārī skāra dzīvojamo ēku Dņepro City, nogalinot vismaz 25—30 civiliedzīvotājus. Ukrainas amatpersonas precizēja neprecīzu ziņojumu, ka Ukrainas gaisa aizsardzības līdzekļi, iespējams, ir izraisījuši ēkas iznīcināšanu, atzīmējot, ka Ukrainai nav iespējas nošaut Kh-22 raķetes.

  Vāgnera grupas finansists Jevgeņijs Prigožins piešķīra medaļas Vāgnera grupas spēkiem Soledara sagūstīšanai, iespējams, pastāvīgos centienos ierāmēt Soledara ieņemšanu kā Vāgnera sasniegumu, nevis kopīgus centienus ar Krievijas bruņotajiem spēkiem, kā iepriekš apgalvoja Krievijas Aizsardzības ministrija.

  Ukrainas ģenerālštābs ziņoja, ka Ukrainas spēki atvairīja Krievijas zemes uzbrukumus pie Makiivkas un Bilohorivkas, Luhanskas apgabalā. Krievu milblogeris apgalvoja, ka Krievijas spēki nodod Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju (EDSO) bezceļu transportlīdzekļus no Krievijas uz Luhanskas apgabalu, iespējams, izmantošanai cīņā.

  Krievijas avoti apgalvoja, ka Krievijas spēki gatavo klīringa Soledar un uzbruka Ukrainas pozīcijas uz ziemeļiem, rietumiem un dienvidrietumiem no norēķiniem.Ukrainas avots ziņoja, ka Krievijas spēki notverti raktuves rietumiem no Soledar netālu Dvorichchia gada 15. janvārī.

  Krievu spēki turpināja uzbrukt Bakhmutam un apgabaliem pilsētas ziemeļos, austrumos, dienvidos un dienvidrietumos. Krievu spēki veica marginālu teritoriālos ieguvumus uz dienvidrietumiem no Bakhmutas pie Andriivkas.

  Ukrainas Hersonas apgabala militārais padomnieks Serhiy Khlan paziņoja, ka Krievijas spēki palielināja savu klātbūtni okupētajā Hersonas apgabalā un ka daži Vāgnera grupas spēki ieradās Hersonas apgabalā. Hersonas apgabala krievu okupācijas vadītājs Vladimirs Saldo apgalvoja, ka Heničeskas-Arabata Spit tilta atjaunošana uzlaboja Krievijas loģistiku okupētajā Hersonas apgabalā.

  Tiek ziņots, ka krievu karavīri uzspridzināja granātu ēkā, kurā krievu karavīri atradās Belgorodas apgabalā, Krievijā, iespējams, fratricidālā pretestības aktā pret mobilizāciju. Krievu avots ziņoja, ka granātu uzbrukums nogalināja trīs un ievainoja 10 mobilizētos personālu.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2023. gada 14. janvāris

  Ar Kateryna Stepanenko, Riley Bailey, Angela Howard, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Kremlis turpina nepatiesi apgalvot, ka Ukraina rada eksistenciālus draudus Krievijai noraidīt ukraiņu miera samita piedāvājumus un saglabāt Putina sākotnējos maksimālisma mērķus.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki 14. janvārī uzsāka divus raķešu streiku viļņus, kas vērsti pret Ukrainas kritisko infrastruktūru.

  Kremlis turpina nepatiesi apgalvot, ka Ukraina rada eksistenciālus draudus Krievijai noraidīt ukraiņu miera samita piedāvājumus un saglabāt Putina sākotnējos maksimālisma mērķus.

  Kremlis turpina izmantot ilgstošus viltus stāstījumus, ka Ukrainas valdība apspiež reliģiskās brīvības kā morālu pamatojumu tās atteikumam risināt sarunas ar Ukrainu un, iespējams, cerībās pārvērst starptautisko sabiedrisko viedokli pret Ukrainu.

  Vāgnera finansists Jevgeņijs Prigožins turpināja piesaistīt Vāgnera grupas lomu Soledara sagūstīšanā, lai paaugstinātu savu politisko augumu un netieši kritizētu tradicionālos Krievijas militārus spēkos.

  Krievijas spēki turpināja ierobežotus pretuzbrukumus gar Svatove—Kreminna līniju.

  Krievijas spēki turpināja ofensīvas operācijas ap Soledaru, kā arī Bakhmutas un Avdiivkas apgabalos. Ukrainas spēki ir ļoti maz ticams, ka joprojām ieņem pozīcijas Soledar norēķinu pati.

  Krievijas spēki turpināja aizsardzības operācijas un pastiprināja frontes pozīcijas Dņepras upes austrumu (kreisajā) krastā Hersonas apgabalā.

  Rietumu amatpersonas arvien vairāk pievienojas Ukrainas iestādēm, brīdinot, ka Krievija gatavojas nenovēršamam otrajam mobilizācijas vilnim.

  Krievu okupācijas amatpersonas Hersonā turpināja pasākumus, lai piespiedu kārtā pārvietotu iedzīvotājus uz Krieviju.

  Ukrainas partizānu uzbrukumi turpina traucēt Krievijas aizmugures drošības centienus.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2023. gada 13. janvāris

  Kateryna Stepanenko, George Barros, Riley Bailey, Angela Howard, Madison Williams un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Krievijas Aizsardzības ministrija (MOD) 13. janvārī paziņoja, ka Krievijas spēki 12. janvāra vakarā sagrāba Soledaru, Doņeckas apgabalā. Krievijas MD apgalvoja, ka Krievijas spēki tagad var veidot “katlu” ap Bahmutu un apdraudēt Ukrainas apgādes līnijas, kas kursē dienvidrietumus no Soledaras, kas atbalsta ukraiņu karaspēku pilsētā.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas Aizsardzības ministrija (MoD) 13. janvārī paziņoja, ka Krievijas spēki 12. janvāra vakarā sagrāba Soledaru.

  MoD sākotnējais paziņojums (kas neminēja Vāgnera grupu) izraisīja ievērojamu negatīvu ietekmi Krievijas informācijas telpā, liekot MOD izdot otro paziņojumu par Vāgnera kreditēšanu.

  Prigožins, visticamāk, cenšas izmantot uzvaru Soledarā kā sarunu instrumentu, lai paceltu savu autoritāti Krievijā.

  Putins var veikt pasākumus, lai kultivētu Putinam un krievu MOD lojālu milblogeru kadru, lai mazinātu Prigožina centienus pacelt sevi.

  Augsta ranga Ukrainas amatpersonas turpina prognozēt Ukrainas un Krievijas operāciju intensifikāciju 2023. gada pavasarī un ka Krievijas uzbrukums no Baltkrievijas joprojām ir maz ticams.

  Krievijas ierēdņu atbildes uz krieviem, kuri bēguši ārzemēs, riskē vēl vairāk sadalīt Kremli un ultra-nacionālistu pro-kara kopienu.

  Saskaņā ar ziņojumiem Krievijas prezidents Vladimirs Putins lika Krievijas okupācijas amatpersonām izsūtīt Ukrainas bērnus uz Krieviju saskaņā ar medicīniskās pārvietošanas shēmām.

  Krievijas spēki veica ierobežotus pretuzbrukumus gar Svatove—Kreminnas līniju, kamēr Ukrainas spēki, kā ziņots, turpināja kontraizskarošas operācijas pie Kreminnas.

  Krievijas spēki turpināja ofensīvas operācijas ap Soledaru, Bakhmutu un Avdiivku.

  Ukrainas Intelligence ziņoja, ka Krievijas spēki cenšas paaugstināt personāla skaitu līdz diviem miljoniem ar nenoteiktu datumu.

  Ukrainas partizānu uzbrukumi turpina novirzīt Krievijas resursus prom no frontes uz aizmugures rajoniem okupētajās teritorijās.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2023. gada 12. janvāris

  Riley Bailey, Madison Williams, Layne Philipson, Kateryna Stepanenko, George Barros, Karolina Hird un Mason Klārks

  Atslēgas attīstība

  Krievijas spēku iespējamā Soledar sagūstīšana 11. janvārī nav operacionāli nozīmīga attīstība, un maz ticams, ka tā izraisīs nenovēršamu Krievijas Bakhmuta ielenkumu.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki, visticamāk, sagūstīja Soledaru 11. janvārī, taču šī mazā mēroga uzvara, visticamāk, nesniegs nenovēršamu Bakhmuta ielenkumu.

  Krievijas prezidents Vladimirs Putins, visticamāk, cenšas grēkāzus Krievijas aizsardzības rūpniecības bāzes cīņai risināt aprīkojuma un tehnoloģiskos izaicinājumus, un saglabā nereālas cerības par Krievijas spēju strauji aizstāt zaudējumus.

  Ukrainas izlūkdati apstiprināja, ka Krievijas augstākā militārā vadība gatavojas nozīmīgām militārām reformām nākamajā gadā, lai gan ISW turpina novērtēt, ka Krievija centīsies ātri — ja vispār — īstenot plānotās reformas.

  Tiek ziņots, ka Krievijas un Ukrainas spēki turpināja ofensīvas operācijas gar Svatove—Kreminnas līniju.

  Krievu spēki turpināja ofensīvas operācijas ap Bakhmutu, Avdiivku un uz rietumiem no Doņeckas pilsētas.

  Krievijas spēki turpināja aizsardzības operācijas Dņepro upes austrumu (kreisajā) krastā.

  Krievijas amatpersonas un okupācijas iestādes var gatavoties Ukrainas pilsoņu masveida deportācijai no okupētajām teritorijām uz Krievijas Federāciju.

  Valsts Domes Aizsardzības komitejas priekšsēdētājs Andrejs Kartapolovs paziņoja, ka Krievijas militārās vervēšanas biroji jau šī pavasara karaklausības ciklā var palielināt vecuma tiesības uz karaklausību.

  Krievijas sauszemes spēku virspavēlnieks Oļegs Salyukovs (kurš tika iecelts par vienu no ģenerālštāba vadītāju Valērijs Gerasimovs trīs “deputāti” par teātra komandieri Ukrainā) ieradās Baltkrievijā, lai pārņemtu kontroli pār kaujas koordinācijas vingrinājumiem kopīgai Krievijas un Baltkrievijas reģionālajai spēku grupai (RGV).

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2023. gada 11. janvāris

  Kateryna Stepanenko, Karolina Hird, George Barros, Riley Bailey, Grace Mappes, Madison Williams, Layne Philipson, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Krievijas Aizsardzības ministrija (MoD) 11. janvārī paziņoja, ka ģenerālštāba armijas priekšnieks ģenerālis Valērijs Gerasimovs kā teātra komandieris pārņems kā daļu no Krievijas komandstruktūras lielas pārkārtošanas karam Ukrainā.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas Aizsardzības ministrija (MoD) 11. janvārī paziņoja, ka ģenerālštāba armijas priekšnieks ģenerālis Valērijs Gerasimovs kā teātra komandieris pārņems kā daļu no Krievijas komandstruktūras lielas pārkārtošanas karam Ukrainā.

  Gerasimova iecelšana, visticamāk, ir paredzēta, lai atbalstītu paredzēto izšķirošo Krievijas militāro spēku 2023. gadā, iespējams, atsākto Krievijas ofensīvu operāciju veidā.

  Gerasimova un Krievijas MOD pacēlums pār Prigozhin un siloviki frakcijas mīļāko Surovikin, turklāt ļoti iespējams, daļēji ir bijis politisks lēmums atkārtoti noteikt Krievijas MD pārākumu iekšējā Krievijas varas cīņā.

  Gerasimovs, visticamāk, vadīs dezorganizētu komandstruktūru, kuru cieš endēmiskas, noturīgas un pašstiprinošas neveiksmes, kuras viņš lielā mērā sāk kustībā savā sākotnējā lomā pirms iebrukuma Ukrainā.

  Krievijas aizsardzības rūpnieciskās bāzes nespēja risināt munīcijas trūkumu, visticamāk, kavēs Krievijas spēku spēju 2023. gadā uzturēt aizskarošas operācijas Ukrainas austrumos.

  Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis atkārtoja, ka atjaunota Krievijas aizskaroša operācija no Baltkrievijas joprojām ir ļoti maz ticama.

  Krievijas spēki vēl nav pilnībā notverti Soledar, neskatoties uz nesenajiem Krievijas sasniegumiem, un iespējamā Soledara sagūstīšana, visticamāk, neļaus Krievijas spēkiem sagūstīt Bakhmutu.

  Krievijas prezidents Vladimirs Putins ziņo izdeva slepenus un pirmpirkuma apžēlojumus Krievijas notiesātajiem, kas cīnās ar Vāgnera grupu Ukrainā, potenciāli vēl vairāk ļaujot Vāgneram darboties nesodīti teātrī.

  Krievijas spēki turpināja ierobežotus pretuzbrukumus Svatoves tuvumā, jo Ukrainas spēki turpināja pretaizskarošas operācijas pie Kreminnas un skāra aizmugures rajonus Luhanskas apgabalā.

  Krievijas pretenzijas par Vāgnera grupu un tradicionālajām Krievijas militāro formāciju operācijām Soledar apgabalā, iespējams, atspoguļo konkurējošas pretenzijas par atbildību par jaunākajiem Krievijas taktiskajiem sasniegumiem Ukrainā.

  Krievijas spēki veica zemes uzbrukumus visā Doņeckas apgabala frontē.

  Ukrainas amatpersonas ziņoja, ka Krievijas spēki ir atsaukt galvenos aktīvus un pārstrukturēt loģistikas tīklus Ukrainas dienvidos sakarā ar Ukrainas streiku.

  Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu paziņoja par plānu uzlabot Krievijas aizsardzības rūpniecisko bāzi.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2023. gada 10. janvāris

  Karolina Hird, Grace Mappes, George Barros, Katherine Lawlor, un Mason Clark

  Atslēgas attīstība

  Krievijas plašsaziņas līdzekļi 10. janvārī ziņoja, ka ģenerālpulkvedis Aleksandrs Lapins, bijušais Centrālā militārā apgabala (CMD) komandieris un Krievijas spēki Harkovas austrumos un Doņeckas apgabalos ziemeļu daļā, ir iecelts par Krievijas sauszemes spēku štāba priekšnieku.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas plašsaziņas līdzekļi 10. janvārī ziņoja, ka par Krievijas Zemes spēku štāba priekšnieku iecelts pulkvedis Aleksandrs Lapins, bijušais Centrālā kara apgabala un Krievijas spēku komandieris Harkovas un ziemeļu Doņeckas apgabalos Krievijas ievērojamo zaudējumu laikā 2022. gada septembrī.

  Lapina iecelšanas ziņas rada papildu šķelšanos jau sadrumstalotajā pro-kara Krievijas informācijas telpā.

  Igors Girkins stipri nozīmēja, ka atbalstīs Krievijas prezidenta Vladimira Putina atcelšanu no amata, norādot, ka dažu milblogeru vidū var pieaugt vēlme samazināt pašcenzūru un tieši kritizēt Putinu.

  Ukrainas ģenerālštābs 10. janvārī atkāpās no parastā ziņošanas modeļa par Krievijas spēkiem Baltkrievijā un netālu no Ukrainas ziemeļu robežas, kas liecina par iespējamiem Krievijas sagatavošanās uzbrukumiem Ukrainas ziemeļos, lai gan ISW novērtē, ka šī rīcība šajā laikā joprojām ir maz ticama.

  Ukrainas spēki turpināja gūt ieguvumus gar Svatove—Kreminna līniju.

  Krievijas spēki veica uzbrukumus uz zemes visā Doņeckas apgabala frontē un guvuši ieguvumus ap Soledar, bet nav notverti izlīgumu, neraugoties uz viltus apgalvojumiem.

  Kremlis turpina noliegt, ka Krievijas varas iestādes gatavojas vēl vienam daļējas mobilizācijas vilnim.

  Krievijas okupācijas varas iestādes cīnās, lai ierobežotu efektīvu partizānu kustību okupētajās teritorijās.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  Mēs detalizēti neziņojam par Krievijas kara noziegumiem, jo šīs darbības ir labi aptvertas Rietumu plašsaziņas līdzekļos un tieši neietekmē militārās operācijas, kuras mēs novērtējam un prognozējam. Mēs turpināsim novērtēt un ziņot par šo noziedzīgo darbību ietekmi uz Ukrainas militāro un iedzīvotāju, un jo īpaši par kaujas Ukrainas pilsētās. Mēs pilnībā nosodām šos Krievijas bruņoto konfliktu, Ženēvas konvenciju un cilvēces likumu pārkāpumus, kaut arī mēs tos neaprakstīsim šajos ziņojumos.

  Hronoloģija kartes no 10 janvāris - 16, 2023 - Mouseover, lai ritinātu

  Ukrainas konfliktu kartes - 011023 - 011623

  Skatīt Kara pētījumu institūtu Krievijas iebrukuma interaktīvajā kartē

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara izpētes institūta (ISW).

  Par Kara pētījumu metodoloģijas izpētes institūtu

  ISW pētījumu metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, kas ļauj pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militāro un politisko attīstību jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem ir pilnībā jāsaprot ienaidnieka un draudzīgo spēku sistēmas. Viņiem ir jāsaprot arī iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas ir analītiskais pamats, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un izpildītu tām noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, radot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētījumu metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kurām var būt nepieciešama amerikāņu militārās varas izmantošana.

  Par Kara izpētes institūtu

  Kara izpētes institūts veicina informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamus pētījumus, uzticamu analīzi un novatorisku izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija.

  Uzziniet vairāk, iesaistieties un veiciet savu ieguldījumu šodien.

  Papildus lasīšana

  [Ikgadējā atjaunināšana] Starptautiskās kibertiesību normas praksē: interaktīvs rīkkopa

  Datu vēstniecības: nacionālo valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: ComplexDiscovery