Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või privaatselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidilise tuvastuse pakkujatelt, teadusasutustelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab seda teavet regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest vastutust.

  Et esitada soovitusi kaalumiseks ja kaasamiseks ComplexDiscovery küber, andmed ja juriidiline avastuskeskne teenus, toote või teadusuuringute teadaanded, võtke meiega ühendust täna.

  Pressiteadaanne

  Integreon käivitab uue ladestumise ettevalmistamise pakkumise, lisades virtuaalse tunnistaja sideaine loomise oma jõulise hallatava dokumendi läbivaatamise võimalustele

  Ettevõtte juriidilised kliendid mõistavad märkimisväärset aega ja kulude kokkuhoidu, võimendades Integreoni optimeeritud protsessi ja tehnoloogiat enne ladestumist

  FARGO, ND ja LONDON, Ühendkuningriik — Integreon, usaldusväärne ülemaailmne hallatavate teenuste ja alternatiivsete õigusteenuste osutaja (ALSP), on [29. märts 2022] käivitanud uue Deposition Prep pakkumise. Integreoni eksperdid töötavad mateeria kaitsjaga, et vaadata ja tabada dokumente virtuaalse tunnistaja sideaine loomise jaoks, valmistades ette kommertslike kohtuvaidluste ladestumist. Deposition Prep on uusim täiendus Integreoni jõuline hallatava dokumendiülevaate (MDR) teenuste kiltkivi oma Powerhouse Litigation Services äriüksuses.

  Deposition Prep on Integreoni koostööpartnerluse kulminatsioon äriklientide, advokaadibüroode, andmemüüjate ja tehnoloogiapakkujatega. Koos oma kliendi ja nõustajaga tuvastab Integreoni teadlik dokumendiülevaatajate meeskond tunnistajad ning määrab kindlaks asjakohased faktid ja küsimused, et ahendada elanikkonda kõige asjakohasematele dokumendikomplektidele. Nõustaja sisendiga võtab meeskond seejärel kokku dokumendid isikupärastatud tunnistaja sideainete ja kronoloogiate kogumiseks. Kaunik kasutab neid materjale, et valmistada ette tunnistajaid ladestumiseks.

  Integreoni oskuslik inimeste kasutamine, protsess ja tehnoloogia vähendab dramaatiliselt tohututest andmekogumitest pärinevate dokumentide arvu, et hõlmata ainult kõige germaani sisu, vähendades seeläbi ladestumise ettevalmistamise kulusid ja aidates nõu tunnistajate optimaalseks ettevalmistamiseks. Lisaks on kaitsja juhtumimeeskondadel juurdepääs Integreoni andmeteadlastele, kes kasutavad andmete visualiseerimise tööriistu nagu PowerBi, et tuvastada mustreid ja luua graafikuid, et pakkuda selgust ja esile tuua ühendused suurtes andmekogumites. Kuna Integreon opereerib kohaletoimetamiskeskusi üle maailma mitmes keeles ja ajavööndites, saavad globaalsed kliendid olla tagatud ka kvaliteetse tulemuse ja ööpäevaringse teenusega.

  „Hallatud dokumentide läbivaatamise teenused on üks Integreoni olulise tulemusi kohtuvaidlusteenustes ja oleme kindlad, et Deposition Prep on väga kasulik lisand,” märkis Integreoni tegevasepresident ja kohtuvaidlusteenuste äriüksuse juht Jamie Berry. „Ärikliendid palusid meilt abi tunnistajate dokumentidega ja see oli loomulik, sest meie meeskonnad olid juba tuttavad oma dokumendikomplektide ja moodsaimate tehnoloogiavahenditega. Deposition Prep on Integreoni dokumendiülevaatuse roolikambris uusim innovatsioon ning meil on juba Fortune 500 ettevõtted ja nende advokaadibürood, kes saavad pakkumisest kasu.”

  „Integreon on olnud kauaaegne ja usaldusväärne partner Pfizeri hallatavate dokumentide läbivaatamise teenuste jaoks ning oleme väga põnevil nende uue Deposition Prep pakkumise pärast,” ütles Ed Gramling, Discovery Counsel ja Pfizer peakaitsja assistent. „Teeme tihedat koostööd Integreoni meeskonna ja välise nõustajaga, et tuua suuremat tõhusust ja keskenduda, et koguda tunnistaja sideaineid, mis pakuvad ainult kõige asjakohasemaid dokumente, mis esitatakse organiseeritud ja seeditaval viisil. Kulude ja aja kokkuhoid Integreoni uuendused on meile andnud, on meie ettevõttele uskumatult väärtuslikud.”

  Integreoni Litigation Services grupp kasutab 20+ aastat kogemusi ja tööstuse standardeid ja parimaid tavasid, et pakkuda dokumenteeritud protsesse ja põhjalikke jõudlusmõõdikuid, et suurendada kliendi nähtavust. Olenemata sellest, kas kohtuvaidluste, vahekohtumenetluste, uurimiste (sise- või regulatiivsete) või isegi isikuandmete taotlustele vastamiseks kohtuvaidluste puhul tuleb kaaluda ja asjatundlikult käsitleda suures koguses andmeid. Integreoni globaalne advokaatide ja aineekspertide meeskond arendab paremsuuruses kohandatud lahendusi, mis koondavad tehnoloogiat, protsessi ja ressursse, mis suudavad täita nõudlikke ajaskaalasid ja andmeturbe standardeid, säilitades samal ajal liikuvuse muutuvate vajaduste ja nõuete käsitsemiseks.

  Integreoni kohtuvaidlusteenuste äriüksuse, hallatava dokumendi läbivaatamise ja sadestamise ettevalmistamise kohta lisateabe saamiseks külastage e-posti aadressi info@integreon.com.

  Teave Integreon

  Integreon on usaldusväärne, ülemaailmne auhinnatud juriidiliste, äri- ja teadustööde toetuslahenduste pakkuja juhtivatele advokaadibüroodele, juriidilistele osakondadele, finantseerimisasutustele ja Ettevõte rakendab kõrgelt koolitatud, kogenud meeskonda üle 3,500 töötajaga kogu maailmas mitmesuguseid probleeme, mis nõuavad ulatust ja teadmisi, mis võimaldavad klientidel muutuda operatiivselt tõhusamaks, tõhustades toiminguid, maksimeerides investeeringuid ja parandades töö kvaliteeti, mida nad annavad oma lõpuni klientidele. Kolmel kontinendil asuvate tarnekeskustega pakub Integreon mitmekeelset, ööpäevaringset tuge, samuti maismaal, offshore ja kohapeal teenuste osutamist. Integreon kuulub EagleTree Capital, juhtiv New Yorgi põhine erakapitali ettevõte, mis on alates loomisest investeerinud umbes $2,7 miljardit omakapitali.

  Lisateavet Integreoni laia valikut teenuseid, e-posti info@integreon.com, külastage www.integreon.com ja järgige Integreon aadressil LinkedIn, Twitter ja Facebook.

  Loe esialgset teadaannet.

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdluse (jooksva loetelu)

  Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

  Allikas: ComplexDiscovery