Sun. Aug 14th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює публічно доступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення в оголошення про кібер-, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення даних ComplexDiscovery, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Прес-анонси та доповідь*

  Звіт Wolters Kluwer розкриває пріоритети аутсорсингу корпоративного права

  Технологічні стратегії та корпоративний комплаєнс серед найбільш аутсорсингових видів діяльності, згідно з новим опитуванням на замовлення корпорації Wolters Kluwer CT і Wolters Kluwer ELM Solutions

  Нове опитування, введене в експлуатацію та опубліковане корпорацією Wolters Kluwer CT і Wolters Kluwer ELM Solutions і проведене ALM Media, показує, що приблизно половина опитаних корпоративних респондентів очікують збільшення потреби в юридичних технологіях і постачальників корпоративних комплаєнс протягом наступних трьох-п'яти років. Результати, що містяться в електронних книгах «Legal Outsourcing 2022», базуються на відповідях понад 100 керівників, відповідальних за рішення корпоративного юридичного аутсорсингу в американських компаніях з доходом понад 500 мільйонів доларів.

  Згідно з опитуванням, аутсорсинг продовжує розширюватися по всій дошці, респонденти визначають технологічну дорожню карту/стратегію (48%), юридичні дослідження (43%) та управління корпоративним комплаєнсом (40%) як одні з найбільш аутсорсингових заходів 2020-21 року. Щодо того, яким типам аутсорсингових провайдерів доручається керувати ключовими пріоритетами, такими як технологічна стратегія або корпоративний комплаєнс, постачальники юридичних технологій виглядають найвищим попитом, залучаючи більше половини (59%) респондентів.

  «Сьогоднішні корпоративні юридичні та комплаєнс-команди стикаються зі зростаючою кількістю вимог до свого часу, енергії та кадрових ресурсів», - говорить Джон Вебер, президент і генеральний директор корпорації Wolters Kluwer CT. «Залучення постачальників юридичних технологій стало найнадійнішим способом для корпорацій використовувати поєднання технологій та досвіду, необхідних для управління збільшенням робочих навантажень, а також підвищення ефективності», - додає Раджа Сенгупта, виконавчий віце-президент і генеральний директор Wolters Kluwer ELM Solutions.

  Додаткові моменти з електронної книги «Юридичний аутсорсинг 2022» включають:

  93% відділів корпоративного комплаєнсу передали роботу на аутсорсинг протягом останніх трьох років.

  Респонденти визначили досвід (45%) як найбільш критичний фактор при виборі аутсорсинг-провайдера, а потім бюджет/вартість (31%) і доступність (29%).

  Корпорації використовують цілий ряд різних показників для оцінки ефективності аутсорсингових постачальників. Респонденти опитування вказали на такі показники, як комунікація/оперативність (65%), вартість проти бюджету (63%), вартість проти вигоди (59%) та результати (59%).

  Як CT Corporation, так і ELM Solutions є частиною підрозділу управління, управління ризиками та дотриманням вимог (GRC) Wolters Kluwer. Протягом майже 130 років компанія Wolters Kluwer CT Corporation є провідним постачальником послуг зареєстрованих агентів, реєстраційних послуг та дотримання юридичних осіб. З глобальним охопленням понад 150 країн, понад 75 відсотків компаній зі списку Fortune 500, 95 відсотків юридичних фірм AmLaw 100 та 350 000 малих підприємств довіряють CT Corporation задовольняти свої потреби у відповідності.

  ELM Solutions — це глобальний постачальник юридичних витрат підприємства та управління матеріями, управління життєвим циклом контрактів та рішень з юридичної аналітики. Компанія надає комплексний набір інструментів, що відповідають зростаючим потребам відділів корпоративних юридичних операцій для підвищення операційної ефективності та зниження витрат.

  Про Wolters Kluwer Управління, Ризик і Комплаєн

  Управління, управління ризиками та комплаєнс є підрозділом Wolters Kluwer, який надає юридичним та банківським фахівцям рішення, які допомагають забезпечити дотримання постійно мінливих нормативно-правових зобов'язань, управління ризиками, підвищення ефективності та досягнення кращих результатів бізнесу. GRC пропонує портфель технологічних експертних послуг та рішень, орієнтованих на дотримання юридичних осіб, управління юридичними операціями, дотримання вимог банківських продуктів та дотримання банківських нормативних вимог.

  Wolters Kluwer (WKL) є світовим лідером у галузі професійної інформації, програмних рішень та послуг для охорони здоров'я, оподаткування та бухгалтерського обліку, управління, ризиків та дотримання нормативних вимог, а також юридичного та регуляторного секторів. Ми допомагаємо нашим клієнтам щодня приймати критичні рішення, надаючи експертні рішення, які поєднують глибокі знання галузі зі спеціалізованими технологіями та послугами. Wolters Kluwer повідомив про річний дохід за 2021 рік у розмірі 4,8 млрд євро. Група обслуговує клієнтів у більш ніж 180 країнах, обслуговує діяльність у більш ніж 40 країнах і налічує близько 19 800 людей по всьому світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Alphen aan den Rijn, Нідерланди.

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Повний звіт: CT Corporation/ELM Рішення - Юридичний аутсорсинг Outlook 2022 - Наведіть курсор миші для прокрутки

  Юридична книга «Перспективи 2022»

  Завантажити копію звіту від Wolters Kluwer.

  * Спільно з дозволу.

  Додаткове читання

  Біговий список: 100 найкращих постачальників електронних відкриттів

  Визначення кібер-відкриття? Визначення та рамки

  Рухаючись вперед? Біговий список подій eDiscovery у 2022 році

  Джерело: КомплексДіскавері

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...