Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: E-juurdluse distsipliini, mis hõlmab elektrooniliste andmete tuvastamist, säilitamist ja analüüsimist, kasutatakse üha enam sõjakuritegudega seotud uurimistes ja kohtuvaidlustes. Vene-Ukraina sõja puhul saab e-juurdluse tööriistu ja tehnikaid kasutada sõjakuritegude elektrooniliste tõendite väljaselgitamiseks ja kogumiseks, nagu e-kirjad, sotsiaalmeedia postitused ja muu digitaalne side, mis võivad anda väärtuslikke ülevaateid konfliktiga seotud üksikisikute ja organisatsioonide tegevusest. Neid tõendeid saab seejärel kasutada uurimistes ja kohtumenetlustes, et hoida sõjakuritegude toimepanijad vastutustundlikud oma tegevuse eest. Lisaks aitab e-juurdlus tõhusalt ja tõhusalt hallata suurt hulka elektroonilisi tõendeid, mis võivad olla asjakohased sõjakuritegude puhul, võimaldades uurijatel ja õigusrühmadel andmeid kiiresti ja täpselt analüüsida, et tuvastada olulisi andmeid. See iganädalane värskendus võib olla kasulik küberjulgeoleku, teabe juhtimise ja õigusliku avastamise spetsialistide jaoks, kuna nad peavad sõja ajal toime pandud sõjakuritegudest tulenevaid uurimisi ja kohtuvaidlusi.

  Taustamärkus: Üks kõige täpsemaid ja üksikasjalikumaid allikaid Ukraina kriisi käimasolevate uuenduste tegemiseks on sõja uurimise instituudi Venemaa ründav kampaania hindamine. Sõja Uurimise Instituut (ISW) on 501 (c) (3) organisatsioon ja toodab rangelt mittepartisanilist, mitte-ideoloogilist faktipõhist uurimistööd. ISW püüab edendada teadlikku arusaamist sõjast ja sõjalistest asjadest läbi kõikehõlmava, sõltumatu ja kättesaadava avatud lähtekoodiga uurimistöö ja analüüsi. ISW teadusuuringud on kättesaadavad avalikkusele, sõjaväe praktikutele, poliitikakujundajatele ja meedia liikmetele. Pakkudes igapäevast sünteesi peamisi sündmusi, mis on seotud Venemaa agressiooni Ukraina, ISW uuendused võivad kasu uurijad ja kohtuvaidluste kui nad järgivad äri, infotehnoloogia ja õiguslikke suundumusi ja trajektoore mõjutatud ja tulenevad praegusest Vene-Ukraina konfliktist.

  Hindamine ja kaardid*

  Vene-Ukraina Konflikti hinnangud — Ülevaade Maps

  Sõja Uurimise Instituut (ISW), Venemaa meeskond

  Kriitiliste ohtude projekt (CTP), Ameerika Enterprise Institute

  Üldine hindamise taustainfo

  ISW avaldab süstemaatiliselt Venemaa kampaania hinnanguid, mis sisaldavad kaarte, mis tõstavad esile hinnatud kontrolli maastiku üle Ukrainas ja peamised Venemaa manöövriteljed.

  Need kaardid suurendavad igapäevaseid sünteetilisi tooteid, mis hõlmavad olulisi sündmusi, mis on seotud Venemaa uuendatud agressiooniga Ukraina vastu.

  Vene solvav kampaania hinnangud

  23. jaanuar 2023

  Autor Karolina Hird, George Barros, Kateryna Stepanenko, Layne Philipson ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Ukraina luure hindas, et Venemaa väed valmistuvad 2023. aasta kevadel või varasuvel pealetungiks, kinnitades osaliselt ISW alalise hinnangu, et Venemaa väed võivad järgnevatel kuudel ette võtta otsustava tegevuse.

  Key Buffee

  Ukraina luure hindas, et Venemaa väed valmistuvad 2023. aasta kevadel või varasuvel pealetungiks, kinnitades osaliselt ISW alalise hinnangu, et Venemaa väed võivad järgnevatel kuudel ette võtta otsustava tegevuse.

  Wagner Group ülekaalus tuginemine värbamise karistuskolooniad näib olevat võttes üha tagajärgi Wagner võidelda võime.

  Venemaa jätkab sõjaliste ja majandussuhete süvendamist Iraaniga, püüdes osaleda vastastikku kasulike sanktsioonide kõrvalehoidumisega.

  Vene väed jätkasid piiratud vasturünnakuid, et taastada kaotatud positsioonid mööda Svatove-Kreminna joont.

  Ukraina väed lõid Venemaa koondusalasid okupeeritud Luhanski oblastis.

  Vene väed jätkasid maapealseid rünnakuid ümber Bakhmuti ja Donetski linna läänepoolsel äärealal.

  Vene väed viisid viimase 72 tunni jooksul tõenäoliselt läbi ebaõnnestunud pealetungioperatsiooni Zaporižja oblastis.

  Vene väed ei ole Zaporižja oblastis ühtegi kinnitatud territoriaalset kasu hoolimata ühele Venemaa okupatsiooniametniku jätkuvatele nõuetele teinud. Okupatsiooniametnik võib tõugata jutustust Venemaa taktikalistest edusammudest Zaporižja oblastis, et tekitada positiivseid jutustusi, et tõmbaks venelasi tõotatud edusammude puudumisest Bakhmutis.

  Kremli jõupingutused Venemaa relvajõudude professionaliseerimiseks jätkavad kriitikat uute Venemaa paralleelsete sõjaliste struktuuride toetajate seas.

  Venemaa ametnikud ja okupatsioonivõimud jätkavad jõupingutusi okupeeritud territooriumide integreerimiseks Venemaa sotsiaal-, haldus- ja poliitilistesse süsteemidesse ning lõhkuda partisanide erimeelsusi okupeeritud aladel.

  Lugege täielikku värskendust.

  22. jaanuar 2023

  Autor Kateryna Stepanenko ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Wagner rahastaja Jevgeni Prigozhin staar on hakanud pärast kuu ilmset tõusu pärast tema suutmatus teha head lubadusi hõivamiseks Bakhmut oma jõududega.

  Key Buffee

  Venemaa riigiduuma esimees Vjatšeslav Volodin tegi usutavaid tuumaeskaleerumise ohte osana käimasolevast teabeoperatsioonist, mille eesmärk oli takistada Lääne edasise sõjalise abi andmist Ukrainale. ISW hindab jätkuvalt, et Venemaa ei kasuta Ukrainas tuumarelvi väga ebatõenäoline ja ei kasuta neid Lääne vastu erakordselt ebatõenäoline.

  22. jaanuaril toimunud Venemaa milbloggers arutasid jätkuvalt poolelioleva Venemaa või Ukraina pealetungi potentsiaali üle ning spekuleerisid selle üle, millised alad esitavad kõige tähtsamad eesmärgid.

  Vene väed jätkasid piiratud vasturünnakuid, et taastada kaotatud positsioonid piki Svatove-Kreminna joont 22. jaanuaril. Vene allikad väitsid, et Ukraina väed lõid HIMARS raketitega Luhanski oblastis Kadiivkas asuvat tööstusrajatist.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone Bakhmutis ja Donetski linn-Avdiivka aladel.

  Vene allikad väitsid 22. jaanuaril, et Venemaa väed jätkasid pealetungioperatsioone kahes suunas Zaporižja oblastis, nende peamised jõupingutused keskendudes Huljaaipolele ja Orikhivile. Tavriski suuna kaitsejõudude Ukraina ühispressikeskuse juht Jevhen Yerin teatas 22. jaanuaril, et Venemaa väed ei tee Zaporižžja suunal ulatuslikke operatsioone.

  Venemaa okupatsioonivõimud jätkasid tsiviilinfrastruktuuri kommandeerimist okupeeritud aladel tsiviiltervise ja ohutuse arvelt 22. jaanuaril.

  Lugege täielikku värskendust.

  21. jaanuar 2023

  Autor Karolina Hird, Grace Mappes, Angela Howard, George Barros ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Wagner Groupi finantseerija Jevgeni Prigožin on käivitanud rea infooperatsioone, mille eesmärk on kujutada end Venemaa ohvrikangelasena ristisõjas väiklaste ja korrumpeerunud Venemaa võimude vastu.

  Key Buffee

  Ukraina kaitse Bakhmut on tõenäoliselt strateegiliselt usaldusväärne jõupingutusi vaatamata oma kulud Ukraina.

  Milbloggeri diskursus, mis ümbritseb kindralkolonel Mihhail Teplinski teatatud asendamist kindralleitnant Oleg Makarevitšiga Vene õhuvägede (VDV) ülemana, on veelgi rõhutanud murdumist kahe peamise grupi vahel Vene moodis - Pro-Gerasimovi laager, mis koosneb tavapärasest MOD-i loomisest esindavatest ja milbloggeri lemmikutest, kes on vähem kooskõlas MoD institutsioon. Milbloggeri diskursus selles küsimuses pakub lisaks ülevaate vene moD sisemisest dünaamikast, mis võib olla viinud Teplinski eemaldamiseni.

  Wagner Groupi finantseerija Jevgeni Prigožin on käivitanud rea infooperatsioone, mille eesmärk on kujutada end Venemaa ohvrikangelasena ristisõjas väiklaste ja korrumpeerunud Venemaa võimude vastu.

  The Sun teatas, et USA luure hinnangul on 20. jaanuari seisuga kokku Venemaa sõjaväelisi inimohvreid 188 000, mis viitab võimalikule 47 000 venelasele, kes hukkus tegevuses vähem kui aasta kestnud võitluses.

  Vene väed viisid väikese maapealse luure Kirde Sumy oblastiks.

  Vene väed jätkasid piiratud maapealseid rünnakuid, et taastada kaotatud positsioonid mööda Svatove-Kreminna joont.

  Vene väed jätkasid maapealsete rünnakute läbiviimist ümber Bakhmut ja Donetski linnast läänes. Vene väed on tõenäoliselt muutes lisanduva kasu ümber Bakhmut.

  Kättesaadavad avatud lähtekoodiga tõendid 21. jaanuari seisuga näitavad, et Zaporižja oblast Venemaa okupatsiooniametnik Vladimir Rogovi 20. jaanuari väited suurema territoriaalse hõivamise kohta on tõenäoliselt osa Venemaa infopunktsiooni osast.

  Venemaa milbloggersi kaebused näitavad, et Venemaa väed tuginevad jätkuvalt mobiiltelefonidele ja mitteturvalistele tsiviiltehnoloogiatele sõjaliste põhifunktsioonide jaoks — tõsised operatiivjulgeoleku rikkumised (OPSEC).

  Lugege täielikku värskendust.

  20. jaanuar 2023

  Autor Kateryna Stepanenko, Karolina Hird, Riley Bailey, Grace Mappes, George Barros, Layne Philipson ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Tšetšeeni Vabariigi juht Ramzan Kadõrov jätkab selgelt religioossetel alustel Tšetšeenia võitlejate osalemist Ukraina sõjas, ehitades seeläbi välja tema mainet ja oma võimubaasi mainet.

  Key Buffee

  Tšetšeeni Vabariigi juht Ramzan Kadõrov jätkab selgelt religioossetel alustel Tšetšeenia võitlejate osalemist Ukraina sõjas, ehitades seeläbi välja tema mainet ja oma võimubaasi mainet.

  Wagneri grupp näib olevat hädas, et esitada end efektiivse paralleelse sõjalise struktuurina, osutudes seega üha enam parasiitlikuks paramilitaarseks üksuseks.

  USA luure kinnitas Venemaa kaitseministeeriumi (MoD) ja Wagner Groupi vahelist rivaalitsemist, millest ISW on juba ammu teatanud.

  Prigožini püüdlustes Wagneri grupi õiguslikuks tunnustamiseks võib samuti käivitada täiendava fraktsionaliseerimise Venemaa valitsuses.

  Kreml jätkab demonstratiivsete avalike tegevustega, mille eesmärk on seada informatsioonitingimused pikaajaliseks sõjaks Ukrainas.

  Venemaa telegrammi allikad väitsid, et Putin vallandas Venemaa õhudessantvägede ülema kolonel kindral Mihhail Teplinski, kuid need teated jäävad kinnitamata.

  Kreml jätkab teabeoperatsioonide edendamist, mis ähvardavad eskaleerumist üle Lääne sõjalise abi Ukrainale, et nõrgestada Lääne toetust.

  Venemaa ja Ukraina väed jätkasid väidetavalt pealetungioperatsioone Svatove ja Kreminna lähedal.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone üle Donetski oblasti rindejoone. Vene allikad jätkuvalt ekslikult väidavad, et Vene väed on lähedal ümbritsemine Bakhmut.

  Vene väed Zaporižja oblastis valmistuvad endiselt tõenäoliselt kaitseoperatsiooniks pikemas perspektiivis vaatamata hiljutistele territoriaalse kasu nõuetele.

  Vene ametnikud ja allikad näitavad jätkuvalt, et mobilisatsioonimeetmed on käimas vaatamata arvukatele väidetele, et mobilisatsioon on ametlikult lõpetatud.

  Venemaa ametnikud ja okupatsioonivõimud jätkavad Ukraina laste küüditamist okupeeritud Ukrainast Venemaale.

  Lugege täielikku värskendust.

  19. jaanuar 2023

  George Barros, Riley Bailey, Kateryna Stepanenko, Madison Williams, Layne Philipson ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Kõrgemad Kremli ametnikud jätkavad kõrgetasemeliste kohtumiste pidamist Valgevene riikliku juhtkonnaga - tegevus, mis võiks seada tingimused Venemaa rünnakuks Ukraina vastu Valgevenest, kuigi mitte tingimata ja mitte lähinädalatel.

  Key Buffee

  Kremli kõrgemad ametnikud jätkavad kõrgetasemeliste kohtumiste pidamist Valgevene riikliku juhtkonnaga — tegevus, mis võis seada tingimused Venemaa rünnakuks Ukraina vastu Valgevenest, kuigi mitte tingimata ja mitte lähinädalatel.

  Uus Venemaa rünnak Ukraina vastu Valgevenest 2023. aasta alguses tundub vähem tõenäoline, arvestades praegust Venemaa sõjalist tegevust Valgevenes, kuigi rünnak Valgevenest 2023. aasta lõpus tundub usutavam.

  Ultranatsionalistlikud vene milbloggers jätkavad kritiseerimist ideed Venemaa vägedest, kes ründavad Ukrainat Valgevenest.

  Venemaa välisminister Sergei Lavrov ründas Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE), rõhutades Kremli teostamatust toetada kolmandat MinSK-tüüpi lepingut.

  Lukašenka jätkab tasakaalu Kremli vastu, raamides Valgevene suveräänseks riigiks Venemaa domineerivas liiduriigis.

  Kreml jätkab valesti edendada narratiivi, et sõda eskaleerub, kui Ukraina saab relvi võime lüüa Vene väed okupeeritud Krimmis.

  Äärmuslik Kremli liitlane taaskehtestas tuumaeskaleerumise retoorika, mille eesmärk oli hirmutada Lääne poliitikakujundajaid eemale Ukrainale täiendava sõjalise abi andmisest.

  Venemaa president Vladimir Putin on üha enam vooder vaenlased Wagner Group rahastaja Jevgeni Prigožin, tõenäoliselt pidev jõupingutusi vähendada Prigožin mõju Venemaal.

  Prigožini jätkuv kasutamine Wagner Group väitis taktikaline edu tõsta oma positsiooni tõenäoliselt süvendada konflikti Venemaa kaitseministeeriumi (MoD) mõju Vene inforuumi.

  Venemaa kindralstaabi armee ülem Valeri Gerasimov võis olla ametlikult kuulutanud, et Wagneri grupp ei kuulu Venemaa relvajõudude struktuuri ja et Venemaa sõjavägi ei tee Wagneriga koostööd vaatamata rohkele tõenditele vastupidisele.

  Ukraina väed jätkasid väidetavalt vasturünnakuid Svatove lähistel ja Vene väed viisid Kreminna lähedal läbi piiratud vasturünnakuid.

  Vene allikad väitsid, et Vene väed hõivasid Klishchiivka keset käimasolevaid Venemaa pealetungioperatsioone Soledari, Bakhmuti ja Avdiivka ümbruses.

  Vene allikad väitsid, et Venemaa väed viisid Zaporižja oblastis läbi lokaliseeritud pealetungioperatsioone.

  Vene ametnikud on väidetavalt jätkuvalt valmistuda teise laine mobilisatsiooni.

  Ukraina partisanid võisid läbi viia IED rünnaku Zaporižja oblastis.

  Lugege täielikku värskendust.

  18. jaanuar 2023

  Autor Riley Bailey, George Barros, Grace Mappes, Layne Philipson ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Venemaa presidendi Vladimir Putini kõne, millega mälestatakse Nõukogude vägede Leningradi piiramise purustamist, illustreeris, et ta jääb ebakindlaks oma võimes Vene inforuumi oluliselt kujundada.

  Key Buffee

  Venemaa presidendi Vladimir Putini kõne Leningradi piiramise mälestuseks jätkuvalt illustreeris, et Putin jääb ebakindlaks tema võimes Vene inforuumi oluliselt kujundada.

  Putini kõne on tõenäoliselt osa suuremast informatiivsest jõupingutusest mähkida „eriline sõjaline operatsioon” Suure Isamaasõja (Teise maailmasõja) suurema Vene rahvusmüüdi sees, et suurendada Venemaa toetust pikaleveninud sõjale ja mobilisatsioonile.

  Venemaa välisminister Sergei Lavrov täiendas neid jõupingutusi, et suurendada Venemaa toetust pikaleveninud sõjale, väites selgesõnaliselt ja naeruväärselt, et Ukraina ja Lääs jälitavad Vene rahva genotsiidi.

  Putin jätkab jõupingutusi Venemaa kaitsetööstusbaasi taaselustamiseks, et toetada pikaajalist sõda Ukrainas.

  Putin ja Lavrov jätkavad Ukraina suveräänsuse eitamist ja lükkavad otseläbirääkimised Ukrainaga otse tagasi.

  Wagner Group rahastaja Jevgeni Prigozhin on muutumas üha julge oma verbaalse rünnakud Venemaa kaitseministeerium (MoD) ja Kreml.

  Prigozhin ja teised märkimisväärsed hääled Venemaal on välja tõmmatud uus ruum Venemaa presidendi Vladimir Putini kritiseerimiseks, kartmata kättemaksu.

  Vene väed jätkasid piiratud vasturünnakuid, et taastada kaotatud positsioonid Kreminna lähedal.

  Vene väed jätkasid soledari, Bakhmuti, Avdiivka ja Donetski linna lähistel pealetungioperatsioone.

  Vene MoD püüab jätkuvalt vähendada Wagneri grupi rolli väidetavates taktikalistes edusammudes Soledari piirkonnas.

  Ukraina ametnikud on teatanud, et Venemaa väed koonduvad Zaporižja oblastisse, võib-olla suureks kaitseks või pealetungivaks pingutuseks.

  Vene vägede kasvav süütelaskemoona kasutamine, et viia läbi muidu rutiinsed streigid Lõuna-Ukrainas toetab ISW hiljutist hinnangut, et Venemaa väed tõenäoliselt seisavad silmitsi tavaliste suurtükiväe voorude puudusega.

  Ukraina ja Venemaa allikad näitasid jätkuvalt, et Venemaa ametivõimud valmistuvad tõenäoliselt teise mobilisatsiooni laine ette.

  Lugege täielikku värskendust.

  17. jaanuar 2023

  Autor Kateryna Stepanenko, Karolina Hird, Riley Bailey, Madison Williams, Layne Philipson, George Barros ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Venemaa kaitseminister Sergei Shoigu teatas 17. jaanuaril, et rakendab Venemaa presidendi Vladimir Putini direktiivi viia läbi ulatuslikud sõjalised reformid aastatel 2021—2026, et laiendada Venemaa tavarelvajõude, tõenäoliselt ettevalmistamisel pikaajaliseks sõjaks Ukrainas ja ühtlasi seada tingimused oluliselt tugevama Venemaa sõjaväe kiireks ehitamiseks.

  Key Buffee

  Venemaa kaitseminister Sergei Shoigu teatas 17. jaanuaril, et rakendab Venemaa presidendi Vladimir Putini direktiivi viia läbi ulatuslikud sõjalised reformid aastatel 2021—2026, et laiendada Venemaa tavarelvajõude, tõenäoliselt ettevalmistamisel pikaajaliseks sõjaks Ukrainas ja ühtlasi seada tingimused oluliselt tugevama Venemaa sõjaväe kiireks ehitamiseks.

  Putin võib teatada teise mobilisatsiooni laine lähipäevil, võib-olla niipea kui 18. jaanuar.

  Vene kaitseministeerium (MoD) püüab parandada professionaalsust Vene relvajõudude ja tõenäoliselt testida ja parandada oma käsuahelate tõhusust alla väikese üksuse tasandil.

  Mitmed silmapaistvad hääled pro-war informatsiooni ruumi konfiskeeritud neid juhiseid toetada täiendavat kriitikat Vene MOD, mis viitab sellele, et MOD tõenäoliselt seisavad silmitsi jäik vastupanu.

  Serbia president Alexander Vucic kutsus Wagneri gruppi üles lõpetama värbamise Serbias.

  Vene väed jätkasid piiratud vasturünnakute läbiviimist Kreminna lähedal, kuna Ukraina ametnikud viitavad jätkuvalt sellele, et Venemaa väed võivad valmistuda otsustavaks pingutuseks Luhanski oblastis.

  Vene väed jätkasid pealetungi tegevust üle Donetski oblasti rindejoone.

  Vene inforuum püüab kujutada taktikalisi vene kasumeid Soledari ümber operatiivselt oluliseks.

  Vene väed Khersoni oblastis jätkavad Ukraina streikide tõttu võitlust oma logistikajõupingutuste säilitamiseks ida (vasakpoolsel) kaldal Khersoni oblastis.

  Vene okupatsiooniametnik väitis, et Putin teeb 18. jaanuaril Ukrainas toimunud sõjaga seotud „olulise avalduse”.

  Wagner Group rahastaja Jevgeni Prigozhin võib üritada luua Wagner Group juriidilise isikuna Venemaal.

  Lugege täielikku värskendust.

  Me ei anna Venemaa sõjakuritegudest üksikasjalikult aru, sest need tegevused on Lääne meedias hästi kaetud ega mõjuta otseselt sõjalisi operatsioone, mida me hindame ja prognoosime. Jätkame nende kuritegelike tegevuste mõju hindamist ja aruandlust Ukraina sõjaväele ja elanikkonnale ning konkreetselt võitlusele Ukraina linnapiirkondades. Me mõistame täielikult hukka need Venemaa relvakonfliktide seaduste, Genfi konventsioonide ja inimkonna rikkumised, kuigi me neid nendes aruannetes ei kirjelda.

  Kronoloogia kaardid jaanuarist 17 - 23, 2023 - Hiire üle kerida

  Ukraina Konflikti kaardid - 011723 - 012323

  Vaata Vene invasiooni sõja interaktiivse kaardi uurimise instituuti

  Loe viimaseid Ukraina Konflikti uudiseid Instituut for Study of War

  * Jagatud otsese selgesõnalise loata Instituut for Uuring of War (ISW).

  Sõja Uurimise Metodoloogia Instituudi kohta

  ISW uurimismetoodika tugineb nii esmastele kui ka teisestele allikatele, võimaldades teadlastel arendada terviklikku arusaamist olukorrast kohapeal. Et analüüsida sõjalisi ja poliitilisi arenguid mis tahes konkreetses piirkonnas, peavad ISW uurimisanalüütikud täielikult mõistma vaenlase ja sõbralike jõudude süsteeme. Samuti peavad nad mõistma rahvastiku demograafia, füüsilist maastikku, poliitikat ja selle piirkonna ajalugu. See loob analüütilise aluse konkreetsete arengute põhjuste mõistmiseks ja nende määratud teadusuuringute eesmärkide täitmiseks. ISW analüütikud veedavad aega ka sellistes kohtades nagu Iraak, Afganistan ja mujal, et paremini mõista julgeoleku- ja poliitilist olukorda ning hinnata praeguste strateegiate ja poliitika rakendamist. Meie teadlased koguvad andmeid ja analüüsivad suundumusi, toodavad uurimisvaldkondade arengute granuleeritud analüüsi, andes täpse, kõrge resolutsiooniga, õigeaegse ja põhjaliku pildi olukorrast. ISW uurimismetoodika tagab oma edu ja pühendumuse parandada rahva võimet sooritada sõjalisi operatsioone, saavutada strateegilisi eesmärke ja reageerida tekkivatele probleemidele, mis võivad nõuda Ameerika sõjalise võimu kasutamist.

  Umbes Instituut Uuring of War

  Instituut for Study of War edendab teadlikku arusaamist sõjaliste asjade usaldusväärsete teadusuuringute, usaldusväärse analüüsi ja uuendusliku hariduse kaudu. Me oleme pühendunud parandama riigi võimet sooritada sõjalisi operatsioone ja reageerida tekkivatele ohtudele, et saavutada USA strateegilised eesmärgid. ISW on mittepartisan, mittetulunduslik, avaliku poliitika uurimisorganisatsioon.

  Lisateave, osaleda ja anda oma panus täna.

  Täiendav lugemine

  [Iga-aastane ajakohastamine] Rahvusvaheline küberõigus praktikas: Interaktiivne tööriistakomplekt

  Andmesaatkonnad: Rahvusriikide suveräänsus, turvalisus ja järjepidevus

  Allikas: ComplexDiscovery