Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Ukraina kriisi käimasolevate uuenduste üks kõige täpsemaid ja üksikasjalikumaid allikaid on Ukraina Konflikti värskendus sõja uurimise instituudist. Sõja Uurimise Instituut (ISW) on 501 (c) (3) organisatsioon ja toodab rangelt mittepartisanilist, mitte-ideoloogilist faktipõhist uurimistööd. ISW püüab edendada teadlikku arusaamist sõjast ja sõjalistest asjadest läbi kõikehõlmava, sõltumatu ja kättesaadava avatud lähtekoodiga uurimistöö ja analüüsi. ISW teadusuuringud on kättesaadavad avalikkusele, sõjaväe praktikutele, poliitikakujundajatele ja meedia liikmetele. Pakkudes igapäevast sünteesi peamisi sündmusi, mis on seotud Venemaa agressiooni Ukraina vastu, ISW värskendused võivad kasu küberjulgeoleku, teabejuhtimise ja õigusliku avastamise spetsialistid, kui nad järgivad äri-, infotehnoloogia- ja juriidilisi suundumusi ja trajektoore, mida mõjutavad ja tulenevad praegusest Ukraina konfliktist.

  Hindamine ja kaardid*

  Ukraina Konflikti hindamised — Ülevaade Maps

  Sõja Uurimise Instituut (ISW), Venemaa meeskond

  Kriitiliste ohtude projekt (CTP), Ameerika Enterprise Institute

  Üldine hindamise taustainfo

  ISW avaldab süstemaatiliselt Venemaa kampaania hinnanguid, mis sisaldavad kaarte, mis tõstavad esile hinnatud kontrolli maastiku üle Ukrainas ja peamised Venemaa manöövriteljed.

  Need kaardid suurendavad igapäevaseid sünteetilisi tooteid, mis hõlmavad olulisi sündmusi, mis on seotud Venemaa uuendatud agressiooniga Ukraina vastu.

  Vene solvav kampaania hinnangud

  13. november 2022

  Autor Frederick W.

  Võtmearendus

  Venelased ei sea tingimusi sõjategevuse lõõgastumiseks ülejäänud sügisel ja talveks, vaid pigem alustavad Donetski oblastis uut pealetungi. Ukrainlased kasutavad tõenäoliselt Lääne-Khersoni vabastamisest taastatud lahinguvõimu, et tugevdada oma käimasolevat vastupealetungi Luhanski oblastis või avada uus vasturünnak mujal. See ei ole aeg aeglustada abi või vajutada relvalahenduste või läbirääkimiste jaoks, vaid pigem aeg, et aidata Ukrainal ära kasutada oma hoogu tingimustes, mis soodustavad Kiievit, mitte Moskvat.

  Key Buffee

  Wagner Group Financer Jevgeni Prigožin palus Venemaa peaprokuröri kantseleil avada Peterburi kuberneri Aleksandr Beglovi vastu kohtuasja kõrgriigireetmise eest, keset Wagneri vägede viiruslikku materjali, kes mõrvavad ühe oma. [19] Prigožin ja vene natsionalistlikud milbloggers toetasid suuresti väidetava reeturi mõrva.

  Valgevenes paiknev Venemaa sõjaline rühmitus tekitab valgevenelaste seas jätkuvalt sotsiaalseid pingeid.

  Vene allikad väitsid, et Ukraina väed jätkasid vasturünnaoperatsioone Kreminna ja Svatove suunal.

  Ukraina väed jätkasid kontrolli kindlustamist Dnipro jõe paremkalda üle Khersoni oblastis. Ukraina väed lõid Venemaa sõjaväebaasi Tšaplynkas Khersoni oblastis, 50km Beryslavi lõunas Dnipro idakaldal.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioonide läbiviimist Bakhmuti, Avdiivka ja Vuhledari suundades. Venemaa kaitseministeerium väitis, et Vene väed hõivasid Mayorski, Bakhmut kagus.

  Vene väed jätkasid rutiinset kaudtulekahju rindejoone asunduste vastu Zaporižžja ja Dnipropetrovski oblastis. Vene väed lõid Zaporižžžžia linna Iskanderi raketiga.

  Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov teatas, et Venemaa president Vladimir Putin andis korralduse mobiliseeritud üliõpilaste demobiliseerimise Venemaa okupeeritud Luhanski ja Donetski oblastides, tõenäoliselt osana pidevast jõupingutusest integreerida proksijõud Venemaa relvajõududesse.

  Vene väed ja okupatsiooniametnikud mobiliseerivad sunniviisiliselt mehi Venemaa okupeeritud Melitopolis, Zaporižja oblastis ning sunnivad neid ehitama linna kaevikuid ja kaitsekindlustusi.

  Ukraina ametnikud teatasid, et Venemaa väed taganevad Dnipro jõe vasakkaldalt ning koondavad väed ja varustus Melitopolis, Zaporižja oblastis ning Donetski oblastis Mariupolis.

  Venemaa president Vladimir Putin ettepaneku muuta seaduseelnõu, mis võimaldaks Venemaa ametnikel tühistada Venemaa kodakondsuse levitamiseks „vale” teavet Vene sõjaväe, osaledes äärmuslike või soovimatute organisatsioonide või nõudes rikkumisi Vene „territoriaalse terviklikkuse.”

  Lugege täielikku värskendust.

  12. november 2022

  Autor Kateryna Stepanenko, Grace Mappes, Riley Bailey, Angela Howard ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Venemaa taganemine Kherson City süütab ideoloogiline murd pro-war tegelased ja Venemaa president Vladimir Putini, vähenedes usaldust Putini pühendumust ja võimet täita oma sõda lubadusi.

  Key Buffee

  Venemaa taganemine Kherson City süttib ideoloogiline murd pro-war tegelased ja Venemaa president Vladimir Putini, vähenedes usaldust Putini pühendumust ja võime täita oma sõda lubadusi.

  Vene ametnikud on üha normaliseerida avaliku ja tõenäoliselt ebaseadusliku küüditamise tuhandeid Ukraina lapsi Venemaale.

  Venemaa sõjaline juhtkond üritab ja ei suuda integreerida ad hoc sõjalisi formatsioone Ukrainas ühtsemaks võitlusjõuks.

  Vene allikad väitsid, et Ukraina väed jätkasid vasturünnaoperatsioone Kreminna ja Svatove suunal.

  Ukraina väed jätkasid asulate vabastamist Dnipro jõe paremal (lääne) kaldal Khersoni oblastis.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone Bakhmuti, Avdiivka ja Vuhledari suunal.

  Venemaa ametnikud võivad püüda vältida sõjaväelaste lubamist lubatud maksetega.

  Vene väed ja okupatsiooniametnikud ohustavad jätkuvalt elanikke ja allutavad neile sunnimeetmeid.

  Lugege täielikku värskendust.

  11. november 2022

  Karolina Hird, Grace Mappes, Riley Bailey, Kateryna Stepanenko ja Frederick W.

  Võtmearendus

  Ukraina väed lõpetavad Khersoni oblasti läänepoolse (parema) kalda vabastamise pärast venelaste taganemist.

  Key Buffee

  Ukraina väed on lõpule vabastamise Lääne (paremal) kaldal Dnipro jõe Khersoni oblastis.

  Ukraina väed on saavutanud suuri territoriaalseid kasumeid kogu Khersoni oblastis 11. novembril ja jätkavad lähipäevil läänekalda kontrolli kindlustamist.

  Vene milbloggers kritiseeris Vene MoD avaldusi Vene taganemise kohta vasakule kaldale, kuid üldiselt võttis Ukraina kasu rohkem summutatud suhtumine.

  Venemaa allikad väitsid, et Ukraina väed jätkasid vasturünnakuid operatsioone Kreminda ja Svatove suunas, Luhanski oblastis ning Ukraina väed suunasid Venemaa logistikale tagaliluhanski oblastis.

  Vene väed jätkasid maapinna kallaletungi ümber Bakhmut, Avdiivka ja Vuhledar.

  Ukraina väed jätkasid Venemaa jõukontsentratsioonide sihtimist Zaporižja oblastis.

  Wagneri grupi finantseerija Jevgeni Prigožin jätkas paralleelsete sõjaliste struktuuride moodustamist Belgorodi ja Kurski oblastides, kuigi puudub oht Ukraina maapealsele sissetungile Venemaa territooriumile.

  Venemaa Kaitseministeeriumi (MoD) subpar osalise mobilisatsiooni läbiviimine jätkab sotsiaalset pinget.

  Ukraina partisanid jätkasid Venemaa okupatsioonivõimude sihtimist.

  Lugege täielikku värskendust.

  10. november 2022

  Autor Karolina Hird, Kateryna Stepanenko, Riley Bailey, Jekaterina Klepanchuk, Katherine Lawlor ja Mason Clark

  Võtmearendus

  Ukraina väed edenes Khersoni oblastis 10. novembril pidevalt, kuna Vene väed viivad läbi taganemise Dnipro jõe ida (vasakule) kaldale.

  Key Buffee

  Ukraina väed edenes Khersoni oblastis 10. novembril pidevalt, kuna Vene väed viivad läbi taganemise Dnipro jõe ida (vasakule) kaldale.

  Vene taganemine võtab aega, et lõpule viia ja võitlus jätkub kogu Khersoni oblastis, kuna Ukraina väed edenevad ja tulevad üles ettevalmistatud Venemaa kaitseliinide vastu, eriti Kherson City ümbruses.

  ISW ei hinda võitlevad Ukrainas peatada või siseneda ummikseisu tõttu talveilm, vaatamata vigane Lääne eeldused.

  Ukraina hoiab initsiatiivi ja on protsessi kindlustada suur võit Kherson. Relvarahu annaks Kremlile pausi, mida ta vajab hädasti Vene vägede taastamiseks.

  Wagner Group rahastaja Jevgeni Prigozhin üha maadlus Peterburi ametnikud üle laieneb Wagner Group värbamise linna.

  Ukraina õhujõudude juhatuse pressiesindaja Juri Ignat teatas, et Venemaa jõud aeglustavad tõenäoliselt Ukraina infrastruktuuri vastase kampaania tempot.

  Ukraina väed jätkasid vasturünnakute läbiviimist Svatove-Kreminna liinil.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone Bakhmuti, Avdiivka ja Lääne-Donetski lähistel.

  Vene väed alustasid teise liini kindlustuste ehitamist Krimmis ja Lõuna-Ukrainas.

  Venemaa kodanikud jätkavad vastu Venemaa sõda Ukrainas läbi protesti, sotsiaalse meedia teisiarvamus, ja desertions sõjaväe.

  Vene mobilisatsiooni jõupingutused suunavad personali Wagneri gruppi.

  Vene okupatsiooni ametnikud jätkavad jõupingutused Ukraina rahvusliku identiteedi kahjustamiseks mobiliseerides samal ajal elanikke Venemaa okupeeritud aladel.

  Lugege täielikku värskendust.

  9. november 2022

  Karolina Hird, Grace Mappes, Kateryna Stepanenko, Madison Williams, Jekaterina Klepanchuk, Nicholas Carl ja Mason Clark

  Võtmearendus

  Ukraina vasturünnak Khersoni suunas alates augustist - koordineeritud keeldumiskampaania, et sundida Venemaa vägesid taganema üle Dnipro, ilma et oleks vaja suuri Ukraina maapealseid rünnakuid, on tõenäoliselt õnnestunud.

  Key Buffee

  Venemaa kaitseministeerium (MoD) käskis Venemaa vägedel Dnipro jõe lääne- (paremal) kaldal 9. novembril alustada taganemist ida (vasakule) kaldale.

  Khersoni lahing ei ole oma olemuselt lõppenud, kuid Vene väed on jõudnud uude faasi — seades prioriteediks oma jõudude väljaviimise üle jõe heas korras ja viivitades Ukraina väed, mitte püüdes Ukraina vasturünnakut täielikult peatada.

  Paljud silmapaistvad hääled Vene milbloggeri ruumis ühepoolselt Surovikiniga ja kiitsid otsust vajalikuna, mis näitab, et Venemaa juhtkond on õppinud septembri keskel Harkivi oblastist katastroofilise Vene taganemise informatsiooniefektidest Harkivi oblastist.

  Venemaa Rahvusliku Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev kohtus 9. novembril Teheranis kõrgemate Iraani ametnikega, arutades tõenäoliselt Iraani ballistiliste rakettide müüki Venemaale ja muid koostöövorme

  Venemaa ja Ukraina allikad teatasid jätkuvatest võitlustest mööda Svatove—Kremmina maanteed ja Luhanski oblastis Bilohorivka.

  Ukraina väed tegid territoriaalset kasu Kherson Cinnast kirdes ja jätkasid oma edukat keeldumiskampaaniat.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone Bakhmuti, Avdiivka ümbruses ja Lääne-Donetski oblastis.

  Vene föderaalse teemasid on hädas maksta mobiliseeritud personali ja Vene sõjavägi on hädas pakkuda neid.

  Mobiliseeritud personali sugulased jätkavad protestimist maksepuuduse ja halbade tingimuste puudumist.

  Vene okupatsiooni Hersoni oblasti juhataja asetäitja Kirill Stremousov hukkus väidetavalt autoõnnetuses tagalas Khersoni oblastis päeval, mil Vene väed teatasid oma taganemisest Khersoni oblasti läänekaldalt.

  Tagalapiirkondade okupatsioonivõimud suurendavad tõenäoliselt õiguskaitseorganite mõranemisi ja filtreerimismeetmeid Ukraina vastumõjude pärast 9. novembri taganemisteadet.

  Lugege täielikku värskendust.

  8. november 2022

  Karolina Hird, Grace Mappes, Madison Williams, Jekaterina Klepanchuk, Nicholas Carl ja Mason Clark

  Võtmearendus

  Iraani riigijuhitud müügikoht Nour News Agency teatas, et Venemaa Rahvusliku Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev saabus Teheranisse 8. novembril, arutades tõenäoliselt Iraani ballistiliste rakettide võimalikku müüki Venemaale.

  Key Buffee

  Iraani allikad teatasid — ilma Venemaa kinnituseta —, et Venemaa Rahvusliku Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev saabus Teherani 8. novembril, arutades tõenäoliselt Iraani ballistiliste rakettide potentsiaalset müüki Venemaale. Iraan teatas tõenäoliselt Patruševi saabumisest, et rõhutada Moskva ja Teherani süvenevat koostööd rahvusvahelisele publikule, samuti kaudselt rõhutada, et kõrge Venemaa ametnik pöördus Ukrainas abi saamiseks Iraani poole.

  Wagner Grupi väed jätkavad liialdada oma väidetava territoriaalse kasu Donbas veelgi eristada end proxy ja tavalised Vene väed.

  Ukraina väed tegid tõenäoliselt marginaalset kasu Svatove'ist loodes, Luhanski oblastis ja Venemaa allikad väitsid, et Ukraina väed intensiivistasid pealetungioperatsioone Kreminna suunas.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone Bakhmuti, Avdiivka ümbruses ja Lääne-Donetski oblastis.

  Ukraina ametivõimud püüdsid võidelda Venemaa ametivõimude jätkuvate jõupingutustega tugevdada kontrolli Zaporižžžžžia tuumaelektrijaama (ZNPP) üle.

  Venemaa jõu tootmise jõupingutuste ebaproportsionaalne finantskoormus langeb jätkuvalt peamiselt Venemaa piirkondlike valitsuste eelarvetele, mis kutsub esile avaliku tagasilöögi.

  Finants- ja bürokraatlikud küsimused takistavad jätkuvalt Venemaa jõupingutusi, et täiendada endine eliidi üksusi, mis kaitsevad kriitilisi valdkondi eesliinil, potentsiaalselt ähvardades Venemaa kaitsemehhanismide terviklikkust Ukraina okupeeritud osades.

  Vene okupatsioonivõimud Khersoni oblastis võivad püüda sundida elanikke oblasti lääneosast välja, lõigates side Dnipro jõe läänekaldal.

  Lugege täielikku värskendust.

  7. november 2022

  Karolina Hird, Kateryna Stepanenko, Grace Mappes, Riley Bailey, Madison Williams ja Mason Clark

  Võtmearendus

  Vene MoD on jäänud märkimisväärselt tihe huuli umbes milblogger kriitikud Vene ebaõnnestumisi kogu sõda Ukrainas - erinevalt Kremli, mis aeg-ajalt kaudselt tegeleda milblogger narratiivid. MoD avaliku vastuse milblogger pahanda näitab, et mõned Vene milbloggers on märkimisväärne võimendus kujundada MoD interaktsioone informatsiooni ruumi ja lisaks näitab, et olukord Pavlivka on dire piisavalt õigustada vastust.

  Key Buffee

  Venemaa kaitseministeerium (MoD) väljastas 7. novembril haruldase avalduse vastuseks ulatuslikele Vene milblogger-hüüdele teatatud ulatuslikest kaotustest ja kehvast käsust Vaikse ookeani laevastiku 155. mereväebrigaadi raames.

  Vene sõda pro-sõda siloviki fraktsioon (sealhulgas Jevgeni Prigožin ja Ramzan Kadõrov) suurendab oma mõju osaliselt edendada isiklikke huve Venemaal ja okupeeritud Ukraina, mitte rangelt võita sõda.

  Vene väed on oluliselt kahandanud oma arsenali ülitäpsete relvasüsteemide ja on kannatanud märkimisväärseid lennunduskaotusi ning tõenäoliselt võitlevad, et säilitada praegune tempo Venemaa sõjaväe koordineeritud kampaania Ukraina kriitilise infrastruktuuri vastu.

  Vene okupatsioonivõimud alustasid tõenäoliselt uut etappi evakueerimised Khersoni oblastist.

  Vene väed jätkasid jõupingutusi Ukraina vägede fikseerimiseks rahvusvahelise piiri vastu Kirde-Harkivi oblastis.

  Vene allikad väitsid, et Ukraina väed jätkasid vasturünnavaid operatsioone Svatove suunal.

  Vene allikad väitsid, et Vene väed viisid läbi piiratud vasturünnakuid, et taastada kaotatud positsioonid Kreminast läänes.

  Vene allikad väitsid laialdaselt, et volikirja- ja Wagneri grupi väed sisenesid Bilohorivka äärelinnas.

  Vene allikad teatasid, et Ukraina väed masseerivad Khersoni oblasti suunas.

  Vene väed jätkasid pealetungioperatsioone Bašmuti ümbruses, Avdiivka-Donetski linna alal ja Lääne-Donetski oblastis.

  Ukraina väed viisid Zaporižžžžžja oblastis läbi piiratud keeldumisjõupingutusi Venemaa koondusalade vastu.

  Venemaa president Vladimir Putin jätkas avalike avalduste tegemist ja allkirjastas täiendavad dekreedid, et kujutada ennast sammudena, et lahendada põhilisi probleeme osalise mobilisatsiooniga Venemaal.

  Vene ja okupatsiooniametnikud jätkavad Ukraina laste röövimist, tsiviilisikute hirmutamist ja filtreerimismeetmete eskaleerimist.

  Lugege täielikku värskendust.

  Me ei anna Venemaa sõjakuritegudest üksikasjalikult aru, sest need tegevused on Lääne meedias hästi kaetud ega mõjuta otseselt sõjalisi operatsioone, mida me hindame ja prognoosime. Jätkame nende kuritegelike tegevuste mõju hindamist ja aruandlust Ukraina sõjaväele ja elanikkonnale ning konkreetselt võitlusele Ukraina linnapiirkondades. Me mõistame täielikult hukka need Venemaa relvakonfliktide seaduste, Genfi konventsioonide ja inimkonna rikkumised, kuigi me neid nendes aruannetes ei kirjelda.

  Kronoloogia kaardid November 7-13, 2022 — Mouseover kerida

  Ukraina Konflikti kaardid - 110722-111322

  Vaata Vene invasiooni sõja interaktiivse kaardi uurimise instituuti

  Loe viimaseid Ukraina Konflikti uudiseid Instituut for Study of War

  * Jagatud otsese selgesõnalise loata Instituut for Uuring of War (ISW).

  Sõja Uurimise Metodoloogia Instituudi kohta

  ISW uurimismetoodika tugineb nii esmastele kui ka teisestele allikatele, võimaldades teadlastel arendada terviklikku arusaamist olukorrast kohapeal. Et analüüsida sõjalisi ja poliitilisi arenguid mis tahes konkreetses piirkonnas, peavad ISW uurimisanalüütikud täielikult mõistma vaenlase ja sõbralike jõudude süsteeme. Samuti peavad nad mõistma rahvastiku demograafia, füüsilist maastikku, poliitikat ja selle piirkonna ajalugu. See loob analüütilise aluse konkreetsete arengute põhjuste mõistmiseks ja nende määratud teadusuuringute eesmärkide täitmiseks. ISW analüütikud veedavad aega ka sellistes kohtades nagu Iraak, Afganistan ja mujal, et paremini mõista julgeoleku- ja poliitilist olukorda ning hinnata praeguste strateegiate ja poliitika rakendamist. Meie teadlased koguvad andmeid ja analüüsivad suundumusi, toodavad uurimisvaldkondade arengute granuleeritud analüüsi, andes täpse, kõrge resolutsiooniga, õigeaegse ja põhjaliku pildi olukorrast. ISW uurimismetoodika tagab oma edu ja pühendumuse parandada rahva võimet sooritada sõjalisi operatsioone, saavutada strateegilisi eesmärke ja reageerida tekkivatele probleemidele, mis võivad nõuda Ameerika sõjalise võimu kasutamist.

  Umbes Instituut Uuring of War

  Instituut for Study of War edendab teadlikku arusaamist sõjaliste asjade usaldusväärsete teadusuuringute, usaldusväärse analüüsi ja uuendusliku hariduse kaudu. Me oleme pühendunud parandama riigi võimet sooritada sõjalisi operatsioone ja reageerida tekkivatele ohtudele, et saavutada USA strateegilised eesmärgid. ISW on mittepartisan, mittetulunduslik, avaliku poliitika uurimisorganisatsioon.

  Lisateave, osaleda ja anda oma panus täna.

  Täiendav lugemine

  [Iga-aastane uuendus] Rahvusvaheline küberõiguse praktikas: Interaktiivne tööriista

  Andmesaatkonnad: Rahvusriikide suveräänsus, turvalisus ja järjepidevus

  Allikas: ComplexDiscovery

  Rangemad järelevalve- ja täitemeetmed? Euroopa Parlament võtab vastu uue küberjulgeoleku õiguse

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Geopoliitiline Shakedowns? ENISA ohtude maastiku iga-aastane aruanne — 10. väljaanne

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Krüptograafiliselt turvaline? Side-Channel analüüsi oht

  Side-channel analysis has become a widely recognized threat in the last...

  Red Storm tõuseb? Andmetega seotud rikkumised tõusevad globaalselt Q3 2022

  “It’s concerning to see data breaches rising again after a comparatively...

  Magnet tulu? Magneti kohtuekspertiis teatab 2022 kolmanda kvartali tulemustest

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Edusammud ja võimalused? Cellebrite teatab kolmanda kvartali 2022 tulemustest

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Kaardiväe vahetamine? Relatiivsusteooria tervitab uut tegevjuhti

  "Relativity is a rare company with both exceptional industry leadership and...

  Tankimine Jätkuv kasv? Renovus Capital omandab HBR Consulting Advisory Business

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  E-juurdluse turu suurus Mashup: 2022-2027 Ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  Liikuda? 2022 e-Discovery Market Kineetika: viis huvipakkuvat valdkonda

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Usaldades protsessi? 2021 e-juurdluse töötlemise ülesande, kulude ja kulude andmete töötlemine

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Ülevaatamise aasta? 2021 e-juurdluse läbivaatamise ülesande, kulutuste ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta novembriks 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta oktoobriks 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta septembriks 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Viis suurt lugeb küberi, andmete ja õigusliku avastamise kohta augustis 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Majas? 2022. aasta sügise e-juurdluse kogukulude uuring

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Külm Front mured? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2022. aasta sügisel

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotüüpide andmed? E-juurdluse ettevõtte jõudlust mõjutavad probleemid: aasta sügisel 2022 ülevaade

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  Mull Trouble? E-juurdluse tegevusmõõdikud 2022. aasta sügisel

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Välja kaevamine ja kaevamine? Ukraina Konflikti hindamine Maps (November 14-20, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Vabastav hoogu? Ukraina Konflikti hindamine Maps (November 7-13, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Retoorika või reaalsus? Ukraina Konflikti hindamised Maps (1-6 november 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Infrastruktuuri sihtimine? Ukraina Konflikti hindamised Maps (27. oktoober - 31, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...