Thu. Feb 2nd, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Довідкова інформація: Наступне оголошення поділяє фінансові результати за 3кв2022 року для постачальника електронних Discovery KLDiscovery і може бути цікавим для фахівців з юридичних, ділових та інформаційних технологій, що працюють або інвестують в екосистему eDiscovery. Крім того, нещодавній пост (серпень 2022) Томаша Тунгуза, венчурного капіталіста Redpoint, надає цікавий розгляд, який може бути актуальним щодо вартості державних програмних компаній. У дописі під назвою «Зростання більше не є найкращим предиктором вартості програмної компанії», зазначається, що прибутковість зросла як найважливіший корелятор та предиктор вартості публічної програмної компанії.

  Витяг прес-анонса (9 листопада 2022 р.)

  KLDiscovery Inc. оголошує фінансові результати за третій квартал 2022

  Компанія продовжує реалізовувати стратегічні ініціативи та підвищувати операційну ефективність

  Маклін, Va. — (BUSINESS WIRE) —KLDiscovery Inc. («KLDiscovery» або «Компанія»), провідний світовий постачальник рішень для електронного виявлення, управління інформацією та відновлення даних, оголосила сьогодні, що дохід за третій квартал, що закінчився 30 вересня 2022 року, склав 74,5 мільйона доларів проти 81,1 мільйона доларів у третьому квартал 2021 року. Чистий збиток за третій квартал 2022 року склав $17,4 млн в порівнянні з $29,5 млн в третьому кварталі 2021 року.

  Показник EBITDA за третій квартал 2022 року склав $5,1 млн в порівнянні з $14,7 млн в третьому кварталі 2021 року. Скоригований показник EBITDA (який виключає компенсацію на основі акцій, фінансування придбання та трансакційні витрати та інші статті, як описано нижче) за третій квартал 2022 року склав 11,3 мільйона доларів США порівняно з 16,8 мільйонами доларів у третьому кварталі 2021 року, що відображає заплановані інвестиції в дослідження та розробки та продажі та маркетинг.

  «Незважаючи на макроекономічні перешкоди від спаду світової економіки в третьому кварталі 2022 року, ми продовжуємо досягати величезного прогресу в реалізації стратегічних ініціатив, які, на нашу думку, зміцнюють Компанію», - сказав Крістофер Вайлер, генеральний директор KLDiscovery Inc. - Ми залишаємося лазерними орієнтованими на речі, які ми можемо контролювати в ці важкі економічні часи».

  Пан Вайлер продовжив: «Хоча ми прогнозуємо більший чистий збиток протягом усього року, передбачається, що скоригований показник EBITDA буде відповідати нашим очікуванням, незважаючи на зниження доходів, спричинених цим складним ринковим середовищем. Рік до теперішнього часу дохід Nebula продовжував зростати в порівнянні з роком, оскільки ми набираємо більше тяги завдяки цій потужній пропозиції. Відгуки клієнтів на нашому інноваційному клієнтському порталі були дуже позитивними, оскільки ми продовжуємо надавати клієнтам обслуговування клієнтів світового класу в поєднанні з нашою повністю інтегрованою технологічною пропозицією».

  Пан Вайлер додав: «Ми продовжуємо шукати та впроваджувати ефективність у всій компанії, яка дозволяє нам перерозподіляти капітал для інвестування на майбутнє. Наприклад, наша тепер добре налагоджена здатність працювати вдома дозволила нам зменшити вартість проживання за рахунок консолідації офісних приміщень, що включало закриття нашої штаб-квартири McLan, штат Вірджинія та переїзд до Eden Prairie, штат Міннесота. Ми також закрили офіси в Іспанії, Швеції, Чикаго та Річмонді для подальшого консолідації. Для відновлення даних ми оптимізували наш персонал і розширили нашу стратегію продажів, щоб орієнтуватися на глобальні компанії та технологічні партнери, оскільки ми шукаємо більші контракти з більшою маржею в цьому бізнесі».

  Про KLDiscovery

  KLDiscovery надає послуги та програмне забезпечення з підтримкою технологій, які допомагають юридичним фірмам, корпораціям та державним установам вирішувати складні проблеми з даними. KLDiscovery має 25 місцезнаходжень у 16 країнах світу. Компанія KLDiscovery є світовим лідером у сфері надання кращих у своєму класі рішень для управління даними, управління інформацією та виявлення електронних даних для підтримки судових процесів, дотримання нормативних вимог та внутрішніх розслідувань клієнтів. Обслуговуючи організації більше 30 років, KLDiscovery пропонує збір даних та криміналістичне розслідування, ранню оцінку справ, обробку даних, прикладне програмне забезпечення та хостинг даних для веб-оглядів документів, а також послуги керованого перегляду документів. Крім того, завдяки своєму глобальному бізнесу з управління даними Ontrack, KLDiscovery забезпечує відновлення даних світового класу, аварійне відновлення, вилучення та відновлення електронної пошти, знищення даних та управління стрічками. KLDiscovery була визнана однією з найбільш швидкозростаючих компаній в Північній Америці як журналом Inc. (Inc. 5000), так і Deloitte (Deloitte Technology Fast 500), а генеральний директор Кріс Вайлер був 2014 Ернст і Молодий підприємець року™. Крім того, KLDiscovery є сертифікованим партнером щодо відносності та підтримує сертифіковані центри обробки даних ISO/IEC 27001 по всьому світу. Щоб дізнатися більше, відвідайте www.kldiscovery.com.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Повне оголошення з таблицями (PDF) - наведення миші для прокрутки

  KLDiscovery Inc оголошує фінансові результати третього кварталу

  Ліньяпп

  Зростання більше не найкращий предиктор вартості програмного забезпечення компанії (Томаш Тунгуз)

  Дохід зустрічних вітрів? KLDiscovery Inc. оголошує фінансові результати другого кварталу 2022

  Сильне зростання? KLDiscovery Inc. оголошує фінансові результати першого кварталу 2022

  Додаткове читання

  Інвестиції в електронне відкриття (запущений лістинг)

  Скорочений погляд на бізнес eDiscovery: злиття, поглинання та інвестиції

  Джерело: Комплексне відкриття