Fri. Feb 3rd, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag
  uk flag

  Vienpadsmit klientu attiecību apsvērumi

  Subjektīvās, uz atribūtiem balstītas klientu attiecību prasības ļoti reti formāli tiek risinātas vai norādītas e-datu atklāšanas nodrošinātāja novērtēšanas procesa laikā. Tomēr šīs uz atribūtiem balstītas prasības gandrīz vienmēr ir veicinošs faktors, nosakot klientu apmierinātību. Lai gan daudzi dažādi atribūti var ietekmēt starporganizāciju un starppersonu saistības starp pakalpojumu sniedzējiem un klientiem, šādi vienpadsmit klientu attiecību atribūti var būt noderīgi, lai pakalpojumu sniedzēji varētu uzskatīt, ka tie cenšas apmierināt un pārsniegt klientu cerības datu piegādē un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniegšanā.

  “Lietas, ko klienti patiesi vēlas, bet nenorāda”

  Uzmanību: uzmanīgs apsvērums. Ne tikai risinot to, ko klients lūdz, bet arī pielietojot pieredzi, lai palīdzētu apsvērt, kas klientam varētu būt nepieciešams (vai nav nepieciešams).

  Pieņemšana: Labvēlīga uzņemšana. Klienta pieņemšana kā partneris risinājuma izstrādē un piegādē, nevis tikai kā pieprasītājs.

  Atzinība: Izteica pateicību. Dalīties ar darbību (palīdzot klientiem) jūsu pateicību par to, ka tiek uzskatīts par pakalpojumu sniedzēju, kas var palīdzēt klientam atrisināt problēmu.

  Apstiprinājums: pozitīvs spriedums. Klientu pieprasījumu un lēmumu apstiprināšanas nodrošināšana, ja esat vienojušās, un konstruktīvu/pamācošu atsauksmju sniegšana izskatīšanai, ja neesat vienojušās ar klientu.

  Pieķeršanās: Spēcīga mīlestība. Patiesi noturēt klienta intereses kā augstāko prioritāti.

  Komforts: Samazinot smagumu. Cenšoties sazināties un noteikt cerības tādā veidā, lai klients būtu informēts par projekta statusu, lai neradītu pārsteigumus.

  Iedvesmojums: Noderīgs atbalsts. Viegli strādāt, palīdzot cilvēkiem justies pozitīvi, sazinoties ar jums.

  Cieņa: deferential vērā. Izpratne par to, ka galu galā klients ir atbildīgs par saviem lēmumiem un ka atbildība palīdzēt šādos lēmumos nav jāpieņem viegli.

  Drošība: brīvība no riska. Cenšoties novērst risku klientam katrā brīdī, ka viens var un joprojām atbilst klienta vajadzībām.

  atbalsts: toleranta izturība. Sniedzot atbalstu, paturot uzmanību uz vēlamo rezultātu, nevis tūlītēju pieprasījumu vai atbildi.

  Izpratne: līdzjūtīga izpratne. Cenšoties ne tikai saprast, ko klients saka, bet cenšas izprast prasības kontekstu.

  Rūpīgi apsverot šīs īpašības un piemērojot tos liberāli, pakalpojumu sniedzēji var patiesi parādīt, cik patiesi pateicīgi viņi ir par iespēju strādāt ar saviem klientiem un saviem klientiem.

  Papildus lasīšana

  NPS: Jūs varat uzzināt vairāk par šo svarīgo numuru

  Objektīva objektivitāte: e-datu atklāšanas piegādātāja dzīvotspējas novērtēšana

  Avots: ComplexDiscovery