Wed. Feb 1st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteade

  Nuix 1H23 tulemused värskendus

  Nuix

  Sydney, Austraalia — globaalne tarkvarafirma Nuix (ASX: NXL) täna [19. jaanuar 2023] pakub värskendust seoses 31. detsembril 2022 lõppenud poolaasta tulemustega.

  Audiitorite läbivaatamise aluseks olevatele auditeerimata majandustulemustele tuginedes loodab Nuix 31. detsembril 2022 lõppenud poolaasta tulemustest aru anda järgmistes vahemikes:

  1H23 Vahemik

  Lepingu aastaväärtus (ACV): $168-$171 miljonit

  Seadusjärgne tulu: $85-$88 miljonit

  Aluseks olev EBITDA*: $24-$26 miljonit

  Seadusjärgne EBITDA: $19-$21 miljonit

  1H22 teatatud (eelmine vastav periood)

  Lepingu aastane väärtus (ACV): $164,5 miljonit

  Seadusjärgne tulu: $84 miljonit

  Aluseks olev EBITDA*: $24.7 miljonit

  Seadusjärgne EBITDA: $13.8 miljonit

  *Aluseks olev EBITDA välistab mitteoperatiivsed kohtukulud ja Topos kulud.

  Detsembri 2022 (1H23) aastase lepingu väärtuse (ACV) eeldatav vahemik kujutab endast 3.7% -ni 5.6% -ni juunis 2022 lõppenud poolaastaga ja on samuti kooskõlas ettevõtte 2022 aastakoosolekul avaldatud ACV-ga.

  Seadusjärgne tulu näitab mitmeaastaste tehingute mõju tõttu suuremat varieeruvust kui ACV. Seadusjärgne tulud on tõusnud eelmisel samal perioodil, mida ajendavad detsembris tugevamad kauplemistulemused ja valuuta tagatuul.

  Eeldatavasti on EBITDA aluseks olev EBITDA, mis välistab mitteoperatiivsed kohtukulud ja Topo kulud, on eeldatavasti kooskõlas eelneva perioodiga.

  Mitteoperatiivsed õiguslikud kulud olid poolaasta jooksul eelmise perioodiga võrreldes oluliselt madalamad. Sellest tulenevalt eeldatakse, et seadusjärgne EBITDA on oluliselt kõrgem kui eelnev vastav periood. Puhaskasum pärast maksu (NPAT) eeldatakse ka oluliselt kõrgem kui eelnev vastava perioodi tulemusena. Mitteoperatiivsed juriidilised tasud võivad eelarveaasta teisel poolel olla suuremad, võrreldes esimese poolega, mõjutades potentsiaalselt nii EBITDA-d kui ka NPAT 2H23.

  Äriühingul ei ole praegusel ajal endise tegevjuhi suhtes varem avalikustatud kohtumenetlusega seoses täiendavaid uuendusi. Kui aga kohtuotsus tehakse enne 1H täieliku tulemuse avaldamist, võib 1H tulemuste korrigeerimine olla vajalik. Nuix soovitab turgu, kui kohtuotsus antakse ette, koos võimalike finantsmõjudega.

  Nuix jätkab oma strateegiat rahastamise tarkvara arenduskulud vaba rahavoog. Poolaasta jooksul oli Ettevõte rahavoog neutraalne enne mitteoperatiivseid kohtukulusid ning Toposega seotud omandamis- ja tegevuskulusid kooskõlas oma lähima tähtaja eesmärgiga. Nuix lõpetas poole sularahaga 37,1 miljonit dollarit ja võlgade puudumist.

  Nuix avaldab oma poolaasta tulemused 20. veebruaril 2023. See teadaanne on volitatud Nuix Board.

  Umbes Nuix

  Nuix Limited on juhtiv uurimisanalüütika ja luuretarkvara pakkuja, mille nägemus on „olla jõud hea, leides tõde digitaalses maailmas”. Nuix aitab klientidel töödelda, normaliseerida, indekseerida, rikastada ja analüüsida andmeid paljudest erinevatest allikatest, lahendades paljusid nende keerukaid andmeprobleeme. Nuix platvorm toetab mitmesuguseid kasutusjuhtumeid, sealhulgas eeluurimist, finantskuritegusid, kohtuvaidluste tuge, töötajate ja siseringi uurimist, juriidilist e-juurdlust, andmekaitset ja privaatsust ning andmejuhtimist ja õigusaktide järgimist.

  Täiendava info saamiseks külastage investors.nuix.com

  Loe algset väljalaset.

  Lugege 1H23 tulemite täielikku värskendust (PDF) - hiireüleklahvi kerimiseks

  Nuix 1H23 finantsvärskendus - 011923

  Loe täielikku 1H23 tulemust ja veebisaidi teatist (PDF) - hiireülekanne kerimiseks

  Nuix Teatis 1H23 Tulemused ja Webcast - 012123

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdlusse (töötab loend)

  E-juurdluse äri lühendatud pilk: ühinemised, omandamised ja investeeringud

  Allikas: ComplexDiscovery