Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Pressiteade

  Esimene õiguslik laiendab faili Thru Trial™ Promise omandamine juhtiv elektrooniline Discovery Firma Redpoint Technologies

  First Legal, advokaaditeenuste ja kohtuvaidluste toetuse riiklik liider, teatas [22. veebruar 2021], et ta on omandanud Redpoint Technologies LLC, elektrooniline Discovery (e-Discovery) ja kohtuvaidluste tehnoloogia firma üle 25 aasta in-house advokaadibüroo teadmisi. Omandamine on vastavuses First Legal kohustusega rahuldada kiiret nõudlust klientidelt, kes otsivad tekkivaid ja üha keerukamaid professionaalseid õigusteenuseid. See lisab kuuenda jaotuse firma: First Legal Discovery.

  „Omandamine muudab selle, kuidas e-juurdluse teenused integreeruvad traditsioonilise kohtuvaidluse hankija mudelisse, võimaldades juriidilisel sektoril partneriks ühe teenusepakkujaga kõigi oma tuvastusteenuste jaoks. Meilt palutakse juriidilise kogukonnana loobuda aeglase evolutsiooni luksusest. Nüüd on aeg abielluda tehnoloogia ja õiguslik tegevus. Me teame, et Redpoint on selle missiooni ideaalne partner,” ütles Leatt Gilboa, esimeste õiguslike ladestuste ja First Legal Digital president ning nüüd uusim jaotus, First Legal Discovery.

  Tuginedes aastatepikkusele koostööle usaldusväärsete äripartneritega, mis on pühendatud kvaliteedile ja teenusele, pakub First Legal and Redpoint liitumine klientidele juurdepääsu klassi parimatele tehnoloogiatele ja teenustele, lisades täiustatud andmete kogumist ja töötlemist, dokumentide läbivaatamist ja tootmist ning katseteenuseid et jõuline komplekt olemasolevate pakkumiste First Legal: e- esitamise, teenuse protsessi, uurimise, dokumentide otsimise, ja kohtu aruandlusteenused.

  First Legal Juriidilise tegevjuht Alex Martinez ütles: „Nii First Legal kui ka Redpoint on ettevõtlikult mõtlevad, püüdes edendada läbipaistvust, meeskonnatööd, terviklikkust ja usaldust kogukonnaga, mida me peame laiendatud perekonnaks. See on inimeste liit, kes on kirglik, et aidata teisi, ja kes ei istu tagasi ja oota, kuid võtab edasi tehnoloogia tulevikku äärmise pühendumuse, siirase ja valmisolekuga teha kõik, mida vaja on, et aidata meie klientidel võita.”

  Redpoint Technologies asutaja ja president Chad Cooper säilitab oma juhtpositsiooni First Legal Discovery tegevdirektorina, tuues aastakümneid oma ekspertiisi First Legal. Ta märkis: „Redpoint on pakkunud e-juurdluse ja kohtuvaidluste tehnoloogilisi lahendusi rõhuasetusega kulutõhusa tehnoloogia võimendamisele ja erakordse klienditeeninduse pakkumisele. Meie ulatuslikud advokaadibüroo kogemused on eristanud meie professionaalseid teenuseid, kuna meil on oma kogemustest advokaatide, paralegalide ja juriidiliste spetsialistide ees seisvad väljakutsed.”

  Cooper lisas: „Paljud meie kliendid tunnevad juba First Legal, sest nad on nendega aastaid töötanud. Ühinemisjõud annab kõigile klientidele võimaluse teeninduse järjepidevuse ja sujuvamaks suhtlemiseks kõigi nende juhtumihalduse vajaduste jaoks algusest lõpuni.”

  Teave esimese õigusliku

  Esimene Õiguslik on esimene tõeline terviklik fail Thru Trial lahendusi firma. Oleme ainulaadselt kvalifitseeritud ja oleme tõestanud, et meie klientidele jätkub edu. See edu saavutab meie innovatsiooni ja usalduse kultuuri, pühendumuse kvaliteetsele teenusele ja tööstusalaste teadmiste sügavusele. See ühekordse lähtekohaga lähenemisviis võimaldab meil oma klientide kohtuvaidluste protsessi lihtsustada. Meie kohus ja protsess, ladestused, Records, Digitaalne, Uurimised ja, nüüd, Discovery osakonnad töötavad koos, et paremini teenindada teid, meie kliente. Lisateabe saamiseks külastage

  Redpoint Technologies kohta

  Redpoint Technologies on Lõuna-Californias asuv täisteenindusega Legal Technologies Oleme rajanud veendumusel, et igas suuruses advokaadibürood ja juriidilised osakonnad peaksid suutma pakkuda oma advokaadile ja klientidele samu võimalusi suurimates ettevõtetes ning teha seda taskukohaselt. Üle 25 aasta jooksul on praktiline kogemus advokaadibüroo tehnoloogia kõiki aspekte juhtides, mõistame iga päev unikaalseid väljakutseid advokaadibüroode ja juriidiliste spetsialistide ees. See mitmekesisus sügav kogemus annab Redpoint ainulaadne perspektiiv nõudmisi advokaadibüroo keskkond, mis on tasakaalustamata valdkonnas. Lisateabe saamiseks külastage

  Lugege algset meediumivabastust

  Täiendav lugemine

  E-juurdluse turu suurus Mashup - 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

  Investeeringud uudistesse: asjakohaste ametikohtade loend

  Allikas: ComplexDiscovery