Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників виявлення даних та правового виявлення, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб надати рекомендації для розгляду та включення до даних ComplexDiscovery та оголошень про послуги, продукти або дослідження, орієнтовані на юридичні відкриття, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Довідкова інформація: Наступне оголошення поділяє фінансові результати за 3Q2022 для розробника програмного забезпечення для цифрових розслідувань, Magnet Forensics, і може бути цікавим для фахівців з юридичних, ділових та інформаційних технологій, що працюють або інвестують в екосистему електронного виявлення. Крім того, нещодавній пост (серпень 2022) Томаша Тунгуза, венчурного капіталіста Redpoint, надає цікавий розгляд, який може бути актуальним щодо вартості державних програмних компаній. У дописі під назвою «Зростання більше не є найкращим предиктором вартості програмної компанії», зазначається, що прибутковість зросла як найважливіший корелятор та предиктор вартості публічної програмної компанії.

  Прес-анонс (9 листопада 2022 р.)

  Магнітна криміналістика оголошує результати третього кварталу 2022 року

  Виписка результатів прибутку

  Magnet Forensics Inc. («Magnet Forensics» або «Компанія») (TSX: MAGT), розробник рішень для цифрових розслідувань для більш ніж 4000 підприємств та організацій громадської безпеки, сьогодні оголосила свої фінансові та операційні результати за три місяці («Q3 2022») та дев'ять місяців («YTD 2022»), що завершилися 30 вересня 2022 року. Фінансові довідки вказані в доларах США, якщо не вказано інше.

  Фінансові моменти за 3 квартал 2022 року

  (Періодами порівняння в кожному випадку є три місяці, що закінчилися 30 вересня 2021 року, якщо не вказано інше)

  Дохід у розмірі $25,0 млн у 3 кварталі 2022 року, збільшився на 41%

  Маржа валового прибутку склала 93% в третьому кварталі 2022 року, не змінившись з 3 кварталу 2021 року

  Чистий дохід у 3 кварталі 2022 року склав 1,4 мільйона доларів у порівнянні з 2,2 мільйонами доларів у 3 кварталі 2021 року

  Скоригований показник EBITDA у 3 кварталі 2022 року склав 5,9 млн дол. США, збільшення на 25%

  Щорічний періодичний дохід («ARR») у розмірі 80.9 млн доларів станом на 30 вересня 2022 року, збільшившись на 50% порівняно з попереднім роком

  «Ми продовжуємо набирати обертів із сильним зростанням верхньої лінії та нижньою продуктивністю в результаті інвестицій, які ми зробили в бізнес», - сказав Адам Белшер, генеральний директор Magnet Forensics. «З сьогоднішніми результатами ми збільшуємо наш прогноз на решту 2022 року і очікуємо наростити цей імпульс у 2023 році. Наші рішення вирішувати ключові проблеми, з якими стикаються організації громадської безпеки та приватні підприємства, що займаються цифровими розслідуваннями та реагуванням на інциденти. Оскільки загрози кібербезпеки залишаються першочерговими, як державний, так і приватний сектор віддає пріоритет кібербезпеці в рамках своїх бюджетів. Наш глобальний адресний ринок продовжує розширюватися в обох вертикалі, враховуючи, що наші рішення вирішують ключові проблеми, з якими стикаються наші клієнти, такі як збільшення обсягу цифрових доказів, зростання кібер-порушень та дефіцит кваліфікованого персоналу для вирішення таких проблем. Використовуючи автоматизацію, хмару та інтуїтивно зрозумілі робочі процеси, рішення Magnet Forensics дозволяють нашим клієнтам швидше вирішувати відставання випадків та закривати вектори загроз».

  (window.ads_ads_ready || JQuery (документ) .готовий) .виклик (нуль, функція () {вар $ complslider911063107 = JQuery («.compl-слайдер-911063107"); $ complslider911063107.on («unslider.ready», функція () {JQuery («div.custom-слайдер ul li») .CSS («дисплей», «дисплей», «блок»);}); $ повний повзунок 911063107.unslider ({затримка: 7000, автовідтворення: правда, ім'я: брехня, стрілки: брехня, нескінченно: правда}); $ compl повзунок 911063107.on («наведення миші», функція () {$ complslider 911063107.unslider («зупинка»);}). на («миша»», функція () {$ комплексний слайдер 911063107.unslider («старт»);});});

  Основні моменти третьго кварталу 2022 року

  (Періодами порівняння в кожному випадку є три місяці, що закінчилися 30 вересня 2021 року, якщо не вказано інше)

  Дохід у розмірі 25,0 млн. Доларів США, збільшення на 41% порівняно з 17,8 млн доларів, насамперед завдяки збільшенню доходу від обслуговування та підтримки програмного забезпечення на 3,9 млн доларів США та збільшенням ліцензії на 3,4 мільйона доларів США - термінового доходу, кожен з яких є результатом зростання клієнтської бази Компанії. Перехід до більшої частки доходів від строкової ліцензії порівняно з безстроковим ліцензійним доходом є частиною стратегії Компанії щодо збільшення строкових ліцензійних контрактів. Цей перехід на продукти на основі термінів збільшив частку підтримки термінових ліцензій у відсотках від загального доходу від обслуговування та підтримки програмного забезпечення до 60% станом на 30 вересня 2022 року порівняно з 38% на той же момент 2021 року. Загальний періодичний дохід склав 21,8 мільйона доларів, що становить 87% від загального доходу.

  Щорічний періодичний дохід зріс до 80,9 мільйона доларів станом на 30 вересня 2022 року, збільшившись на 50% порівняно з 54,0 мільйона доларів станом на 30 вересня 2021 року. Зростання ARR було обумовлено в першу чергу вищим ліцензійним доходом через загальне збільшення проданих ліцензій та збільшення доходів від обслуговування програмного забезпечення та підтримки від зростання бази користувачів.

  Маржа валового прибутку склала 93%, не змінившись з 93% у 3 кварталі 2021 року.

  Чистий дохід склав 1,4 мільйона доларів, що зменшилося на 0,8 мільйона доларів порівняно з 2,2 мільйонами доларів у 3 кварталі 2021 року. Зміна обумовлена насамперед збільшенням інвестицій у продажі та маркетинг та дослідження та розробки, включаючи обмежені витрати на частку за нагороди, надані після IPO, а також витрати, пов'язані з придбанням.

  Скоригований показник EBITDA склав 5,9 мільйона доларів США, що на 25% або 1,2 млн дол. США більше, ніж у попередньому періоді, насамперед завдяки операційному важелю в бізнесі від сильного зростання доходів завдяки інвестиціям, здійснених у дослідження та розробки та продажі та маркетинг протягом останніх 12 місяців.

  Грошові кошти становили $122,3 млн станом на 30 вересня 2022 року, в порівнянні з $118,1 млн станом на 31 грудня 2021 року, зміна $4,2 млн.

  Компанія завоювала нових клієнтів на кожному з ринків державної безпеки та приватних підприємств, включаючи Європу, Азію та Північну Америку.

  Поточний конвеєр перспектив є надійним і продовжує будувати на основі інтересу до основних пропозицій компанії AXIOM і AXIOM Cyber і Magnet Digital Investigation Suite («MDIS»), включаючи АВТОМАТИЗУВАТИ, АВТОМАТИЗУВАТИ підприємства і ОГЛЯД і в результаті інвестицій, зроблених протягом останніх 12 місяців в команді продажів і маркетингу.

  Підхід компанії послідовних і швидких інновацій підтримував кілька оновлень програмного забезпечення у своєму продуктовому портфелі, оновлення включали AXIOM 6.6 і AXIOM Cyber 6.6 своїх основних продуктів і оновлень продуктів для Magnet Digital Investigation Suite (MDIS) з новими оновленнями та інноваціями Magnet ACOMATE, магніт автоматизувати підприємство і Magnet REVIEW.

  Компанія оголосила, що Поліція Великого Манчестера спільно з британською мережею криміналістичних можливостей успішно прискорила свої цифрові розслідування сексуальної експлуатації дітей, розгорнувши Magnet AUSATE. Організація побудувала фундамент для подальшого розширення використання Magnet Automate у всіх кримінальних розслідуваннях протягом наступних 12 місяців. За допомогою Magnet AATOMATE поліція Великого Манчестера завершила цифрові розслідування справ про сексуальну експлуатацію дітей в середньому на 9,5 години швидше і обробляла цифрові докази на 55% швидше протягом річної пілотної програми.

  Компанія оголосила про своє розширення в Австралію, що посилює свою присутність в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з персоналом з продажу та професійного обслуговування. Компанія продає свої рішення австралійським клієнтам з 2011 року.

  IDC MarketScape назвав Magnet Forensics «головним гравцем» у Всесвітньому програмному забезпеченні для ранньої оцінки випадків відкриття електронної інформації 2022. IDC MarketScape оцінює основних постачальників на світовому ринку електронних розкриттів на основі їх можливостей збирати, обробляти, відбирати та аналізувати дані для розслідувань та судових розглядів, а також підкреслює стратегії, що мінімізують корпус даних та зменшують витрати.

  Фінансовий прогноз

  Компанія оновила прогноз доходу та скоригованого показу EBITDA на рік, що закінчується 31 грудня 2022 року, які, як очікується, будуть в наступних діапазонах:

  Доходи в розмірі 96,0 - 98,0 мільйонів доларів, що становить 37% - 39% зростання порівняно з фінансовим 2021 роком, при цьому внесок зростання за чотири періоди розподілений аналогічно попереднім рокам, причому 3 квартал та четвертий квартал представляють більший внесок.

  Скоригована EBITDA в розмірі $16,0 - $19,0 млн, що представляє скориговану маржу EBITDA 17% - 19%.

  Про магнітну криміналістику

  Заснована в 2010 році, Magnet Forensics є розробником програмного забезпечення для цифрових розслідувань, яке набуває, аналізує, звітує та управляє доказами з цифрових джерел, включаючи комп'ютери, мобільні пристрої, пристрої IoT та хмарні сервіси. Програмне забезпечення Magnet Forensics використовується більш ніж 4000 клієнтів державного та приватного сектору в більш ніж 100 країнах і допомагає слідчим боротися зі злочинністю, захищати активи та охороняти національну безпеку.

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Повна презентація огляду інвестора (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  11.10.22_Презентація

  Повне оголошення з таблицями (PDF) - наведення миші для прокрутки

  Магнітна криміналістика оголошує результати третього кварталу 2022 року - 110922

  Додаткове читання

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Джерело: Комплексне відкриття

  Масштаб розміру ринку електронного виявлення: 2022-2027 рр. Огляд програмного забезпечення та послуг у всьому світі

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...