Sun. Jun 26th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і детальних джерел для поточних оновлень про кризу в Україні є оновлення конфлікту в Україні від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є організацією 501 (c) (3) і виробляє суворо безпартійні, неідеологічні, засновані на фактах дослідження. ISW прагне сприяти поінформованому розумінню війни та військової справи шляхом всебічного, незалежного та доступного дослідження та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні для широкої громадськості, військових практиків, політиків та членів ЗМІ. Забезпечуючи щоденний узагальнення ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення СРС можуть принести користь фахівцям з кібербезпеки, управління інформацією та юридичним відкриттям, оскільки вони слідкують за бізнесом, інформаційними технологіями та правовими тенденціями та траєкторіями, на які впливають та випливають з поточний конфлікт в Україні.

  Оцінка та карти*

  Оцінка конфлікту в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), команда Росії

  Проект критичних загроз (CTP), Американський інститут підприємництва

  Загальна інформація про фон оцінки

  СРС систематично публікує оцінки російської кампанії, які включають карти, які висвітлюють оцінюваний контроль місцевості в Україні та основні російські маневрені осі.

  Ці карти доповнює щоденну синтетичну продукцію, яка висвітлюють ключові події, пов'язані з відновленням російської агресії проти України.

  Оцінки російської наступальної кампанії

  22 червня 2022 р.

  Кароліна Хірд, Мейсон Кларк, Джордж Баррос та Грейс Маппес

  Посилені російські системи ППО на сході України все більше обмежують ефективність українських безпілотників, підриваючи ключову українську спроможність у війні. Міністр зовнішньої політики Джек Деч процитував кількох анонімних українських чиновників та військовослужбовців, що українські війська значною мірою припинили використання турецьких безпілотників Bayraktar, які були використані для великого ефекту на початку війни, через покращення російських засобів протиповітряної оборони. Як повідомляється, українські чиновники все більше стурбовані тим, що американські ударні безпілотники «Сірого орла» також будуть збиті посиленою російською протиповітряною обороною над Донбасом. Як повідомляється, українські війська скоротили повітряні операції до 20-30 вильотів на день і стикаються з дефіцитом доступних літаків для активних пілотів. Російські війська, ймовірно, надають пріоритет розгортанню ППО на сході України, щоб звести нанівець українські операції та захистити артилерійські системи, на які російські війська покладаються на досягнення прогресу. Однак українські ВПС та озброєні безпілотники залишаються активними в інших місцях, завдаючи кілька успішних ударів по об'єктах в Херсонській області протягом останнього тижня.

  Члени російського військового співтовариства продовжують коментувати недоліки можливостей генерації російських сил, які мають відчутний вплив на моральний дух і дисциплінованість росіян, які воюють в Україні. Російський мільблогер Юрій Котьєнок заявив, що російським військам бракує чисельності і сил для успіху в бою в Україні. Котенок звинуватив керівництво Росії у розміщенні нових і недостатньо підготовлених новобранців і закликав поповнити сили добре підготовленими новобранцями з досвідом наземної піхоти, хоча російські військові навряд чи зможуть швидко генерувати таку силу, як раніше оцінювала СРС. Незважаючи на зростаючі заклики до збільшення вербування націоналістичних діячів, керівництво Росії продовжує здійснювати примусові часткові мобілізаційні зусилля, які виробляють лише обмежену кількість замін, негативно впливаючи на моральний дух і дисципліну примусово мобілізованого персоналу. СБУ заявила, що російська влада в Луганську організовує витік газу в багатоквартирних будинках, щоб змусити людей, які ховаються від мобілізації, на вулиці. Головне управління розвідки України (ГУР) додатково повідомило, що російські солдати в окупованому Токмаку Запорізької області звертаються до місцевих українських лікарів з проханням видати їм довідки про неспроможність продовжити військову службу.

  22 червня українські війська завдали удару по російському нафтопереробному заводу в Новошахтинську Ростовської області по російському нафтопереробному заводу в Новошахтинську Ростовської області. Російський Telegram-канал Voenyi Osvedomitel заявив, що удар, який був спрямований на російську інфраструктуру в 15 км від українського кордону, стався з Донецької області. Українські війська вже кілька тижнів не націлені на російську інфраструктуру, і цей удар, ймовірно, є спробою зірвати російську логістику і постачання палива для російських операцій на сході України.

  Ключові винос

  Російські війська продовжили завойовувати південніше Лисичанська і, швидше за все, досягнуть міста в найближчі дні, хоча навряд чи швидко захоплять район Сєвєродонецьк-Лисичанська.

  Російські війська продовжили наступальні операції в напрямку Слов'янська і досягли незначних успіхів.

  Російські війська активізували зусилля з інтердиктації українських ліній зв'язку вздовж траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ з метою підтримки російських операцій у напрямку Лисичанська.

  Російські війська зосередилися на оборонних операціях вздовж Південної осі і, можливо, зробили незначні успіхи в межах Миколаївської області.

  Російська влада продовжує заходи зі сприяння економічній інтеграції окупованих територій.

  Прочитайте повне оновлення.

  21 червня 2022 р.

  Автор: Мейсон Кларк, Катерина Степаненко, Джордж Баррос та Грейс Меппес

  Кремль нещодавно замінив командувача ВДВ російськими військами ВДВ і, можливо, знаходиться в процесі радикальної перестановки командної структури російського вторгнення в Україну, вказуючи на можливу чистку вищих офіцерів, звинувачаних у невдачах в Україні. Кілька російських відділень підтвердили, що нинішній начальник штабу Центрального військового округу генерал-полковник Михайло Теплінський замінить нинішнього командувача ВДВ РФ генерал-полковника Андрія Сердюкова. Українські джерела раніше повідомляли 17 червня, що Кремль звільнив Сердюкова за низьку роботу під час вторгнення і високі жертви серед десантників, але на той час ISW не змогли підтвердити це повідомлення. Кілька джерел додатково повідомляють про суперечливі заяви про заміну нинішнього командувача Південного військового округу і в цілому командувача російського вторгнення в Україну генерала армії Олександра Дворнікова:

  Російський офіцер запасу Олег Марзоєв заявив 21 червня, що російські військові чиновники незабаром призначать генерала армії Сергія Суровікіна, нинішнього командувача Повітряно-космічних сил РФ, фактично замінивши нинішнього командувача ПВО Олександра Дворникова.

  Журналістська група Bellingcat раніше повідомляла 17 червня, що президент Росії Володимир Путін планує замінити Дворнікова на посаді командира вторгнення в Україну після надмірного пияцтва Дворнікова і відсутності довіри з боку російських військ.

  Українська команда Conflict Intelligence Team (CIT) повідомила 19 червня, що Путін замінив Дворнікова на посаду командира української операції на генерал-полковника Геннадія Жидька, начальника військово-політичного управління ЗС РФ.

  Неофіційна, але широко відстежувана сторінка ВДВ РФ в соціальних мережах стверджувала, що Дворніков був підвищений і що Сердюков займе його посаду в рамках СМД. Ця заява навряд чи буде правдивою, враховуючи, що прокремлівські джерела оголосили Сердюкова про відставку.

  СРС не може самостійно перевірити ці звіти і буде продовжувати стежити за ситуацією для підтвердження. Однак, якщо ці різноманітні повідомлення будуть точними, колишній командувач повітряно-космічними силами Суровікін замінив Дворнікова (який, можливо, був змушений піти у відставку) на посаду командувача Південним військовим округом, але Жидько був призначений командиром російських операцій в Україні, незважаючи на те, що він безпосередньо не командував Російські бойові війська в його постійній ролі. Жидько в даний час керує органом Міністерства оборони Росії, відповідальним за збереження морального духу та ідеологічного контролю всередині російських військових, а не командування військовим округом. Як повідомлялося раніше, командуючий Південним військовим округом Дворніков став природним вибором командування російськими операціями в Україні після втрат Росії в битві під Києвом, оскільки більшість російських наступальних операцій відбуваються в зоні відповідальності Південного військового округу. Призначення окремого командира над Південним військовим округом, а також заміна командира СМД в середині великих бойових дій — це кардинальний крок, який би говорив про важкі кризи всередині російського вищого командування, і, можливо, чистку Кремлем. Такі різкі ротації всередині російських військових, якщо це правда, не є діями сил на межі великого успіху і свідчать про триваючу дисфункцію у веденні Кремлем війни.

  Російські війська успішно просуваються до Лисичанська з півдня, а не роблять протилежний річковий перехід із Сєвєродонецька, загрожуючи обороні України в цьому районі. Раніше ІСВ прогнозувало, що російські війська намагатимуться атакувати Лисичанськ з півдня, щоб звести нанівець оборонну перевагу, яку Сіверський Донець надасть українським захисникам, які виступають проти прямого штурму Сєвєродонецька. Російські війська, схоже, забезпечують такий наступ і, ймовірно, нападуть на околиці Лисичанська протягом найближчого тижня. Цей наступ Росії є явною невдачею для української оборони в районі Сєвєродонецька-Лисичанська, але російські війська, ймовірно, потребуватимуть подальших тривалих боїв з українськими військами, подібних до блокових боїв у Маріуполі та Сєвєродонецьку з метою захоплення Лисичанська.

  Кремль не вдається утримати членів сімей моряків, які пережили затоплення Москви, від подання апеляції на розміщення уцілілих призовників до війни в Україні станом на 20 червня. Російське опозиційне видання «Нова газета» опублікувало звернення батьків вижили 49 військовослужбовців екіпажу Московської строкової служби з вимогою, щоб Військова прокуратура Севастополя, Комітет солдатських матерів і Уповноваженого з прав людини негайно припинити дію членів екіпажу розгортання. У зверненні зазначається, що російські командири не відправили уцілілих призовників додому з дислокації після затоплення Москви, і що вони будуть знову взяті на бойові дії 30 червня. У зверненні зазначалося, що ті, хто вижив, відмовляються від участі в подальших завданнях через психологічний дистрес і в даний час дислокуються на старому кораблі «Ладний», який за апеляцією стверджує непридатний для бою. Українське управління воєнної розвідки (ГУР) раніше повідомляло, що російські війська погрожували сім'ям моряків Москви кримінальним переслідуванням і анулюванням будь-яких фінансових пільг, щоб не дати їм виступити проти російських операцій.

  Російські війська продовжують стикатися з викликами генерації сил і зобов'язуються непідготовлених військовослужбовців-контрактників до вторгнення в Україну. Російська служба BBC 20 червня повідомила, що нові російські новобранці отримують лише 3-7 днів навчання перед відправкою на «найактивніші ділянки фронту». BBC також повідомила, що добровольці в складі звичайних російських військових, підрозділів Росгвардії та найманців групи «Вагнер» стали головними штурмовими силами Росії, на відміну від повноцінних умовних військових частин. СРС раніше оцінювала, що російські підрозділи на сході України страждають від бідних комплектів піхоти, сповільнюючи їх здатність захоплювати міську місцевість. Російські військові пропонують значні фінансові стимули для забезпечення додаткових новобранців зі збільшенням ігнорування їх віку, здоров'я, судимості та інших встановлених службових кваліфікацій. Український Генштаб повідомив 21 червня, що підрозділи ВДВ РФ змушені вербувати офіцерів запасу за короткостроковими тримісячними контрактами через значні офіцерські втрати, а BBC повідомило, що Міноборони Росії пропонує погасити кредити і борги добровольців перед заманюємо новобранців.

  Ключові винос

  Кремль нещодавно замінив командира ВДВ російських ВДВ і, можливо, звільнив командувача Південним військовим округом і призначив нового загального командувача російськими військами в Україні, що свідчить про триваючу дисфункцію у веденні війни Кремлем.

  Російські війська провели кілька успішних наступів у населених пунктах на південному сході Сєвєродонецька 21 червня і, можливо, зможуть загрожувати Лисичанську в найближчі дні, уникаючи важкого протистояння перетину річки Сіверський Донець.

  Російські війська продовжували здійснювати напади на населені пункти вздовж траси Т1302 Лисичанськ-Бахмут для інтердикту українських наземних ліній зв'язку (ГЛОК).

  Російські операції вздовж Ізюм-Слов'янськ все більше зупиняються, оскільки російські війська надають пріоритет операціям навколо Сєвєродонецька.

  Ймовірно, російські війська відвоювали східний берег річки Інгулець з українського плацдарму, розташованого біля кордону Херсонсько-Миколаївської області.

  Повідомляють, що українські війська завдали удару по російських позиціях на острові Зміїний в Чорному морі, ймовірно, знищили російські укріплення і техніку на острові, але ІРБ не може підтвердити конкуруючі українські та російські заяви про результати атаки.

  Російська окупаційна влада продовжує стикатися з викликами вербування місцевих колабораціоністів і, ймовірно, покладається на російський урядовий персонал для консолідації соціального контролю над окупованими українськими територіями.

  Прочитайте повне оновлення.

  20 червня 2022 р.

  Автор: Кароліна Гьорд, Катерина Степаненко та Фредерік Каган

  Українські чиновники наголошують, що найближчий тиждень стане вирішальним для зусиль Росії щодо взятого під контроль Сєвєродонецька. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що керівництво РФ визначило 26 червня крайнім терміном для досягнення російськими силами адміністративного кордону Луганської області, що, ймовірно, призведе до активізації зусиль з повного контролю над Сєвєродонецьком та просування на захід до кордону з обласною областю. Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що російські війська контролюють увесь Сєвєродонецьк, крім промислової зони станом на 20 червня, що є першим явним українським підтвердженням того, що російські війська контролюють весь Сєвєродонецьк, за винятком заводу «Азот». Російські війська, ймовірно, продовжать зусилля з очищення заводу «Азот» і завершення операцій оточення на південь від Сєвєродонецька і Лисичанська, проїхавши трасу Т1302 Бахмут-Лисичанськ.

  Російська влада, ймовірно, намагатиметься використати наслідки блокади Росії щодо експорту українського зерна, щоб задіяти Захід у послабленні санкцій. Керівник державного пропагандистського видання RT Маргарита Сімонян заявила 20 червня, що голод, викликаний блокадою Росії щодо експорту зерна, змусить весь інший світ зняти санкції, щоб приборкати подальші наслідки глобального голоду. Симоняна особливо помітна заява з огляду на доповідь Міністерства закордонних справ Великої Британії, Співдружності та Розвитку про те, що Україна створила 12% світового експорту пшениці та ячменю, а блокада Росії затримала понад 20 мільйонів тонн зерна на зберігання.

  Міністерство оборони Великобританії заявило 20 червня, що послідовні невдачі російських ВПС суттєво сприяли обмеженому успіху Росії в Україні. Міністерство оборони Великобританії наголосило на тому, що російські ВПС постійно недопрацювали і значною мірою не схильні до ризику, не зумівши встановити перевагу в повітрі або надати російським силам вирішальну перевагу в Україні. У звіті додатково стверджувалося, що навчальні процедури для персоналу ВПС написані сценарії та розроблені, щоб справити враження на вищих посадових осіб, але не належним чином підготувати персонал до викликів активного повітряного бою.

  Ключові винос

  Українські джерела заявили, що наступний тиждень стане вирішальним для російських військ для завершення захоплення Сєвєродонецька і що російські війська зосереджуватимуть війська і техніку на цьому районі.

  Українські джерела підтвердили, що російські війська контролюють весь Сєвєродонецьк, за винятком промислової зони «Азот», де тривають бої.

  Російські джерела, ймовірно, встановлюють інформаційні умови для виправдання повільних і невдалих успіхів у напрямку Слов'янська з південного сходу Ізюму та на захід від Лиману.

  Російські війська, ймовірно, активізують операції з інтердиктування українських ліній зв'язку вздовж траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ з метою підтримки ескалації операцій у Сєвєродонецьку-Лисичанську.

  Російські війська продовжували зосереджуватися на протистоянні подальшому наступу України на північ від Харкова до міжнародного кордону.

  Російські війська продовжують оборонні операції вздовж Південної осі.

  Українська партизанська діяльність продовжує ускладнювати зусилля російської окупаційної влади щодо консолідації контролю над окупованими територіями.

  Прочитайте повне оновлення.

  19 червня 2022 р.

  Автор: Кароліна Гьорд, Катерина Степаненко та Мейсон Кларк

  Міністерство оборони Великобританії оцінює, що подальше обрамлення Кремлем свого вторгнення в Україну як «спеціальної військової операції», а не війни, активно перешкоджає можливостям генерації російських сил. Міністерство оборони Великобританії повідомило 19 червня, що російська влада намагається знайти законні засоби для покарання військових інакомислячих і тих, хто відмовляється від мобілізації, оскільки класифікація конфлікту в Україні як «спеціальної військової операції» виключає правові каральні заходи, які можуть бути застосовані під час формальної війни. СРБ раніше оцінювала, що обрамлення Кремлем війни як «спецоперації» складається з послідовних питань з поганим сприйняттям російського військового керівництва серед російських націоналістів, проблемами з оплатою військ, відсутністю наявних сил і незрозумілими цілями російських військ. Кремль продовжує спроби вести масштабну та шліфувальну війну в Україні з силами, зібраними для того, що Кремль неправильно припускав, що це коротке вторгнення проти українського опору. Кремль продовжує боротися за виправлення цього принципового недоліку своєї «спеціальної військової операції».

  Російська влада, ймовірно, намагатиметься використати процеси щодо воєнних злочинів проти полонених українських військовослужбовців, зокрема військ, які захищали Маріуполь, для просування своїх наративів навколо війни. Російські джерела повідомили, що влада Донецької Народної Республіки (ДНР) планує провести трибунали військових злочинів до кінця серпня 2022 року і що принаймні один з цих трибуналів пройде в Маріуполі. Як повідомляється, ці трибунали оцінюватимуться відповідно до законодавства ДНР (що, зокрема, дозволяє смертну кару, на відміну від російського законодавства) і будуть змодельовані за Нюрнберзьким форматом для розгляду військових злочинів. Судові процеси є фіктивною спробою спробувати законних військовополонених як військових злочинців і підтримати фальшиве обрамлення Кремлем неспровокованого вторгнення в Україну як операції «де-нацифікація». Незважаючи на те, що влада ДНР планує спробувати українських військовослужбовців в ДНР, джерело в російських правоохоронців повідомило державному виданню ТАСС, що заступник командира полку Азов і командир української 36-ї бригади морської піхоти будуть передані в Росію для розслідування і судовий розгляд. Російська влада, швидше за все, використовуватиме ці судові процеси для посилення правового контролю над окупованими територіями та подальшої деморалізації українських захисників, встановивши суворий юридичний прецедент під час попередніх трибуналів, а також просування фальшивого наративу Кремля про вторгнення в Україну з метою «де-назіфікувати» її.

  Ключові винос

  Концентрована російська артилерійська потужність в поєднанні з імовірно неміцними піхотними підрозділами залишається недостатньою для того, щоб Росія могла просунутись у

  Російські війська продовжують готуватися до наступу на Слов'янськ з південного сходу Ізюму і на захід від Лиману

  Російські війська зосереджуються на зміцненні оборонних позицій вздовж Південної осі через недавні успішні українські контратаки вздовж кордону Херсонсько-Миколаївської області.

  Успішні українські контратаки в Запорізькій області змушують російські війська кидати підкріплення на цей ослаблений сектор лінії фронту.

  Російські війська, ймовірно, проводять артилерійські обстріли з фальшивого прапора по території, яку контролюють Росія, щоб переконати українські настрої та заохотити мобілізацію проксі-військ.

  Прочитайте повне оновлення.

  18 червня 2022 р.

  Катерина Степаненко, Мейсон Кларк, Джордж Баррос та Грейс Меппес

  Російські війська досягли незначних успіхів на околиці Сєвєродонецька 18 червня, але значною мірою зупинилися на інших напрямках наступу. Російські війська, ймовірно, зіткнуться з великими втратами і деградацією військ і техніки, що ускладнить спроби відновити наступальні операції на інших критично важливих місцях, оскільки повільна битва за Сєвєродонецьк триває. Як раніше оцінювали ISW, російські війська, ймовірно, зможуть захопити Сєвєродонецьк в найближчі тижні, але ціною зосередження більшості своїх наявних сил на цій невеликій території. Інші російські операції на сході України—такі, як зусилля по захопленню Слов'янська і просування на схід від Бахмута, досягли незначного прогресу за останні два тижні. Російські війська продовжують боротися, щоб відтіснити українські війська від окупованих кордонів на північ від Харкова та вздовж Південної осі, але не отримали значних успіхів у цьому, тим самим залишивши їх вразливими до українського контрнаступу та партизанського тиску.

  Російські військові продовжують стикатися з викликами морального духу та дисципліни своїх військ в Україні. Головне управління розвідки України оприлюднило повідомлення про перехоплення телефонних дзвінків 17 та 18 червня, в яких російські солдати скаржилися на умови фронту, погане обладнання та загальну нестачу особового складу. Один солдат стверджував, що підрозділи були значною мірою виснажені особовим складом і що певні батальйонні тактичні групи (БТГ) мають лише від 10 до 15 військовослужбовців, що залишилися на озброєнні.

  Ключові винос

  Російські війська забезпечили незначні завоювання на околиці Сєвєродонецька і, ймовірно, просунулися в Метолкіне, але російські операції залишаються повільними

  Російські війська продовжували зусилля з інтердиктування українських ліній зв'язку вздовж траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ і завдали наземних і артилерійських ударів по трасі.

  Російські війська прагнуть витіснити українські війська з артилерійського полігону залізничних ліній навколо Харкова, який використовується для забезпечення російських наступальних операцій у напрямку Слов'янська

  Російські війська не вживали підтверджених дій уздовж Південної осі і продовжують стикатися з партизанським тиском в окупованих районах півдня України.

  Прочитайте повне оновлення.

  Ми не повідомляємо детально про російські військові злочини, оскільки ця діяльність добре висвітлюється в західних ЗМІ і безпосередньо не впливає на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цих злочинних дій на українських військових та населення, а саме на бойові дії в українських міських районах. Ми засуджуємо ці порушення Росією законів збройного конфлікту, Женевських конвенцій та людяності, хоча ми не описуємо їх у цих звітах.

  Хронологія карт від червня 18-22 2022 - наведення курсору миші для прокрутки

  Карти конфлікту в Україні - 061822-062222

  Дивіться Інститут вивчення війни Інтерактивна карта російського вторгнення

  Читайте останні новини про конфлікт в Україні від Інституту вивчення війни

  * Спільний з прямим експрес-дозволом Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології воєнних досліджень

  Методологія досліджень ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розробити всебічне розуміння ситуації на місцях. Для того, щоб проаналізувати військові та політичні події в будь-якій даній області, дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих та дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичний фундамент для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених завдань дослідження. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та інші країни, щоб краще зрозуміти безпекову та політичну ситуацію та оцінити реалізацію поточних стратегій та політик. Наші дослідники складають дані та аналізують тенденції, виробляючи гранульований аналіз розробок у сферах досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ґрунтовну картину ситуації. Методологія досліджень ISW гарантує її успіх і прихильність до поліпшення здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей і реагувати на виникаючі проблеми, які можуть зажадати використання американської військової потужності.

  Про Інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває поінформоване розуміння військової справи за допомогою надійних досліджень, довіреного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни здійснювати військові операції та реагувати на виникаючі загрози з метою досягнення стратегічних цілей США. СРС є безпартійною, некомерційною організацією з дослідження державної політики.

  Дізнайтеся більше, долучайтеся та внесіть свій внесок сьогодні.

  Додаткове читання

  [Щорічне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав

  Джерело: КомплексДіскавері

  TCDI придбати практику витребування електронної інформації Aon

  According to TCDI Founder and CEO Bill Johnson, “For 30 years,...

  Смарш придбати TeleMessage

  “As in many other service industries, mobile communication is ubiquitous in...

  Чверть віхи? DISCO оголошує фінансові результати першого кварталу 2022 року

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “This quarter...

  Новинка від Nuix? Macquarie Австралія Конференція 2022 Презентація та оновлення торгівлі

  From a rebalanced leadership team to three concurrent horizons to drive...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...