Sun. Oct 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Довідкова інформація: Створена Законом про Агентство з кібербезпеки та безпеки інфраструктури 2018 року, CISA виступає як американським агентством кіберзахисту, так і національним координатором з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури. Цей величезний простір місій вимагає взаємовідносин та партнерських відносин із зацікавленими сторонами по всьому світу, а також сильної внутрішньої, регіональної присутності. Загрози, з якими стикаються - цифрові та фізичні, людські, технологічні та природні - є більш складними, і суб'єкти загрози більш різноманітні, ніж у будь-який момент історії CISA. CISA знаходиться в центрі мобілізації колективної оборони, як ми очолюємо зусилля нації, щоб зрозуміти, управляти, і зменшити ризик для критично важливої інфраструктури.

  Метою Стратегічного плану CISA є спілкування місії та бачення CISA, сприяти єдності зусиль по всьому агентству і партнерам, і визначити успіх для CISA як агентства. План описує зацікавлені сторони, політика, і оперативний контекст, в якому CISA повинні виконувати і представляє стратегічні зміни CISA зробить, щоб краще виконати свою життєво важливу місію протягом наступних трьох років. План будується на Стратегічному плані Міністерства внутрішньої безпеки США на 2020 - 2024 фінансові роки та узгоджується з ним. CISA буде реалізовувати Стратегічний план через підрозділ агентства та річні операційні плани на рівні офісу (AOP).

  Ця інформація про CISA та Стратегічний план CISA може бути корисною для фахівців з кібербезпеки, управління інформацією та правових відкриттів, оскільки вони працюють в екосистемі eDiscovery та планують підтримувати діяльність та події з кіберзахисту та кібер-виявлення.

  Публікація CISA

  Стратегічний план CISA 2023-2025

  Повідомлення директора та повний план

  Повідомлення Джен Істерлі, директора Агентства кібербезпеки та інфраструктури (CISA)

  Я пишаюся тим, що поділяю 2023 - 2025 CISA Стратегічний план, перший всеосяжний стратегічний план, оскільки CISA була створена як агентство в 2018 році. Стратегічний план являє собою перспективний, єдиний підхід до досягнення нашого бачення забезпечення безпечної та стійкої критично важливої інфраструктури для американського народу.

  У CISA, ми очолюємо національні зусилля, щоб зрозуміти, управляти, і зменшити ризик для кібер-і фізичної інфраструктури, що американці покладаються на кожну годину кожного дня. Ризики, з якими ми стикаємося, є складними, географічно розподіленими та впливають на різноманітний спектр наших зацікавлених сторін, включаючи федеральні цивільні урядові установи, компанії приватного сектору, державні, місцеві, племінні та територіальні (SLTT) уряди та, зрештою, американський народ. Наш обов'язок співпрацювати з нашими зацікавленими сторонами, щоб зменшити ці ризики, щоб зберегти нашу національну безпеку, економічну стабільність, а також здоров'я та безпеку всіх наших громадян.

  Наш Стратегічний план викладає чотири амбітні цілі, яких ми повинні досягти, щоб вирішити різноманітні та динамічні виклики, що стоять перед нашою країною. По-перше, ми будемо очолити національні зусилля для забезпечення захисту та стійкості кіберпростору. Виступаючи в ролі американського агентства кіберзахисту, ми повинні створити національний потенціал для захисту від кібератак та відновлення від них. Ми повинні працювати з федеральними партнерами, щоб зміцнити їх пози кібербезпеки та реагування на інциденти та захистити федеральні мережі цивільної виконавчої влади, які підтримують основні операції нашої країни. І ми повинні співпрацювати з приватним сектором та урядами SLTT для виявлення та пом'якшення кіберзагроз та вразливостей, перш ніж вони стануть інцидентами.

  По-друге, ми зменшимо ризики та зміцнимо стійкість критичної інфраструктури Америки. Наша безпека та безпека залежать від здатності критично важливої інфраструктури готуватися та адаптуватися до мінливих умов, а також протистояти та швидко відновлюватися після збоїв. Ми будемо активно знижувати ризики для інфраструктури та систем, а також розвивати потенціал наших зацікавлених сторін щодо захисту їхньої інфраструктури від кібер-та фізичних загроз та ризиків. Під час інцидентів і великих катастроф ми готові допомогти нашим зацікавленим сторонам і забезпечити, щоб урядові чиновники та працівники громадської безпеки могли швидко та ефективно спілкуватися.

  По-третє, ми будемо посилювати операційну співпрацю та обмін інформацією в цілому. В основі місії CISA є партнерство і співпраця. Забезпечення кібер-та фізичної інфраструктури нашої країни є спільною відповідальністю. Ми кидаємо виклик традиційним способам ведення бізнесу і активно працюємо з нашими урядовими, промисловими, академічними та міжнародними партнерами, щоб перейти до більш перспективної, орієнтованої на дії співпраці. Ми також прагнемо розширювати та зміцнювати регіональну присутність нашого агентства для більш ефективного надання допомоги, необхідної нашим зацікавленим сторонам.

  І по-четверте, основою нашого успіху, ми об'єднаємося як один CISA через інтегровані функції, можливості, і робочої сили. Ми досягнемо успіху завдяки нашому народу. Ми будуємо культуру досконалості, засновану на основних цінностях та основних принципах, які присуджують командну роботу та співпрацю, інновації та інклюзивність, власність та розширення прав і можливостей, а також прозорість та довіру. Як одна команда об'єднана за нашою спільною місією, ми будемо «працювати розумно», щоб працювати ефективно та економічно ефективно.

  Є багато роботи, щоб зробити. CISA знаходиться в центрі національного заклику до дії, і наша команда світового класу готова виконати нашу місію, тісно співпрацюючи з різноманітною групою партнерів у всіх секторах. Разом ми досягнемо суттєвого прогресу у вирішенні ризиків, що стоять перед країною, та забезпечити безпеку та надійність критично важливих служб та інфраструктури, від яких залежить країна.

  Прочитайте оригінал звіту.

  Повний план: Стратегічний план CISA 2023-2025 (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  Стратегічний план CISA - 20220912

  Додаткове читання

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Виклики кібербезпеки для штучного інтелекту: враховуючи життєвий цикл штучного інтелекту

  Джерело: Комплексне відкриття

  Злиття, поглинання та інвестиції у 3 кварталі 2022 року

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Звинувачення та заперечення? Nuix Примітки: Виконавче провадження ASIC

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Виявлення відповіді? Nuix відповідає на запит ASX на інформацію

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Виявлення звітів? Нові примітки Прес-спекуляція

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...