Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює публічно доступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення в оголошення про кібер-, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення даних ComplexDiscovery, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Презентація юридичної освіти, підготовлена та представлена HaystackID®

  27 липня 2022 р.

  Час: 12:00 ET (11:00 Коннектикут, 9:00 PT)

  Зареєструватися зараз (Лексологія)

  Комітет з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах (CFIUS) є урядовим міжвідомчим комітетом США, відповідальний за перегляд іноземних інвестицій у американський бізнес та операції з нерухомістю для наслідків національної безпеки. CFIUS в кінцевому підсумку стурбований захистом національної безпеки США через Угоду про національну безпеку (АНБ) з бізнесом. NSAs включають особливості щодо вимог звітності, протоколів безпеки при обробці захищених даних від американських громадян, визначення захищених класів даних, забезпечення доступу до захищених даних лише затвердженим співробітникам, що забезпечують доступ до захищених даних, забезпечення відповідності структурам даних, ідентифікації джерел даних ( систем, додатків, репозиторіїв), проведення оцінки ризиків на цих джерелах даних, визначення пріоритетів пом'якшення захищених даних всередині таких джерел даних тощо.

  Першорядний і найскладніший центр вимог щодо ідентифікації та захисту критично важливих інформаційних активів. Повнота та точність ідентифікації, моніторингу та безпеки критично важливих для підприємства активів є життєво важливими для комплексної програми кібербезпеки, сумісної з CFIUS. Завдяки твердому розумінню вимог, ролей та обов'язків, фахівці з ІТ-безпеки, відповідності, конфіденційності, управління інформацією та Legal Discovery можуть успішно орієнтуватися у труднощах викликів відповідності CFIUS та виконувати бізнес-цілі.

  У цій інформаційній презентації наша команда, яка схвалена моніторинговими агенціями CFIUS (CMA) та пропонує послуги сторонніх постачальників CFIUS з перших рук у сферах, починаючи від захисту даних та конфіденційності до управління доступом до ідентичності та запобігання втраті даних, обговорить та пояснить найкращі підходи, протоколи та практики для успішного ведення даних організації у світі поганих суб'єктів національної держави та інсайдерських загроз.

  Основні моменти презентації

  Що таке CFIUS (огляд, історія та сучасний ландшафт)?

  Чому зараз приділяється більше уваги (геополітика та зміни бізнес-ландшафту)?

  Які види угод охоплюються?

  Що це означає для фахівців з управління ризиками підприємства (конфіденційність, комплаєнс, управління інформацією, ІТ-безпека та юридична)?

  Які витрати (збори за подачу та штрафи)?

  Як ви готуєтесь (проактивні та реактивні міркування)?

  Як ви впроваджуєте та керуєте програмою відповідності CFIUS? (Ролі, обов'язки та ризик; План досягнення відповідності CFIUS (План впровадження); та Виконання відповідності CFIUS (виконання плану впровадження для дотримання вимог))

  Експертні панелісти

  + Метью Міллер, ESQ.Старший віце-президент, керівник консультаційних служб глобального інформаційного врядування, HaystackKid

  Метью Міллер, есквайр., є старшим віце-президентом, керівником консультаційних служб глобального інформаційного врядування HaystackID, що базується в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Маючи майже 20-річний досвід роботи на місцях, досвід роботи в юридичній, потім криміналістиці та електронному відкритті, а потім конфіденційність, управління та реагування на інциденти; Метт схожий на «Швейцарський армійський ніж» для викликів організаційних даних. Метт раніше співпрацював з розробкою рішень для управління інформацією Ернста і Янга, а згодом був віце-президент, керівник відділу консультаційних послуг з питань глобального інформаційного врядування в Consilio LLC. Він керував надзвичайно складними судовими розслідуваннями, пов'язаними з порушенням даних, а також багатонаціональними, петабітними масштабами, управлінням даними та конфіденційністю, на додаток до того, що виступав нейтральним експертом з питань електронної інформації та керував активним залученням програм CFIUS.

  + Крістофер Уолл, Esq.Співробітник із захисту даних та спеціальний радник з питань глобальної конфіденційності та криміналістики, HaystackKid

  У 2022 році Крістофер Уолл приєднався до HaystackKid і в даний час є спеціалістом із захисту даних та спеціальним радником з питань глобальної конфіденційності та криміналістики в команді з обслуговування клієнтів. Кріс також служить співробітником з внутрішнього захисту даних HaystackID. У своїй ролі спеціального радника з питань глобальної конфіденційності та криміналістики Кріс допомагає клієнтам HaystackKid орієнтуватися в транскордонному ландшафті конфіденційності та захисту даних, а також консультує клієнтів з питань технічної конфіденційності та захисту даних, пов'язаних з кіберрозслідуваннями, аналітикою даних та виявленням. До приходу в HaystackID Кріс працював у Ernst and Young, де керував транскордонною кібербезпекою, судовою експертизкою, структурованими даними та традиційними дослідженнями відкриттів.

  + James BranchКонсультант з питань управління інформацією та конфіденційності даних, консультаційні послуги, HaystackKid

  Джеймс Бранч приєднався до HaystackKid як консультант, спеціально орієнтований на провідні проекти CFIUS Program Compliance. Джеймс був ІТ-виконавчим директором, узгоджувавши бачення технологій із загальною стратегією підприємства більше 30 років і провів більше 9 років на посаді старшого віце-президента, ІТ-спеціаліста з інформаційних технологій (CTO/CIO), провідного ІТ-безпеки та центрів обробки даних для Advanced Discovery до придбання в 2018 році. До цього він очолював зростання та трансформацію інформаційних технологій для провідної глобальної організації з управління приватним капіталом та активами нерухомості протягом майже 15 років.

  + Майкл АмаралДиректор з глобального стратегічного технологічного партнерства, консультаційних послуг, HaystackID

  Майкл Амарал працює в сім'ї HaystackID більше 4 років і в даний час є директором з глобальних стратегічних технологічних партнерств, консультаційних послуг. До того, як приєднатися до HaystackKid, він був директором Глобальної клієнтської консультативної групи NightOWL, очолюючи групу технологій управління конфіденційністю. Пан Амарал є технологом з більш ніж 25-річним досвідом роботи, допомагаючи компаніям вирішувати складні проблеми з даними в питаннях комплаєнсу, управління, конфіденційності та судових спорів. Майк сертифікований в таких продуктах, як OneTrust, Nuix, Informatica і багато іншого.

  ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ЗАРАЗ!

  Про Айстакід®

  HaystackID - це спеціалізована компанія з надання послуг eDiscovery, яка допомагає корпораціям та юридичним фірмам безпечно знаходити, розуміти та вивчати дані, коли стикаються зі складними розслідуваннями та судовими процесами. HaystackID мобілізує провідні в галузі послуги кібер-виявлення, рішення для підприємств та пропозиції юридичних відкриттів, щоб обслуговувати понад 500 провідних світових корпорацій та юридичних фірм у Північній Америці та Європі. Обслуговуючи майже половину Fortune 100, HaystackID є альтернативним постачальником кібер-та юридичних послуг, який поєднує досвід та технічну досконалість з культурою обслуговування клієнтів з білими рукавичками. Окрім того, що компанія постійно займає рейтинг Chambers USA, компанія нещодавно була визнана світовим лідером у сфері надання послуг електронного витребування IDC MarketScape, представником довідника Gartner Market Guide для E-Discovery Solutions, а також юридичним технологічним трейлезером Національного юридичного журналу. Крім того, HaystackID домігся атестації SOC 2 Type II в п'яти сферах довірчого обслуговування безпеки, доступності, цілісності обробки, конфіденційності та конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про набір послуг, включаючи програми та рішення для унікальних юридичних потреб підприємства, перейдіть на сторінку Haystackid.com.

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...