Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustmärkus: kvartaalne e-juurdluse ettevõtete usalduse uuring on ComplexDiscovery käimasolev uurimisalgatus, mille eesmärk on anda ülevaade e-juurdluse ökosüsteemi küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidiliste tuvastuste spetsialistide praegusest usaldusest. Uuring koosneb üheksast põhiküsimusest, mis käsitlevad tegureid, mis on seotud e-juurdluse toodete ja teenuste loomise, tarnimise ja tarbimisega, mis on suunatud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusülesannetega. Lisaks sisaldab uuring kolme valikulist küsimust, mis on keskendunud päevade müügi tasumata (DSO), igakuise korduva tulu (MRR) ja kliendi tulude jaotamisele.

  Tööstuse uuring

  2023. aasta talve e-juurdluse ettevõtete usalduse uuring

  Osalemise taotlus

  Kvartaalset e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringut on alates 2016. aasta algusest hallatud kakskümmend kaheksa korda. E-juurdluse valdkonna spetsialistide individuaalset vastust annab rohkem kui 2 874. Uuring annab väärtusliku ülevaate e-juurdluse ökosüsteemi küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidilise avastamise spetsialistide praegusest usaldusest. Täna ComplexDiscovery palub teil jagada oma tähelepanekuid e-juurdluse ärikliima kohta, osaledes 2023. aasta talve e-juurdluse ettevõtluse usalduse uuringus.

  Lõpeta küsitlus kohe!

  Uuring koosneb 12 küsimusest, mis on kõik valikulised. Kogu uuringu saab lõpule viia vähem kui viie minutiga ning see on avatud e-juurdluse ökosüsteemis tegutsevatele küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidiliste tuvastuste spetsialistidele. Olenemata sellest, kas analüütik, vaatleja, reporter või suhtleja või advokaadibüroo, teenusepakkuja või valitsusasutuse ekspert või konsultant, on teie teadlik arvamus e-juurdluse ärikliima kohta väga ihaldatud 2023. aasta talve e-juurdluse ärikliima kohta.

   

  Ettevõtte usalduse uuringu küsimused

  Milline järgmistest segmentidest kirjeldab teie ettevõtet e-juurdluse valdkonnas kõige paremini?

  Kuidas hindate e-juurdluse praeguseid üldisi äritingimusi oma segmendis?

  Kuidas te arvate, et äritingimused on teie segmendis kuus kuud alates sellest hetkest?

  Kuidas te arvate, et tulud e-juurdluse ökosüsteemi segmendis on kuus kuud alates sellest hetkest?

  Kuidas te arvate, et e-juurdluse ökosüsteemi segmendis on kasum kuus kuud alates sellest hetkest?

  Allpool esitatud kuuest punktidest, milline on probleem, mis teie arvates mõjutab e-juurdluse äri järgmise kuue kuu jooksul kõige rohkem?

  Millises geograafilises piirkonnas tegelete peamiselt e-kopeerimisega seotud äritegevusega?

  Milline ala kirjeldab teie esmast funktsiooni teie organisatsiooni e-juurdlustega seotud äri käitumisel kõige paremini?

  Milline ala kirjeldab teie tugiteenuste taset teie organisatsiooni e-juurdusega seotud äri käitumisel kõige paremini?

  Kuidas iseloomustaksite oma organisatsiooni viimase kvartali päeva müügi trajektoori (DSO)?

  Kuidas iseloomustaksite oma organisatsiooni igakuise korduva tulude (MRR) trajektoori viimase kvartali jooksul?

  Milline järgmistest avaldustest kirjeldab kõige paremini teie organisatsiooni tulude jaotamist kliendibaasi vahel viimase kvartali jooksul?

  ComplexDiscovery muudab uuringu vastused anonüümseks ja ei jaga ühtegi üksiku või organisatsiooni kontaktandmeid, demograafilisi andmeid ega vastuseid.

  2023. aasta talve e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu reageerimisperiood jääb tänaseks ja hiljemalt 2023. aasta veebruari keskpaigaks. Uuringu lõpetamisel anonüümseks muudetakse tulemused, antakse kõigile osalejatele e-posti teel ja avaldatakse ComplexDiscovery veebisaidil.

  Kuna teie arvamus on oluline e-juurdluse ärikliima pildi kujundamisel, võtke palun aega selle lühikese küsitluse lõpuleviimiseks, kuna tulemused annavad e-juurdluse ökosüsteemi spetsialistidele olulise viitega äriotsuste kaalumiseks.

  Jaga oma eksperdiarvamust nüüd!

  Täiendav lugemine

  E-juurdluse turu suurus Mashup: 2022-2027 Ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

  Külm Front mured? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2022. aasta sügisel

  Allikas: ComplexDiscovery