Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Investorite värskendus (29. september 2022)

  ASIC täitemenetlus

  Turu vabastamise ülevaade

  Hiljutine investorite uudiste uuendus Nuixilt 29. septembril 2022 soovitab, et ASIC on alustanud äriühingu ja selle direktorite vastu tsiviilkohtumenetlust ajavahemikul 18. jaanuar 2021 — 21. aprill 2021. Nuixi turuväljaandes sisalduv teave võib pakkuda huvi e-juurdluse ökosüsteemi tegutsevatele või investeerivatele juriidilistele, äri- ja infotehnoloogia spetsialistidele.

  Turuleviimise kohaselt väidab ASIC, et äriühingu turuavalikustamise aspektid on sellel perioodil vastuolus korporatsioonide seaduse ja ASIC seaduse sätetega ning et asjaomased direktorid rikkusid nende kohustusi seoses avalikustamisega. Eelkõige väidab ASIC, et äriühing avalikustas oma aastase lepingu väärtuse (ACV) ja seadusjärgse tulu tulemuslikkuse prognooside suhtes puudulik.

  Lisaks taotleb ASIC deklaratsioone väidetavate rikkumiste, rahaliste karistuste Nuix' vastu ning rahaliste karistuste ja diskvalifitseerimiskorralduste kohta asjaomaste direktorite vastu.

  Turu vabastamise kohta on Nuix teinud nende küsimuste uurimise käigus ASICiga täielikku koostööd.

  Nuix eitab ka selle vastu esitatud väiteid ja direktori vastajate vastu esitatud väiteid ning kavatseb menetlust kaitsta. Arvestades, et küsimus on Euroopa Kohtu menetluses, rõhutas Nuix, et äriühing ei esita käesoleva menetluse edenemise kohta märkust.

  Loe täielikku turu väljaandmist: ASIC täitemenetlus (PDF) - hiireüleminek kerimiseks

  Nuix Turu Release - ASIC täitemenetlus - 092922

  Umbes Nuix

  Nuix Limited on juhtiv uurimisanalüütika ja luuretarkvara pakkuja, mille nägemus on „tõe leidmine digitaalses maailmas”. Nuix aitab klientidel töödelda, normaliseerida, indekseerida, rikastada ja analüüsida andmeid paljudest erinevatest allikatest, lahendades paljusid nende keerukaid andmeprobleeme. Nuix platvorm toetab mitmesuguseid kasutusjuhtumeid, sealhulgas eeluurimist, finantskuritegusid, kohtuvaidluste tuge, töötajate ja siseringi uurimist, juriidilist e-juurdlust, andmekaitset ja privaatsust ning andmejuhtimist ja õigusaktide järgimist.

  Täiendava info saamiseks külastage investors.nuix.com

  Loe algset vastust.

  Täiendav lugemine

  Paljastavad vastuse? Nuix aruanne ASX-i teabenõudele

  Paljastavad aruanded? Nuix Märgib Press spekulatsioon

  Investeeringud e-juurdlusse (töötab loend)

  Allikas: ComplexDiscovery