Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  HayStackID® sagatavota un prezentēta juridiskās izglītības prezentācija

  2022. gada 27. jūlijs

  Laiks: 12:00 ET (11:00 CT, 9:00 PT)

  Reģistrēties tagad (leksoloģija)

  Ārvalstu investīciju komiteja Amerikas Savienotajās Valstīs (CFIUS) ir ASV valdības starpaģentūru komiteja, kuras pienākums ir pārskatīt ārvalstu ieguldījumus ASV uzņēmumos un darījumos ar nekustamo īpašumu saistībā ar nacionālo drošību. CFIUS galu galā rūpējas par ASV valsts drošības aizsardzību, izmantojot valsts drošības nolīgumu (VDI) ar uzņēmumu. VDI ietver īpatnības saistībā ar ziņošanas prasībām, drošības protokolus, apstrādājot aizsargātus datus no Amerikas pilsoņiem, identificējot aizsargātas datu klases, nodrošinot, ka tikai apstiprināti pārbaudītie darbinieki var piekļūt aizsargātiem datiem, nodrošinot atbilstību datu struktūrām, identificējot datu avotus ( sistēmas, lietojumprogrammas, repozitoriji), veicot riska novērtējumus attiecībā uz šiem datu avotiem, piešķirot prioritāti aizsargātu datu mazināšanai šādos datu avotos un daudz ko citu.

  Vissvarīgākais un visgrūtākais prasību centrs kritisko informācijas aktīvu identificēšanai un aizsardzībai. Uzņēmuma kritisko aktīvu identifikācijas, uzraudzības un drošības pilnīgums un precizitāte ir būtiska visaptverošai CFIUS atbilstīgai kiberdrošības programmai. Ar skaidru izpratni par prasībām, lomām un pienākumiem, IT drošības, atbilstības, privātuma, informācijas pārvaldības un juridiskās izpētes speciālisti var veiksmīgi orientēties uz CFIUS atbilstības izaicinājumiem un sasniegt biznesa mērķus.

  Šajā informatīvajā prezentācijā mūsu komanda, kuru apstiprinājušas CFIUS uzraudzības aģentūras (CMA) un sniedz pirmavotiem CFIUS trešo pušu nodrošinātāja pakalpojumus jomās, sākot no datu aizsardzības un privātuma līdz identitātes piekļuves pārvaldībai un datu zuduma novēršanai, apspriedīs un izskaidros labāko pieejas, protokoli un prakse, lai veiksmīgi vadītu organizācijas datus nacionālās valsts slikto dalībnieku un iekšējās informācijas draudu pasaulē.

  Prezentācijas uzsver

  Kas ir CFIUS (pārskats, vēsture un pašreizējā ainava)?

  Kāpēc tagad tiek pievērsta lielāka uzmanība (ģeoloģiskā politika un biznesa ainavu izmaiņas)?

  Kāda veida darījumi ir ietverti?

  Ko tas nozīmē uzņēmumu riska pārvaldības speciālistiem (konfidencialitāte, atbilstība, informācijas pārvaldība, IT drošība un juridiskie)?

  Kādas ir izmaksas (iesniegšanas maksas un sodi)?

  Kā jūs sagatavojat (Proactive un Reactive apsvērumi)?

  Kā jūs ieviešat un pārvaldāt CFIUS atbilstības programmu? (Lomas, pienākumi un risks; CFIUS atbilstības sasniegumu plāns (īstenošanas plāns) un CFIUS atbilstības izpilde (īstenošanas plāna izpilde atbilstības nodrošināšanai)

  Ekspertu grupas saraksti

  + Matthew L. Miller, Esq.Vecākais viceprezidents, Globālās informācijas pārvaldības konsultāciju pakalpojumu vadītājs, HayStackID

  Matthew L. Miller, Esq., ir vecākais viceprezidents, globālās informācijas pārvaldības konsultāciju pakalpojumu līderis HayStackID, kas atrodas Losandželosā, CA. Ar gandrīz 20 gadu pieredzi uz lauka, pieredze juridiskajā, pēc tam kriminālistikā un e-datu atklāšanā, kam seko privātums, pārvaldība un reaģēšana uz incidentiem; Mets ir kā “Šveices armijas nazis” organizatorisko datu izaicinājumiem. Mets agrāk kopīgi izstrādāja Ernst un Young informācijas pārvaldības risinājumus un vēlāk bija vidus priekšsēdētājs, globālās informācijas pārvaldības konsultāciju pakalpojumu vadītājs Consilio LLC. Viņš ir vadījis ļoti sarežģītu datu aizsardzības pārkāpumu incidentu reaģēšanu, kas saistīta ar kriminālistikas izmeklēšanu un daudznacionālu, petabaitu mēroga, datu pārvaldību un privātuma saistībām, kā arī darbojas kā neitrāls e-datu atklāšanas eksperts un aktīva CFIUS programmas iesaistīšanās.

  + Christopher Wall, Esq.Data Protection Officer un īpašais padomnieks, Global Privacy and kriminālistika, HayStackID

  2022. gadā Christopher Wall pievienojās HayStackID un šobrīd strādā kā datu aizsardzības speciālists un īpašais padomnieks, Global Privacy and kriminālistika klientu apkalpošanas komandā. Kriss ir arī HayStackID iekšējā datu aizsardzības inspektors. Kā īpašais padomnieks globālās privātuma un kriminālistikas jautājumos Chris palīdz HayStackID klientiem orientēties pārrobežu privātuma un datu aizsardzības jomā un konsultē klientus par tehniskiem privātuma un datu aizsardzības jautājumiem, kas saistīti ar kiberizmeklēšanu, datu analīzi un atklāšanu. Pirms pievienošanās HayStackID, Kriss strādāja Ernst and Young, kur vadīja pārrobežu kiberdrošības, kriminālistikas, strukturētu datu un tradicionālo atklājumu izmeklēšanu.

  + James BranchInformation pārvaldības un datu privātuma konsultants, konsultāciju pakalpojumi, HayStackID

  Džeimss Branch pievienojās HayStackID kā konsultants, kas īpaši koncentrējās uz vadošajiem CFIUS programmu atbilstības projektiem. Džeimss ir IT izpilddirektors, saskaņojot tehnoloģiju vīziju ar vispārējo uzņēmuma stratēģiju vairāk nekā 30 gadus un pavadījis vairāk nekā 9 gadus kā vecākais vietnieks, IT un galvenais informācijas tehnoloģiju speciālists (CTO/CIO), kas vada IT drošību un datu centrus Advanced Discovery pirms iegādes 2018. gadā. Pirms tam viņš vadīja informācijas tehnoloģiju izaugsmi un pārveidošanu par vadošo globālo nekustamā īpašuma privātā kapitāla un aktīvu pārvaldīšanas organizāciju gandrīz 15 gadus.

  + Michael AMaralGlobālo stratēģisko tehnoloģiju partnerību direktors, konsultāciju pakalpojumi, HayStackID

  Maikls Amarals ir bijis HayStackID ģimenē vairāk nekā 4 gadus un pašlaik ir globālo stratēģisko tehnoloģiju partnerību, konsultāciju pakalpojumu direktors. Pirms pievienošanās HayStackID viņš bija NighTowl globālās klientu konsultatīvās komandas direktors, vadot Privātuma pārvaldības tehnoloģiju grupu. Amaral kungs ir tehnologs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, palīdzot uzņēmumiem risināt sarežģītas datu problēmas atbilstības, pārvaldības, privātuma un tiesvedības jautājumos. Mike ir sertificēts tādos produktos kā OneTrust, Nuix, Informatica un daudz ko citu.

  REĢISTRĒJIETIES TAGAD!

  Par HayStackID®

  HayStackID ir specializēts e-datu atklāšanas pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz korporācijām un advokātu birojiem droši atrast, izprast un mācīties no datiem, saskaroties ar sarežģītu, datu ietilpīgu izmeklēšanu un tiesvedību. HayStackID mobilizē nozares vadošos kibermeklēšanas pakalpojumus, uzņēmumu risinājumus un juridisko atklājumu piedāvājumus, lai apkalpotu vairāk nekā 500 pasaules vadošo korporāciju un juridisko biroju Ziemeļamerikā un Eiropā. Apkalpo gandrīz pusi no Fortune 100, HayStackID ir alternatīva kibernoziegumu un juridisko pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno kompetenci un tehnisko izcilību ar balto cimdu klientu apkalpošanas kultūru. Papildus tam, ka uzņēmums pastāvīgi tika ierindots Chambers USA, uzņēmums nesen tika nosaukts par pasaules līderi e-datu atklāšanas pakalpojumu jomā, ko izveidoja IDC MarketScape, kas ir Gartner MarketScape E-Discovery Solutions tirgus rokasgrāmatas pārstāvis un The National Law Journal Law Journal Legal Technology Trailblazer. Turklāt HayStackID ir sasniedzis SOC 2 II tipa apliecinājumu piecās uzticamības pakalpojumu jomās: drošība, pieejamība, apstrādes integritāte, konfidencialitāte un privātums. Lai iegūtu papildinformāciju par tā pakalpojumu komplektu, tostarp programmām un risinājumiem unikālām juridiskām uzņēmuma vajadzībām, dodieties uz HayStackid.com.

  Aiz perimetra? DoD nulles trasta stratēģija un ceļvedis

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  Balansēšanas tērēt un standarti? Ieguldījumi kiberdrošības jomā Eiropas Savienībā

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  Stingrāki uzraudzības un izpildes pasākumi? Eiropas Parlaments pieņem jaunu kiberdrošības likumu

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Ģeopolitiskās Shakedowns? Ikgadējais ENISA ziņojums par draudu ainavu — 10. izdevums

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Tehnoloģiju virzīts risinājums? Integreon paziņo par jaunu izpilddirektoru

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  Magnet ieņēmumiem? Magnet kriminālistika paziņo 2022 trešā ceturkšņa rezultātus

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Progress un iespējas? Cellebrite paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa rezultātiem

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Degvielas nepārtrauktu izaugsmi? Renovus Capital iegādājas konsultāciju biznesu no HBR Consulting

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  E-datu atklāšanas tirgus izmēra Mashup: 2022-2027 pasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu novembrī 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu oktobrī 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Vai klātienē vai tālvadības? Dokumentu recenzenta preferenču aptauja (2023. gada zie

  Today CompexDiscovery expands that survey portfolio by introducing a new business...

  Mājā? Fall 2022 e-datu atklāšanas kopējās īpašumtiesību izmaksas apsekojums

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Cold Front Bažas? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada rudenī

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotipizēt datus? E-datu atklāšanas biznesa veiktspēju ietekmējošas problēmas: pārskats par kritumu 2022

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  Vispārējās Ziemas ierašanās? Ukrainas konfliktu novērtējumi Maps (21-27 novembris, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Rakšana un rakšana? Ukrainas konfliktu novērtējumi kartēs (2022. gada 14.-20. Novembris)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Atbrīvojošs impulss? Ukrainas konfliktu novērtējumi kartēs (2022. gada 7-13. Novembris)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Retorika vai realitāte? Ukrainas konfliktu novērtējumi Maps (1-6 novembris 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...