Sun. Oct 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-реліз

  Звіт Cowbell виявляє, що страховики відчувають значне поліпшення ризику після поновлення

  Страхувальники відчувають покращення рейтингу відносного ризику на 9% після 12 місяців кіберпокриття Cowbell

  Cowbell, провідний постачальник кіберстрахування для малих та середніх підприємств (МСП), сьогодні оголосив результати свого звіту про ризики кіберстрахування за 3 квартал, звіту Cowbell Cyber Round-Up. Основні висновки звіту показують, що безперервна оцінка та моніторинг ризиків Cowbell підтримують страховиків та страховиків у курсі змін профілю ризиків, що дозволяє проактивне виправлення нещодавно виявлених ризиків, що призводить до покращення відносного рейтингу ризику на 9%.

  Звіт виявляє, що страховики значно покращують свій профіль ризику та оптимізують свою премію при оновленні, скориставшись ресурсами управління ризиками та інжинірингу ризиків, що входять до складу Cowbell з кожною політикою. Завдяки факторам Cowbell, страхувальники вступають у цикл оновлення кіберстрахування з неперевершеною видимістю та контролем над ризиками. Постійна оцінка Cowbell надає компаніям до та протягом періоду політики, щоб допомогти покращити свій профіль кіберризику та обійти кібер-інциденти. Ці дані підкріплюють низькі заявлені претензії Cowbell на рівні менше 2%, що значно нижче середнього показника по галузі.

  «Кожна політика Cowbell поставляється в комплекті з доступом до надійних ресурсів управління ризиками. Цей партнерський підхід повертає контроль страхувальнику, коли справа доходить до поліпшення їхньої позиції в галузі кібербезпеки, а отже, політики та премії», - каже Ману Сінгх, директор з інжинірингу ризиків у Cowbell. «Звіт про кібер-раунд за 3 квартал наочно демонструє позитивний вплив цього підходу на наших страхувальників».

  Виділені особливості та висновки у звіті за цей квартал включають:

  При оновленні рейтинг ризику (він же Cowbell Factor) страховиків Cowbell, як орієнтований на їх відповідні галузі, показує відносне покращення на 9% в цілому, що підтверджує постійні зусилля команди інженерних ризиків Cowbell залучити страховиків до безперервного процесу поліпшення ризиків, щоб допомогти їм уникати кібер-інцидентів.

  Облікові записи, які дозволяють з'єднувачі Cowbell, додаткову активацію, яка генерує більш глибоке уявлення про профіль ризиків організації, краще в кінцевому підсумку в усіх факторах Коубелла в середньому на 5 процентних пунктів порівняно з їхніми колегами в галузі.

  Це третій звіт про раунд вгору, поставлений Cowbell. Завдяки цим звітам Cowbell демонструє нову еру в кіберстрахуванні, відстоюючи нову форму покриття та політику, яка повертає контроль страхувальникам щодо того, як їхня позиція кібербезпеки безпосередньо впливає на їхню політику та премію.

  МСП, які хочуть зрозуміти, чи представляють вони більший страховий ризик, ніж галузеві колеги, запрошуються подати запит на фактори Ковбелла своєї організації за адресою

  Про Cowbell Кібер

  Cowbell сигналізує про нову еру в кіберстрахуванні, використовуючи технології та дані, щоб забезпечити малим та середнім підприємствам (МСП) розширене попередження про вплив кіберризиків у комплекті з покриттям кіберстрахування, адаптованим до сьогоднішніх та завтрашніх загроз. У своєму унікальному підході на основі штучного інтелекту до вибору ризиків та ціноутворення платформа безперервного андеррайтингу Cowbell, що працює на базі Cowbell Factors, стискає процес страхування від подання до видачі менш ніж за 5 хвилин. Страхове агентство Cowbell в даний час ліцензується в 50 штатах США та окрузі Колумбія. Компанія Cowbell перестрахування є ліцензованим страховим полон в штаті Вермонт. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте www.cowbell.insure.

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Повний звіт: Кібер-обведення Q3 2022 - (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  Q3-22-SME-кібер-округлення-безперервне вдосконалення-ризик-в-дії

  Прочитайте оригінал звіту.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Джерело: Комплексне відкриття

  Злиття, поглинання та інвестиції у 3 кварталі 2022 року

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Звинувачення та заперечення? Nuix Примітки: Виконавче провадження ASIC

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Виявлення відповіді? Nuix відповідає на запит ASX на інформацію

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Виявлення звітів? Нові примітки Прес-спекуляція

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...