Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustamärkus: Järgmine teadaanne jagab 3Q2022 majandustulemusi digitaalse intelligentsuse (Cellebrite) ülemaailmse liidri jaoks ning võib pakkuda huvi e-juurdluse ökosüsteemi tegutsevatele või investeerivatele juriidilistele, äri- ja infotehnoloogia spetsialistidele. Lisaks sellele pakub Redpointi riskikapitalisti Tomasz Tunguzi hiljutine postitus (august 2022) huvitava kaalutluse, mis võib avaliku tarkvarafirmade väärtuse osas olla asjakohane. Postitus pealkirjaga Kasv ei ole enam tarkvaraettevõtte väärtuse parim ennustaja, märgib, et kasumlikkus on tõusnud avaliku tarkvarafirma väärtuse kõige olulisemaks korrelaadiks ja ennustajaks.

  Pressiteate väljavõte (17. november 2022)

  Cellebrite teatab kolmanda kvartali 2022 tulemustest

  ARR on $232,000,000, kuni 35% aastas üle aasta

  Kolmanda kvartali tulu $71,7 miljonit, suurendada 9% aastaga üle aasta

  Cellebrite (NASDAQ: CLBT), digitaalse intelligentsuse („DI”) lahenduste ülemaailmne liider avaliku ja erasektori jaoks, teatas täna 30. septembril 2022 lõppenud kolme ja üheksa kuu majandustulemused.

  „Meil on hea meel teatada kindlast kolmandast kvartalist, pakkudes tugevat ARR-i kasvu, kuna jätkame viimases kvartalis sätestatud täisaastaste eesmärkide täitmist. Nõudlus, mida me turul näeme, näitab, et meie uuenduslikud lahendused on väga olulised, kuna avaliku ohutuse organisatsioonid ja eraettevõtted tunnistavad vajadust ajakohastada oma uurimistöökorraldust kuritegude ja tõendite üha kasvava digitaalse keerukuse ees. Oleme eriti uhked oma klassi parimate säilitamismäärade üle, mis tõestavad, et meie turule suunamise strateegia kannab vilja, „ütles Yossi Carmil, Cellebrite tegevjuht. „Me oleme teinud edusamme eelmisel kvartalis välja toodud algatuste osas ning oleme endiselt põnevil võimaluse pärast meie ees, kui me jätkame oma missiooni kaitsta ja päästa elusid, kiirendada õiglust ja säilitada privaatsust.”

  Kolmanda kvartali rahalised tähtsündmused

  Tulud $71.7 miljonit, kuni 9% aastaga, millest märkimise tulu oli $55,6 miljonit, kuni 8% aastaga üle aasta

  Aastane korduvad tulud (ARR) $232 miljonit, kuni 35% aasta-üle aasta

  Korduv tulu dollarites põhinev neto säilitamise määr 129%

  GAAP brutokasum ja brutomarginaal $57,1 miljonit ja 79,7% võrra

  GAAP netosissetulek $25,1 miljonit; Non-GAAP netosissetulek 3,0 miljonit dollarit

  GAAP Lahjendatud EPS $0,13; Non-GAAP Lahjendatud EPS $0.01

  Korrigeeritud EBITDA ja korrigeeritud EBITDA marginaal vastavalt 5,1 miljonit dollarit ja 7,0%

  Kolmanda kvartali ja hiljutised digitaalse intelligentsuse

  Suletud 25 peamist tehingut, millest igaüks on väärtuseks $500,000 või rohkem.

  Välja antud järgmise põlvkonna Cellebrite Guardian, mis pakub kriitilisi funktsioone, mis aitavad õiguskaitset digitaalsete tõendite käitlemisel eetilisel viisil, sealhulgas tõendite säilitamine, haldamine ja jagamine koos digitaalsete tõendite tasakaalustamata vahetu ülevaatamisega. Täiendavad täiustused suurendavad õiguskaitseorganite paindlikkust ja aitavad neil kaitsta privaatsust uurimistöövoo peamiste valupunktide käsitlemiseks, sealhulgas füüsilise dubleerimise, tõendite transportimise ja aeganõudeva tõendite läbivaatamise.

  Täiustatud kogumise ja läbivaatamise pakkumised, käivitades automaatse ja turvalise süsteemi, mis võimaldab uurimisanalüüsi sidusrühmadel integreeritud töövoos andmeid kiiresti koguda, üle vaadata ja analüüsida. Õhustades andmete edastamist uurimismeeskonnale, raseerib kliendid töövoo tunde, et tuua prokuröridele tõendeid kiiremini.

  Teatas Sandline Global esimese erasektori kliendiks Cellebrite Guardianile. See mitmeaastane investeering peaks suurendama Sandline'i ettevõttesiseste uurimis- ja tõendite juhtimise toiminguid.

  Võitis kõik kategooriad, mille jaoks ettevõte kandideeris 2022 kohtuekspertiisi Focus 4:cast-auhindadel, sealhulgas DFIR Commercial Tool of The Year ja Aasta uurija kolmandat aastat järjest, tõestades meie pidevat juhtpositsiooni digitaalses kohtuekspertiisis

  Täiendavat finantsteavet leiate meie kodulehe jaotisest

  Finantsväljavaade

  „Oleme uhked, et III kvartalis on ARRi kasv 35%, mis peegeldab tugevat nõudlust meie digitaalse intelligentsuse lahenduste järele. Kuid arvestades USA dollarite tugevnemist Euroopa ja teistele valuutadele, eeldame, et lõpetame FYE 2022 meie juhiste alumises otsas,” ütles Cellebrite finantsjuht Dana Gerner.

  „Oleme jätkuvalt keskendunud tõhusale investeerimisele oma uuendustesse ja lahendustesse, et saavutada oma eesmärgid eelmise kvartali jooksul,” jõudis Gerner järeldusele.

  Loe algset teadet.

  Täielik investori esitlus (PDF) - Hiireülekande kerimiseks

  Q3 22 Kasumikõne esitlus - Cellebrite

  Täielik teadaanne tabelitega (PDF) - hiireüleminek kerimiseks

  Cellebrite teatab kolmanda kvartali 2022 tulemustest

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdlusse (töötab loend)

  E-juurdluse äri lühendatud pilk: ühinemised, omandamised ja investeeringud

  Allikas: ComplexDiscovery