Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  HayStackID® koostatud ja esitatud juriidilise hariduse esitlus

  HayStackID Haridus Webcast

  kolmapäev, 31. august 2022

  Aeg: 12:00 ET (11:00 CT, 9:00 PT)

  Registreeri kohe (leksoloogia)

  Andmekaevandamine on üha muutunud üheks suurimaks kuluks ajal küberjuhtum, sageli jättes nõuded spetsialistid puhutud eelarved ja kindlustatud klientidele kõrge riskiga stsenaariume, kui eeldused nende andmed (ja mida võib varitsevad jooksul) dikteerida operatsionaliseeritud vastust teatamise mõjutatud isikud pärast rikkumist.

  Puudumine standardite seas rikkumise treenerid, nõuded spetsialistid ja müüjad, kes konsulteerivad ja täita andmekaevandamise töö on toonud kaasa juhitamatu olukord kindlustusandjad, vaatamata seal on korratav, kaitsev meetodeid laval, mõista, ja tegutseda tundlikke andmeid kasutades töövooge, mis on kehtestatud teaduslik meetod ja e-juurdlus üldiselt kohtuvaidluste ajal.

  See istung toob esile riske üle ja alla teatada tõhus üksikisikute cyber intsident ja arutab peamisi kontrollpunkte enne ja kogu andmekaevandamise protsessi, samas annab nõuete spetsialistid uue arusaama tüüpi hoovad nad peaksid olema tõmmates sisemiselt oma organisatsioonid ja nende partneritega, et optimeerida, hallata ja luua korratavaid protsesse, keskendudes erilist tähelepanu allolevatele teemadele:

  * Individuaalse teate esitamine andmete rikkumise seaduse alusel nõuab mõningate oluliste faktide mõistmist: kelle andmed on vaidlusalused? Kus nad on (millises jurisdiktsioonis)? Millised andmed on vaidlusalused? Kuidas (ja millisel määral) olid andmed ohustatud.

  * Kui struktureerimata andmed on ohus, see nõuab kindlaks, kes, kus ja milliseid andmeid läbi küberülevaate. Andmete eelduste tegemine (isegi VKEdel põhinevad informeeritud eeldused) toob paratamatult kaasa kaasava teate. PII ja PHI võivad libiseda kohtadesse (ja olla teistelt puudu).

  * Üle teate tekitab riski, sest see täidab rikkumise ulatust asjatult kahjustada brändi ja muudab juhtumit atraktiivsemaks kohtuvaidluste.

  * Teate all on hullem, kuna see võib tekitada küsimusi teate piisavuse ja täielikkuse ning parandamise etappide kohta. Teate täielikkuse ründamine võimaldab hageja kaitsjal avada oma kohtuvaidluses uue rinde.

  Ekspertpaneelistid

  Mike SarloPresident, HayStackID ülemaailmsete juurdluste ja küberintsidentide reageerimise teenuste innovatsioonijuht

  Innovatsioonijuhina teeb Mike tihedat koostööd HayStackID tarkvaraarenduse ja andmeteaduse meeskondadega, et pakkuda klassi parimaid andmekogumise, e-juurdluse ja ülevaatelahendusi, mis võimaldavad juriidilistel meeskondadel tegutseda andmetüüpides, mis tavaliselt ei soodusta kogumist, läbivaatamist ega tootmist e-juurdlus. Oma ülemaailmse uurimise presidendi rollis teeb Michael tihedat koostööd klientidega kõige keerulisemates ja keerukamates regulatiivsetes, uurimis- ja tsiviilkohtuasjades. Michael jälgib ka HayStackID Cyber Discovery and Incident Response Services osakonda. Ta juhib ristfunktsionaalne meeskond HayStackID eksperdid, et regulaarselt aidata kindlustusandjad, rikkumise treenerid, ja nende äriklientidele, kui andmete rikkumine toimub.

  Susana MedeirosAssociate, Norton Rose Fulbright

  Susana on teabehalduse, privaatsuse ja küberturvalisuse meeskonna assotsieerunud ettevõte ja liige. Ta on kodade reastatud advokaat tunnustatud ja on esindanud kliente nii küberintsidentide ettevalmistamisel kui ka neile reageerimisel. Kasutades oma traditsioonilist e-juurdluse kogemust, aitab Susana klientidel tõhusalt ja kaitsvalt reageerida küberintsidentidele, et tuvastada kiiresti mõjutatud andmesubjektid ja mõjutatud isikuandmete tüübid ning nõustada kliente juhtumi ulatuse ja ettevõtte kohustuste kohta teavitama asjaomaseid asutusi ja inimesi, keda rikkumine on kannatanud. Samuti aitab ta anda nõu CCPA, CPRA ja GDPR-i nõuetele vastavuse kohta teabe juhtimise ja andmete minimeerimise vaatenurgast.

  Kelly AthertonSenior juht Cyber Intsident Response, Norton Rose Fulbright

  Kelly on vanemjuht Cyber Intsident Response Norton Rose Fulbright. Ta juhib e-juurdluse spetsialistide meeskonda, et toetada ettevõtte globaalse andmerikkumise ja küberintsidentide reageerimise teenuste küberülevaate komponenti. Tal on varasem kogemus keerukate ärikohtuvaidluste praktiseerimisel ning ta on pidanud direktorite rolle TAR-le spetsialiseerunud juriidiliste teenuste pakkujatega, analüütikale ja hallatud Ta on CEDS sertifitseeritud; relatiivsusteooria ekspert, Brainspace sertifitseeritud analüütik, spetsialist ja administraator; ja omab sertifikaate Reveal AI ja Review.

  Anya KorolyoVasepresident, Cyber Intsident Response ja Custom Solutions, HayStackID

  HayStackIDi küberintsidentide vastuse ja kohandatud lahenduste asepresident Anya omab litsentseeritud advokaadina 17-aastast kogemust juriidilises tööstuses, sealhulgas 14-aastane kogemus e-juurdluse valdkonnas, keskendudes andmete kaevandamisele, keerukatele integreeritud töövoogudele ja dokumentide läbivaatamisele. Oma rollis töötab Anya Cyber Incident Response strateegilise suuna väljatöötamisel ja rakendamisel. Anya on üks juhtivaid eksperte andmete rikkumise juhtumite reageerimise, teatamise ja aruandluse valdkonnas, kellel on kindel arusaam masinõppest, kohandatud objektide arendamisest, regulaaravaldiste manipuleerimisest ja muudest tehnilistest erialadest.

  Registreeru kohe!

  Teave HayStackID® -i kohta

  HayStackID on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste büroo, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel turvaliselt leida, mõista ja õppida andmetest keeruliste, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidluste ees. HayStackID mobiliseerib juhtivaid kübertuvastusteenuseid, ettevõttelahendusi ja juriidilisi avastamispakkumisi, et teenindada enam kui 500 maailma juhtivat ettevõtet ja advokaadibürood Põhja-Ameerikas ja Euroopas. HayStackID teenindab ligi poole Fortune 100-st, on alternatiivne küber- ja õigusteenuste pakkuja, mis ühendab ekspertiisi ja tehnilist tipptaset valgekinnaste klienditeenindusega.

  HayStackID on usaldusväärne partner ettevõtetele, advokaadibüroodele ja valitsusasutustele, toetades sihtotstarbelisi auditeid, keerukaid uurimisi ja tsiviilkohtuvaidlusi, kellel on pühendunud ülemaailmne küberturvalisuse, teabe juhtimise ja õigusliku avastamise ekspertide meeskond. Rakendades tehisintellekti potentsiaali, andmeteaduse täpsust, masinõppe jõudu ning asjatundlikult koolitatud ja hallatud arvustajate praktilisust, pakub HayStackID klientidele turvalist, kaitsvat ja paindlikku võimekust, et tegeleda kõige keerukamate ja aeg-tundlike e-juurdluse kesksemaks väljakutseid.

  Lisaks Chambers USA järjekindlale järjestusele nimetati ettevõte hiljuti e-tuvastuslahenduste Gartneri turujuhendi esindajaks IDC Marketscape ja The National Law Journal poolt Legal Technology Trailblazer. Lisaks on HayStackID saavutanud SOC 2 Type II tunnistuse viies usaldusteenuse valdkonnas: turvalisus, kättesaadavus, töötlemise terviklikkus, konfidentsiaalsus ja privaatsus.

  Tulekahju mõju? Edison Partnerid viib USD $30M investeeringud valdkonnas mõju

  According to the media release from Edison Partners, Field Effect’s flagship...

  Kulud ja kahjum? 2022 NetDiligence küberväidete uuring

  According to the media release from NetDiligence, in this year’s study,...

  Küberjulgeoleku tööjõu loomine? Euroopa küberjulgeoleku oskuste raamistik

  According to ENISA's Executive Director, Juhan Lepassaar, "The future security of...

  Kallutades edasi? CISA 2023-2025 strateegiline kava

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  E-juurdluse lisandus? Surge PE sulgeb juriidilise tehnoloogilise toega teenuste platvormi Avalon

  According to Sanjay Gulati, Principal at Surge, “We are honored to...

  E-juurdluse ühinemised, omandamised ja investeeringud 2022. aasta kolmandas kvartalis

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Väited ja keeldumised? Nuix märgib ASIC täitemenetlust

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Paljastavad vastuse? Nuix vastab ASX teabenõudele

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Liikuda? 2022 e-Discovery Market Kineetika: viis huvipakkuvat valdkonda

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Usaldades protsessi? 2021 e-juurdluse töötlemise ülesande, kulude ja kulude andmete töötlemine

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Ülevaatamise aasta? 2021 e-juurdluse läbivaatamise ülesande, kulutuste ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 pilk e-juurdluse kogumist: ülesannete, kulude ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta septembriks 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Viis suurt lugeb küberi, andmete ja õigusliku avastamise kohta augustis 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta juuliks 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta juunis 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  Mull Trouble? E-juurdluse tegevusmõõdikud 2022. aasta sügisel

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Jahedam temperatuur? 2022. aasta languse e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

  Since January 2016, 2,874 individual responses to twenty-eight quarterly eDiscovery Business...

  Pöördumine või läbipaine? Koondülevaade kaheksast poolaastasest e-juurdluse hinnakujunduse uuringust

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Muutuvad hoovused? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2022. aasta suvel

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...

  Olulise tegevuse lüüasaamist? Ukraina Konflikti hindamised Maps (27. september — 1. oktoober 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Taju ja tegelikkus? Ukraina Konflikti hindamised Maps (22. September — 26, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Tuumaenergia Valikud? Ukraina Konflikti hindamised Maps (17. - 21. september 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Massihauad ja piinamiskojad? Ukraina Konflikti hindamine Maps (12. — 16. september 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...