Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

  Paziņojums par presi

  Everlaw paziņo $202M sēriju D degvielas e-datu atklāšanas transformācijai

  Everlaw, mākoņa izcelsmes izmeklēšanas un tiesvedības platforma, šodien paziņoja $202 miljonus D sērijas finansējumā, tādējādi uzņēmumam kopumā novērtējot vairāk nekā 2 miljardus ASV dolāru pēc 80% YOY izaugsmes gada. TPG izaugsme vadīja kārtu ar papildu līdzdalību no H.I.G. izaugsmes partneriem un esošajiem investoriem CapitalG, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz un K9 Ventures. Mike Zappert, TPG partneris, pievienosies Everlaw direktoru padomei.

  Everlaw izmanto 91 Am Law 200, kā arī ģenerāladvokāti visās 50 ASV štatos. Kopējās lietas Everlaw platformā ir vairāk nekā divkāršojušās kopš uzņēmuma C sērijas finansējuma 2020. gada martā, jo uzņēmums parakstīja būtiskus jaunus līgumus ar korporācijām, advokātu birojiem un valsts aģentūrām. Jauni klientu līgumi ietver Colorado State General un korporācijas, piemēram, Lime, Snowflake un Coca-Cola Europe. Šajā pašā periodā Everlaw 100 firmas “Am Law 100” gadījumu apjomi pieauga vairāk nekā 4x.

  Everlaw arī turpina atzīt juridiskās nozares galveno prioritāti: aizsargāt klientu datus. Šogad kompānija kļuva par vienu no pirmajām e-Discovery platformām, lai sasniegtu FedRAP mērenu sertifikāciju, kas piegādāta Amazon Web Services GovCloud (ASV), ar sponsorēšanu no ASV Tieslietu departamenta - bruģējot ceļu ASV valdības aģentūrām, lai pārvietotu e-Discovery uz Everlaw ļoti drošu mākoņa vide.

  “Juridiskā nozare ir piedzīvojusi desmit gadu vērtību tehnoloģiskām pārmaiņām tikai 18 mēnešu laikā. Juridiskajiem speciālistiem ir nepieciešami instrumenti, kas var sekot līdzi pārmaiņu tempam, nezaudējot drošību,” sacīja Everlaw izpilddirektors un dibinātājs AJ Shankar. “Mēs esam lepni par to, ko esam paveikuši, bet mēs neesam atpūšas uz mūsu lauriem. Šis ieguldījums ir daļa no pārdomātas un labi attīstītas stratēģijas globālajai izaugsmei, kas ļauj mums atbalstīt mūsu klientus, cilvēkus un programmas, tostarp centienus no tirgus, kanālu partnerības un produktu inovācijas.”

  Tirgū paredzams, ka 2025. gadā sasniegs gandrīz 13 miljardus dolāru, Everlaw ir vadošā inovācija, tiekoties ar juridiskām komandām, kurās ir viņu vajadzības. Tikai šogad Everlaw uzsāka Storybuilder by Everlaw, nozares pirmo bezizmaksu gadījumu sagatavošanas programmatūru, nodrošinot pilnībā sadarbības vidi, lai izveidotu lietu stratēģiju. Citi jauninājumi ietver Slack un Microsoft Office 365 savienotāji, kas ļauj ātri norīt un pārskatīt datus šajās platformās, un juridisks risinājums, lai palīdzētu aizsargāt pierādījumu saglabāšanu.

  “Everlaw ir e-Discovery tirgus līderis, bet e-Discovery ir tikai sākums,” teica TPG Zappert. “Everlaw labākais mākoņa produkts un intuitīvs dizains padara likumu pieejamāku un pieejamāku komandām visās juridiskajās un regulatīvajās telpās. E-datu atklāšanas tirgus un liela juridiskā nozare notiek strauju digitālo transformāciju, kas pēdējos gados ir paātrināta. Everlaw ir šīs pārejas avangards. Mēs esam priecīgi sadarboties ar AJ un komandām savā misijā, lai turpinātu modernizēt juridisko jomu un padarītu to ātrāk un vieglāk juristiem, paralegaliem, tiesvedības atbalsta komandām, žurnālistiem un izmeklētājiem iegūt nepieciešamo informāciju.”

  Ar AI-darbināmām un mākoņradošajām tehnoloģijām Everlaw revolucionizē veidu, kā advokātu biroji, valdības aģentūras un korporatīvās juridiskās nodaļas apstrādā iekšējo izmeklēšanu, e-atklāšanu un lietu sagatavošanu. Tās platforma ir veidota sadarbībai no jebkuras vietas, uz uzdevumiem, kas ir centrāli uz veiksmīgu tiesvedību un izmeklēšanu. Juridiskie speciālisti dod priekšroku Everlaw, kuram ir vairāk nekā 220 piecu zvaigžņu vērtējumi G2, kas ir lielākā daļa no jebkura e-Discovery sniedzēja.

  Par Everlaw

  Everlaw apvieno progresīvas tehnoloģijas ar modernu dizainu, lai palīdzētu valsts iestādēm, advokātu birojiem un korporācijām atrisināt visgrūtākās problēmas juridiskajā nozarē. Everlaw izmanto Fortune 100 korporatīvie padomnieki un mājsaimniecības zīmoli, piemēram, Hilton un Dick's Sporting Goods, 76 no AM Law 100 un visi 50 ASV valsts ģenerāladvokāti. Everlaw, kas atrodas Oklendā, Kalifornijā, finansē augstākā līmeņa investori, tostarp TPG Growth, CapitalG, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz, H.I.G. izaugsmes partneri un K9 Ventures.

  Par TPG izaugsmi

  TPG izaugsme ir globālās alternatīvo aktīvu firmas TPG vidējā tirgus un izaugsmes kapitāla ieguldījumu platforma. TPG izaugsme ar aptuveni 12,4 miljardiem dolāru lielu aktīvu, kas tiek pārvaldīts, mērķtiecīgi investēt dažādās nozarēs un ģeogrāfijās. TPG izaugsmei ir padziļinātas nozares zināšanas, darbības resursi un globāla pieredze, lai veicinātu vērtību radīšanu un palīdzētu uzņēmumiem pilnībā sasniegt savu potenciālu. Platformu nodrošina TPG resursi, kuriem ir vairāk nekā 108 miljardi dolāru pārvaldīto aktīvu. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet www.tpg.com vai Twitter @TPG.

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Emuāra ziņas ekstrakts

  Everlaw nodrošina $202 miljonus sērijas-D finansējuma kārtu

  Pēdējo desmit gadu laikā esam nenogurstoši strādājuši, lai nodrošinātu, ka mūsu modernās tehnoloģijas ļauj advokātu birojiem, valdības iestādēm un korporācijām atrisināt vissarežģītākās problēmas juridiskajā nozarē un galu galā palīdzēt juridiskajiem speciālistiem izgaismot patiesību.

  Paturot prātā šo misiju, mēs esam lepni paziņot par $202 miljonu D sērijas finansējuma kārtu, kas uzņēmumam nodrošina vispārēju novērtējumu vairāk nekā 2 miljardu ASV dolāru apmērā. TPG ir vadījis šo finansējuma kārtu ar papildu līdzdalību no HIG izaugsmes partneriem un esošajiem investoriem Capital G, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz un K9 Ventures. Mēs arī atzinīgi vērtējam Mike Zappert, TPG partneri, mūsu direktoru padomē.

  Tas aptver milzīgu gadu mums, jo Everlaw ir redzējis 80% YOY izaugsmi, uzsāka aizraujošus jaunus rīkus (piemēram, Everlaw Legal Holds un Storybuilder ar Everlaw), un parakstīja jaunus līgumus ar Am Law 50, 100, un 200 uzņēmumiem, ar valdības iestādēm, tostarp Colorado State General, un korporācijām, piemēram Laima, sniegpārsla un Coca-Cola Eiropa. Vienkārši, pieaugot Everlaw, pieaug arī mūsu klientu ietekme.

  Izlasiet sākotnējo emuāra ziņu.

  Papildu lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (tekošais saraksts)

  saīsināts ieskats e-datu atklāšanas biznesā: apvienošana, pārņemšana un ieguldījumi

  Avots: Complex-Dis